Yengeç Burcu Mart 2017 Yorumu: İş Hayatı, Sorumluluklar

Yazar 

Mart 2017 yengeç burcu yorumu; 12 Mart Dolunay, 28 Mart Yeniay ile bazı önemli astrolojik olayların etkilerini burcunuza göre anlatıyor.

Venüs bombardımanı başlamak üzere değerli dostlar, Venüs gerilemesi yaşanırken diğer tüm astrolojik olaylar ikinci planda kalır. Öylesine önemli bir olaydır. ⚡️⚡️

Gerileme 4 Mart’ta başlayacak ve 15 Nisana kadar devam edecek.

Bu kadar önemli bir olay yaşanırken, elbette odaklanacağımız ana konuyu belirlemek zor olmuyor. Sonuçta Venüs gerilemesi, önümüzdeki 40 gün boyunca zamanın ruhunu ele geçirecek. Etkilerini ve sonuçlarını doğru anlamalıyız.

Bu yazıda hedefimiz açık ve net: Venüs gerilemesi nedir ne değildir, ne yapmalı ne yapmamalı, neden?

Başlamadan önce Mart 2017’de gerçekleşecek dikkate değer tüm astrolojik olayları sıralayayım:

 1. Güneş-Neptün kavuşumu: 2 Mart
 2. Jüpiter-Uranüs karşıtlığı: 3 Mart
 3. Venüs gerilemesi başlıyor: 4 Mart
 4. Güneş-Merkür kavuşumu: 7 Mart
 5. Başak Burcunda Dolunay: 12 Mart
 6. Güneş-Satürn etkileşimi: 17 Mart
 7. Güneş-Venüs kavuşumu: 25 Mart
 8. Koç Burcunda Yeniay: 28 Mart

Hadi başlayalım.

Yengeç Burcu Mart 2017 Yorumu

Aramıza yeni katılan okurlarımıza bir hatırlatma yaparak başlayayım. Öncelikle hoş geldiniz ❤️ ❤️

Burcuna Göre’yi keşfetmiş olduğunuz için ileride Mart ayını hep güzel hatırlayacaksınız 😋 Tabi böyle olmasını sağlamak için duraksamadan çok çalışacağım, sözüm söz.

Her yılın baskın birkaç enerjisi olur, 2016 yılında Mars/Satürn baskındı, 2017 yılının ilk yarısında Venüs, ikinci yarısında ise Mars baskın olacak.

Burcuna Göre’de 2017 yılının ilk günlerinden itibaren Venüs konuşmaya başlamıştık, Mart-Nisan aylarının önemine vurgu yapıyorduk.

Olanı biteni doğru anlamak için Ocak ve Şubat yazılarını okumuş olmak önemli diye düşünüyorum. Henüz okumadığınızı varsayarak ilgili yazıları paylaşıyorum: Şubat 2017 yorumu ve Ocak 2017 yorumu ☀️ ☀️

Venüs gerilemesi ile devam edelim.

Venüs Gerilemesine Dair

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca zamanın ruhunu Venüs gerilemesi belirleyeceğine göre, Venüs’ü ve gerilemenin getirdiği enerjiyi doğru anlamalıyız. Ancak bu şekilde karlı çıkarız, olası zararlardan uzak durmayı başarırız.

Venüs iki burcu/evi yönetir değerli okurlarım; sırasıyla boğa ve terazi, ikinci ve yedinci ev..

Boğa burcu ve ikinci ev, sürdürülebilir huzur ve konforla ilgilidir, bu nedenle işin içinde kazancımız ve harcama yapabilme kapasitemiz vardır. Özetle; iş/gelir, devamlılık, konfor ve harcama alanıdır.

Terazi burcu ve yedinci ev ise uzun vadeli güzel ilişkiler kurabilmekle, sevdiklerimizle ortak zeminde bir arada olabilmekle alakalıdır. Bu nedenle ilişkiler, evlilik ve sosyal/ticari yoldaşlık, yani ortaklık alanıdır.

Her iki burcu/evi yöneten Venüs gerilemeye başladığında, Güneşle Dünya arasına girer, bir nevi Yeniay oluşur. Tek fark (Ay değil) Venüs Güneş’in önündedir.

Sonuç nettir: Venüsün yönettiği konulara odaklanmak isteriz veya şartlar öyle gelişir ki odaklanmak zorunda kalırız.

Biraz daha açalım mı? Venüs güzellikleri getiren gezegendir. Rahatlık ve mutluluk, güzel olan her şey Venüs varken olur.

Fakat gerileme döneminde Venüs enerjisine öyle çok maruz kalırız ki, mutluluğa ve konfora ulaşmak için doğru zamanın gelip gelmediğini düşünmeden acele kararlar alabiliyoruz.

Mesela, yeterince tanımadığımız biriyle ilişkiye başlayoruz veya aniden evimizi değiştirme kararı alıyoruz. Kısacası Venüs devrede iken hızlı karar alıyoruz. Mutlu olmak istiyoruz, bunda yanlış olan bir şey var mı? 😊 😊

Kolay olan cevap şu: Hayır, ilkesel olarak yanlış bir durum yok, herkes mutlu olmak ister. Zor olan cevap ise aslında kolay bir sorudan ibaret: Mutlu olmak için attığımız her adım, bizi her zaman mutlu ediyor mu?

“Ne olur ne olmaz” ekolünden gelen biri olarak, gerileme sırasında acele verilen kararlara karşı dikkatli olunması gerektiğini düşünüyorum. Sindirella’yı konuştuğumuz bu videodaki ihtimaller aklınızda olsun. 10 dakikanın üzerinde bir video, dayanabildiğiniz yere kadar izleyin derim.. 😊

Venüs gerilemesini, Merkür gerilemesi ile karşılaştırarak devam edelim mi?

Venüs gerilemesi, “astronomik olarak” Merkür gerilemesiyle birebir aynı olaydır, gerileme sırasında her ikisi de Güneş ile Dünya arasından geçerler.

Astrolojik olarak bakacak olursak, farklı enerjiler taşıyan 2 gezegenin enerjisine fazlaca maruz kalıyoruz, olayın özeti bu..

Örnekle anlatacak olursak;

Merkür gerilemesinde iletişim/ulaşım cihazlarına ihtiyacımız olduğunu fark edip yeterince araştırmadan hemen satın almaya niyetleniyoruz (ikizler) veya ihtimal ettiğimiz işlere odaklanıp çözmeye çalışıyoruz, aynı anda 10 tane iş yapmak istiyoruz/zorunda kalıyoruz (başak).

Venüs gerilemesinde de yeterince düşünmeden bir ilişkiye başlıyoruz, mutsuz olduğumuz için bir çırpıda ilişkimizi bitiriyoruz, görüntü/estetik değişikler yapıyoruz (terazi) veya işimizi değiştirmek istiyoruz, bütçemizi aşabilecek harcamalar yapıyoruz, ev/araba alıyoruz (boğa).

Venüs gerilemesinin mantığı tam olarak budur değerli dostlar. Bu bilgiler ışında süreci okumak daha kolay değil mi? Diyorum ya! Burcuna Göre okuru olmak ayrıcalıklıdır! 😎 😎

Önceki Venüs gerilemesi sırasında yapmış olduğum uyarıların özünde de bunlar vardı. Gözünüz korkmasın yani, olayın mantığını bilerek hareket ettikten sonra, gerileme sırasında her şey yapılabilir.

Bir sırrımı paylaşmak istiyorum: eğer yeni bir telefon/bilgisayar alacaksam Merkür gerilemesini seçiyorum ben. Sadece öncesinde ne alacağıma karar veriyorum, gerileme sırasında kararımı değiştirmemeye gayret ediyorum. 😊

Sanıyorum konuyu enine boyuna değerlendirmiş olduk, artık Mart ayındaki Dolunay ve Yeniay etkileri ile devam edebiliriz..

12 Mart Dolunayın Yengeç Burcuna Etkileri

Dolunay, Ay’ın 28 günlük döngüsüyle ilişkilidir değerli okurlarım. Bu döngünün iki önemli safhası vardır: birincisi Yeniay, ikincisi ise Dolunay. 🌕

Yeniay sırasında Ay, Dünya ile Güneş arasındadır; Dolunayda ise Dünya, Güneşle Ay arasında..

Dolunay şu 3 ihtimalden birinin gerçekleşmesine neden oluyor:

 1. bir yol ayrımına geliyoruz ve karar vermek zorunda kalıyoruz
 2. beklediğimiz bir haberi alıyoruz, konu netleşiyor
 3. bir konu olgunlaşıp kendiliğinden gündemden düşüyor

12 Marttaki Dolunay başak burcunda gerçekleşiyor ve burcunuza özel gündem maddeleri şunlar:

 1. eğitim hayatınızla ilgili bir konu sonuçlanacak
 2. yaptığınız bir çalışma tamamlanacak (tez, proje, sunum vs)
 3. taşınma hazırlıkları yapmaya başlayabilirsiniz
 4. kardeş/kuzenle ilgili bir meselenin içinde yer alacaksınız (finansal konu, düğün vb)
 5. araba alıp-satmak da bu döneme denk gelecektir
 6. ulaşımla ilgili diğer konular (ehliyet almak vb) mümkündür
 7. planlı iş görüşmeleri, anlaşmalar veya seyahatler yapabilirsiniz

Gündem 10 Mart gibi başlayıp 18 Mart gibi netleşecektir.

28 Mart Yeniayın Yengeç Burcuna Etkileri

Yeniay 28 Martta koç burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım.

Venüs gerilemesi de Mart boyunca koç burcunda gerçekleşiyor, bu nedenle şimdi konuşacaklarımız Mart ayının tamamında ana gündem olacaktır.

İşte olası konu başlıkları:

 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. iş hayatınızda yeni sorumluluklar edinmek, terfi
 3. çalışma koşullarınızın veya ekibin değişmesi
 4. statünüzü etkileyecek/güçlendirecek adımlar

Bu süreçte, önemli konumlara gelme imkanı bulabilirsiniz kıymetli dostlar. Eğer ki iş hayatınızda peşinden gittiğiniz hedefler varsa, Mart-Nisan çok önemli bir eşik olacaktır.

Diğer yandan, aile büyüklerinize veya kardeşlerinize destek olmanız gerekebilir. Son ihtimal ise, aile kurmaktır/ailenizi büyütmektir: evlilik ve çocuk sahibi olmak.

Bu noktada bir ekleme yapmam gerekiyor:

Konuştuğumuz bu konular 28 Mart’ta başlamıyor, Martın ilk günlerinde Venüs gerilemesiyle birlikte başlıyor. 28 Martta gerçekleşecek Yeniay ile birlikte gündem zirve yapacaktır.

Venüs gerilemesi devam ediyor olacak, hatta 25 Martta Güneş-Venüs kavuşmuş olacak. Bu nedenle her türlü Venüs konusu gündemin önemli parçası olacaktır.

Yengeç burcu Mart 2017 yorumunu müsadenizle burada bitiyorum. Eğer yükselen burcunuz yengeç olduğu için bu yazıyı okuduysanız ve gündem size uygun değilse, aradığınızı aslan burcu yorumunda bulacaksınız.

Nedenini bir video ile anlatacağım yakında. Bu arada Burcuna Göre’nin Facebook sayfasını takip ediyor musunuz? Takip etmenizi öneriyorum, videoları ve canlı yayınları kaçırmamış olursunuz.

Bu yazıyı yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen. Böylece onları ne kadar önemsediğinizi de göstermiş olursunuz. ❤️

Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek var mı?

Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com

Güzellikler diliyorum ❤️

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

50 Yorum

 1. Hülya

  28/02/2017

  Zafer bey heyecanla beklediğim yorum geldi güneş yengeç yükselen terazi ay ikizlerde işşiz ve aşksızım dilerim mart güzel herşeyi getirir sahi getirir mi ??

 2. Didem

  28/02/2017

  Merhabalar ..yine etkileyici bir yaziolmus elinze bilginizesaglik… 1.7.81 sbh 05 civari sakarya dogumluyum..yukselenim de yengec diyebiliorum ama ikizler diyenlerde oldu..sizce desem? Ve bnde issiz ve asksizm gelsin artikkk…( aslan erkegi ile uyum olabilirmi ?). Cvplrsanz sevinirim tesekkurleeerrr:)

  • Zafer Ceyhun

   28/02/2017

   sabah 5te yengeç başlıyor, öncesi ikizler Didem hanım, tam sınır 🙂 eğer 5 öncesi ise aslanla uyumunuz gayet iyi, onun yükselen burcunun toprak/su grubu olması şartıyla..
   ve bence siz 2018 yılının başında ciddi bir ilişkiye başlarsınız fakat muhtemelen şu olur: bilinçaltınızdaki güçlü bir ses, evlilik ihtimalinden/sorumluluğundan uzak olmak için türlü mazeretler üretir. geçmişte de böyle olmuştur zaten.
   sevgiler ZC

   • Didem

    02/03/2017

    neden öyle dediniz ki ..artik yaş kemale ermis durumda bahane üretmiyorum ,tamtersi …. 2017 diycektiniz sanirim tskler

 3. GG

  28/02/2017

  Zafer Bey Merhaba,

  Her zamanki gibi zaman ayırıp emek harcamışsınız emeğinizi elinize sağlık. Uzun bir zamandır takipçinizim fakat artık kendi burcum ile ilgili yazıları beklerken heyecanlanamıyorum. Sanki ilk başladığınızda burçları yazmaya bir heyecan söz konusu (sayfanızdan 4-5 burcu da aylık okuyorum arkadaşlarımınkini) fakat sonra sonlara yaklaştığınızda off bitsin bu yazılar madundasınız ben artık öyle hissediyorum. Mesela artık bazı cümleler copy paste modunda ve inanın heyecan vermiyor bir ezbere göz gezdiriyormuş gibi hissediyorum. Bu kişisel yorumum belki çok fazla yazı paylaşıyorsunuz ve zamanınız yetişmiyor. Kişisel bir eleştiri benimkisi elbette takip etmeye devam edeceğim fakat sizde heyecan yüksek olsun ve bize bir ezber değil daha yeni bilgiler paylaşın 🙂

  • Zafer Ceyhun

   28/02/2017

   Teşekkür ediyorum, değerlendirmeleriniz benim için çok değerli Gül hanım ❤️

   Aslında olan şu: benim heyecanım artarak devam ediyor 🙂 Zaten bu yüzden Burcuna Göre’de bulunan içerik başka hiçbir yerde yok, ne Türkiyede ne Avrupada ne Amerikada..

   Fakat size tekrar gibi görünen şeyler aslında benim her okurumun bilmesini istediğim ortak konular, mesela Venüs gerilemesinin etkileri..
   herkes için aynı ve aynı şeyleri farklı cümlelerle yazmak anlamsız olurdu, ciddi zaman kaybı.
   sizi çok iyi anlıyorum, eğer birden fazla burç okursanız aynı şeyleri birkaç kez okuyor oluyorsunuz ama başka yolu da yok doğrusu..
   atlayın siz ortak bölümleri 🙂 🙂
   sevgiler ZC

   • GG

    28/02/2017

    2 yıldır size her ay burç yorumu yazdığınızda yazıyorum fakat beni hiç yanıtlamadınız :))) demek ki stratejim çok doğru beni bir yengeç olarak yanıltmadı. Siz benim için bundan sonra bizim burcun yorumuna dolunay yada yeniay da işe giriş veya işten ayrılma yazmayın :))) ne vakit bunu yazsanız işimde sorun çıkıyor ve bitiyor. Bilinç altına yerleşiyor. Olmayacaksa da oluruna geliyor. Bu arada burç yorumlarınızı seviyorum yanlış anlamayın yoksa kendim dışında 4-5 burç da arkadaşlarım için okuyup onlarla paylaşıp birde kritiğini 2 yıl boyunca yapmazdım hatta 3. yıl diyelim. Sizden bir ricam olucam her ne kadar bu kadar zamandır sizi takip ediyor olsam da daha basit ve düz yazmanızı rica edeceğim. Yani Venüs gerilesin, dönaün marsa gelsin o yermedi dolunay olsun vs bize temel basit şeyler de yazın. Telefonumun takvimi artık venüs gerilemesi mars başlaması jüpiter gezmesi notlarıyla dolsu taştı valla kafa yorgun size allah kolaylık versin her ay bizim için bir ton kafa patlatıyorsunuz. Mesajıma cevap verdiğiniz için ayrıca teşekkür edeim çok naziksiniz.
    Sevgiler,
    Adım Gülümser ( şuanda da gülümsüyorum 😉 )

 4. Elif

  28/02/2017

  Eğitimime kendi şehrimde devam etmek için okulumu değiştirmek istiyorum bu ay sonunda görüşeceğiz burcum yengec yükselenim kova olabilir acele bir karar almaktan veya kabul edilmemekten korkuyorum siz ne dersiniz

 5. hülya

  28/02/2017

  şimdi venüs gerilerken dönen eski sevgilere dikkat etmezsek yeniden külkedisene mi dönüşeceğiz Zafer Bey? ben bir yengeç olarak kendimi hep öyle hissediyorum açıkçası 🙂 Biz ne zaman prenses olacagız ? 🙂 yorumlarınız gerçekten harika. her ay emek verip yazıyorsunuz ki bence en önemlisi de bu. çok çok teşekkürler.

 6. Ngs

  28/02/2017

  Hep isle alakalı olumlu gelismelerden bahsediyosunuz ama henuz tik yok. 26 Subat tutulma sonrasini bekleyin demistiniz ,bekliyorum . En ufak bi gelisme olursa hmn paylasicam

 7. Burçak

  28/02/2017

  Zafer Bey, bu mart yorumunu sevemedim ben. İyi görünüyor ama kendime baktığım zaman hiçbir şey yolunda gitmiyor. Uzun zamandır yalnızım, birileri hayatıma girecek gibiyken bir anda çıkıp gidiyorlar. Sanırım kısmetsizim:/

 8. Merve

  28/02/2017

  Zafer Bey,

  Astroloji bir derya deniz ve ne yazık ki birçok kişi yıkıcı yorumlarda bulunuyor. Ama siz tam aksine; her sonun bir başlangıcı, her düşüşün bir çıkışı olduğunu bizlere hatırlatıyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum. Yengeç Burcu’yu ve yükselenim terazi. Yöneticimin kendisini aklamak için arkamdan konuştuğunu ve tüm hataları benim üzerime attığını öğrendim bugün. Dün işten ayrılma kararımı patronuma açıkladım ama sanırım yöneticim yine arkamdan konuşarak sanki o benim işime son vermiş gibi göstermeye çalışıyor. Akıl alır gibi değil, ben kendimden ve yaptığım her işten hatasıyla da doğruluğuyla da eminim, nasıl böyle birşey yapabilir. çok şaşkınım. Nasıl bir yol izleyebilirim?

  • Zafer Ceyhun

   01/03/2017

   neden kötü bir insan yüzünden işinizden ayrılasınız ki Merve hanım, o ayrılsın, daha mantıklı değil mi?
   bence vazgeçmeyin.
   sevgiler ZC

 9. Arzu

  01/03/2017

  Merhaba Zafer Bey,
  emeğiniz için teşekkürler.İş aramaktan yoruldum ve yaşadığım (ev-şehir) ortamı değiştirmek istiyorum ama işin içinden çıkamıyorum.Tavsiyelerinize ihtiyacım var.Teşekkürler 17/08/79

 10. Oya dalga

  01/03/2017

  Zafer Bey yine harikasınız. Sizin pozitif enerjiniz yorumlarınıza sonra da bize geçiyor 🙂 iyi ki varsınız
  Ufak bir ricam olcak hala yükselen burcumu bulamıyorum 🙂 28.06.1984 gece 00.00-01.00 arası dünyaya gelmişim. Yardımcı olur musunuz

  • Zafer Ceyhun

   01/03/2017

   teşekkür ediyorum Oya hanım, yükselen burcunuz balık olmalı.
   sevgiler ZC

 11. Esra

  01/03/2017

  yengeç burcu, yükselen akrep olarak iş ve aşk konusunda 3 yıldır müthiş bir tıkanma yaşıyorum. beynim yandı diyebilirim. lütfen güzel şeyler olsun!

  yüksek lisans tezimi uzun süredir veremiyorum. umarım bu süreci güzel değerlendiririm.

  sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   01/03/2017

   Esra hanım merhaba 🙂
   evet yükselen akrep olunca özellikle işle ilgili konular baskı oluşturur Satürn yay-oğlak çizgisinde ilerlerken..
   bu süreç de bitecek elbette ama Satürn varken sonuçta zirveye çıkan basamakları çıkmaktır bilinçaltımızdaki hedef, yaparsınız da..
   ilişkiler ise sorun olmaktan çıkacaktır mutlaka, o süreç bitti çünkü.
   başarılar diliyorum.

 12. Gozde

  01/03/2017

  Zafer bey merhaba size daha önceda yazmışdım şimdide yazma gereğinde duydum. Her söylediğiniz
  cümlede kendimi buldum tam bir nokta atışı isabet yani. İlişkiler konusunda karsımdaki insandan net sonuclar alamıyorum. Sürekli aklım karısık bu sizce gecici bir dönem mi? Sağlıklı kararlar verememekden korkuyorum. 12.07.1997 05:00 Kıbrıs 🙂 bu arada Kıbrısdan sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   01/03/2017

   teşekkür ediyorum Gözde hanım ❤️
   hayır geçici değil, Pluto uzun yıllar ilişkiler/evlilik alanında olacak ve siz sevgilinizden/eşinizden hep aynı şeyi bekleyeceksiniz:
   mutlak güvenilirlik, emin olmak, bir anlamda size biat etmesi.
   bu enerji zorlayıcıdır, çoğu zaman birini kafaya takarız, her yaptığını inceleriz, stalker durumlarını bile yaşatıyor 🙂 🙂
   Kıbrısta 1 yılım geçmişti, çok severim, tüm dostlarınıza selamlarımı iletin.
   sevgiler ZC

 13. Kevser

  01/03/2017

  Zafet Bey sayfanızı beğenerek takip ediyorum ve yorumlarınız gerçekten benim için yol gösterici nitelikte. Burcum yengeç, yükselen terazi ve ay burcumsa akrep. Özellikle iş hayatımda sıkıntılar yaşıyorum çok hırslı bir insanım ama ne kadat denersem deneyim sürekli bir engel çıkıyor. Ne zaman hak ettiğim yere ulaşacağım? Lütfen bana bikaç öneride bulunun☺Tekrar emeklerinize sağlık…

 14. Hülya

  01/03/2017

  Selam yeniden. Bence biz yengecler icin plutodan da bahsetmelisiniz. Ask bizim icin onemlidir malum. Mesela benim yukselenim oglak ve sanirim plutonun etkilerine daha fazlw maruz kaliyorum. Kesinlikle iliski yurutemiyorum. Cok zorlaniyorum. Cok cok tesekkurler yine size. Iyi ki varsiniz 🙂

 15. Fulya karabulut

  01/03/2017

  Zafer bey merhabalar az evvelki canlı yayınınız harikaydı sonsuz teşekkürler:) yayın esnasında uranüs 12. Evdeyse diye sordum kotu çok kötü dediniz daha fazla açıklama yapmadiniz:( ayy cok huzursuz oldum yaaa;( gerçi durum kötü ama daha da mi kotu olacak yabi:( burcum yengeç yükselen akrep

 16. klynnn

  02/03/2017

  Merhaba Zafer Bey yazılarınızı yakından takip ediyorum.Anlatım şekliniz çok açıklayacı ve bilgilendirici agzınıza saglık.Benim öğrenmek istediğim ilişkimdeki bir türlü bitmek bilmeyen sıkıntılar,daha ne kadar devam edecek?Merkür,Venüs,Satrün bir bana mı hep geri,kısıtlayıcı,engelli ?Çok yıprandım.22 eylül 1985 doğumluyum tam sınır doğum saati de 1-2 arası…Yol ayrımındayım bir seçim yapıp öyle devam etmek istiyorum.Lütfen yardımcı olun..şimdiden tesekkürler

 17. Nilgün

  02/03/2017

  Öncelikle emeğiniz için teşekkür, heyecanınız için tebrik ediyorum Zafer Bey. Bütün çalışmalarınız bizim için yol gösterici mükemmel bir rehbersiniz. 01.07.1985 Nazilli 06:30 doğumluyum artık stabil olan şu aşk hayatıma biraz hareket gelsin istiyorum ha bide akabinde terfi filanda olursa hayır demem Yorumlarınızı heyecanla bekliyorum. Sevgiyle kalın.

 18. yaprak

  03/03/2017

  ben 21 temmuz 1982 de sabah ezanıyla doğmuşum hala yükseleni mi bilmiyorum yengeç mi aslan mı oluyor:S

 19. Tugba

  03/03/2017

  Merhaba ceyhun bey.eşim kova burcu yukselen ikizler.bu gün işten cikartildi kurumu kapandigı için. Venus etkisi nasıl gelisit

 20. Derya

  03/03/2017

  Merhaba Zafer Bey,
  Ben uzun bir zamandır çok mutsuzum.
  Eşim Terazi 03.10.1977 İstanbul , ben 15.07.1979 saat 06:30 Kırklareli
  Artık ya her şey düzelsin yada bitsin istiyorum çok yoruldum.

  Siz ne dersiniz? İlişkim, işsizim, ne olur..

 21. Shl

  05/03/2017

  Zafer bey merhaba sıkı takipcilerinizdenim ben de. Hakikaten nokta atısı yapıyorsunuz hiç şaşmadı bugüne kadar. Öncelikle tebrik ederim sizi işinizi hakkını vererek yerine getirdiğiniz için. Ben de yükseleni terazi olan yengeclerdenim. Ay burcum da 25 derece terazi. Fakat jüpiter enerjisi teğet gecti beni sanki 🙂 Isimle alakali gectigimiz agustosta başlayan baskı subat ayında ayyuka cıktı ve bende mart başında ayrılmak durumunda kaldım. Ask hayatım da keza 2013 yılindan beri problemli ve sonu hep hüsran. Ne zaman umut edebiliriz biseyler icin ? 🙁
  Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   05/03/2017

   Merhaba, Jüpiter henüz 12. evde olduğu için aslında siz Eylül gibi yaşarsınız etkileri, öncesindeki olayları anlamak için akrep yorumlarını okumanızı öneriyorum. Hemen her olay akrebe göre olur sizde çünkü ❤

 22. kübra

  07/03/2017

  Merhaba ceyhun bey 🙂 venüs gerilemesinden dolayı kesinlikle nisanın 20sine kadar nişan düğün vs olmasin uzun sürmez deniliyo. Söylenilen tarih içersinde düğünüm var yani kafa karıştırmayınız lütfen yaaaa :))))))))

 23. esra uz

  07/03/2017

  Yukselen yengec olarak mart ayı gündemlerim 7 mart itibarıyle açıklığa kavuştu. 21martta harekete geçiş baslicak.

 24. Esra

  08/03/2017

  Merhaba Zafer Bey,

  Aşk hayatım berbat durumda uzun zamandır. Çok zor şeyler yaşadım ve hala bazı hayal kırıklıklarım var. Uzun zamandır hayatımda olan insanı artık yaşananlardan dolayı hayatımdan çıkarmam gerekiyor ama süreç çok yavaş ilerliyor benim için. Çünkü çok zor. Rutin hayatıma odaklanamıyorum bu sebeple. Artık yeni birileri olsun istiyorum hayatımda, yenilik istiyorum kısacası

  Sorum şu, yükseleni terazi, güneş burcu yay olan bir yengeç burcu olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz ?

  • Zafer Ceyhun

   08/03/2017

   Esra hanım merhaba, Güneş burcu dediğimiz aslında burcumuzdur, yani sizin Güneş burcunuz yengeç, ay mı yay acaba?
   Ben devam edeyim: siz Uranüs enerjisine maruz kalıyorsunuz, hayatınızdaki insan doğru olsa bile yanlış gibi gelebilir bu etki varken

 25. kübra

  09/03/2017

  Zafer bey bu size kaçıncı yazışım ama hic bir zaman sizden cevap alamadım … Venüs gerilemesinde nisanın 17 sine kadar evlilik nişan vs olmaz boşanmalar olur diğer seneye kalmadan deniliyo ve benim o günlerde düğünüm var nasıl olacak bu iş kafa karıştırdı 🙂 cevap verirseniz çok kutlu olcam 🙂

 26. BEGŪM

  09/03/2017

  Merhaba Zafer Bey,
  Sıkı bir takipçinizim, yorumlara baktığımda herkesin yorumuna cevap yazmıyorsunuz. Size sorum tabi cevap alabilirsem sevineceğim, neye göre karar veriyorsunuz hangi kisiye yorum yapacağïnıza? Tesekkür ederim.

 27. Aslı

  10/03/2017

  Merhaba zafer bey. Ben 22 yaşında bi okurunuzum.Sizi 2 yıldır takip ediyorum. Venüs videonuzu izlemeye fırsat bulamamıştım henüz izleyebildim. Sonuna kadar sıkılmadan izletebildiniz bilin istedim 🙂 imge dünyanız beni çok mutlu ediyor. Bu dünyada küçük ama yerinin ben de farklı olduğu bana özel bana güzel şeyler var. Örneğin yol kenarında akşamları gün batımını birlikte izlediğimiz ağacım, mahallede sevdiğim panda dondurma satan küçük bakkal vs. Bu aralar sevdiğim, dünyada küçük yer kaplayan o şeyler elimden alınıyor. Ağacımı kestiler bakkal da kapandı. Siz gitmeyin lütfen. Bu olayı çok güzel çok içten paylaşıyorsunuz bizimle basit bir astroloji sayfası değil burası. Bizimle kalın 🙂

  • Zafer Ceyhun

   10/03/2017

   ❤❤❤ çok teşekkür ediyorum öyle mutlu oldum ki tarif edemem de ❤❤❤

   • Aslı

    11/03/2017

 28. ocan

  15/03/2017

  Merhaba Zafer Bey, ben sizi sene başından beri takip ediyorum. yazılarınızı zevkle okuyorum. 07.07.1987 doğumluyum. burcum yengeç yükselenim ikizler 🙂 şubat ayında aldığım iş teklifini kabul ettim ve mart 20 de başlıyorum. 🙂

  size özel bir sorum var. 2017 de ikizler yükselenli yengeç burcu için hamile kalmalarının en kolay zamanı hangi ay? ( ağustos, eylül, ekim, mayıs, nisan ???!!?)

  şimdiden cevabınız için çok teşekürler:)

 29. Emrah

  17/03/2017

  Merhaba altı aydır takip ediyorum, yorum farkinizdan dolayı tebrik ederim. Bu kadar bayanın arasında erkek yorumu göremeyince bi çekinmedim değil:)

  Yükselenim yengeç 13 temmuz 1982 li bir Kadıköy’lü olarak buraya taşınmam, iki yıldır görüştüğüm kişi ile sonuca yaklaşmam dışında bir tek iş konusu henüz huzursuz, fena değil ama muhteşemden değil, altı aydır dikkat çektiğiniz, olabilir dediklerinizin olduğunu görmek heyecan verici idi, Satürn birleşmesi neye malolacak ona çekinerek başlıyorum güne inşallah hayırlıdır. Sağlıcakla kalın, elinize saglik

 30. pem

  17/03/2017

  merhaba ceyhun bey

 31. Elessar

  17/03/2017

  Merhabalar Zafer Bey. Yılların bahtsızı yengeç burcu için yazdığınız iç açıcı, en azından umut verici yorumlar için öncelikle teşekkür ederim. Ben böyle şanssız bir burç daha var mı bilmiyorum ama bir astrolog da çıkıp her şey muhteşem olacak diyemiyor yengeç için. 2010’dan beri ne sağlık, ne iş vs. hiçbiri yolunda değil. Anca ölmesek de sürünerek tutunmaya çalışıyoruz hayata. Güzel gelişmeler de ancak “ehh işte!” tadında oluyorlar. Asla emeklerin karşılığı alınamıyor.

  Bugüne dek hiçbir yere bir yorum yazmamıştım ama cevapladığınızı görünce bir şansımı denemek istedim açıkçası… 07.07.1987 saat:16.30 civarı, İstanbul doğumluyum. artık ben mi uğursuzum bilemedim ama… iş güç ne olacak Allah aşkına daha ayrıntılı yorumlar yapabilir misiniz?

  Anlayışınız ve zahmetleriniz için çok teşekkür ederim.

  • Elessar

   24/03/2017

   ve tabii ki yine cevap gelmedi…

   evren benimle dalga geçiyor işte…

 32. Pınar

  19/03/2017

  Merhaba Zafer bey 25.06.1978 saat16:30 öğrenmek istediğim sağlığımla ilgili zorluklar yaşıyorum, Aralık, Ocak Şubat ve mart, kül kedisi misali. Sağlık birden alt üst oldu, Satürn gezegenin etkisi varmı, eğer varsa ne zaman çıkıp gidecek şu lanet Satürn 🙁 cevap istiyorum lütfen

  • Pınar

   19/03/2017

   Bu arada eksik yazmışım doğum yerim Ankara

 33. Banu

  27/03/2017

  Merhabalar zafer bey, ben boğa burcuyum sevgilim yengeç burcu erkeği yükselenlerimiz aynı akrep ikimizin çok şükür şuan elimize mesleğimiz aldık şuan askerde çoğu engeli aştık 2017 ve sonrası evlilik mümkün mü bizim için yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada uranüs etkilerini yazısını okuduktan sonra yazılarınız merakla takip ediyorum net ve öz yazıyorsunuz çok memnunum dediklerinizin kısmını yaşadım ellerinize sağlık allah size güzellikler mutluluklar getirsin sizde emeklerinizin karşılığını alırsınız hep inşallah

  • Zafer Ceyhun

   27/03/2017

   Banu hanım merhaba, harika zamanlama.. 2017 yılını hasarsız atlatmaya bakın, 2018 güzel başlayacak.
   sevgiler ZC

 34. Emel

  30/03/2017

  Merhaba
  Bu yeni ayda yeni baslangiclardan ziyade bitisler görüyorum cevremde. (Gerci her bitis yeni bir baslangictir felsefesi yapilabilir.)
  Yeni ay gunu hem mutlu hem gergin haberler vardi benim icin.
  1.oglum ilce birincisi oldugu haberi super mutlu oldumm saat 2 gibi:))
  2.bu haberden 5 dakika sonra isimle ilgili inanilmaz bir gerginlik yasadim:((
  3.kizimin ygs puani belli oldu baraji gecmesi yetmiyor, istedigi sonuc degill:((
  E simdi bu nasill yeni ayy, ben mi goremiyorumm yeni baslangiclari.
  (Yalnız işimle ilgili, sanirim bakış açimi degistirebilirim, )ben yeni ay konusunu anlamadim bir suru gezegen toplanmis kariyerde iyilik mi varr zorluklar mi belli degill, aciklarsaniz cok sevinirim.

 35. Pınar

  30/03/2017

  19 marttan beri bakıyorum cevap yazacakmısınız diye, kusura bakmayın diğer soru soranlar gibi yağlayıp ballamamışım, neyse herkese adil olmanız dileğiyle

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir