14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • Çalışma hayatınızda patron ve üstlerinizle ilgili çatışmalar söz konusu olabilir. Artık egonuz zorlanmaya başladı, bağımsız ve özgür olmak isteyeceğiniz enerjiler söz konusu. Bunun için harekete geçecek ve sorunlar için çözüm arayacaksınız. Bu nedenle işten ayrılabilir yeniş yolları aramaya geçersiniz.
  • Çalışmayan iş arayan Akrepler artık ayaklarınız yere daha sağlam bassın istiyorsunuz, bu gücü kendinizde bulacaksınız. Sabırsız ve ataksınız. Dolunay’la beraber hızlı bir şekilde iş bulabilir ve çalışmaya başlarsınız .Ailenizden beklenmeyen sürpriz bir destek de gelebilir.
  • İşte-evde ,önemsediğiniz her ortamda ön planda olmak, geride kalmamak için kendinizi gösterecek, sesinizi duyurmak için gerekirse ses tonunuzu yükselteceksiniz.
  • Aşk hayatınız canlanacak , mutluluğu sekste bulacaksınız. Dolunay ve sonrası cinsel enerjiniz oldukça yüksek olacak. Bu sebeple eşiniz/ sevgilinizle yakınlaşacaksınız.
  • İlişkiniz yoksa yeni bir ilişki başlayabilir. Hemde aşk dolu heyecanlı bir ilişki, beklemeden start verirsiniz.
  • Çocuklarınızla ilgili bir gündem oluşabilir. Beraber sosyal aktivitelere katılabilir,eğitimleriyle ilgilenebilir,güzel vakitler  geçirebilirsiniz.