28 Eylülde Yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen .. Terazi deyince aklınıza güzellik, estetik, eş, uyum, naiflik, kibarlık ve zarafet gelmeli.

Yeniaylar başlangıçlara vesile olur.

Yeniay’ın 26 Eylül~ 03 Ekim arasında kendini gösterdiğini göreceksiniz.

Peki size etkisi nasıl olacak,

Hoş geldin hayatıma yeni insanlar dersiniz… Etkileşimde olduğunuz okul, komşu, yakın çevrenizdeki insanlar değişmiş olabilir dolayısıyla iletişim şekliniz de değişebilir. Bu dönemde daha bir yumuşak ,daha bir hoşgörülü, daha naif ve daha empati kuracağınız, farklı bir yaklaşım tarzı sergilersiniz.

Yakın arkadaşınız Sevgili/ Partneriniz olabilir.Arkadaşlık ilişkisi ciddi bir ilişkiye dönüşebilir. Eş seçimini yakın çevrenizden yapabilirsiniz.

Yakın arkadaşlarınız ya da kardeşlerinizle beraber ortak olacağınız işlere ve anlaşmalara imza atabilir, onlarla beraber güzellik üzerine olabilecek her türlü kurslara, eğitimlere, katılabilir, bu konularla ilgili bilgi edinme veya öğrenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Mesela Güzellik uzmanlığı, kuaförlük, dikiş nakış, kaş tasarımı gibi. Eğer ki bu konularla ilgili bilgi ve beceriye sahipseniz bunu kullanarak iş sahibi olabilirsiniz. Bilgilerinizi paylaşarak öğreterek yani hocalık yaparak kazanç da elde edebilirsiniz.

Kendinize, sevdiklerinize, eşinize yapacağınız harcamalara hazır olun, bu harcamalar genellikle güzellik, kozmetik, giyim, kuşam, ayakkabı aksesuar vb. gibi konular üzerinden olacaktır. Estetiğe bakış açınızın değiştiğini görebilir bu konularda harekete geçebilirsiniz.

Bu dönemdeki muhabbet, eş, güzellik ve estetik üzerine olacaktır.