15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki  sizdeki etkisi nasıl olacak?

İnternet ve sosyal medya üzerinden yeni  insanlarla tanışabilir.Sizden farklı kültüre alt yapıya sahip ya da normalde tipiniz olmayan farklı kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Söz konusu ilişkiler ve ticari ortaklıksa şanslı zamanlar .Eş-Partner birlikte  iş yapmaya karar verebilirsiniz beraber çalışabilir ve yeni şeyler öğrenebilirsiniz, partneriniz ve iş ortaklarınızla destek göreceksiniz.

Sosyal hayatınız canlanacak yerinizde duramadığınız kıpır kıpır günlerdesiniz, arkadaş çevresinden veya sosyal çevreden bir arkadaşlık aşk ilişkisine dönüşebilir.

Eşiniz/Sevgilinizle eskisine göre çok daha hareketli ve canlı bir hayatınız olacak.bu yeni durum daha bağımsız özgür,güçlü biri olmanızı sağlayacak.