Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste.. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Aşağıdaki olasılıkları kendi hayatınıza uyarlayın değerli dostlar. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alabilirsiniz. Sonuçta bazı okurlarım yirmili yaşların başında üniversitede okurken, bazı okurlarım kırk yaşın üzerinde.. Tamamen farklı hayatları olan tüm okurlarıma uyacak ihtimalleri vermeye çalışacağım. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

Yükselen burcunuzun derecesine göre güzellikler de zorluklar da çok değişiyor. Hatta neler yaşayacağınızı bile yükselen derecenizi değerlendirmeden söylemek zor. Dereceleri aylık yorumlara dahil etmemeye çalışıyorum, bu nedenle tüm olasılıklardan bahsedeceğim. 1. Ocak yeni bir ilişkiye başlama anlamında çok şanslı bir ay olacak. Hatta diyebilirim ki epey zamandır bu denli iyisi olmadı. Eminim bazı okurlarım Ocak bittiğinde bana hak verecek, “vay be” diyecek. 😊 2. Zaten ilişkiniz varsa, artık evlilik konuşuluyor olabilir. Bence de doğru zaman.. Ocakta evleniyor musunuz? Ocakta düğün olmaz diyenler olursa boşverin siz onları, süper zaman! 3. Evlisiniz ve çocuk düşünüyorsunuz diyelim. Hiç düşünmeyin, harekete geçin derim. Ekim-Kasım 2018 gibi doğan çocuklar Venüs gerilemesine denk geliyor, efsane bir karakteri olur, emin olun. 4. Ben daha gencim, bana başka şeyler anlat diyen okurlarıma: aşk, kahkaha ve tensel temas için muhteşem zamanlar. Eşinizin/sevgilinizin frekansı sizi uymuyorsa da uydurun bir şekilde. 😍 5. Siz kendinizi spora mı vermiştiniz? Ne güzel işte, devam. Aşırı zorlamayın ama, sakatlıklar ihtimal dahilinde.. 6. İş hayatınızda yeni bir sıçrama yaşamış olabilir misiniz? Ciddi sonuçları olacak gibi görünüyor, belki 2 yıl yoracak ama sonrası iyi.

Zorluklar

1. Eğer bir sağlık sorunu varsa, bunla uğraşmanız gerekebilir. İlla ki sizle ilgili olmak zorunda değil, ilgilenmeniz gereken bir yakınınız da olabilir. Merak etmeyin, gelip geçici sorunlar. Her ne kadar son yıllarda bu tür sorunlar sizi yormuş olsa da, kalıcı zorluklar değil bunlar. 2. Egonuzu zorlayacak olaylar olur. Bazı insanlara “sınırını bildirmek” istersiniz. 3. Kötü giden ilişkiler Ocaktan zor kurtulur. 4. Kıskançlık krizlerine, şüpheye ve şiddete karşı dikkatli olmalı! Bu hislere kapılmayın, kapılana mesafeli olun. Sorunlu zihinleri olanların bu dönemde sağı solu belli olmaz.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. Yükselen burcunuza göre yine değişiyor. Bu sefer derece vermek zorundayım çünkü çok alakasız ihtimaller var. Yükselen burcunuzun derecesi 0-13 yengeç ise ihtimaller:
 1. biriyle tanışırsınız, enerjisinden keyif alırsınız
 2. fiziksel aktivite, spor vs başlar,
 3. görüntünüzü değiştirme isteği oluşur
 4. evinizi değiştirebilirsiniz, evle ilgili harcama olabilir
Yükselen dereceniz 14-29 arasında ise ihtimaller:
 1. yolunuz hastaneye düşebilir
 2. bir ilişki sona erebilir
 3. sevdiğiniz biri hayal kırıklığına uğratır
 4. gizli bir mesele açığa çıkar
 5. gizlenmesi gereken bir ilişki başlar

Yeniay: 17 Ocak

İlişkiler söz konusu olduğunda Ocak ayının birçok okurumu mutlu edeceğine eminim. Yeniay da bu kapsamda önemli çünkü ilişkinin adının konacağı zamanlar Yeniayı takip eden günler olacak. Tabi ki herkes yeni bir ilişkiye başlayacak değil. Belki eşinizin enerjisi pozitif anlamda değişir, işinde başarılı olmuştur vs. Size de yansıyacak. Diğer yandan, eşinizin/sevgilinizin bir yakını sağlık sorunu yaşayabilir veya vefat edebilir. Bunun güzel bir yanı yok elbette ama ilişkinizin enerjisini bir süre sonra olumlu etkileyecektir diye düşünüyorum. Birbirinize yakınlaşmanızı kolaylaştırabilir. Cinsel enerji çok yüksek..Bu enerji sadece uyumlu ilişkileri güzelleştirir, uyumsuz olanları ise sarsar.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>