Yengeç Burcu Haziran 2016 Yorumu: Zorluklar Olsa da Yola Devam

Yazar 

Yengeç burcu Haziran 2016 yorumu, yılın en önemli günlerini doğru analiz ederek önümüzdeki süreci sizler için anlaşılır kılmaya çalışıyor.

Değerli okurlarım, kıymetli dostlar; hayatın yükünün iyiden iyiye ağırlaşmış gibi hissedildiği zamanlardayız hep birlikte.

İşler bir yandan, sorumluluklar diğer yandan! Bazılarınız için sağlıkla ilgili meseleler de gündem olmuştur mutlaka. Hiç merak etmeyin, bu zamanlarda yaşananlar olumsuz bile olsa, atılan adımlar sonucunda kalıcı ve olumlu sonuçlar alınır.

Burcuna Göre’nin düzenli okurları çok iyi biliyor ki, 2016 yılını bir geçiş süreci olarak tanımladık, daha yılın en başında.

Bunun nedenin ise Mars/Satürn enerjisi ve gerileme süreçleri olduğunu söyledik, biliyorsunuz. Haziran 2016, aylar öncesinden gözlemlemeye başladığımız bu sürecin netleştiği zaman aralığı olacak diyebiliriz.

Mart ayından bu yana yaşananların bir şekilde olgunlaşıp hayatımızda görünür olduğunu göreceğiz yakında. Zaten ilk işaretlerini Mayıs sonundaki Dolunayda almıştık.

Aynı konu, belki farklı yansımalarla Haziran boyunca devam edecektir çünkü Hazirandaki Dolunay da tıpkı Mayıstaki gibi yay burcunda.

İnşallah sonuç hepimiz için hayırlı olur. 🍀 🙏🙏

Hatırlatmamda fayda var: bu günlerde yapılan tercihler, çabalar, kararlarınız ve girişimleriniz, Eylül/Ekim gibi yeniden düzen kuruluncaya kadar hayatınıza hız ve hareket katacaktır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, 2017 yılında artık farklı şartlarda yola devam ediyor olacağız. Bunun sarsılmaz bir gerçek olduğunu varsaymak en doğrusu olur!

Yengeç burcu Haziran 2016 yorumunuzda, gökyüzünde olanın yeryüzündeki etkilerini sizlere doğru şekilde aktarmaya çalışacağım. Vakit kaybetmeden başlayalım.

Yengeç Burcunu Haziranda Neler Bekliyor?

Öncelikle önümüzdeki günlerde hangi astroloji olaylarının gerçekleştiğine değinmeliyiz, inceleyin lütfen, çok önemli.

Sırasıyla şöyle:

 1. Güneş-Neptün etkileşimi – 2 Haziran
 2. Güneş-Satürn karşıtlığı – 3 Haziran
 3. Güneş-Jüpiter etkileşimi – 4 Haziran
 4. İkizler burcunda Yeniay – 5 Haziran
 5. Güneş-Venüs kavuşumu – 6 Haziran
 6. Yay burcunda Dolunay – 20 Haziran
 7. Mars gerilemesi bitiyor – 29 Haziran

Astrolojik olaylardan görüldüğü gibi, Haziranda önemli gezegenler Güneşle temas ediyor olacak.  İşin içinde Güneş varsa, bilin ki bir hareketlilik de beraberinde gelecektir.

Tüm bu olayların Haziranın ilk haftasında gerçekleştiğini de göz önüne alırsak, Haziran ortasına kadar gündeminiz olgunlaşıp netleşecektir. Ayrıca diyebiliriz ki, hayatınızın farklı alanlarında yankıları olacak kapsamlı sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Olasılıkları şöyle düşünebilirsiniz:

 • beklenmeyen bir olay olabilir
 • beklenen bir gelişme netleşebilir
 • bir süredir devam eden konuda karar aşaması gelebilir
 • mevcut bir konuda eskisi gibi devam etmeniz imkansız hale gelebilir
 • seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz
 • başkalarının seçimlerine uyum sağlamanız/direnmeniz gerekebilir

Peki hayatınızın hangi alanları bu olaylardan etkilenecek? Bu noktada her gezegenin etkisini ayrı ayrı anlatmak istiyorum, sonra özetleriz.

Güneş/Venüs etkisi

Venüs etkisi çerçevesinde kalan konulara ilişkin sonuçların keyifli olmasını bekleyebilirsiniz çünkü işin içinde güzellikler gezegeni Venüs var.

 1. olumsuz duygulardan kurtulmanın yollarını bulmak
 2. kendi kendinizi üzmemeyi öğrenmek
 3. gereğinden fazla fedakarlık yapmamak
 4. insiyatifi ve tabi sorumluluğu alabilmek
 5. yürümeyen işlerde ısrarcı olmamak, vazgeçebilmek
 6. yalnızlıktan korkmamak, kendinizle yüzleşebilmek
 7. geleceğin güzel olacağına dair inancı güçlü tutabilmek
 8. kaderin gücünü kabullenebilmek, mevcudu aşırı sahiplenmemek

Mars/Satürn etkisi

Bu başlıkta yaşananların baskı unsuru olabileceğini, sizi zorlayabileceğini söyleyebiliriz çünkü Satürn var.

 1. iş ortamınız ve çalışma şartları
 2. iş arkaşları ile ilişkilerinizdeki engeller/sorunlar
 3. zamanı doğru yönetebilme, her şeye yetişebilme isteğiniz
 4. sorumlu olduğunuz iş/kişilere yönelik işlerin üstesinden gelebilme baskısı
 5. sağlıkla ilgili meseleler

Jüpiter etkisi

Biliyorsunuz Jüpiter varsa işlerin yolunda gitmesi normalden daha kolay olur, fırsatlar çıkabilir. Hatta diyebiliriz ki, hayatınız beklediğinizden çok daha iyi gider, hem de çok çaba göstermeniz bile gerekmeden.

Bazı olasılıklar:

 1. eğitim, öğrenme isteği ve merak
 2. ulaşım ve seyahatler
 3. gündelik hayatın rutin yükleri, koşuşturma halleri
 4. sosyal ilişkilerde iletişim, sosyal çevrenizden memnuniyet
 5. yaşadığınız yerin/muhitin avantajları

Neptün etkisi

Neptün’ün etkisi alındaki alan, ciddi bir değişime uğruyor değerli dostlar. Çoğu zaman olumlu yönde bir genişleme oluyor diyip genelleyebiliriz. Neptün etkisi nedeniyle özellikle şu alanlarda gelişmeler muhtemeldir:

 1. yurt dışı kaynaklı gelişmeler
 2. yabancı dil dahil eğitim olanakları, bu yönde ilerleme isteği
 3. etki alanınızın genişlemesi
 4. iş yükünüzün hafiflemesi/artması

Kıymetli dostlar, Haziran 2016 itibarı ile tüm bu konular birbiri ile bağlantılı olarak hayatınızda gündem oluşturacaktır.

Fakat rahatça diyebiliriz ki, gündemi oluşturan temel konu Mars/Satürn kaynaklı olacak! Zaten yılın ilk gününden bu yana sürekli bu konunun öneminden bahsetmiştim.

Bu noktada 2 hatırlatma yapmak istiyorum:

Güneş-Venüs kavuşumu harika bir zamanda gerçekleşiyor.  Satürn kaynaklı gelişmelerin en yoğun olduğu günlerde Venüs’ün varlığının ne kadar kıymetli olduğunu kelimelerle ifade etmek zor. Büyük bir şans diyebiliriz.

Venüs sayesinde, ağır şartlar altında bile derin bir nefes almak mümkün olacaktır. Bu nedenle iyimser olabilirsiniz. Venüs’ün hangi alanda olduğuna değindik..

Artı, Jüpiter de güzel enerjisi ile bu özel gündemin parçası olacağı için, atacağınız adımların şanslı olma potansiyeli oldukça yüksek. 

Şöyle söylemek lazım: Eğer ki Venüs ve Jüpiter aynı anda varsa, işler hepten kötü gidemez! Evet kolay olmayabilir, zorluklar çıkabilir fakat zor/kötü görünen şeylerin bile harika sonuçlar vermesi güçlü ihtimaldir.

Bu noktada bizlere düşen, iyimser kalmak, her şeyden önce kendimize inanmak, dik ve kararlı durmak, yolumuzdan şaşmamaktır. Yeter ki inanalım!

Zor bir gündem mi oluşuyor? Sakın moral bozmayın!

Haziranda karmaşık kararlar almanız da gerekebilir, kritik bir eşikte de olabilirsiniz. Bunlar mümkündür! Bu noktada size düşen, yılmadan yola devam etmek çünkü güzel sonuçlar çıkma potansiyeli çok yüksek; bunu hatırlayın lütfen.

Olasılıklara dair birkaç örnek vereyim:

İş ortamınız değişti diyelim. Bu durumda yeni kurulan düzenin eskisini aratma ihtimali yüksek olacaktır. Ne yapmalı? Yeni ortam size farklı insanlarla iletişim imkanları sunduğu için kendinizi daha iyi tanıma fırsatı verebilir. İlerleyen zamanlarda bakmışsınız ki, artık eskisi kadar kontrolcü değilsiniz, akışına bırakmak daha kolay olabilmiş.

Diyelim ki bir sağlık meselesi var. Tedavi süreci muhtemelen keyifli olmayacak fakat zamanla iyi ki bu kararı almışım diyeceksiniz. Hayalleriniz gerçek olacak, hayatınız tamamen değişecek! 👍 Neptün etkisi bunu mümkün kılar, emin olabilirsiniz.

Örnekler artabilir elbette ama mantık değişmez: Zorluklar olabilir, keyfiniz yerinde de olmayabilir. Fakat henüz görünmeyen fırsatlar da bir yerlerde sizi bekliyor.

Bu noktada, sonuç alıcı önemli kararlar almanız, bir seçim yapmanız gerekebilir. İyimser olup kendinize inanarak yola devam etmelisiniz!

Bir hatırlatma yapayım: Mars/Satürn etkisini son derece zorlu bir alanda hissediyorsunuz, 6. evde. Astrolojide 6. ve 8. evlerde Satürn gibi baskı getiren gezegenler olunca, hayatın yükü artar, keyifler kaçar.

Bu durumu her burç sırayla yaşıyor, şimdi sıra sizde..Elbette doğum haritanızı bilmediğim için ne yaparsanız rahatlayacağınızı bilemiyorum fakat şurası net: siz biliyorsunuz!

Eğer baskıyı fazlaca hissediyorsanız bir yolunu bulup dağıtın, mutlu olabileceğiniz şeylere yönelin mutlaka. Her şeyin kusursuz gitmesi gerekmiyor, hayat mükemmellikler barındırmıyor maalesef. 😒 bize düşen, inancı yitirmeden yola devam etmek değil midir?

Önemli not:

Yaşadığınız gelişmelerin hangi konu başlığında olduğuna dikkat edin. Mesela Güneş, Venüs veya Jüpiter kaynaklı gündem baskınsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Fakat şurası kesin: şanslı dahi olsanız, atacağınız adım Mars/Satürn konularında bir baskı unsurunu beraberinde getirecektir..

Belki de gündem şimdiden size bunu gösteriyordur..

Hayat hızla değişiyor, umarım ki en şanslı ihtimalli yaşarsınız. Gözleri dört açmak, sakin kalmak, ince eleyip sık dokumak gerekiyor!

Yengeç burcu Haziran 2016 yorumu, bu ay yazacağım tek yazı olmayacak, başka yazılar da yazmak istiyorum. Tek bir yazıyla anlatılamayacak kadar zengin bir gündemin içindeyiz, öyle değil mi?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu arada, böylece hep birlikte bir ortak akıl geliştirme imkanı olur.

Ayrıca yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize bu yazıdan bahsetmeyi ihmal etmeyin. Onları önemsediğinizi göstermenizin iyi bir yolu olduğunu düşünüyorum.

En güzel olasılıkları yaşamanız, en doğru kararları almanız dileğimle…

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

28 Yorum

 1. dolunay

  03/06/2016

  Merhaba ceyhun bey hakketen öyle bunalmış durumdayım ki. İş değişikliği yapmak istiyorum şu an mümkün değil.Sevdiğim ile bir aydır sudan sebeplerle küsüz. Boğa burcu kendisi. Kafası karışık. Bu haziran bizim için umut vadediyor mu?

 2. Burcu

  03/06/2016

  Ceyhun Bey harikasınız..İyi ki sizi tanıdım..Şu an bu yazdıklarınıza öyle muhtaç bir haldeydim ki anlatamam..Gözlerim dolu dolu okuyorum inanki..Çok sıkıntılı bir süreç geçiriyorum çünkü..Her şeyi doluya koyuyorum olmuyor, boşa koyuyorum almıyor..Mart ayında ilk haftalarda yemgeç burcu erkeğiyle bir ilişkiye başlamıştık..Her şey çok güzel yolunda gidiyordu..Mart ayından söz,nişan,düğün tarihleri zamanları kararlaştırıyorduk..O ay diliminde ilk evlilik teklifini aldım..İkinci teklifimi ise 23 Nisanda aldım..14 Mayısta sözümüz oldu..O tarihte olması isteyerek değildi,başka uygun zaman yoktu..Ama Mart ayında da yine aynı tarihlerde olmasını kararlaştırmıştık..24 Mayısta sözüm bozuldu..Birbirimizi bu kadar severken hem de..Nedeni ise evlilik yükünü taşıyamayacağına inancı..Sevgi de aşkta bir sıkıntımız da yok..O da çok üzülüyor,acı çekiyor..Hastalığı ilerledi onun.. benim de kalp ve nefes sıkıntılarım başladı..Uyuyamıyorum,ağlamaktan harap oldum günlerdir..Sözden bir hafta önce o civarında ayrılma bitirme kararını vermiş fakat sınavım var etkilenmesin ben üzülmeyeyim diye sınavdan sonra söyledi bunu..Ve son ana kadar sevgisini dile getirdi..Sevgim gerçekti diyor..Beni çok sevdiğini söylüyor..Ne oldu ne yaşandıysa o sıralar ani bir karar verilmiş sanki.Söz olayı beni üzmemek için olmuş..Gözleri dolu dolu bana veda etti..Bir mucize istiyorum biri çıksın yeniden şaklatsın parmağını her şey düzelsin istiyorum..Yeniden düzelsin bunu sevgimiz adına bir basamak kabul edelim..Sebebler geçersizken iki kişi böyle seviyorken anlam veremiyorum hiç bir şeye..Her şey sonuçlanmasın ve kader yeniden bizi bir araya getirsin..Düzelme ihtimali olabilir mi?Haziran dışında diğer ileriki aylarda yeniden toparlayabilir miyiz?Yoksa Haziran ayında oldu oldu olmadı artık olmaz mı?Değerli yorumlarınızdan bir kaç cümle lütfen..

 3. Defne Yazdan

  03/06/2016

  Ceyhun Bey Selam,
  Bu ayin dogum günü çocuklarından biri olduğuma göre, beni kırmaz, sorumu yengeç burcu başlığı altında cevaplarsınız diye düşünüyor ve umuyorum. 😉 Benim güneş burcum ıkizler, yükselen burcum ise yengeç. Bir buçuk senedir emek verdiğim (ön sınavlara hazırlık ve staj donemi) işe kabul edilip edilmeyecegim bu ay belli olacak. Kabul edilmezsem bu kadar zaman verdiğim emek boşa gitmiş olacak. O yüzde n çok ama çok gerginim. Sizce sürecin olumlu sonuçlanma ihtimali mi daha yüksek olumsuz sonuçlanma ihtimali mi? Daha da önemlisi, olumsuz sonuçlanma ihtimaline karşı şimdiden sonucun ne olacağını ogrenmeye çalışıp, bir terslik varsa durumu düzeltmek için çabalamam mi daha dogru olur yoksa ters tepmemesi için hiç harekete geçmeyip nihai sonucun açıklanmasını beklemem mi? Yani sizce durumu kontrol altına alabilmek için harekete geçmeli miyim (hakkımda ne karar verildiğini ogrenmeye çalışıp sonuç olumsuz görünüyorsa karar kesinlesmeden düzeltmek için ugrasmak gibi..), yoksa harekete geçmem ters etki yaratabilir mi? Sağolun. .

  • Defne Yazdan

   04/06/2016

   Cvp gelmeyecek mi? 4 gündür bekliyorum. Ikizler ‘ in altında da sormuştum.

 4. sevmek

  03/06/2016

  Gunes koc asc yengec olarak dusunce tarzimda degisiklikler ve sorgulamalar basladi iki yildir bebek sahibi olamiyorduk umarim buay gercek olur 6.ev olarak gercekten yorgun oluyorum ama o halde bile calisiyorum sonuclar guzel oluyor.

 5. Eeeee

  03/06/2016

  Güneş yengeçte yükselen terazi ay başkta venüs yengeçte ama aşk nerde sizin yazılarınızı okumak çok keyifli bu ay yalnız bırakmayın yazın yazın biz okuyoruz hemen

 6. Tamer

  03/06/2016

  İş hayatında tam da belirttiğiniz değişiklikleri yaşıyorum. Eylüle kadar sürecek bir zor dönem var. Her şey yazdığınız sıralamada gerçekleşiyor. Çok bunalmıştım ama önümde güzel günlerin beni beklediğini hissedebiliyorum. Yazılarınız da bana umut veriyor.Teşekkürler 🙂

 7. Dilek Karakoc

  03/06/2016

  Ceyhun bei ne Güzel yaziyorsunuz iyiki varsiniz…

  Yorumlari okudum cogu zorlayici etkiler altinda..

  Bende ise 3 gündür bir özgüven bir özgüven..

  Hic kimseye hic birseye ihtiyac duymuyorum..

  Korkularimdan arindim.
  Kendimi cok daha huzurlu hissediyorum..

  Iki gün önce güzel bir haber aldim 10 yasinda oglum gelecegini ins edecegi Sinai kazandi.

  Ama daha öncesinde vardi bu rahatlik.. Hayirdir ne oluyor Ceyhun bei bana gökyüzümü birseyler yapiyor yoksa yaptigim bilincalti calismalarimi ist yariyor..

  Hepinizi cok seviyorum BÜTÜN BURCLARA MUTLULUKLAR DILIYORUM ♡♡
  yük. Yengec günes Aslan ay ikizler♋♌♊ almanyadan sevgiler yeni ayin yeni MUTLULUKLAR getirmesi dilegiyle

 8. Tendril

  03/06/2016

  Slm zafer bey
  Yine gündemimizi tam olarak ifade etmissiniz. Benim güneş Venüs kaynaklı sorunlarım var sanslimiyim bilmiyorum son dolunaydan beri sürekli Ağlıyorum şu dönemi kötü sonuçlara varmadan atlatmayi diliyorum. Maglum biz yengecler duygu insanlariyiz gözümün yaşı kurumuyo bu yüzden hiç sevmiyorum burcumu. Yukselende her site de farklı çıkıyo en azından yuksrlenimden yana sanslimiyim yardimci olurmusunuz doğum tarihim 23.06.88 saat 15.10 Bulgaristan. Şimdiden teşekkürler iyi calismalar

 9. kermit

  03/06/2016

  gunlerdir sayfayi refresh ede ede bir hal olmustum, beklememe degmis 🙂 oncelikle agziniza, kaleminize, yureginize saglik.. iki kardes calistigimiz isimizde bir donum noktasindayiz, hizmet sektorundeyiz, isimizi buyutmek ya da buyutmemekle alakali bir kararin ilk adimini haziranda atacagiz gibi gorunuyor(insallah) ama haliyle cekincelerimiz, acabalarimiz var, ustesinden gelebilirsek cok iyi olacak, ustesinden gelemezsek ciddi bir darbe alacagiz. ticarette de korkak adimlarla bir yere varilmiyor.. oldugumuz yerde saymak da pek ikimizin mizacina uygun degil 🙂 gecen aylarda ciddi kararlar vermememiz/imza atmamamiz yonunde telkinler vardi yanlis hatirlamiyorsam. artik cesaretle yeni kararlar alabiliriz degil mi? ben yengece kocum, ablam basaga akrep. simdiden cooook tesekkur ediyorum

 10. Şebnem

  03/06/2016

  Ceyhun bey merhaba,
  Bir süredir yorumlarınızı takip ediyorum. Bana kılavuz olduğunu söyleyebilirim. Yükseleni yay olan bir yengecim(5.7.1968) Geçen aralıktan beri gündemimde olan konu iş. Hep hayalini kurduğum kendi işimi kurmaya çalışıyorum. Özellikle ocak, şubat çok zor geçti. Nisan ve mayısta maddi manevi çok emek harcadım. Fakat artık ikisi için de bir dönüm noktasında olduğumu hissediyorum. Beklediğim cevaplar bu ay da gelmezse herşey inişe geçecek devam edemeyeceğimi görüyorum. Bu durum beni çok üzüyor ama çaresizim. Akıbetim ne olacak:))
  Ayrıca aralıktan beri kötü giden bir de insan ilişkileri ve arkadaşlıklar konusu var.Herşey yokuş aşağı doğru kayıyor, tutamıyorum. Saygınlık, ilişkiler ve itibar konularında esasen 2013ten beri sıkıntı yaşıyorum. Bu nezaman düzelir?(mi?)
  teşekkürler…

 11. dolunay

  03/06/2016

  Merhaba ceyhun bey,yengeç burcuyum. Sizi birkaç gündür farketmeme rağmen tüm yazılarızı okudum. Bende yengeç burcunun gündem maddelerini yaşıyorum. Geçen yıldan bu yana büyük bir değişim isteği var bende. İşim zaten sevmediğim bir iş. Kendimi,işimi herşeyi değiştirmek istiyorum. Çok yorulduğumu hissediyorum. Birşeyleri değiştirmek istiyorum ama gücüm yok. Bunlar bir yana geçen ağustos ayında biriyle tanıştım. Sonra beğeni dile getirildi ve sohbet edilmeye başlandı. Sorun şu ki ara ara küslük oluyordu. Ara fazla uzamıyordu. şubatta herşey daha iyi derken sonrasında biraz daha kopmalar oldu. Biraz önce boğa burcu şubat yorumunu okudum. Gerçekten aynısını yaşadım. Herşey marstan kaynaklanıyormuş. Anladığım kadarıyla bizimki olumsuz gündemmiş. Gerçekten her dediğim yanlış anlaşıldı. Ben hep alttan aldım yanlız artık çok kırıldım. Nisan sonu küstük ve şu an hala konuşmuyoruz. Onun bir karar sürecinde olduğunu düşünüyorum. Ailesinin bir konuda baskısı var. Kimseyi yanımda istemiyorum demişti. Benim burcum yengeç yükselenin ikizler. Sevdiğimin burcu boğa. Lütfen birşeyler yazın sizin yorumunuza çok ihtiyacım var.

 12. Derya

  03/06/2016

  Ceyhun bey merhaba her ay yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum sizi çok seviyorum yükselen yengeç burcuyum güneş teraziyim Satürn doğum haritamda 29 derece 4 ev Mars 6 derece 5 evimde ekim ayından bu yana hayatım değişti farklı bir işe girdim kendimi tanıyamaz haldeyim gergin ve yoğunum sürekli oğluma vakit ayıramıyorum ve çok üzülüyorum İş yerinde sürekli gerginlikler yaşıyorum yeni bir iş mi arayım siye düşünmüyor değilim ama buraya verdiğim emek de gözardı edemiyorum artık eski ve huzurlu günlerime ne Zaman dönebilirim Sizi seviyorum kendinize iyi bakın

 13. BANU

  03/06/2016

  Merhaba Ceyhun bey,
  mars-satürn mağduruyum. Yazınızı okuyana kadar neden diye soruyordum. İşyerinde neyi doğru yapmaya çalışsam olmuyor herkes beni yanlış anlıyor. Çok bunaldım. Yine harika bir yazı. Emeğinize sağlık. Gelecek güzel günleri bekliyorum. Sevgiler,

 14. Mehmet

  03/06/2016

  Elinize yureginize sağlık. Gundeminizi yazın dediniz. Gündeminde saygısız komşular nedeniyle evi satıp yeni daire almak işte terddutlerim yine aynı tip insanlarla karşılaşma korkusu var. Ama şanslı dönem dediniz ve kararınızı arkasında durup ilerleyin fikrinin arkasindan gitmeye karar verdim. Sagolun varolun…

 15. Aygül

  04/06/2016

  Zafer bey Canım Zafer bey, yorumlara cvp vermediginiz tek burç yengeç olmuş galiba ya sira bize geldi yada bu ay en kötü durumda biz miyiz acaba? Benim düşünen adam’im galiba bana çok aşık olup asla vazgecemiyeceginden ve sonrasinda çok uzulecegine şimdi üzülmeyi tercih edip ikimizin kalbini de kopartip gidecek öyle anladım ben yorumları toplayinca! Böyle kalacak mı sizce? Ben kararını agustosa yada eylüle atıp biraz daha düşünmesini isteyeyim mi? Biz karsilasicsz hep karsilasicaz ben nasıl dayanirim böyle? Onu görerek hep ondan vazgecemem ki!

 16. Aygül

  04/06/2016

  Teşekkürler yazınızı bana ithaf etmişsiniz! Sizi seviyorum çok seviyorum!

 17. Aygül

  04/06/2016

  Bir de yengeç burcu arkadaşlar! Emin olun inanirsak hep birlikte herşeyi değiştirebiliriz! Bu gezegenin hepimizi etkiliyorsa hepimizin birlikte İnanması çok önemli lütfen! Evet hayat sadece bize bağlı değil! Ama yengecler çok temiz kalpli, iyi ve güzel insanlardır. Zaten acımasız bu dünya içinde hep düzgün davranıp, birilerinin iyi niyetimiz anlamalarını beklemek yanlış! Artık bunu anlamaliyiz lütfen! Biraz daha etkin biraz daha güçlü ve kararlı olun! Ki dünya Size benzesin! Bu konuşma yengeç yükselenimden değil borcum koctan! Çünkü şu olarak sizin ateş cesaretini ihtiyacınız var! Ve herseye rağmen yükselenim yengeç olduğu için mutluyum ama eğer hep birlikte mutluluğu almanız gerektiğini bunu kimsenin vermeyeceğini anlarsınız galiba ben de tam mutlu olabilecem! Hepinizin hakettiginiz güzellikleri bulmanın dileklerimle! İnanan vazgececek cesaret! Lütfen! Kendiniz için!

 18. arzu

  08/06/2016

  Merhaba Zafer Bey,
  18 mayısta işimden ayrıldım,26 mayısta da (düşünce olarak biten ama) boşanamadığım 22 yıllık evliliğimi sonlandırdım.Haziran ayını da sürekli ağlayarak ve hastalıklarla uğraşarak geçiriyorum,yükselenim yengeç
  17.08.1979 doğumluyum daha ne kadar kötü olabilir ki…

 19. Shebnem

  08/06/2016

  Merhaba Zafer bey ben de bir yengec burcuyum.Eylule kadar sinava hazirlanmama lazim.Ve bu sinav benim icin cok onemli.tavsiye ve dushuncelerinizi almak isterim.Onceden cok teshekkurler.

 20. Aygül

  11/06/2016

  Zafer beycim! Hani bu ay 2 yazı yazacaktınız? 4 gözle bekliyorum. Aslında önümüzdeki birkaç ayı hizlica geçsin de tüm yazılarınızı okusam ama eylül yorumunuzu resmen soluk soluğa bekliyorum bi koç yukseleni yengeç olarak! Bu arada biz şimdilik başak yukselen ikizlerle net bi şekilde noktayı koyduk gibi. Gibi derken ben açık uc bıraktım agustos sonuna. Ve en geç eylülde yine acayip sıklıkta görüşmeye basliycaz onunla mecburen. Eylül ümidim gibi ne dersiniz? Belki?….

 21. dolunay

  12/06/2016

  Merhaba,herşeyin düzeleceğini umarken,beklemediğim bir an yani bu sabah sevdiğim hayatımdan çıktı. Bu süreç böyle mi olacak yoksa bir umut var mı? Bu boğalar hep mi böyle

 22. Selin

  14/06/2016

  Zafer Bey Merhaba,
  Benim doğum tarihime göre, yükselenim 2 derece aslan burcu, biraz daha erken doğsam yengeç olacakmış. Yorumlar genelde bana çok uygun olmuyor. Yükselen olarak hangisini takip etmeliyim. Aslan burcunu mu yoksa Yengeç burcu nu mu? Bir de çok şanslı zamanlar dendiği anlarda bile ben de hiç etkisi olmuyor bunun sebebi ne olabilir ve bunun için yapabileceğim bir şey var mı?
  çok teşekkürler… Doğum tarihim: (21 Mayıs 1979 sabah saat 10:15 İst)

 23. sinem

  19/06/2016

  Zafer bey yorumlarini okuyorum ancak hersey o kadar dogru cikiyorki zamanlama acisindan.. acaba okudugum icin yorumlara goremi hareket edip kararlar aliyorum diye dusunmeden edemiyorum.iyi ki varsiniz

 24. Elem

  20/06/2016

  Ceyhun bey merhaba,
  O kadar zor bir ay geçiriyorum ki anlatamam. Ne iş ne ev ne aşk hiv biri yolunda gitmedi bu ay. Özellikle haziran ilk haftası herşey güzel giderken bir anda bozuldu ve bitti. 26 haziran doğum günüm. Umarım temmuz bu yeni gelişmeler mutlu olaylar getirir:( umutlu gunler…

 25. Mehmet Bakır

  20/06/2016

  Merhaba Ceyhun Bey
  Yengeç Burcuyla ilgili yorumunuzu Haziran ayında Yengeç burcunu da dahil okudum 2013 ten BeriSihirli bir elsag bilegimden tuttu bir sola bir sag kaldırıp kaldırıp vurdu düşünün 95 kg lık bir adamınn bu şekilde Temel Reisin ıspanagı yiyip güçlendiginde kendinden güçlü kabasakalı kaldırıp kaldırıp vurdugu gibi. 1 Temmuz 47 dogumluyum ögleden sonra 14 ,.14,15 gibi dogdugum söylenir adnada Söylediklerinizde n kendime çıkardıgım 29 hazirandan sonra ummadıgımız kadar bazı şeylerin iyi gidecegi gibi beklenmedik iyi şeylerinde olacagı yönünde.sizden ricam burcumun bana cizecegi yol nasıl olacak nerdeyse hayatımdan vazgeçmiş durumdayım.yazacaklarınız moral olsun diye degil gerçekler olsun.Şimdiden Teşekkürler.

 26. Aygül

  20/06/2016

  Zafer bey iyi misiniz? Neden yazamadiniz acaba bu ayki öbür yazınızı? Bi terslik yoktur İnşaallah? Iyiliginizi diliyorum!

 27. Asyaİpek

  29/06/2016

  Merhaba Zafer bey
  Yazdıklarınızı yaşıyorum resmenn boşanma aşamasındayım sizce nasıl bir gelişme bekliyor beni 26 haziran 1985 doğumluyum

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *