Yükselen AkrepYükselen Akrep – 12 Aralık Dolunay Yorumu

Aralık 12, 2019by Yasemin YAPICI0

İkizler burcunun 19°’sinde Dolunay gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen.

İkizler dolunayı zihninizi nasıl kullanarak iletişime geçtiğinize, bilgiyi nasıl kavrayıp konuştuğunuza, yakın çevrenizdeki insanlara, öğrenim gördüğünüz okullara, anlaşmalara, attığınız imzalara, merak ettiğiniz konulara, haber alış verişi yaptığınız alanlara, kısa seyahatlere, el ve ayak becerilerine, işaret eder.

İkizler dolunayına değişken burçlardaki (Balık, Yay, İkizler) T kare de eşlik edecek ki bu da odaklanma, konsantrasyon ve zihinsel yönden zorlanılacak sonuçlara ve sonlanmalara neden olacaktır.

İkizler dolunayı mental anlamda kararlar ve sonuçlara neden olurken beraberinde kafa karışıklığına, net göremediğiniz durumlara ve kendinizi ifade de zorlanmalara sebep olacaktır.

Zamanın enerjisi Astım, Bronşit, Zatürre, Akciğer ve Sinirsel rahatsızlıklarla ilgili hastalıklara davetiye çıkartabilir. Tedbirli olmalısınız. Uykusuzluğa dikkat.

Özellikle trafikte dikkat edilmeli, dolandırıcılara fırsat verilmemeli, dikkatsizlikten kaynaklanan el yada ayak kazalarına karşı temkinli olmalısınız.

İkizler dolunayında büyük şirketlerin iflas etmesi ya da batması ile ilgili haberler duyabiliriz.
Ticaretle uğraşanların zorlanacağı, çıkmaza girebileceği depresyon üreten bir dönem olabilir.

Biliyorum bu yıl Güneş ve yükselen burcu Oğlak, Yengeç, Koç ve Teraziler çok zorlandılar.
Jüpiter’in Yay burcundan çıkıp, Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte, 27 Aralık 2019 itibariyle etkisi başlayacak. Satürn’ün zorladığı alanlara bir nebzede olsa nefes aldıracak. Genel anlamda Para, İş hayatı, saygınlık, itibar ve kariyerle ilgili fırsatlar ve istikrar sunacaktır. Özellikle Oğlak, Yengeç, Başak, Balık, Boğa, Akrep burçları olumlu etkilenecekler.

Dolunay’ın 10~17 Aralık arası en etkili olacağı zamanlardır.

Peki size etkisi nasıl olacak;

  • Eğer evli iseniz eşinizle değilseniz partnerinizle iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlama, anlaşılma ya da ifadede zorlanmalar gibi durumlar söz konusu olacaktır.
  • Eşinizden ayrılma kararı alabilirsiniz ya da eşiniz ayrılma düşüncesi ile sizinle konuşmak isteyebilir. Eğer böyle bir dönemde iseniz bu karar çok sağlıklı olmayacaktır.
  • Evliliğe karşı düşünceleriniz değişecektir. Kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.
  • Ortaklarınızla anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Fikir ayrılıkları oluşacaktır.
  • Beklediğiniz mahkeme kararı varsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz sonuç çıkmayabilir.
  • Başka insanların avukatlığına soyunup, tepkileri üzerinize çekersiniz.
  • Böylesi dönemlerde eşinizin aldatması gibi durumlar söz konusu olur. Gizli saklı yapılan konuşmalar, mesajlar, görüşmeler hissedilebilir.
  • Eşinizin/sevgilinizin, yakın çevresindeki kişilerden etkilenerek gönül ilişkisine girmesi bu dönemde şaşırtıcı olmayacaktır.
  • Ailevi nedenlerden dolayı iletişimsel bazı sıkıntılar oluşacaktır. Bu nedenden dolayı yanlış anlaşılmalara açık bir süreç, sessiz kalmak doğru tercih olacaktır.
  • Güzelleşmek adına yapılan girişimlerden memnun kalmayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin