Yükselen AkrepYükselen Akrep – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Eğer ki yurt dışına çıkmak gibi bir durum söz konusu ise otorite, devlet makamı, konsolosluk gibi yerlerden bir aksaklık ya da bir engelle karşılaşabilirsiniz.

* Uzak yerlerde olanların ailesine, evine, yurduna, iline, ilçesine, mahallesine, semtine arkadaşlarına duyduğu özlemle beraber harekete geçmek istersiniz fakat önünüze engeller çıkacaktır.

O dönüşleri daha uygun bir zamana ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

* Çocuk sahibi olmaya yönelik kararlar alabilir ya da istemeden çocuk sahibi olabilirsiniz.

* Üniversitede öğrenci iseniz finaller bitti ve eve dönmek istiyorsunuz. Ders sonuçlarını beklemenizi tavsiye ederim. Bütünlemeye kalmanız sizin gidip geri dönmenize neden olacaktır.

* Yurt dışına eğitime veya çalışmaya gidebilirsiniz ya da yabancı dil öğrenimi için bir eğitim programına kayıt olabilirsiniz.

* Aileniz başka bir şehirde ya da ülkede yaşıyorsa yanlarına yerleşmeye karar verebilirsiniz ya da başka bir ülkeye gezi ve iş amaçlı çıkabilirsiniz.

*Akademik hayatınızda değişim yapabilirsiniz Mesela bölüm değiştirebilir,  geçiş yapabilirsiniz. Bu nedenlerle yaşam yeriniz değişebilir.

*Öğrenci arkadaşların yaşam alanlarını değiştirmek zorunda kalacakları bir dönem.

* Ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler oluşacaktır. Örneğin mülklerinizden birini satmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte bankalarla ilgili işleri de halletmeniz gerekecektir. Benzer şekilde kredi almanız gerekebilir, bu amaçla da yolunuz bankaya düşecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin