GÜNEŞ TUTULMASIYükselen OğlakYükselen YengeçYENGEÇ ve OĞLAK: Güneş Tutulması

Mayıs 8, 2014by Zafer Ceyhun2

Güneş tutulmaları, hayatımızda büyük değişimlerin habercisidir. Bir süredir aklınızda olan ama bir türlü hayata geçiremediğiniz şeyleri gündeminize almaya zorunlu hissedersiniz. Ayrıca, hiç gündeminizde olmayan bir konu birden bire gündeminizin ana konusu haline gelir.

Unutmayın, güneş tutulmaları ile hayatınıza giren konularda vereceğiniz kararlar geri dönülemeyecek şekilde hayatınızı değiştirecektir. Bu nedenle iyi düşünüp karar verin.

Alternatif 1: Aşk Hayatınız

29 Nisan’da gerçekleşen güneş tutulması, aşk hayatınız üzerinde çarpıcı bir etki yapabilir. Varsa eşiniz/sevgilinizle ilgili bir konuda önemli kararlar almak isteyebilirsiniz. Daha önce yaşanan ancak hasır altına iterek gözünüzün önünden kaldırmak istediğiniz konular, artık birikerek büyük bir yığın halini aldığından, artık görmezden gelemeyeceğiniz bir hal almış olabilir. Hayatınızda biri yoksa, bu dönemde yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Bir süredir romantik duygular hissettiğiniz biriyle yepyeni bir sayfa açmanın zamanı geldiğini düşünebilir ve bir adım atmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. 
Bunun yanında, aşk hayatınızın kahramanı olan kişi, sizden kendisini biraz daha özgür bırakmanızı isteyebilir, veya aynısını siz ondan isteyebilirsiniz. Kendinizi ilişkiniz yüzüden kapana sıkışmış gibi hissetme ihtimaliniz olabilir, güneş tutulması güçlü bir enerjiyle geldi ve beraberinde yüksek bir değişim isteği de getirdi.

Alternatif 2: Cesaret ve Girişkenlik

Bir süredir kendinizi, olmanız gerektiğinden daha pasif hissediyorsanız eğer, bu dönemde değişmek isteyeceksiniz. Kendinizi göstermek, sesinizi duyurmak, ne kadar başarılı olduğunuzu ispatlamak isteyebilirsiniz. Bugüne kadar ulaşmak istediğiniz şeye doğru atılmaktan çekindiyseniz, artık kendinizi frenlemekten vazgeçmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu enerji kendi özellikle aşk hayatınızda gösterebilir. Örneğin, çok hoşlandığınız biri varsa ama siz başlamaktan veya bir girişim yapmaktan korkuyorsanız, artık cesarete ihtiyacınız olduğuna inanmaya başlayabilir ve ilk adımı atabilirsiniz.

Alternatif 3: Arkadaş Çevreniz 

Zamanınızın çoğunu birlikte geçirdiğiniz arkadaşlarınıza bakış açınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bugüne kadar onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyordunuz belki ama şimdi farklı hissedebilirsiniz. Size bir şey katmadıklarını, hatta sizi engellediklerini düşünebilirsiniz. Belki bunu bir süredir hissediyordunuz ama şimdi durum farklılaşabilir ve kendinizi o gruba ait hissetmemeye başlayabilirsiniz. Bunun pek çok sebebi olabilir tabi ki, örneğin yaşanan bir olay nedeniyle arkadaşlarınız tarafından dışlanabilirsiniz.
Ayrıca, arkadaş grubunuzla ilgili iyi veya kötü bir gelişme olmasa dahi, yeni insanlarla tanışmak için fırsatlar çıkabilir. Örneğin, başka bir şehre taşınabilir, iş değiştirebilirsiniz ve sonuçta hayatınıza birden yeni insanlar girebilir. 
]]>

2 comments

 • melek

  Haziran 2, 2014 at 3:33 pm

  Burcun yengeç xx/06/1978 sabah saat 9da doğdum yükselen im başak doğum haritam ve 2014yorumu değerlendirir misiniz

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 3, 2014 at 9:54 am

   Merhaba, dün (02/06) duyurduğum üzere artık bir süre kişiye özel analiz yapmayacağım çünkü okuyucularımın bir kısmı “tek bir kişiye” yönelik içerik ürettiğimi düşünerek haksızlık yaptığımı düşündüler. Doğrusu doğum haritası analizlerimde, herkes kendinden bir şey bulabilir, ayrıca eşi benzeri olmayan bir şey olduğu için, doğum haritası üzerinden burç uyumu ve karakter analizinin ne olduğunu görebilirlerdi ancak sanırım haklılar, kişiye özel analizlere belirsiz bir süreliğine ara verdim. İlginize tşk ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin