UncategorizedYükselen AslanYükselen aslan aralık 2019 yorumu-26 aralık güneş tutulması

Aralık 22, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 Aralık’ta Jüpiter’de Oğlak burcuna geçti. Toprak enerjisinin çok fazla hakim olduğu bir zamandayız, tutulmada öncü burç olan Oğlak bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’ta ki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlakta’ki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Aslan;

  • Çalışma hayatınızda önemli değişimler gündemde. Örneğin;  kazancınız yeterli gelmiyordur, iş ortamınızda huzursuzluk yaşıyorsunuzdur, iş değiştirme gibi planlarınız vardır. Güneş tutulması iş alanınızı fazlasıyla etkileyecek. Bu nedenle yeni kararlar alırsınız. Bunun sonucu işten ayrılabilir, mevcut şartlar için üstlerinizle konuşabilir ve ya yeni bir işe girebilirsiniz Otoritelerle ,üstlerinizle anlaşmazlıklar oluşacaktır. Oluşan baskıyla birlikte bir şekilde yeni çıkış yolları bulacaksınız.
  • Uranüs  tutulmaya güzel bir açıyla destek veriyor. Yurt dışı temalı işleriniz çözümlenir. Bilgive  iletişim içeren medya ve yayıncılık gibi bir işte çalışmaya başlayabilir, mevcut işinizde bu tarz yeniliklere gidebilirsiniz.
  • Ailenizden birinin sağlığıyla yakından ilgilenmek durumunda kalabilir, çözümü için harekete geçersiniz.
  • Fiziksel her şeye yönelik motivasyonunuz güçlenir: spor, dans, sahnede  olmak, cinsellik vb..
  • Çocuklarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçersiniz, yada onların geleceği  adına sağlam yatırım /kararlar alabilirsiniz.
  • Eşinizi/sevgilinizi veya çocuklarınızı geçmişte ihmal ettiyseniz telafi edersiniz. Sorumluluklarınızın farkına varır ve  bu yönde yeni adımlar atarsınız.
  • Yaşam sevinciniz, özgüveniniz artabilir, daha cesur olmaya karar verirsiniz.  Sıkıldığınız, bunaldığınız her şeyden uzaklaşma kararı alırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin