Yengeç Burcu Şubat 2017 Yorumu: Toplumsal Statü ve Kariyer

Yazar 

Yengeç burcu Şubat 2017 yorumu, Şubat ayındaki önemli astrolojik olayların yengeç burcuna özel etkilerini içeriyor: 11 Şubat Ay tutulması, 26 Şubat Güneş tutulması, Venüs gerilemesi!

Zaman hızlı ilerliyor değerli mi değerli dostlar? 2017 yılının ikinci ayını yorumlamaya başladık bile, ne çabuk! 😊 Umuyorum ki yılın sonunda önemli kazanımlar elde etmiş olursunuz ki inanıyorum birçok okurum için öyle olacak.

Şubat ayına dair öngörülere geçmeden önce Şubatta zamanın ruhunu şekillendirecek önemli astrolojik olayları sıralayım:

 1. Venüs koç burcuna geçiyor: 3 Şubat
 2. Jüpiter gerilemeye başlıyor: 6 Şubat
 3. Ay tutulması: 11 Şubat
 4. Güneş tutulması: 26 Şubat
 5. Mars-Uranüs kavuşumu: 27 Şubat
 6. Mars-Jüpiter karşıtlığı: 27 Şubat

Hadi başlayalım. 🕵 Önce tüm burçlar için ortak bir tanımlama…

Şubat 2017 Ortak Yorumu

Zamanın enerjisinde önemli değişimler gerçekleşmek üzere değerli okurlarım.

Birinci sebep 6 Şubatta Jüpiter gerilemesinin başlaması. Bu konuya yıllık yorumunuzda değinmiştik fakat aslında ayrı bir yazıyı hak ediyor. Şimdilik değinmeden geçelim, yakında geri döneriz.

İkincisi sebep ise Venüs’ün 3 Şubat’ta koç burcuna gelmesi ve Mart-Nisan’da koç burcunda geriliyor olması..

Burcuna Göre’de Venüs’ten pek bahsetmiyoruz biliyorsunuz. Nedenini şöyle anlatayım: zamanın ruhunu hangi gezegenler oluşturuyorsa onlardan bahsediyoruz, aklın yolu bir demiş atalarımız. 😊

Geçen yıl bol bol Mars/Satürn konuşmuştuk mesela, hatırlayacaksınız.

Önümüzdeki 4 ayda ise Venüs konuşacağız; zamanın ruhuna damga vuracağına emin olabilirsiniz. Şubat başında Venüs’ün koç burcuna gelmesiyle birlikte, aylar sürecek bir süreç başlamış oldu.

Bazı olasılıklardan bahsetmek istiyorum:

Olasılık 1

Şubat ayında Venüs’ün olumlu enerjisini ardımıza alarak bazı adımlar atacağız, güzel sonuçlar alacağız. Sonra Mart ayında Venüs gerilemesi başladığında, Şubattaki gelişmelerin bazı sonuçları ile yüzleşeceğiz.

Belki sadece ve sadece Şubat ayında oluşan yeni şartlara uyum sağlamak için çabalayıp yorulacağız belki de Şubatta fazla iyimser/rahat davrandığımızı fark edeceğiz.

Bazı adımları yanlış/eksik atmış olabileceğimiz gerçeğiyle yüzleşmek de olasılıklar arasında yer alıyor.

Olasılık 2

Şubatta bazı atılımlar yapmaya hazırlanıyor oluruz, mesela iş görüşmesi yaparız. Mart ayında ise sonuç alacağımızı düşünürüz veya bize öyle söylenir.

Fakat Martta başlayacak olan Venüs gerilemesi, bu sürecin uzamasına neden olur. Zaman beklediğimizden daha ağır ilerler, tahmin edilenden daha uzun süre belirsizlik ile mücadele ederiz.

Peki uzun vadeli olarak değerlendirecek olsak, iyi midir kötü mü?

Elbette kişiye/doğum haritasına göre değişir fakat temelde Venüs gerilemesinden sonra yeni kazanım/bakış açısı edinmiş oluruz. Hayatımız köklü şekilde değişir! Süreç zor olsa bile sonuçları çoğu zaman iyi yönde olur!

Not 1: Mart ayında gerçekleşecek olan Venüs gerilemesinden neden Şubat yorumunda bahsetmiş olduğumu doğru bir şekilde anlatabildiğimi umuyorum. Olaylar Şubatta başlıyor kıymetli okurlarım ve Mayısa kadar devam edecek; farkındalığınız yüksek olsun!

Not 2: Venüs gerilemeleri 8 yıllık döngüler halinde kendini tekrarlar. Bu nedenle, 2017 Martta koç burcunda Venüs gerilemesi yaşanıyorsa, emin olabilirsiniz ki 8 yıl önce ve 16 yıl önce (Mart 2009 ve Mart 2001) Venüs gerilemesi yine koç burcunda yaşanmıştır. Devamında, Şubat-Mayıs 2017 zaman dilimindeki gelişmelerin, geçmişte yaşananlara “konu bakımından benzerlikler” göstereceğini de söyleyebiliriz.

Not 3: Yükselen burcu yengeç olduğu için bu yazıyı okuyan okurlarıma özel bir hatırlatma yapmak istiyorum: Yengeç burcu yorumlarında okuduğunuz gündem maddeleri hayatınızla örtüşmüyorsa, aslan burcu yorumunu okuyun; aradığınızı o yazıda bulacaksınız. Nedenini ileride bir video ile anlatacağım.

Not 4: Yazının sonunda Venüs gerilemesini anlattığım bir video bulacaksınız, izlemenizi öneriyorum.

Yengeç Burcuna Göre Şubat 2017

Güzelliklerin ve somut kazanımların gerçekleştiği zamanlarda istisnasız bir şekilde işin içinde Venüs’ün olduğunu görüyoruz! Bu nedenle Venüs varsa, diğer gezegenler de destekleyici konumda ise, işler yolunda gitmeye meyilli oluyor.

Bu noktada bir ayrım yapmalıyız! Venüs normal seyrinde iken yaşanan olaylarda mutluluk ve kolaylıklar var, burası net! Fakat gerileme başladığında yukarıda anlattığım senaryolar ile karşılaşabiliyoruz.

Mart-Nisan aralığında Venüs gerilemesi olacağı için, Venüs etkileri kapsamında yaşanması muhtemel konulara değinmemiz gerekiyor. Gerileme öncesi oluşacak olumlu etkileri yaşamaya başlamak üzeresiniz:

 1. iş hayatınızda önemli başarılar elde etme isteği
 2. işe girmek, işinizi değiştirmek
 3. sahip olmayı çok istediğiniz sosyal kazanımlar, prestij
 4. insanların size gösterdiği saygı, onaylanma ve takdir edilme ihtiyacı
 5. toplumdaki konumunuz/statünüz
 6. ünvanlarınız (anne/baba olmak, evli/bekar olmak gibi)

Bu konuları değerlendirirken, ortak yorumda bahsettiğimiz olasılıkları aklınızda tutmanızı öneriyorum.

Devam edelim..

Gerileme başlamadan hemen önce, 27 Şubat’ta Mars-Jüpiter-Uranüs etkileşim halinde olacaklar. Bu etkileşimlerinin sonucunda çok ama çok güçlü bir enerji açığa çıkacaktır.

Mars etkileşimleri de tıpkı Venüs gerilemesi gibi koç burcunda gerçekleşeceği için, konu başlıkları Venüs ile aynı olacaktır: kariyer, toplumsal rol ve konum.

Diyebiliriz ki, Şubat başında olumlu Venüs enerjisiyle yaşanmaya başlayacak olaylar, Şubat sonuna gelindiğinde hiç beklenmediğiniz kadar iyi sonuçlar doğurabileceği gibi, şaşırtıcı derece ters sonuçlar da doğurabilir.

Zaten aynı sıralarda Güneş tutulmasının enerjisi atmosfere hakim olacak!

Bu noktada Venüs gerilemesine özel bir takvim yapalım istiyorum.

 1. Şubat 3- Venüs koç burcuna geliyor
 2. Şubat 26 – Güneş tutulması balık burcunda yaşanıyor
 3. Şubat 27 – Mars/Uranüs etkileşimleri koç burcunda oluyor
 4. Mart 4 – Venüs koç burcunda gerilemeye başlıyor
 5. Nisan 3 – Venüs gerileyerek balık burcuna dönüyor
 6. Nisan 15- Venüs balık burcunda iken gerileme sona eriyor
 7. Nisan 28 – Venüs yeniden koç burcuna geliyor
 8. Haziran 6 – Venüs koçtan ayrılıp boğa burcuna geliyor

Gördüğünüz gibi tüm bu olaylar balık/koçta olacak ve bu nedenle güçlü bir enerji toplanması olacak. Peş peşe yaşanan güçlü astrolojik olayların aynı burçlarda olmasının tek bir anlamı vardır kıymetli okurlarım:

Hayatınızı değiştirme gücüne sahip olaylar yaşanacak! Hangi yönde olacağını en iyi siz tahmin edebilirsiniz çünkü hayatınızın dinamiklerini en iyi siz biliyorsunuz.

Şimdi konu bütünlüğünü koruyarak devam edelim! Önce Güneş tutulması sonrasında Ay tutulması..

26 Şubat Güneş Tutulmasının Yengeç Burcuna Özel Etkileri

Geçen ayki yorumunuzda şöyle demiştik:

Ocak ayında olumlu bir enerji olacak ve atacağınız adımlar, 26 Şubat Güneş tutulmasıyla birlikte güçlenerek yeni bir durum yaratacaktır.

Ocak yorumunu okumayanlar için: Yengeç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Bu arada değerli okurlarım, 26 Şubatta hep birlikte yaşayacağımız Güneş tutulması ile Mart 2016’da yaşanan tutulmanın etkileri aynı konularda olacak. Bu benzerlik üzerinden gündeminizi daha kolay anlamlandırabilirsiniz.

26 Şubat Güneş tutulmasının etkileri şu konularda: 🌞

 1. yurt dışına gitme hamlesi: taşınma veya eğitim
 2. gelecek deneyimlerinizin mevcuttakinden farklı olmasına neden olacak önemli bir gelişme
 3. iş/sosyal nedenlerle hayatınızın yönünün değişmesi
 4. hayatınıza yeni olayların/insanların girmesi
 5. eğitim hayatınızla ilişkili adımlar, gelişmeler
 6. güzel bir tatil, dinlenme imkanı
 7. dil öğrenmek gibi eğitim hamleleri
 8. yepyeni bir keşif/fikirle birlikte heyecanla yeni hedeflere yönelme isteği

Değerli dostlar!

Güneş tutulmaları, anlık astrolojik etkiler arasında en etkili olanıdır. Güneş ve Ay sadece 1 gün kadar birbiriyle temas halinde kalır fakat ortaya devasa bir enerji çıkar!

Güneş sisteminin yıldızı olan Güneş ile temas eden Ay olunca (sizin yönetici gezegeniniz), bazı şeyler aydınlığa kavuşur. Bu zihinsel anlamda bir aydınlanma olabileceği gibi, yeni bir fikir veya alınan haber, açığa çıkan bilgi de olabilir. Güneş, temas ettiği her şeyi görünür kılan tek astrolojik kaynaktır!

Zaten karanlığı aydınlığa dönüştüren, geceyi gündüze çeviren de Güneş değil midir?

Bu nedenle, Güneş tutulmasında bir şeyler açığa çıkar ve yepyeni bir durum oluşur. Bazen olumlu anlamda şaşırtıcı olur bazen de kaygıya neden olur. Her koşulda yeni bir başlangıç yapılması zorunlu hale gelir!

Söz konusu gelişmeler 23 Şubat – 10 Mart arasında gerçekleşecektir.

11 Şubat Ay Tutulmasının Yengeç Burcuna Özel Etkileri

Aramıza yeni katılan kıymetli okurlarım için kısa bir açıklama yapmak istiyorum:

Ay tutulması aslında bir Dolunaydır ve her Dolunay, bir sürecin netleşmesine/sonlanmasına vesile olur. Mesela bir karar alınır ve konu kapanır veya beklenen haber gelir! Sonuçta bir olay olgunlaşıp gündemden düşer.

Ay tutulmasının burcunuza özel etkileri şunlar: 🌓

 1. iş hayatınızla ilgili süreç netleşir, mesela işe girersiniz
 2. iş kurmaya karar verebilirsiniz
 3. yeni gelir olanaklarını araştırmaya başlarsınız
 4. mevcut işiniz mutlu etmiyor mu, iş başvuruları yapmaya karar verirsiniz
 5. beklediğiniz bir para varsa gelip gelmeyeceği belli olur
 6. harcama yapmanız gerekir, mesela bir süredir ilgilendiğiniz evi/arabayı satın alırsınız
 7. bütçe düzenlemesi yapmaya karar verirsiniz

Tutulma etkileri Şubatın ikinci haftasında başlayıp 17 Şubat’a kadar netleşecektir değerli dostlar. Sonrasında Güneş tutulması, Mars etkileşimleri ve Venüs gerilemesiyle birlikte Şubat 2017 son sürat devam ediyor olacak. 😊

Yengeç burcu Şubat 2017 yorumunuzda, önümüzdeki günlerde ve aylarda yaşanması muhtemel olaylara ışık tutmaya çalıştık.

Şubat-Nisan arasında birçok insanın hayatı temelden değişecektir, bunu kendi gözlerinizle göreceksiniz zaten. 👀 Yılın ikinci önemli zaman aralığı ise Temmuz-Eylül arası olacak.

Temmuzla birlikte oldukça yoğun Mars enerjisi zamanın ruhunu ele geçirecek. Burada önemli bir hatırlatma yapayım: Yılın ikinci yarısındaki Mars enerjisi, 11 Şubattaki Ay tutulmasının etkileriyle aynı olacak: iş ve para.

Yani bu konu Şubatta karara bağlanacak olsa da, Temmuz sonrasında yeniden gündem olacaktır. Umuyorum ki bu enerji patlamalarını hayatınıza olumlu şekilde entegre etme imkanı bulursunuz. 🙏

Bu yazıyı yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz.😇 ❤️

Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz.

Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com

Güzellikler diliyorum ❤️

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

24 Yorum

 1. Ngs

  29/01/2017

  Yeni basladım takibe ama müdavim oldum resmen is konusunda yazdiklariniz umarim en olumlusundan gerçekleşir de ben de bu olumlu gelismeyi subat sonu sizinle paylasırım

  • Zafer Ceyhun

   29/01/2017

   tşk ediyorum Ngs, aramıza hoş geldiniz 🙂 güzel haberlerinizi bekliyorum öyleyse…
   sevgiler ZC

 2. Elem

  29/01/2017

  Zafer bey yengeç burc yorumunu bugün yayinladiginiz için cook teşekkür ederim 🙂
  Iyiki varsınız o güzel enerjiniz var 🙂
  Sevgiler

 3. Gülümser

  29/01/2017

  Zafer Bey,

  Elinize emeğinize sağlık fakat aylık yorumlarımı okudukça endişelerim daha da artıyor. Ekim 2016’dan bu yana işsizim ve hiç iş görüşmeside yapamadım herşey sağlanmış durumda. Öğrenciyim bu dönem derslerimin hepsi kötü gitti. Her ay yorum okudukça umutlanıyorum ama ne iş, ne para, nede okul hiçbirşey için içimde bir uöıt yok maalesef. Yorumlarınoz harika ve yakım arkadaşlarımla diğer burç yorumlarını da sürekli ğaylaşıyorum hatta bazıları için okuyorum da ve gerçekten cuk oturuyor. O zaman diyorum kesin bu ay herşey yolunda gidecek.
  Uyuyorum ki bu ay tüm güzellikleri ile hayatımıza yansır.

  Teşeklürler,
  Sevgiler
  Gülümser

 4. Berna

  29/01/2017

  Zafer bey, merhaba
  27.06.1977 – 10.17 h Almanya doğumluyum.
  Doğum haritama göre Koç burcu 8. Evimde.
  3 Şubat’ta ufak bir ameliyat geçireceğim.
  Venüsün Koç burcuna geçmesi sizce kötü
  etkilemer mi bu durumu? Bu aralar çok kaygılı
  ve korkağım doğrusu .
  Sevgiler, Berna

 5. derya

  29/01/2017

  Merhaba Zafer Bey, uzun zamandır beğenerek takip ediyorum. İssizim, 2010 dan beri hersey kotu.. Lutfen kisa bir yorum yapar misiniz. 15 Temmuz 1979 saat 06.30 Kirklareli

 6. Meral

  30/01/2017

  Merhaba Zafer bey, iki aydir yazilarinizi begeniyle takip ediyorum. Emeginize saglik. Sevgiler, Meral

 7. Meral

  30/01/2017

  Dogum tarihim 6 Agustos 1986 ama yukselenim Yengec. Dogum tarihime ozel 2017 yili icin kisa bir yorum yaparsaniz sevinirim.

 8. Esra

  30/01/2017

  Merhaba zafer bey,
  22 temmuz 1987 saat 4.30-5.00 arası dogmusum. Herseyin üst üste geldiği bir sürecteyim sanırım. Umudumu yitirmeye az kaldı.
  Tesekkürler
  İyi calışmalar

 9. jfk

  30/01/2017

  Merhaba Zafer bey, koç yükselen yengecim. koç 18 derece, yengeç 12 derece. ay burcum 10 derece akrep. akademiye devam etmek için sınavlara girmem gerekiyor.

  sizce hangi tarih aralıklarında sınavlara girmem gerekir daha yüksek puan alabilmem için? ya da doğum haritamda hangi ev ya da gezegenlere dikkat etmeliyim ki şansımı arttırabileyim. sınav günlerinin ay burcu ya da güneş burcu mu önemli. yazıda venüs demişken, venüsüm koçta retroda 8 derecede

 10. gmz

  30/01/2017

  merhaba zafer bey, neolur cvp verin artık banada umudum kırılmasın 🙁 özel hayatım iyiyken bi anda sıkıntıya giriyor.ve sonra tekrar düzeliyor.ve yakında nişanm var kafam cok karısık 2017 de beni ne bkliyor. 17,07,1989 sabaha karşı 5:00 gibi dogmusum. simdiden tesekkürler

 11. Dilan

  30/01/2017

  Zafer Bey 24.06.1992 saat 14:00 dogumluyum iş ve aşk durumlarım uzun süredir çok kötü düzelicek mi acaba lütfen cevap verin 🙁

 12. Asya

  30/01/2017

  Evet yaa aynen Yengeç yorumunda yazdığınız gibi. Aslan’ı çok net yaşıyorum. Annemin saat tarifine göre. Burcum Yengeç, Ay burcum Yengeç, Yükselenim Aslan. Hiç anlatılan yengeç gibi sulu gözlü falan deyilim. Ama en azından Tam bir Aslan kadar Bencilde deyilim. Nedendir bilmem Başağında ayrıntıcı herşey istediğim mükemmellik olsun isteği ve garantici işini her konuda sağlama almaya çalışma kısmını taşıyorum. Birde her şeyin iyisine hazırlanırken en kötüsünüde düşünerek tedbirli olma huyum var. Eğer bütün aile doğum tarihimin doğru yazıldığını söylemese şüphe edicem. Ama şu bir gerçek Satürn amcam, hem Yengeç’ten hem Aslan’dan tepeden aşağı çok pis vurdu bana. Ben diyorumki; o Güneş sistemindeki gezegenlerin etkileri Rabbim’in görünmez “sopalı” yada “cömert” elleri. Bir an önce yengeç neden Aslan’ı yaşıyor videosunu bekliyorum. Ve sizi videoda görmek isterim kendi adıma. Çünki astroloji Satürn tepemden aşağıya hayatımın en ağır darbesiyle inince asroloji karanlığıma ışık oldu. Şimdi daha bilinçli ilerliyorum. Canı gönülden teşekkür ederim Zafer bey.

 13. Derya

  30/01/2017

  Ceyhun bey begeniyle sizi takip ediyorum..09 07 1983 sabah 8.20zaman asagi yukari dogum saatim..hayatimda hicbirsey istedigim gibi olmuyor..adeta ne istesem tam tersi oluyor..ozelliklede aşkta sevdigimi hep kaybediyorum..artik yoruldum cok yalnizlik hissdiyorum enerjim tukenmis durumda ..artik mutlu olmak istiyorum yuva mi kurmak istiyorum…siz ne diyorsunuz bu senede yine yalniz ve mutsuz bir senemi olacak benim icin

 14. Zarina

  01/02/2017

  Bu güne kdr gördüğüm ve okuduğum en güzel yengeç yorumu tam anlamıyla, tsklr Ceyhun bey.

 15. Zarina

  01/02/2017

  Zafer bey benim burcun yengeç 4.07.1987 yukselenim oglakmı acaba aksam saat 20:00 de dünyaya gelmişim oglakmı oluyor yükselenim? 🙂 tam anlayamıyom. Cvb verirseniz çok sevinirim. Ve yükselen burcumuzu nasıl nereden bakacağız. Tsklr.

 16. oz

  01/02/2017

  Burcum balık yükselenim yengeç. Ama yorumların ikisini de okuduğumda hep yengeç olan daha uyumlu oluyor anlattıklarınıza. Bunun bir nedeni var mı? yoksa bana mı öyle geliyor?

  • Zafer Ceyhun

   01/02/2017

   hayır olması gereken bu.. demek yükselen burcunuz yengecin ilk derecelerinde.. bazen yengeç yorumları gündeminize ters gelirse aslanı okuyun.
   Sevgiler ZC

 17. Asya

  01/02/2017

  Zafer bey burcum yengeç yükselenim aslan. Yönetici gezegenim ay. Yükselenimin yönetici gezegeni göneş. Şans noktam Satürn’üm Venüs’üm Merkür’üm Aslan’da 11 şubatta tepe taklak olmam deyilmi. Bu arada videonuzu izledim bende Adana’lıyım. Yükseleni Aslan olan neden Başak etkileri yaşar. Neden yükselenden bir sonraki burç etkileri olur. Şubat yorumlarınızda yakında anlatıcanızı yazmışsınız ne zaman gelecek o yazı yada video.

 18. Burcak

  02/02/2017

  Zafer Bey, ben aşık oldum şu an mesafe bilmem ne her türlü zorlu şey var ama acayip mutluyum her şeye rağmen yine de buna ne diyorsunuz?

 19. Duygu

  02/02/2017

  Zafer bey,

  Benim için çok önemli yanıtlarsanız sevinirim. Son 2 senedir yurtdışında yaşama girişimlerim yolunda gitmedi ve bir şekilde olmadı…şimdi Şubat Ayında Yurtdışına taşınmak için başvuruda bulunacağım. Hayatımı değiştirecek bir karar .. En uygun tarih bunun için ne zaman ? Doğum tarihim 22.06.86 saat 23:30 civarı.
  Kariyer acısından etkileri nasıl olur?
  Umarım cevaplanan şanslılardan biri olurum.
  Sevgiler, selamlar
  Duygu

 20. Gülşah

  07/02/2017

  Zafer Bey merhaba,

  Nefis bir yazı olmuş yine, vallahi tebrikler. Şu senaryolar, temalar, detaylı bilgiler, gerçekten astroloji bilgisi “yükselen burcunu bilmek” seviyesinde olan biri olsak bile çok açıklayıcı oluyor 🙂

  Astrolojide teknik bilgiden sonra en önemli şey bunu aktarabilme yeteneğidir. Çünkü insanları etkileyen kısım bu bence. Sizin yazılarınız derli toplu, organize ve belli bir mantık sırasında gidiyor, ben de buna bayılıyorum. (Merkür’üm ve güneşim başakta ve güneş 3., jupiter 9. evde, bilmem anlabiliyor muyum bakış açımı:) )

  Yani tam kafama göre gidiyor anlattıklarınız, tebrik etmek istedim. Kaleminize sağlık. (Videolar ile ilgili daha sonra bir ara konuşalım :))

  Sevgiler,
  Gülşah

 21. Göksu

  10/02/2017

  Merhaba Ceyhun bey.yengeç burcu olarak her yazdığınız yazıyı ben ya yaşıyor oluyorum ya da yaşamış.ortalama bir kaç ay önceden geliyorum.daha öncede belirtmiştim bu durumu. Benim hayatımda ki köklü değişimler ocak ayında gerçekleşti bakalım şubat ve Mart’ta farklı bir şey olacak mı ? en ince ayrıntısına kadar dikkat ediyorum yazılarınıza belki bilmek isterseniz diye söylemek istedim

 22. Pingback: Yengeç Burcu Mart 2017 Yorumu: İş Hayatı, Sorumluluklar

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir