Yükselen YengeçYengeç Burcu Temmuz 2016 Yorumu: İyi Ki Doğdunuz

Haziran 28, 2016by Zafer Ceyhun23

Yengeç burcu Temmuz 2016 yorumunda, zamanın ruhunda yaşanacak değişimleri anlatıyorum. Yılın ikinci yarısı farklı olacak. Her şeyden önce, doğum gününüzü kutluyorum kıymetli dostlar; iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız! ❤️ Umuyorum ki yeni yılınız her alanda güzellikler getirir. Temmuz ayına, 2016 yılının en önemli dönüm noktasından geçmiş olarak başlıyoruz. Artık yeni koşullar, değişen beklentiler veya farklı bakış açıları ile yola devam ediyor olabilirsiniz, gayet normaldir, zamanın ruhuna uygun olan bu zaten. Peki bundan sonrasını nasıl değerlendirmeli, neler planlamalı? Yılın ilk yarısındaki gündeminiz ve yaşadıklarınız, Haziran ayında netleşerek hayatınızdaki bir dönüm noktası oldu. Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor, söz konusu gündem Mars ve Satürn kaynaklıydı. Bundan sonra olacakları, yine bu gezegenlerin hareketlerine bakarak anlayabiliriz. Mars gerilemesi nihayet 30 Haziranın ilk saatlerinde sona eriyor, Temmuzun ilk günlerinden itibaren Mars akrep burcunda ilerliyor olacak. 17 Temmuzda Güneşle olumlu bir teması olacak, 2 Ağustosta ise yeniden yay burcuna geçecek. Satürn ise hala yay burcunda gerileme aşamasında. Ağustosun ilk günü Güneşle olumlu bir teması var, 13 Ağustosta ise gerileme sona eriyor. Özetle, Mars/Satürn kaynaklı gündemin baskı oluşturan kısmı sona erdi değerli okurlarım. Bundan böyle yeni döneme uyum sağlamakla meşgul olacağız ve ne güzel ki, acelemiz de olmayacak. Zamanın ruhu, Temmuz ayında değişiyor.

Yengeç Burcu Temmuz 2016 Yorumu

Temmuzda uyumlu bir enerji var diyebiliriz çünkü ilk 15 gün boyunca Güneş, Merkür ve Venüs birlikte yengeç burcunda olacaklar. Mars ay boyunca akrepte olacak, Neptün ise zaten yıllardır balıkta. Akrep, balık ve yengeç su grubu burçlardır. Bu burçlarda bulunan gezegenler arasında uyumlu etkileşimler olur. Bu sayede işler kolaylaşır, ilerleme imkanı buluruz. Bu çok iyi bir haber. Temmuzda önümüze keskin dönemeçler çıkarma ihtimali olan tek gezegen Pluto olacak, Yeniay başlığında değineceğim. Temmuzun ilk haftasında başta yurt dışı seyahatler olmak üzere dinlenmeye, eğlenmeye ve yılın yüklerinden arınmaya uygun enerji olacak. Tatil en çok yengeç burcuna yarayacak yani. Diğer yandan, 6 Temmuzda Venüs ile Mars arasında harika bir etkileşim var. Eğer sevgiliniz yoksa, artık olabilir. ❗️ Temmuzun ilk yarısı boyunca bu etki hep var olacak. Temmuzun ikinci yarısında başka bir senaryo yaşanabilir! Özellikle 18-23 Temmuz arasında, işle ilgili konular ve finansal gelişmeler (gayrimenkul dahil) olumlu. Eğer zamanlamayı seçme şansınız olursa aklınızda olsun. “Benim parayla pulla işim yok, şimdi aşk zamanı” diyorsanız, o zaman Mars sayesinde aşka doyabilirsiniz. Ağustosta enerji birden değişecek, Temmuzu iyi değerlendirin. Dinlenin, eğlenin, sevdiklerinize zaman ayırın, romantik planlar yapın. Eğer çocuklarınız varsa, onlardan yana da şanslı bir dönem geliyor. Arada sırada çocuklarınıza karşı gergin olursanız Mars yüzünden olduğunu bilin.

4 Temmuz Yeniay Etkisi

Yeniay burcunuzda gerçekleşiyor değerli okurlarım, yeni yılınız da böylece başlamış oluyor. Hepinize harika bir yıl diliyorum şimdiden, fırsatları kaçırmayın sakın! Az önce değindim: Temmuzun ilk yarısında aslında güzel bir enerji ile ödüllendiriliyoruz. Aylardır esen kasvetli rüzgarlardan sonra çok iyi gelecek. Fakat Pluto kaynaklı gergin bir enerji de olacak; 7 Temmuz gibi hissetmeye başlarsınız. Konu ilişkileriniz olacak. Eşiniz ve sevgiliniz ana gündem. Bu gündem Temmuz sonundaki Dolunayda da devam edecek, aklınızda olsun. Bu noktada bir hatırlatma yapayım: Bu kadar güzel enerji varken, Pluto enerjisini olumlu şekilde yaşayacak okurlarım olacaktır mutlaka. Mesela, Pluto enerjisi (akrep) olan birisi ile tanışma ve ilişkinin başlaması. Güçlü bir ihtimal. Eğer zaten bir ilişkiniz/evlilik varsa, mevcut ilişkinizde Nisandan beri var olan gündem/gerilim bir şekilde sonuçlanacaktır. Dolunay sonrasında tamamen netleşecek. Bazılarımız için ciddi sonuçlar doğabilir, bazılarımızda ise küçücük olaylara neden olabilir. Mesela, eğer eşinizle/sevgilinizle bir süredir limoni iseniz, buzlar bir şekilde erir. Bu kadar basit bir sonucu olabilir. Fakat eğer ki eşinizle/sevgilinizle aranızda önemli bir mesele varsa, bu durumda sonuçları da önemli olacaktır. Gündeminizi anlamak için Nisandan bu yana ilişkinizde yaşadıklarına bakmanız yeterli, konu o.. Yeniayın olası sonuçları:
 1. hayatınıza yeni bir yön verecek önemli gelişme
 2. bir ilişkinin başlaması/bitmesi
 3. eşinizle ilgili bir konunun netleşmesi
Venüs burcunuzda olduğu için, içiniz rahat olsun, her türlü gelişme lehinize sonuçlanacaktır. Pluto’nun karanlık enerjisi bile Temmuz ayının ılımlı enerjisini bozmaya yetmeyecektir diye düşünüyorum. Hatta yüksek ihtimal keyifli bir ay olacak. En azından geçtiğimiz 6 ayda yaşadığınız baskıdan bir süre olsun uzaklaşmanızı sağlayacak.

20 Temmuz Dolunay Etkisi

Dolunay sırasında birden çok etkileşim olacak değerli dostlar ve her zaman olduğu gibi, Dolunay nedeniyle bir konu sonuca bağlanacak. Tahmini sonuçlanma aralığı ise 25-27 Temmuz.. Peki gündemi oluşturan konular ne olabilir? Öncelikle, işin içinde Uranüs ve Mars olacak ki her ikisi de coşkulu enerji ve bağımsızlık isteği getirir. Marsın etkilediği alanla Dolunayın kendi gündemi paralel: mutluluk ve ilişkiler. Uranüs ise kariyeriniz ve ünvanınızla ilişkili olayları tetikleyecektir. Dolunay sırasında kariyerle ilgili negatif kararlar almamanızı öneriyorum, mesela birine kızıp işten ayrılmak iyi fikir değil. Olası Dolunay gündeminiz:
 1. Temmuz başında tanıştığınız kişiyle ilişki başlayabilir
 2. evlilik/ilişki sona erebilir
 3. Nisandan bu yana ilişkinizde/evlilikte yaşanan gerilim sona erebilir
 4. eğer bir ilişkiniz ve aday yoksa, gergin ve sinirli olursunuz
 5. kariyerinizle ilgili ani bir karar almak isteyebilirsiniz
Temmuz sizin ayınızdır değerli dostlar, bu nedenle Temmuzda talepleriniz ve fiziksel canlılığınız da artar. Bu ay dikkat etmeniz gereken temel konu, ilişkilerinizde ve işinizde anlık kararlar almamak olsun. Onun dışında, keyifli bir ay olacak diye düşünüyorum. Yengeç burcu Temmuz 2016 yorumunu, yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle de paylaşın olur mu? Zamanın değişen ruhunu ve neler getirdiğini onlar da en doğru kaynaktan öğrensinler. Sevgiler, Zafer Ceyhun  ]]>

23 comments

 • Eeeee

  Haziran 28, 2016 at 8:36 pm

  Güneşim yengeçte yükselenim terazi ayda başakta bekliyeyim mi tüm umutla bana yıllardır uğramayan aşkın gelmesini :))))

  Reply

 • Su

  Haziran 28, 2016 at 9:21 pm

  Burcum yengeç yükselenim akrep bu durumda etkileri daha şiddetli hissedeceğim denilebilir mi? Diğer bir sorum olacak erkek arkadaşım akrep burcu bu benim için avantaj mi sağlar yoksa dezavantaj mı? O güzel yorumlarınızı bekliyorum emeğinize sağlık. .

  Reply

 • Su

  Haziran 28, 2016 at 9:22 pm

  Burcum yengeç yükselenim akrep ay burcum balık bu durumda etkileri daha şiddetli hissedeceğim denilebilir mi? Diğer bir sorum olacak erkek arkadaşım akrep burcu bu benim için avantaj mi sağlar yoksa dezavantaj mı? O güzel yorumlarınızı bekliyorum emeğinize sağlık. .

  Reply

 • Su

  Haziran 28, 2016 at 9:22 pm

  Burcum yengeç yükselenim akrep ay burcum balık bu durumda etkileri daha şiddetli hissedeceğim denilebilir mi? Diğer bir sorum olacak erkek arkadaşım akrep burcu bu benim için avantaj mi sağlar yoksa dezavantaj mı? O güzel yorumlarınızı bekliyorum emeğinize sağlık. .

  Reply

 • aassllii

  Haziran 28, 2016 at 9:57 pm

  Ayyy çok mutlu oldum dört gözle bekliyordum bu yorumu zafer bey çok çok çokkkk teşekķurler ben akrep burcuyum yükselen balık ay aslan sevgilim yengeç burcu yükselen akrep ay yay yeni ay yorumunda Pluto enerjisi (akrep) olan birisi ile tanışma ve ilişkinin başlaması. Güçlü bir ihtimal demişsiniz daha önceden başlamışsa böyle bir ilişki bu durumda ne olur ? biz bulmuş sayılırız birbirimizi dimi yeni başlamış bir ilişki değil yıllardır süren bir ilişki inşallah evlilikle sonlandırırız hep bu düşüncedeyiz ama malum durumlar olunca olmadı bir türlü şimdi biz de ne gibi bir durum oluşabilir acaba ???

  Reply

 • elif

  Haziran 28, 2016 at 10:07 pm

  Yine umut dolu bir yazı.. Teşekkurler.. Yeni donemin guzelliklerıni merakla bekliyoruz. Bu kadar baskıdan sonra hakettik 🙂 Sevgiler

  Reply

 • Aygül

  Haziran 28, 2016 at 11:41 pm

  Teşekkürler Zafer bey elinize sağlık! Ben çok merak ediyorum vallahi ne olacak? Benim yukselenim yengeç burcum koç bakalım Mars da hareketli koca ne yazacaksınız ona göre bi tik daha tahmin edilebilirlik artar diye dusunuyorum! Olumlu ve olumsuz yönleriyle tahmin edebilirsem galiba ben bu yazdiklarinizin hepsini birden yasiycak gibiyim de hangisi olumlu hangisi olumsuz onu da zaman gösterecektir herhalde? Acaba hepsini olumlu yasayabilme ihtimalim var mıdır sizce?

  Reply

 • Hande

  Haziran 29, 2016 at 12:46 am

  Başak burcu nezaman Ceyhun bey 🙂

  Reply

 • Defne

  Haziran 29, 2016 at 12:56 am

  Selam Ceyhun Bey,
  Güneş burcu ikizler, yükselen yengeçler için; temmuz ve takip eden aylarda, kariyer açısından gelişmeler olumlu mu olumsuz mu dersiniz?

  Reply

 • miren

  Haziran 29, 2016 at 11:42 am

  Merhaba Zafer bey,heyecanla okudum:)yazdıklarımıza göre dolunay tam da benim doğum günüme denk gelmiş.karar almamak için elimden geleni yapıcamteşekkürler yazınız için her zaman ters etkileri bile pozitif görüp bizi endişelendirmeden yazdığınız için ayrıca teşekkürler

  Reply

 • Berivan

  Haziran 29, 2016 at 2:40 pm

  Zafer bey yay be Koç burcu yorumunuzu bekliyorum

  Reply

 • Dilek

  Haziran 29, 2016 at 3:17 pm

  Ceyhun bey emeğinize sağlık her gün sayfanıza bakıyorum yeni yazı var mı diye? İşte yeni yazı geldi 🙂 Yengeçler aşk anlamında bu ay problemli sanırım ilişkisi olan tüm yengeç burçları bu olumsuz enerjiden etkilenir mi? yoksa doğum günü tarihlerine göre mi bu etkinlenme olayları. Sevgiler

  Reply

 • serkan

  Haziran 29, 2016 at 6:24 pm

  keşke ikizlerin doğum ayında da jest yapıp önceden yayınlasaydınız. ikizler haziranla diğer burçlara yazdığınız yazıları kıyaslayın lütfen. diğer burçlara başlık açarken ikizlere olumlu ya da olumsuz etkileneceksiniz bile yazmadınız. eskisi gibi özen lütfen.

  Reply

 • Özlem

  Haziran 30, 2016 at 12:03 am

  Ceyhun bey devami gelsiiinn lutfen çok merak ediyorum teraziyi

  Reply

 • gulin

  Haziran 30, 2016 at 3:56 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, elinize saglik, yazi cok ferahlatici. Benim burcum akrep, yukselenim yengec, bu durumda pluto etkisi aski bulmami kolaylastiyor mu, dogru mu anlamisim??

  Reply

 • Merve

  Temmuz 1, 2016 at 1:28 am

  Ceyhun Bey,
  Gerçekten yorumladığınız gibi yılın ilk 6 ayı hem zorlu değişimler hem de radikal kararlar ile dolu geçti.
  Kendimi çok bağladığım bir ilişkim şubat sonunda sona erdi. Mart ve nisan boyunca iş yaşamımı sorguladım durdum. Mayıs ayında istifamı verdim ve haziran ayında şehir değiştirdim. Ve tüm bu kararları, nasıl desem, değil bir başkasının baskısı kendi içimde bile bir baskı olmaksızın verdim.Şu an zorluklar yok mu? Var elbette. Ev ve iş bulmak için uğraşıyorum. Aşk deseniz o da yok. Ama garip bir huzur var 🙂
  Yorumlarınız için teşekkür ederim 🙂

  Reply

 • selma

  Temmuz 1, 2016 at 6:51 pm

  benim hayatimda gecmisten gelen tum puruzler bu son 6 ay icinde nerdeyse duzeldi ama bu duzelme 2015in ilk yarisindan sonra attigim adimlarin sonucuydu..cok cesur adimlar attim..simdi deniz dumduz,firtinalardan sonra iyi geldi..yorum harika.ancak o ufak plutoya sinir oldum bu arada :))

  Reply

 • Edali

  Temmuz 2, 2016 at 7:27 pm

  26 Haziranda bebegim doğdu 🙂 Gercekten de donum noktasiydi. Gece 01.10da izmitte dogdu.Bir iki satir yazarsaniz cok mutlu olurum

  Reply

 • Tufan

  Temmuz 3, 2016 at 6:01 am

  valla helal olsun.Bomboş yazmıyorsun.Harbiden de 10 gun sonra kısmetse bi ilişkiye başlıycam.Kendisi bayram tatili için şehir dışında.Yemek yiycez birlikte ve hayırlıysa başlıycaz,ve o bi akrep kadını:)
  Sende bu işin ehlisin Ceyhun.
  senden başkasını tanımam.Nasıl bi ilimle yazıyorsun böle ayrıntıli akıl alır gibi değil

  Reply

 • Hulya

  Temmuz 15, 2016 at 3:20 am

  Gunes yengec yukselen oglak kadini olarak pluton, Mars ve saturden suratima suratima yumruklar yedim 🙂 hareketsizlige bile raziydim yeni ay tokadi yapistirip gecti.

  Reply

 • Tamer

  Temmuz 24, 2016 at 1:52 am

  Merhabalar,
  Temmuz ayında aşk açısından çok güzel bir döneme girsem de 18 Temmuz da işten çıkarıldım. Bu herşeyi tersine çevirebilir. Yurtdışı bağlantılı bir iş görüşmem vardı ancak bu aralar ondan da ses yok. Çok karamsar olmak istemiyorum ancak durum da pek iç acıcı görünmüyor. Ne dersiniz?
  Saygılarımla,
  Tamer Kalkay
  11.07.1967
  11:30-14:00 aralığı

  Reply

 • Ibrahim tevfik

  Eylül 29, 2016 at 6:19 pm

  24 06 1967 gaziantep doğumluyum dogum saatimi bilmiyorum uzun süredir is bulamıyorum. Is bulma imkanım varmı çok gerginim yorumlarınızı bekliyorum saygilarimla

  Reply

 • Serra D.

  Ekim 19, 2016 at 2:54 am

  Şok oldum. Yengeç burcu erkek arkadaşım beni temmuz ayında terk etti. Keşke önceden okusaydım önlem alırdım hahahahahha

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin