Yengeç Burcu Haziran 2017 Yorumu: Mars Enerjisini Hissedeceksiniz

Yazar 

Yengeç burcu Haziran 2017 yorumu, 9 Haziran Dolunay ve 24 Haziran Yeniay etkileri ile Haziranda zamanın ruhundaki önemli değişimi anlatıyor.

Haziran önemli değerli dostlar, önemli bir eşik, keyifli bir dönemeç!! Yılın ikinci yarısında oluşacak enerjinin, birçok okurumun hayatını daha iyi yöne sevk etmesi için imkanlar sunacağını düşünüyorum.

Her şey toz pembe mi? Elbette hayır, hiç olmadı, hiç olmayacak. Zaten bunu kabullenmeden yaşıyor olmak büyük eziyet olurdu. Kusursuz olanı aramayın sakın, yok çünkü.

Haziranı güzel kılan en önemli sebep, Jüpiterin güzel enerjisinin yeniden geliyor olması! Birazdan detaylıca konuşacağız.

Haziranda Satürn de devrede olacak, demiştim size, hayat toz pembe olamaz çünkü tüm ihtişamıyla güneş sisteminde ağır ağır ilerleyen Satürn gerçeğimiz var!

Ciddiyetsiz olana, emek etmeyene, değer vermeyene, yetersiz olana tahammül etmeyen Satürn, yıllık döngüsünün ikinci safhasına geçerek sınırlarımızı zorlamaya devam edecek.

Birazdan bu konuya da değineceğim.

ÖNCESİNDE BÜYÜK BİR HABERİM VAR!

Astrolojinin bilgi hazinesinden yüzeysel olarak değil, gerçek anlamda faydalanmak isteyen tüm okurlarıma kişiselleştirilmiş benzersiz bir deneyim sunmak istiyorum.

Bu nedenle yakın zamanda iphone & android telefonlar için Burcuna Göre’nin mobil uygulaması olacak. Uygulamayı kullanan okurlarım önemli ayrıcalıklara sahip olacaklar.

Birincisi ve en önemlisi, haritanıza özel yorumlar olacak. Nasıl mı?

Doğum bilgilerinizi alacağım, sistemde kayıtlı olacak. Yükselen burcunuzun derecesini de; Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars vd. burcunu/derecesini de biliyor olacağım. Bu sayede, haritanıza özel bilgiler paylaşacağım.

Mesela, Satürn 29 derece yay burcuna gelmeden önce,  Ay burcu veya Venüs burcu 29 derece yay olan okurlarıma bu konuya özel bilgiler vereceğim. Videolar, ses kayıtları, canlı yayınlar yapacağım.

İkincisi, aylık yorumlarla sınırlı olmayacaksınız. Haziran’da Temmuz yorumu da hazır olacak, böylece sonraki ayın yorumunu beklemeniz gerekmeyecek!

Bu kadar değil

Astrolojiyi aylık zaman dilimleri ile sınırlı olmaktan çıkarıyorum. Ağustostaki romantik enerjiyi, Eylül’deki kariyer fırsatlarını Haziran ayından biliyor olacaksınız, hem de haritanıza özel olarak.. Bu sayede nereye doğru gittiğinizi bilecek, karanlıkta değil gün ışında yürüyeceksiniz.

Dahası da var

Önemli günlerde/haftalarda, haritanıza özel hatırlatmalar yapacağım. Önemli fırsatlar veya riskler taşıyan bir güne/haftaya girdiğinizi telefonunuza bildirim olarak ileteceğim.

Son bir şey daha..

İlişkilere özel bir bölüm oluşturup burç uyumunu kapsamlı bir şekilde anlatacağım. “Aslan burcu hangi burçlarla uyumludur” gibi yüzeysel bilgilerden bahsetmiyorum, doğum bilgilerini öğrendiğiniz insanları tanımaktan/anlamaktan bahsediyorum.

Ve elbette doğru eş/sevgili seçmenizi sağlayacak bilgiler vereceğim.

Kısacası sizi yakından tanıyan bir astrologunuz varmış gibi hissetmenizi istiyorum, benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlıyorum.

Üstelik akıllı telefonu olan tüm okurlarım erişebilsin diye, üniversite öğrencisi olan okurlarımın bütçesine dahi dokunmayacak bir aylık ücrete tabi olacak. Yakında detaylarıyla duyuracağım.

Önerilere de açığım, uygulamada şu da olsun dediğiniz ne varsa dinlemek isterim. ❤️

Haziran yorumunuza başlayalım mı artık?

Yengeç Burcu Haziran Yorumu

Kıymetli dostlar, geçtiğimiz 2 ay yükselen burcunuzun derecesine özel yorumlar yaparak bugüne kadar kimsenin yazmaya/uğraşmaya cesaret edemediği kişisel yorumlar yapmıştım.

Aynı yazıda hem burç hem de yükselen yorumları olunca bazı okurlarım karmaşık buldu. Herkesi mutlu edecek çözümü mobil uygulamada buldum, birçok özellik ekleyerek tabi ki.

Yükselene özel, kişiselleştirilmiş yorumlar mobil uygulama üzerinden devam edecek. Burcuna Göre’deki yorumlarınızda ise eskiden olduğu gibi burcunuza göre yazmaya devam edeceğim.

Yengeç burcuna göre Haziran yorumuyla ilerleyelim..

Haziran için olumlu konuşmamı sağlayan Jüpiter, 3 Haziran’da Güneş ile temas edecek ve 9 Haziranda gerileme sona erecek.

Jüpiterin döndüğünü ilk kez hissedeceğimiz günlere doğru ilerliyoruz, 3 Haziran aklınızda kalsın! Birkaç sebepten dolayı Haziranın ilk haftası önemli olduğundan dolayı bir hatırlatma yapmak istiyorum:

2 – 9 Haziran arasında hayatınızdaki gelişmeleri dikkatlice inceleyin, iç sesinize kulak verin. Aklınıza gelecek fikirler, yaşanacak gelişmeler, tanışılacak insanlar ve hatta gelen haberler, uzun vadede harikalar yaratabilir.

9 Haziranda Jüpiter gerilemesi sona erdiğinde istekle/güvenle yaşanan gelişmeleri sahiplenecek ve inançla ileri atılacağız.

Üstelik olumlu Jüpiter enerjisi Ekim 2017’ye kadar 5 ay boyunca devam edecek.

Peki Jüpiter sizi hangi alanda etkiliyor, fırsat konuları neler?

 1. yaşam alanınız: eviniz, evinizdeki huzur/konfor
 2. gayrimenkul yatırımlarınız
 3. sevdikleriniz: aileniz ve (varsa) eşiniz ve çocuklarınız
 4. aile kurma ihtimalleri, evlilik
 5. çocuk sahibi olmak, ailenizin büyümesi
 6. yaşadığınız şehir/ülkenin değişmesi

3 Haziranı önemli kılan -Jüpiter dışında- bir olay daha var değerli dostlar, değinmeden geçmek olmaz: Venüs-Uranüs kavuşumu.

2017 yılında koç burcunda bir dizi astroloji olayı yaşamıştık, hatırlayacaksınız, en önemlisi Mart/Nisan’da Venüs gerilemesiydi. Gerileme esnasında Venüs koç burcundaydı.

Sonra Mayısın ikinci haftasında Merkür-Uranüs kavuşumu yaşadık, Merkür/Uranüs koç burcundaydı.

Şimdi 3 Haziran’da Venüs-Uranüs kavuşumu gerçekleşiyor, yine koç burcunda..

Burası önemli, dikkat dikkat!

Aynı burçta üst üste yaşanan önemli astrolojik olaylar, bir konunun şekillenmesine vesile olur.

Marttan bu yana devam eden bir konu olmalı hayatınızda, özellikle gerileme sırasında çok zamanınızı alan bir konu olmalı. Mayıs ortasında aniden yükselen farkındalıklara neden olan bir konu..

3 Haziran hem Venüs enerjisinin Uranüsle buluşması, hem de Jüpiterin geri dönüyor olması nedeniyle son derece önemli bir gün!

Emeklerinizin karşılığını, çabalarınızın sonucunu almak için harika/yaratıcı yollar bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Tabi olumsuz bir gündem içindeyseniz ihtimaller biraz daha farklı.. Şöyle ki:

Eğer çözümsüz bir durumun içindeyseniz, Haziran başında bir çözüm bulucağınıza eminim ama çekip gitmek şeklinde olabilir, muhataplara soğuk duş!!

Bu noktada biraz geriye gidelim mi?

Venüs gerilemesi sırasında yeterince düşünmeden acele adımlar attınız mı? Bu ihtimali Sindirella örneği üzerinden konuşmuştuk, biliyorsunuz. Şu anda pişmanlık/tereddüt içindeyseniz, bu durumda gerginlik gün geçtikçe artıyor olmalı.

Verdiğiniz kararların sonuçlarından kurtulmak için Haziran başında harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Heyecan, coşku, yeniye özlem, aşka açlık, bağımlı olmaya direnç ve özgürlük için riskler almak…

Bunlar 3 Hazirandaki etkileşimin parçası olmaya aday anahtar kelimelerdir değerli dostlar!

Tabi işin içinde Venüs olduğundan dolayı, ilişkiler veya iş/parayla ilgili gelişmeler ana konu başlıkları olmaya aday!

Yolunuz açık olsun.

Gelelim Haziranın ikinci yarısına..

15 Haziran’da yaşanacak Güneş-Satürn karşıtlığı ile yeni bir evre başlamış oluyor.

Öncelikle konulara değinelim:

 1. iş hayatınız: iş ortamı, çalışma koşulları
 2. iş arkadaşlarınız ve yönetici ekip
 3. iş/özel hayat dengesi, zaman ve enerji yönetimi
 4. sağlıkla ilgili konular
 5. kilo/beslenme ve alternatif tedaviler

Bu süreç zaten 2 yıldır devam ediyor değerli okurlarım. 2017 yılında ise Nisanda bir gündem oluşacağını/görünür olacağını söylemiştik. Nisanda oluşan gündemin baskı ve belirsizlik getirme gücü de vardı, klasik Satürn enerjisi bu şekilde çalışıyor zaten.

Eğer o tarihlerde bir durum olduysa zaten bugüne kadar şartları değiştirmek için mücadele ettiniz. Haziranda bu mücadele farklı bir aşamaya evrilecektir çünkü şartlar değişecektir.

Diğer yandan, eğer ki Nisanda gözle görünür gelişmeler olmadıysa, 15 Haziran civarında olacaktır.

Her iki durumda da Hazirandan itibaren şartları düzeltmek için çabalamak zorunda kalacağız. Satürn gündemi Temmuz-Ağustos boyunca devam edecek ve tamamen sona ermesi Eylül sonunu bulacak..

Yeri geldiğinde konuşacağız yine.

9 Haziran Dolunayın Etkileri

Burcuna Göre okurları ezbere biliyor olmalı: Dolunayda bir dönem/gündem sona erer! Çünkü,

 1. karar alınır, konu gündemden düşer
 2. haber alınır, şartlar değişir/netleşir
 3. süreç kendiliğinden olgunlaşır, düzen değişir

9 Hazirandaki Dolunayın sıra dışı bir özelliği var değerli okurlarım: Dolunayın gerçekleştiği burç/derece ile Satürn’ün bulunduğu burç/derece çok yakın..

Bu nedenle Dolunay gündemi ile Satürn kaynaklı gündem aynı aslında, Satürnü konuşurken sıraladığım başlıklar yani:

İş hayatı, çalışma ortamı, sağlık..

Dolunay gündemi 7-9 Haziran arasında görünür olur ve 14-15 Haziran gibi netleşir. Hemen ardından, 15 Haziranda, Güneş-Satürn karşıtlığı da yaşanıyor. Olaylar bağlantılı şekilde devam edecektir.

24 Haziran Yeniay Etkileri

Yeniay, Dolunaydan farklı olarak bitişleri/sonları değil başlangıçları tetikler. Bu yönüyle güzel bir enerjisi vardır, her Yeniay aslında bir yenilenme evresidir.

24 Haziran Yeniayı, sıradan bir Yeniayın ötesinde bir iddiaya sahip olacak çünkü aynı günlerde önemli bir olay daha var.

2 yılda bir gerçekleşen Güneş-Mars kavuşumunu bu yıl 27 Temmuzda yaşayacağız fakat Haziran sonundaki Yeniay sırasında Güneş ve Mars yan yana gelip birlikte ilerlemeye başlıyacaklar.

İşin içinde Mars varken enerji ve heyecan yüksek olur ve hareket eksik olmaz..

Mars kalıcı değişikler yapmayı da başaran bir gezegendir. Birinci evin yöneticisi olduğu için, Mars enerjisi baskınken yeni şeylerin başlayacağını kolayca söyleyebiliriz.

Örneğin önceki Mars gerilemesi tarihleri:

 1. 2016 Nisan-Haziran (yay)
 2. 2014 Mart – Mayıs (terazi)
 3. 2012 Şubat-Nisan (başak)

Bu yıl yaşayacağımız ise Güneş-Mars kavuşumu..

En son Haziran 2015’te ikizler burcunda kavuşum gerçekleşmişti. Öncesinde ise,

 1. 2013 Nisan (koç)
 2. 2011 Şubat (kova)
 3. 2008 Aralık (yay)

Temmuz-Ağustosta bol bol Mars konuşacağız zaten ama Marsın coşkun enerjisinin Haziran sonunda başlayacağını bilmenizi istiyorum, ki emin olun hissedeceksiniz..

Hem zaten Güneş, Ay, Mars Haziran sonunda sizin burcunuzda bir araya geliyor, kaçınılmaz bir enerji yoğunlaşması..

24 Hazirandaki Yeniay kapsamında oluşacak gündeme dair olasılıklar geniş çünkü Yeniay sizin burcunuzda:

 1. yeni bir dönem başlıyor: iş, eş, yaşam alanı, eğitim vs.
 2. enerjiniz artacaktır mutlaka
 3. hayatınıza yeni bir yön mü arıyorsunuz?
 4. tüm ilişkiler (özel/sosyal) ana konu olabilir
 5. hırsınız artacaktır mutlaka

Umarım ki hayatınızın olumlu yönlerine odaklanır ve baskı oluşturan alanlarına direnirsiniz, böylece harika bir yıl geçireceğinize eminim.

Yengeç burcu Haziran 2017 yorumunuzu bu noktada bitiriyorum. Umuyorum ki her şey gönlünüze göre olur.

Burcuna Göre’yle henüz tanışmamış olan sevdiklerinizi haberdar edin mutlaka, ileride size teşekkür edecekler.

Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim.

Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor.

Mail: burcunagore@gmail.com

Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️

Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

29 Yorum

 1. Dilek

  31/05/2017

  Bu donemde eski sevgilinin donmesi gibi bir durum olabilir mi ? Gunes yenge yukselen yengec ay akrep.

 2. Nihan

  31/05/2017

  Uygulama hemen başlasın nolur. Aşırı heyecanlandım şu an kişiye özel yorumlar gelecek olmasından. Bedeli neyse, asla tahminlerinizin kuvvetinden yüksek olamaz. Umarım en kısa zamanda başlar. Heyecanla bekliyorum.

 3. Buket

  31/05/2017

  Bende geçen hafta bitti gibi tartışma yaşadım. Burcu yengeç yükselen terazi.yanlış anlaşılmalar duzelirmi. Ben yemin ettim arayamiyorum.22 temmuz 1982 yükselen terazi. Evlilik evinde hangi burç gözüküyordur zafer bey yada bu sene özel yasam güzel gelişir mi boğa burcu olan biriyle.. 🙂

 4. Buket

  31/05/2017

  Bende geçen hafta bitti gibi tartışma yaşadım. Burcu yengeç yükselen terazi.yanlış anlaşılmalar duzelirmi. Ben yemin ettim arayamiyorum.22 temmuz 1982 yükselen terazi. Evlilik evinde hangi burç gözüküyordur zafer bey yada bu sene özel yasam güzel gelişir mi boğa burcu olan biriyle.. 🙂 benim burcum boğa da 🙂

 5. Nergis

  31/05/2017

  Yeter şu yengecin iş hayatında yüzü gülsün artık

 6. Tugce

  31/05/2017

  Mobil uygulama fikri harika Ceyhun Bey ama dogum saatini net bilmeyenler ne yapacak?

 7. Tendril

  01/06/2017

  Süper süper yorumlarda tam da üstüne basmissiniz:) eşimle ikimiz de yengeç burcuyuz martta beri is kurma planları vardı şimdi haziran da vakti geldi. Sizce 9 hazirana kadar kagit üzerinde baslasak mi yada sonrasında mi? Hiç aklımda yokken bende yeni bir ise başladım umarım bu kararlılıkla ve Mars in enerjisiyle sizin gibi olusturdugumuz yeni kosullarda yürür gideriz:) mobil uygulamaniz çok mantıklı hemen yukleyelim bireysel çok sorum var size. Basarilar

 8. Nimet

  01/06/2017

  Burç yengec yükselen ikizler..bunlar güzel haberler gibi geldi bana..:))emeginize sağlık Ceyhun bey…haziran sonunu sabırsızlıkla bekliyorum…

 9. Elif

  01/06/2017

  Burcum da yükselenim de YENGEÇ. İş yaşamında neredeyse hiç yüzüm gülmedi. Ne zaman değişecek bu negatif hava anlayamıyorum. (Ayrıca telefon uygulamanıza da çok mutlu oldum.)

 10. Betül

  01/06/2017

  Yine harikalar yaratmışsiniz emeginize saglik.Mobil uygulama da inanilmaz guzel bir haber cok mutlu oldum cok sevindim ve sabirsizlikla bekliyorum 🙂

 11. Feride

  01/06/2017

  Salam,Azerbaycandan yaziram,16.07.1994 saat 10/45 -11/00 da doqolmusum, yukseleni ve dereceni bilmek oistiyorum,Lutfen yardimci olun,Subatdan 17 mayisadek istemeden bir iliski yasadim,nisanlandim bitdi,Neden beyle oldu bilemedim,Hayatim cok zor,Yuzum gulecekmi?Bilmiyorum,Meni dinledfiyiniz ucun cok sag olun,

 12. Sevo

  01/06/2017

  Mobil uygulamanizı sabırsızlıkla bekliyoruzCeyhun bey astroloji aşırı ilgim var yıllardır bir çok astroloğu takip ediyorum ama içtenlikle söylüyorum siz 1. sıraya yerleştiniz.. İyi ki varsınız
  Doğum saatini bilmeyenlere nasıl yardımcı olabilirsiniz? 04-07-1977

 13. Handan

  01/06/2017

  Sizinle kişisel haritamla ilgili özel görüşme yapmış biri olarak ( ki uzun uzun zaman sonrasına dair bile önemli bilgiler verdiniz bana) yazılarınızı ay içinde mutlaka 4-5 kez tekrar okuyorum 🙂
  Mobil uygulama haberine çok sevindim 🙂
  Kesinlikle herkesin sizin gibi bir astroloğu olmalı.

  Sevgiler.

  • Başak

   01/06/2017

   Handan hnm ben de danışmanlık almak istiyorum ama biraz tereddütlüyüm de açıkçası. Sizin fikrinizi almak istedim. Gerçekten tespitler doğru çıkıyor mu ? Mesela sizinle ilgili tahminler ve gelecekte olacaklar için söylenilenler gerçekten oldu mu? Cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

 14. hülya

  01/06/2017

  zafer Bey yeniden merhaba. merak ediyorum da benim güneş 21′ yengeç, yükselenim 13′ oğlak. bu durumda yeni ay benim hangi evimde acaba? yeni ay konularını hangi evde olduğu etkilemez mi? teşekkürler.

 15. Seher

  01/06/2017

  Hem burcum hem yükselenim yengeç Ocak’tan bu yana sağlığımla sınanıyorum iflahım kesildi hamileyim güçlü olmaya çalışıyorum sürekli yüzleşiyorum herşeyle sanki bi bitse hayırlısıyla Zafer Bey

 16. emrah

  01/06/2017

  mobil uygulama projenizi tebrik ederim, yeni ay kafamdan geçenlerle örtüşen yorumlar barındırıyor. İş bitimi, çekip gitme, muhataplara soğuk duş,şehir/ev/iş ortamı değiştirme 7 gün içinde

 17. Verda

  02/06/2017

  Zafer bey sizi çok beğeniyorum,çok seviyorum ♥️ bu ayki tespitlerde yine şahane.. Sanki beni tanıyorsunuz,yanımdasınız gibi hissediyorum okurken.. Evet geçen ayki yükselen hesaplaması biraz karmaşıktı.. Uygulama bir an önce gelsin lütfen Heycanla bekliyoruz..

 18. MoonNoor

  03/06/2017

  Başım ağrıdı daha net ifadeler kullanılamıyor mu

 19. MoonNoor

  03/06/2017

  Daha net ifadeler kullanılamıyor mu?

 20. gzem

  03/06/2017

  ceyhun bey yukselenım oglak derece 2 yorumlarmısınız. ılerde ne beklıyor beni.onemlı bır karar verme asamasndayım .hazıran onemlı yazmıssınız . cevaplarsanız cok sevinirim.

 21. Ayşe

  22/06/2017

  sevgilim yengeç burcu ayrılmanın eşiğine geldik benden soğumuş gibi bu durum düzelecek mi 🙁

 22. asuman

  29/06/2017

  Zafer bey temmuz yorumlarini ne zaman yazacaksiniz heyecanla bekliyoruz herzaman 27 baslardiniz

 23. Göksu

  30/06/2017

  Ceyhun bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun.formu dolduruyorum ama maalesef haya veriyor

 24. üzgün

  20/07/2017

  Yay ım yükselen yengeç. Tam da 15 Haziranda isteğim dışında iş ortamım değişti :(( Herşey gittikçe daha da sıkıntılı ..

 25. yaprak

  27/07/2017

  Zafer Bey,

  Artık buradan burç yorumu yazmayacak mısınız?

 26. Zafer Ceyhun

  27/07/2017

  yazacağım Yaprak hanım

 27. Yaprak

  27/07/2017

  Teşekkür ederim Zafer Bey ❤️

 28. Seda

  29/07/2017

  Aslan Ağustos’u okudum da burcum ve yükselenim olmamasına rağmen muazzam yazmışsınız elinize saglık Yükselen boga tı dört gözle beklıyorum aralık 1990 saat 13 :00

YORUMUNUZU ALAYIM

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir