Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • İlişkinizle ilgili önemli bir gelişme yaşayacaksınız. Konu her ne ise güzel gelişmeler olacak evlilik kararı alabilir, çocuk sahibi olmak içinde güzel bir süreç.
  • Evliliği, ilişkisi sorunlu olan Akrep burçları içinde önemli kararlar alma zamanı konuyu derinlemesine ele alıp tamam ya da devam kararı alacaksınız.
  • Eşinizle beraber ortak bir iş kararı alabilirsiniz, beraber yatırım yapmak isteyeceğiniz bir dönem, para kaynaklarınızı tekrar değerlendirip yeni atılımlar yapacaksınız.
  • Kendinizi güçlü hissedeceksiniz alacağınız bazı ticari kararlar olabilir. Kontrolu elden bırakmadan yeni bir işe atılabilir, ve bunun için iyi bir araştırmaya girersiniz.Artık istikrarlı bir şekilde yol almak istiyorsunuz.
  • ilişkiler evinizde ki Uranüs son bir kaç aydır sizi zorladı doğrusu artık krizler bitecek, önünüzü görebileceksiniz.