Yükselen AslanYükselen Aslan – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI1

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgârları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Yoğun iş temposu içerisinde çalışan biri iseniz, yalnız kalıp, odanıza kapanıp, kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Dikkat bu durum depresyon kaynaklı da olabilir.

* Rahatsızlanmış ve hastalanmış olabilirsiniz fakat dinlenmek için fırsat bulamayabilirsiniz Mecburi bir istirahat yolda sizi bekliyor unutmayın.

* Evinizde kendinize ayıracağınız zamanlarda meditasyon, yoga, dua etmek gibi ruhsal çalışmalar ruhunuza iyi gelecektir.

* Kendinizi bu dönemde stres altında hissedersiniz. Yaşam alanınız ve ailevi sorunlar, gündem oluşturacaktır fakat çözüm için o enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz.

* Hiç beklemediğiniz insanların, arkanızdan kuyunuzu kazdığını öğrenmek sizi hayli zorlayacaktır. Hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

İlişkilerin seyri değişecektir.

* Kendinizde erteleyip ötelediğiniz rahatsızlıklar, hastaneye gitmeye mecbur bırakabilir.

*Hayvan sever bir bireyseniz, minik dostlarınızla ilgili sorunlar oluşabilir.

* Geçmişte yaşadığınız annenizle ya da ailenizle ilgili, bir konuyu tamamlamanız gerekecektir. Yardımcı olmakta zorlanacağınız bir dönem.

* Tembellik yapılmış, yarım bırakılmış, tamamlanmamış tüm işler gündem oluşturacaktır Bu konularda stresli bir dönem sizi bekliyor olacaktır.

One comment

  • Nural Günaydın Coşkun

    Ocak 8, 2020 at 7:02 pm

    Selam
    Doğum tarihi belirleme çalışması yapıyorsanız ücreti ne kadar

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin