Yengeç burcu Kasım 2017 yorumu, Kasımda yaşanacakları doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Yengeç burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin terazi ise, sizi terazi burcu yorumuna alalım. ✌️😊 Sizin hayatınıza özel detayları yazabilmem için yükselen burcunuzu referans almam gerekiyor. Yükselen burcunuzun yorumu Kasımda yaşayacağınız olaylarla örtüşecektir. Eğer okuduğunuz yorumlar hayatınızla uyumlu değilse, bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi yanlış biliyor olabilirsiniz, ki oldukça yaygın bir durumdur. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 4 Şey

1. Jüpiter Şans Dönemi Başlıyor

Ekim sonunda Güneş ile Jüpiter bir araya geldiğinde 1 yıl sürecek Jüpiter döngüsü de başlamış oldu değerli okurlarım. Evet önemli bir olaydır, hayatı değiştirme imkanı oluşturur. “Jüpiter geliyor her şey muhteşem oluyor” değil tabi ki, gerçeklerden kopmamak lazım. Mucizeler beklemek de anlamlı değil. Mutlaka şans sizden yana olacaktır, değerlendirirseniz çok güzel kazanımlar olur. Jüpiter yüksek özgüven oluşturur ve yeni hedefler koymayı mümkün kılar. İnanınca ulaşması da kolay oluyor. Özünde olay budur! Elbette kadersel tarafları da var, bir beklersiniz 5 olur gibi. Neler beklemeli?
 1. daha keyifli ve dışa dönük olacaksınız
 2. rekabetçi yönünüz güçlenecek, egonuz kabaracak
 3. kendinizi anlatmak, göstermek isteyeceksiniz
 4. maddiyattan çok sosyallik ilginizi çekecek
 5. fiziksel enerjiniz artacak
Bunlar istisnasız bir şekilde yaşanacak olaylar olarak kaydedilebilir. Bunların sonucunda, bazı okurlarımın hayatında önemli değişimler olacaktır. Mesela, yeni insanlarla tanışma olasılığı artacağı için ilişkisi olmayan bir okurum, bir gün evleneceği kişiyle bu etki sayesinde tanışacak. Veya fiziksel enerjiniz artacağı için, keyfiniz de yerinde olacağı için, eşinizle/sevgilinizle çok daha mutlu olacaksınız. Özgüveniniz yükseleceği için, evlilik ve çocuk ihtimalini daha çabuk kabulleneceksiniz. Özellikle 13 Kasımdan itibaren bu enerji güçlü bir şekilde hissedilecek. Hisler devam etse de bugünden yarına somut sonuçlar olmayabilir, gayet doğal. Bu etki 1 yıl sürüyor, şimdi olmazsa 2018 Ekiminde sonuç alınır mutlaka.

2. Heyecan ve Huzursuzluk

Yükselen burcunuzun yengeç 9-29 derece arasında ise, şu alandaki gelişmeler heyecan veriyor olmalı:
 1. kariyer, iş hayatı
 2. sosyal statü, itibar ve saygınlık
Bu konulara yönelik heyecan ve coşku yıllardır devam ediyor olmalı fakat diğer yandan huzur ve güven arayışı size sıkıcı geliyordur. Huzuru evde ve ailede aramak insanın doğasında vardır. Bu nedenle aile ile geçirilen zaman tatsız, eviniz heyecansız geliyordur. Dışarı olmalı, kendini göstermeli, şaşalı ve lüks ortamlarda boy göstermeli! Şimdilerde geçmişiniz, aileniz veya evle ilgili konulara yönelmek zorunda kalmış olabilirsiniz ve buna mecbur olduğunuz için garip bir huzursuzluk yaşıyor olmalısınız. Bu enerji çok gariptir, zihni kilitleyebiliyor. Dikkatli olunmazsa sevdiklerinizle aranızı açabilir. 0-8 derece yükselen yengeç için heyecan yaratan konular şunlar:
 1. farklı/değişik insanlarla tanışmak, bir arada olmak
 2. sosyal etkileşimler, arkadaşlıklar, insanlarla geçirilen zaman
 3. bilmediğini öğrenme arzusu, entelektüel açlık
 4. keşfetme ve inovasyon isteği
Bir taraftan bu konularla heyecan duyarken, diğer taraftan yakınlarınıza karşı mesafeli bir tutum oluşmaya başlayabilir. Sevdikleriniz yavan ve sıradan görünebilir. Arkadaşlar hep aynı şeyleri konuşuyor, sevgiliniz/eşiniz hiç değişmiyor!!! Bu yeni bir farkındalık halidir ve insanı huzursuz edebilir. Dikkatli olunmazsa yıkıcı da olabilir.

3. Dolunay

Dolunay 4 Kasımda gerçekleşecek, etkileri 2 Kasım gibi başlar, sonucu ise 9-10 Kasımda belli olur. Neler olabilir?
 1. şehir/ülke değiştirme gündemi var mı? taşınma vb. işlerinizle ilgilenirsiniz
 2. gitme – kalma arasında kalırsınız çünkü eşinizi/sevgilinizi ardınızda bırakmak gerekebilir
 3. akademik kariyer/eğitimle ilgili karar almanız gerekebilir
 4. bir arkadaşla aranızdaki mesele çözülür
 5. kariyerle ilgili konu varsa cevap/haber gelir, karar alınır
Dolunayda arada kalabilirsiniz. Seçim/fedakarlık yapmanız gerekebilir.

4. Yeniay

Yeniay 18 Kasımda gerçekleşecek, 23 Kasıma kadar enerjisi güçlenerek sürecek. Jüpiter etkisini anlatırken, yukarıda bazı ihtimallerden bahsetmiştik. Tıpkı Jüpiter gibi Yeniay da akrep burcunda gerçekleşiyor. Benzer sonuçları olacaktır, Kasımda başlayacak Jüpiter etkisi, Yeniay ile birlikte pekişecek. Somut bir gelişme beklenebilir. Gündemde heyecan verici bir konu varsa, 18 Kasımı takip eden günlerde gerçekleşecektir. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>