30 Ağustosta başak burcunda bir yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar. Enerjisini ve etkilerini 03 Eylüle kadar göreceksiniz.

Peki bu yeni ay sizi nasıl etkileyecek?

Fiziksel görüntünüzde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Harekete geçme zamanı, spora ya da diyete başlayarak mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz… “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.”
Ayrıca imaj tazeleyebilir (Giyim, saç makyaj vb.) kendinize yatırım yapma isteği oluşarak, kendinizi mutlu etmek, şımartmak isteyebilirsiniz. Bu imaj sadece fiziksel değil, normal hayatınıza sosyal çevrenize de yansıyacak bir değişim olabilir.

Zaman bekleyen, birikmiş işleriniz mi var? Günlük hayatınız da, iş hayatınızda ve maddi konularda birden fazla işi halletmeye çalışmak, koşturmak, çözüm üretmek için hızlandığınız bir dönem olabilir.

Günlük hayatın içinde beklemediğiniz bir çok konuda harcamalar yapmanız gereken durumlarla karşılaşabilir, işlerinizi hallettirmek için ekstra ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.

İş hayatınızla ve maddiyatla ilgili yeni bir dönem başlayabilir. İş müracaatınız varsa haber gelebilir, çalışma hayatına başlayabilir, terfi edebilirsiniz.