Yengeç burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları anlattım. Değerli dostlar yengeç burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz yengeç ise, bu yazıda size özgü benzersiz detaylar var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini sizin hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım. Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim.
 1. başarılı/önemli biri olma arzusu
 2. fiziksel enerjiniz, yaşam sevinciniz
 3. çocuk sahibi olma isteğiniz veya çocuklarınız
 4. hayattan zevk alma ihtiyacınız
 5. sportif uğraşlarınız & hobileriniz
 6. risk alma motivasyonunuz
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Tüm yükselen dereceleri için ortak, 15 Mayısta gündem sosyal ilişkiler ve teknoloji olacak. Ayrıca profesyonel hizmet almanız gerekebilir.
 1. yeni bir çevreye girersiniz
 2. ortamınızı değiştirme isteği oluşur
 3. eski bir tanıdıkla karşılaşma gerçekleşir
 4. para kazamak için teknolojiyi kullanırsınız (web sitesi gibi)
 5. profesyonel hizmet/destek almaya karar verirsiniz (spor, sağlık, yazılım gibi)
Mayıs ortasından parasal konular hayatınızda daha belirgin olacak. Beraberinde daha sert, hırslı ve tahammülsüz olacaksınız. Ayrıca Venüsün konumu olumsuz yönde değişiyor. İş, para ve ilişkiler birkaç hafta boyunca olumsuz enerji alacak.

29 Mayıs Dolunay

Yükselen dereceniz 0-12 arasında ise,  Mayıs biterken gündem değişiyor. Mayısın son haftasından itibaren işle/sağlıkla ilgili konulara odaklanmanız gerekecek. Aynı zamanda fiziksel enerjiniz ve neşeniz birkaç haftalığına azalacak.
 1. tedavi/operasyon gerçekleşir
 2. işe girme/iş değiştirme süreci netleşir
 3. çalıştığınız ortam/ekip değişir
 4. son haftalarda beklettiğiniz/ertelediğiniz işlere zamana ayırırsınız
 5. iş hayatınızdaki terslikleri toparlamak için harekete geçersiniz
 6. çalışma ortamı ve iş arkadaşlarınızla ilgili konuda karar/netlik olur
 7. işleri/zamanı yönetmek için yeni plan yaparsınız
Yükselen dereceniz 13-29 arasında ise,  Mayısın sonunda gündemin başlıkları: aşk, mutluluk, cesaret, risk alma isteği, ego, fiziksel enerji ve çocuklar. Bu konuda aynı zamanda Mayıs başında Jüpiter etkileşimi de olmuştu, gündem devam ediyor.
 1. gurur ve ego size bir karar aldırır
 2. üzmeden kırmadan bir şey anlatmanız gerekir
 3. cinsellik gündem olur
 4. çocuklarınız gündem olur
 5. çocuk sahibi olma konusu netleşir
 6. spor/dans gibi bir aktivite konu olur
Hatırlatma: Venüsün ve Marsın konumu ilişkileri bir süre olumsuz etkileyecek. Mayısta Jüpiter, Haziranda ise Satürn baskın olacak. Hazirana girerken zamanın enerjisi hepimiz için ağırlaşacak. En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>