Yengeç Burcu Aralık 2016 Yorumu: Mevcut Düzeni İyileştirme ve Sağlık Konuları

Yazar 

Yengeç burcu Aralık 2016 yorumu, 10 Aralık Güneş-Satürn kavuşumu, 14 Aralık Dolunay ve 29 Aralık Yeniay etkilerini içeriyor.

Zorlu geçen bir yılı tamamlamak üzereyiz kıymetli dostlar, “yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik” demiş ya atalarımız. Gerçi yengeç burcu yeni yılı Temmuzda başlıyor, şimdi yılınızın ortasında sayılırız. 😊

Aralık 2016, önümüzdeki 1 yılda yaşayacağınız ana gündemin başladığı bir ay olacak. Bu nedenle önemli bir zaman dilimi olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla.

Hadi Aralık 2016 yorumunuza başlayalım.🌼 🌼

Yengeç Burcu Aralık 2016 Yorumu

Son birkaç yılda yengeç burcu olmanın bir maliyeti vardı kıymetli okurlarım: Önemsediğiniz her konuda işlerin yolunda gitmesi ve sevdiğiniz herkesin sağlığının yerinde olması için çabalamak! Yorucu bir süreç olduğunu söyleyebiliriz, değil mi?

Bahsettiğim bu maliyet, Satürn kaynaklı ve 1 yıl daha katlanmanız gerekecek. Sonrasında kaygıların azalacağı zamanlara gireceksiniz. Elbette her dönemin kendine has sorunları oluyor fakat işin içinde sağlık gibi hassas bir konunun olması bambaşka!

29 Kasımda gerçekleşen Yeniay ile birlikte, 2016 yılında benzerini atlattığınız bir süreç başlıyor. Fakat özellikle 10 Aralıktaki Güneş-Satürn kavuşumu başlangıç fişeğini ateşleyecek.

Kavuşum enerjisinin kapsama alanı 17 Aralık’ı da içine alıyor. Bu nedenle, 29 Kasım – 17 Aralık arasındaki gelişmeleri Satürn kaynaklı gündemi başlatan olaylar olarak görebilirsiniz.

Sonuçlarının kapsam alanı çok daha geniş: 2017 sonuna kadar farklı boyutlar kazanarak hayatınızı şekillendirecek.

Peki yengeç burcunun gündemi hangi konularda yaşanıyor, detaylıca anlayalım:

 1. sağlıkla ilişkili hassasiyet: mevcut sorunları aşmak için harekete geçme isteği
 2. iş hayatınızda atılımlar: daha iyi çalışma koşulları beklentisi
 3. çalışma arkadaşlarınızla ilgili değişiklikler, uyum sağlama ihtiyacı
 4. zamanı daha iyi yönetmek, yaşamaya daha fazla zaman ayırmak için hayat tarzı değişiklikleri
 5. artan görev ve sorumluluklar, hepsiyle başa çıkmak için sürekli çalışma motivasyonu

Aralık ayının ilk 2 haftasında oluşacak gündem olumlu bir motivasyonla, hayatı daha iyi hale getirme girişimlerinizin sonucunda olacaktır. Ne demek istediğimi daha iyi anlatabilmek için, bahsettiğim konular çerçevesinde Aralık 2015’te neler yaşadığınızı hatırlayın lütfen.

Devamında Mayıs-Haziran 2016 epey yorulmuştunuz, zorlayıcı olaylarla baş etmeniz gerekmişti.

Aklınızda bir tarih aralığı kalması bakımından tekrar etmek istiyorum: 29 Kasım – 17 Aralık arasındaki gelişmeler  bir yıl sürecek Satürn kaynaklı gündemini başlatıyor. Doğum haritanıza göre farklı konularda da gündem oluşabilir, gayet doğaldır; bu tarih aralığında gerçekleştiği sürece Satürn kaynaklıdır.

Bu noktada karanlık bir hissiyat oluşturmamak için bir bilgi vermek istiyorum:

Satürn enerjisi pozitif bir enerjidir. Yeni bir heyecan getirir, somut atılımları tetikler, fazladan sorumluluk almaya yönelik istek oluşturur. Hedef büyütürüz, gerekli görüyorsak riske gireriz. İyidir yani, gelişim ve ilerleme için gereklidir!

Fakat gerileme dönemleri başka bir hikayedir çünkü biz birşeylerin peşinde koşarken, türlü engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorunda kalırız. Birkaç ay boyunca belirsizlik olur, arafta kalırız ve çok yoruluruz.

Özellikle kilo vermek, sağlıkla ilişkili sorunları aşmak, hayatınızın düzenini değiştirmek, çalışma ortamındaki huzuru sağlamak için aklınızdaki plana hayata geçirebilirsiniz.

Mart 2017’ye kadar engelsiz, net bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki 3 ayın “ilerleme zamanları” olduğunu bilerek hızla ileri atılmanızı öneriyorum.

Şubat-Nisan 2017 arasında zaten detaylıca konuşacağız olasılıkları. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesini okuyor olmanız, bir fark yaratmalı değil mi? ❤️❤️

Aralıkta paralel seyreden bir gündem daha olacak: Mars/Venüs parasal konularda harekete geçme isteği oluşturacaktır.

Gündeminizde gayrimenkul satın almak, fazladan paraya ihtiyaç duymak, borç/alacak ilişkine girmek gibi maddi konular olabilir. Olsun varsın, bu gündem olumlu etkiler varken gerçekleşiyor.

Diğer yandan, ilişkilerde gergin/kontrolcü olma ihtimalinizi de artıran bir etkidir, bu nedenle agresif ve hatta korumacı ruh haline geçip kıskançlık da yapabilirsiniz. Bu noktada dikkat, üzerine titrediğiniz insanlarla ilişkilerinize zarar verme potansiyeli yüksektir!

Fakat önerim, mutlaka bir milli piyango bileti alın. Bu yıl büyük ikramiye bir yengece çıkacak gibi görünüyor. 💰

Tahmin ediyorum ki bazılarınızın hayatında önemli değişiklikler oluyor, şehir/ülke değiştirmek gibi mesela. Aralık ayında düzeni toptan değiştirecek bu gibi önemli adımları atmak zamanın ruhuna gayet uygun!

Yolunuz açık olsun! 🙏

14 Aralık Dolunay: Yengeç Burcuna Etkisi

Dolunay 14 Aralık’ta ikizler burcunda gerçekleşiyor ve doğrusu ikizlerdeki Dolunay sizi pek de iyi gelmez.

Dolunay gündemi 11-12 Aralık gibi belirgin hale gelecektir, gündemin netleşmesi ise 19-20 Aralık gibi mümkün olur.

Gündem maddeleri şunlar:

 1. sağlıkla ilgili sorunlarla uğraşmak, ilaç kullanma gereği
 2. bir yerden/birinden mecburen ayrılma zamanın gelmesi
 3. bir ilişkinin bitmesi
 4. birilerinin hoşunuza gitmeyecek işler çevirdiğini görmek
 5. dolandırıcılık, iftira vb kötü niyetli olaylara maruz kalma ihtimali
 6. gizli bir meselenin açığa çıkması
 7. çatışmacı insanlarla muhatap olma durumunda kalmak

Neyse ki Dolunay sırasında ana aktör olan Ay, Mars ve Jüpiterle olumlu etkileşim içinde olacak. Fakat yine de Dolunay haftası temkinli olmak iyidir.

Bazen sadece grip olarak atlattığınız bir süreçler olsa da, ikizler burcundaki Dolunaylar maalesef olumsuz enerji taşıyor. Umuyorum ki nane limonla geçiştirilecek hafif bir durum olur.🙏

Her Aralık yengeç için benzer bir enerji taşıyor, geçmişteki örneklerini düşünüp anlayabilirsiniz.

29 Aralık Yeniay: Yengeç Burcuna Etkisi

Aralık ayının son haftasına gelindiğinde enerji olumlu yönde seyrediyor olacak fakat bu sefer de Merkür gerilemesi başlamış olacak. Kötü bir yanı yok, en büyük meselemiz Merkür gerilemesi olsun.

Bir gezegen ne kadar hızlı hareket ediyorsa, o gezegenin etkisi o kadar az olur. Merkür, Aydan sonra en hızlı hareket eden gezegen.

Yengeç burcu için Yeniay gündemine değinelim öncelikle:

 1. yeni bir ilişki başlayabilir
 2. eşinizle/sevgilinizle ilgili bir gündem oluşabilir
 3. aranızda bir mesele olur veya geçmişte kalan bir konu yeniden gündeme gelebilir

Yeniay sırasında Merkür gerilemesi hariç astrolojik enerji son derece iyi olacak. Yine de temkinli olalım ve diyelim ki:

İlişkilerde oluşacak yeni bir gündeme ihtiyatlı olun, içinizden geçeni hemen hayata geçirmeyin. Acele etmemek gerektiğini düşünüyorum, Ocak ortasına kadar beklemek yerinde olur.

Bu önerim, Aralık sonu/Ocak başı beliren fikirlerle ilişkilidir. Eğer daha önceden planlanmış bir durumsa sorun yok.

19 Aralık: Merkür Gerilemesi

Her ne kadar Merkür 19 Aralık sonrası geri gitmeye başlayacak olsa da, öncesindeki 1 hafta boyunca yavaşlamış olacağı için tipik Merkür gerilemesi olaylarını 12 Aralık gibi yaşamaya başlayacaksınız.

Bu nedenle hayat hızlanacak, işler yoğunlaşacak, iki ayağınız bir pabuca girecektir. Ya siz bir yerlere geç kalmamak için koşturacaksınız, ya da başkaları söz verdiği işleri yetiştiremeyecek ve yine işler sıkışacaktır.

Bu süreci atlatmanın en iyi yolu olabildiğince planlı olmak, zamanı verimli kullanmak ve en önemlisi telaş yapmamaktır. Merkür gerilemesinde <telaş eşittir sorun> tanımı aklınızda kalsın. 👍

Yengeç Burcu Aralık 2016 yorumunu, yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin, bu önemli zamanlarda farkındalık edinmek büyük fark yaratır.

Son olarak, 2017 yılını birlikte planlamak ve önemli kararlarınız öncesinde en doğru seçimi en doğru zamanda yapmak için benimle konuşmak isterseniz, yardımcım Burcu hanımla iletişime geçerek bir görüşme talep edebilirsiniz. Mail adresi: burcunagore@gmail.com

En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.. ❤️

Zafer Ceyhun

 

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

85 Yorum

 1. Elem

  30/11/2016

  Ceyhun bey iyi akşamlar yengeç burcunu bu gece yazdığınız için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Aşk yengeclere ne zaman uğrayacak 🙁

  • Zafer Ceyhun

   30/11/2016

   Elem hanım merhaba, ben teşekkür ederim ilginiz için 🙂
   doğum bilgilerinizi alabilir miyim: tarih, saat ve yer.

   • Elem

    30/11/2016

    Ceyhun bey hızlı cevabınız için teşekkürler cook mutlu oldum 🙂 🙂
    26.06.1989
    Urla/ izmir
    Saat: 08:00

   • Zafer Ceyhun

    30/11/2016

    Elem hanım öncelikle siz her zaman aslan burcu yorumlarını da okuyun olur mu?
    Aralık ayının aşktan yana size çoook iyi geleceğini düşünüyorum birçok sebeple, doğum haritanız öyle diyor 🙂 Aralıkta hiç evde oturmayın siz ve yeni tanıştığınız insanları da es geçmeyin hemen, alıcı gözle bakın 🙂
    Bir de Ocak sonu-Şubat başını yakın tarih aralığında olumlu zaman dilimi olarak görmek lazım.
    siz evlenmeye de çok yakın bir noktaya gelmişsiniz aslında. Satürn etkisini aslan burcu gibi yaşıyorsunuz, okuyun mutlaka.
    sevgiler ZC

  • özlem

   02/12/2016

   Yengec burcunun 2017 ask hayati nasil olacak

 2. pkz

  30/11/2016

  mrb zafer bey,
  Günde yüz defa siteye girip aylık yorumlar yayınlanmış mı die bekliyorum elinize sağlık.
  erkek arkadaşım yengeç ben teraziyim yükselenim de terazi. benim aralık yorumum süper beklenti yaratıyor ama onunki biraz şüpheli. barışır mı yengeçle terazi aralık ta.

  • Zafer Ceyhun

   30/11/2016

   eğer ki yükselen burcunuz kesin terazi ise pkz hanım, ama eminseniz, yengeçle olmaz zaten.
   mutlu olmanınız için burcu hava/ateş biri şart!
   işte yengeç burcunun aralıktaki olumsuz gündemini tetikleyen bir yorum yaptım, affetsin, fakat gerçek de bu!
   sevgiler ZC

   • Pkz

    30/11/2016

    Evet eminim onun yükseleni belki kurtarır bizi yengeç değildi başka başka şeyler çıkmıştı. Dogum saati çok net degildi. Cvp verdiğiniz için çok tsk ederim. Sevgiler,

 3. duygu

  30/11/2016

  26.06.88 dogumluyum, 2014 te mezun olunca iyi bir is tklfi aldim ama bir turlu isinamdgm icin mart 2015 te hastalanrk isten ayrildim. İstdgm yerlere basvurularda bulundum ve uzun zamandr icimde bir ses istdgm haberin gelecgini soyluyor. Bir tarftn beklemekten cok skldm diger taraftan bu 2 sene bana hem buyuk dersler verdi hemde beni Allah’a yaklastirdi desem 🙂 iki sene boyunca cok zorlndm ama kendimle, etrafimdekilerle ve hayatla ilgili inanilmaz gercekler kesfettim.Artik bambaska biriyim diyebilirm 🙂 hic pisman deilim bu donemin bir hayat dersi oldugnu dusunuyorum ve kalbimde buyuk bir mutluluk var, diger taraftan da is meselesi belli olsa da hayatim duzene girsin istiyorum.Bu yasadiklrm hangi gezegenlerin etkisi olabilir ? Severek takip ettgm astrolog olarak yorumunuzu rica ediyorum.

 4. Elif

  30/11/2016

  Yine ben eşimin doğum tarihi kesin olmamakla birlikte 27.06.1981 görünüyor saat hiç bilinmiyor. Yengeç olduğunu düşünüyorum. Özgüvensiz, huzursuz, güvensiz. Size yazmıştım yaşadığımız yerde çok sorun vardı tayin istedi çıktı ve ailesi yüzünden iptal ettirdi halbuki aynı şehirde bile değiliz. Destekledim yüksek lisans yaptı, dil sınavını geçemiyor doktora ve üniversitede kadro için gerekli. Bizi terk edip gidecekti geri döndü. Surekli gelgitler…Nolacak bu yengecin hali

  • Zafer Ceyhun

   30/11/2016

   Elif hanım diğer yorumunuzda söylediklerim hala geçerli, eşiniz değişemez 🙁
   ya en baştan onunla evlenme gerekçelerinize bağlı kalıp onu bu haliyle kabul edeceksiniz ya da kendi yolunuza gideceksiniz, arada kaldığınız sürekli mutsuzluk garantili!
   sevgiler ZC

   • Elif

    30/11/2016

    Bazen onun yalnız bir ruh olduğunu düşünüyorum…her zaman depresif umutsuz ya da öyle görünüyor ben olmadan kendine bir gömlek bile alamaz çok yorgunum…ne yapsam olmuyor…Ayrılmayı bile beceremedik…teşekkürler sizi de yoruyorum…yeni ay baslarken sürekli yorumlarınızı takip ediyorum…kaleminize sağlık

 5. Elem

  30/11/2016

  Ceyhun bey şimdi çok daha mutlu oldum 🙂 yureginize, emeginize sağlık. En güzel günler sizin için de olsun. Aslan burcunu hemen okuyorum. Söylediğiniz tarihlere ve onerilerinize çok dikkat edeceğim. Tekrar teşekkür ederim 🙂

  • Zafer Ceyhun

   30/11/2016

   her zaman beklerim, ne demek..
   mutluluklar diliyorum, hep güzel insanlarla karşılaşırsınız inşallah, sizin haritanız ne kadar güzel bir insan olduğunuzu bas bas bağırıyor 🙂 🙂
   ömür boyu güzellikler diliyorum.
   sevgiler ZC

   • Elçin

    01/12/2016

    Zafer Bey merhaba , 23.06.1989 saat:05.30 da doğdum , yengeçler son 3 yıldır mücadele veriyor , aşk zaten yok . Ne zaman herşey netlik kazanacak yengeçler için?

 6. Aygül

  30/11/2016

  O “bambaşka”yı bi de anlatabilmek ne kadar zordu biliyor musunuz? Şükürler olsun devran döndü gün bizim günümüz diyebilir miyiz Zafer bey? Öyle yorgun öyle hakliydim ki biliyorum sanki Allah’la ilerledik ve şimdi hissettiğim bana diyo ki “o gün bu gün!” Ama ben biliyorum gorevimiz de büyük! Doğru ilerlemek lazım! Güzel de olsa bu da sınav! Ve geçmek lazım İnşaallah!

 7. Burcu

  30/11/2016

  Zafer bey son beş yıldır ne iş konusunda istikrar saglayabildim(isverenleryuzunden)ne de askta aradigimi bulabildim.sanki hayatımda herşey son 5yildir ters gidiyor gibi lütfen bi akıl verin 22/05/1987 Muğla/13:50 doğumluyum tsekkurler

 8. Gülümser

  30/11/2016

  Merhaba Zafer Bey,
  Yine harikasınız. Ben yengeç burcuyum ekim ayı başından beri ani bir şekilde işsiz kaldım sizce iş sürecim hız kazanacak mı 🙁

  04.07.1977 Almanya doğumluyum doğum saatim 10:30 şayet soruma cevap için işinize yarayacaksa.

  İyi geceler,

 9. Sema

  30/11/2016

  Yorum harikaa her zamanki gibi 12/07/97 11:30 ankara aşk ne zaman gelecek? Ufacık bi yorum yapsanız?

 10. miren

  30/11/2016

  Yaşasınnnelinize sağlık zafer bey,biraz zorlu bir süreç gibi ama yine de güzel sanki

 11. Semaa

  30/11/2016

  Zafer Bey, ellerinize sağlık çok mutlu ettiniz beni günlerdir kaçkez sitenizi kontrol ettiğimi bilmiyorum.Eğer zamanınız olur da cevaplarsanız gerçekten çok mutlu olacağım.2008 den 2016 Haziran ına kadar çok zorluklar çektim.Çabalıyorum başarıyorum elimde olmayan nedenlerde emeklerim köşede bekliyor.Aşk ve iş hayatım hep yarım.Hayatta tek başıma ayakta kalabilmem için artık düzgün bir iş gerek.Şehir/ Ülke değişiminden bahsetmişsiniz.Ben de yurtdışından iş teklifi aldım Japonya dan.Hayırlısı ile gitmeyi çok istiyorum.Acaba durumumu yorumlayabilr misiniz? 20.07.1985 Sungurlu/Çorum doğum saati:00:40

 12. Gizem

  01/12/2016

  Mrb Zafer Bey emeğinize sağlık günlerdir şu dakikayı bekledim yayınlansın diye 🙂 yalnız aklıma sağlıkla ilgili problemler çok fazla takıldı. Sizden rica etsem bakabilir misiniz ayrıntılı? Buna gerçekten çok ihtiyacım var . 10.07.1990 saat: 12:30 Afyon

 13. Burcak

  01/12/2016

  Zafer Bey ben de doğum bilgilerimi versem kariyerimle ilgili bir şey söylemeniz mümkün mü? Başarılı olamayacağım kaygısına kapıldığım günlerden geçiyorum 🙁

 14. Seda

  01/12/2016

  Merhaba ceyhun bey ! 18 temmuz 92 doğumluyum 02:30’da doğmuşum. yükselenim neredeyse her yerde ikizler olarak gözüküyor ki özelliklerini okuduğumda benziyorum diye düşünüyorum. master çin yurtdışındayım eylül sonundan beri ve gelirken ayrılırık yaşarak geldim. Tekrar barışma olasılığımız var mı? yoksa ben yola devam mı edeyim ? bir de sizce burada kalmam kalıcı olabilirmi? yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

 15. Yazar

  01/12/2016

  Merhaba ceyhun bey ! 18 temmuz 92 doğumluyum 02:30’da doğmuşum. yükselenim neredeyse her yerde ikizler olarak gözüküyor ki özelliklerini okuduğumda benziyorum diye düşünüyorum. master çin yurtdışındayım eylül sonundan beri ve gelirken ayrılırık yaşarak geldim. Tekrar barışma olasılığımız var mı? yoksa ben yola devam mı edeyim ? bir de sizce burada kalmam kalıcı olabilirmi? yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

 16. Buket

  01/12/2016

  Ben sabırsızca boğa burcunu bekliyorum…:-) yarim saatte bir bakmak dan şaşı oldum sayfanıza.olsun değer ama..Sevdiğim kişinin burç yorumunu okudum en azından….ben bir boğa burcu olarak merak ediyorum.ask konusunda evlilik ne zaman öngörülür konuşmak için bu ay uygunmu yada aralık ayında hangi gün mesela yarın 🙂 lütfen doğum haritama bakin nolurrr lütfennn. 18 mayis 1979. Doğum saatim öğleden sonra deniliyor. Emin değilim. Ama 96 da aile bireyimi kaybettim. 2005 de de işimden oldum. Sevdiğim kişide 22 temmuz 1982 doğumlu. Yükseleni terazi….olurumuz varmı yoksa zaman kaybimi kafam çok karışık….Biliyorum vaktiniz kıymetli ama nedense umudum var cvp vereceğinize. Nolurrr ….. yolunuz ışık ve sevgi olsun her daim

 17. Duygu

  01/12/2016

  Mrb Ceyhun Bey Yengec burcuyum maddi anlamda cok sıkıntılarım var bu yıl sıkıntılarımdan dolayı rahatlayabilirmiyim acaba

 18. marsneptünconjunction

  01/12/2016

  zafer bey,oğlak burcunu bekliyoruz.

 19. Aslı

  01/12/2016

  Merhaba Zafer bey öncelikle emeğinize sağlık. Sizin kadar nokta atışı yapabilen başka birini daha okumadım. 2 yıldır büyük bir merak ile yazılarınızı takip ediyorum. Aşk kapımızı ne zaman çalacak acaba bir fikriniz var mı?

 20. Songul

  01/12/2016

  Zafer bey bu yil yengec burcunun egitim ve iliskileri hakkinda yorum almak istiyorum

 21. F

  01/12/2016

  24.06.1993 almanya da 06:35 civarında doğdum. hayatımdaki en ağır sene bu sene şubat-haziran civarıydı. Yine aynı şeyleri yaşayacağım diye korkuyorum. 2017 bizi ekstadan zorlayacak mı?? Yengeç burcu tam anlamıyla ne zaman oh be başardım diyebilecek?? Sizin yorumlarınızı okuyarak aya başlamak bizleri rahatlatıyor

 22. hanifeakbulut

  01/12/2016

  Bir türlü düzelemeyen yengec olarak, yok böyle bir yasam ve sinav diyorum inanin.2016 her ay ayri bir konu ve sinavla dolu, doludizgin gecti ve gecmekte. Artik tek beklentim var oda bir MUCIZE. Tesekkür ediyorum emeginize saglik.

 23. oğulcan

  01/12/2016

  zafer bey bi aşk yorumu alabilirmiyim bende 🙂
  doğum 04/07/1996 17:40 izmir/konak

 24. Fatih

  01/12/2016

  Zafer Bey Selamlar,

  Takipteyiz; yorumlar şahane teşekkür ederiz.
  Ama yengeç aralık 2016’da minik bir typo var:

  “Özellikle kilo vermek, sağlıkla ilişkili sorunları aşmak, hayatınızın düzenini değiştirmek, çalışma ortamındaki huzuru sağlamak için aklınızdaki plana hayata geçirebilirsiniz.”

  “akılınızdaki planı” şeklinde yazmak daha doğru olacaktır.

  Şimdiden iyi yıllar! 🙂

 25. Didem

  01/12/2016

  Merhabalar..aslinda cogu astroloji sayfasini takip etsem de hicbiri sizin kadar dogru gelmiyor ve sizden baskasina yazmiyorum da..emeginize saglik Zafer Ceyhun bey..
  Affiniza siginarakk 1.7.1981 sabh 05 gibi sakarya dogumluyum..yukselnm yengecmii ikizlermii vee ask yokmu askk tskler

 26. Ayşegül

  01/12/2016

  Erkenden yengec geldi cok mutlu oldum aşk iş var mi ceyhun bey. 07.07.1987 13.45

 27. Gulistan

  01/12/2016

  22.06.1986 doğumluyum. Hamdolsun bugunumuze. Ama daha iyi şartlara ne zaman ulaşacağım acaba yorumunuz benim için degerli

 28. Çigdem

  01/12/2016

  Merhaba Zafer Bey,

  Yazinizi bir solukta okudum, kaleminize saglik. Şans bana ne zaman gülecek acaba bi rahat yengeç olarak. Dogum tarihim 16.07.1977 saat 13:25 yer: istanbul sisli
  Sevgi ve saygilarimla

 29. Ayşegül

  01/12/2016

  Hos geldin burcuna gore … Erkenden yengec burcuna geldin.. Ask iş yok mu ceyhun bey 07.07.1987 13.45 ankara lutfen bakar misiniz

 30. Ecem

  01/12/2016

  Merhabalar, her zamanki gibi yorumlarınız harika. 8 mart 96 saat 13.50 doğumluyum. Balık yükselen yengeçim, kasım 18-20si gibi bir ilişkiye başladım kova burcu birisiyle, güzel bir dönem miydi acaba:)

 31. ceren

  01/12/2016

  merhaba Ceyhun bey sizi 1 seneden beridir takip ediyorum yazılarınız çok güzel yeni bir aya girerken öncelikle sizin yazmanızı bekliyorum kaleminize sağlık.. görevde yükselmek istiyorum amaa hiç yok 🙁 aşkta öyle maalesef yüzüm ne zaman gülecek umarım cevap verirsiniz Selam ve saygılar.. 10.07.1979 Isparta yalvaç saat tam olarak belli değil yatsı ezanı deniliyor. 21.00-22.00 civarı

 32. Mehmet

  01/12/2016

  Yengeç te mutluluk bekliyoruz

 33. Yelda

  01/12/2016

  Zafer bey merhaba
  Ben 23.06.1987 doğumluyum benim haziranda nikahım var sizce sorunsuz atlatirmiyim nikahi şimdiden teşekkürler

 34. Göksu

  01/12/2016

  İyi akşamlar Ceyhun bey.ilk günden beri en sıkı takipçilerinizden biriyim.Öncelik le RABBİM NASİP EDERSE ocak ayında çocuk planlamayı düşünüyoruz.geçtiğimiz mayıs ayında hamile kalıp temmız ayında maalesef bebeğimi kaybettim.bir daha aynı şeyleri asla yaşamak istemiyorum.size sorum acaba doğru bir zaman olur mu?? Şimdiden teşekkürler CEYHUN BEY

 35. Neslihan

  01/12/2016

  Oncelikle merhaba her ay dort gozle yorumlarinizi bekleyen ve karsiligini alan biriyim.Fakat son 2 -3 aydir yengec burcu icin ask geliyo dediniz sayet aralik ayi da oyle ama o ask benim icin gecerli degil galiba bir sene once nisan attim onun kotu etkisini tasiyo olabilir miyim hala acaba? bu arada 22.06.1989/ 18:00 civarlarinda dogmusum ilginiz icin tesekkurler simdiden

 36. Göksu

  01/12/2016

  İyi akşamlar Ceyhun Bey.yine sabırsızlıkla beklediğimize değdi emeğinize sağlık.size sormak istediğim önemli bir konu var.yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim.bu yıl mayıs ayında hamile kaldım VE maalesef temmuz ayında bebeğimizi kaybettik.ocak ayında tekrardan hamilelik planlıyoruz tabi ki RABBİM NASİP EDERSE ve aynı olayı yaşamaktan çok korkuyoruz.hem hamile kalmak için hem hamilelik içim ocak ayı doğru bir süreç olur mu sizce ???

 37. Gokkubbe

  01/12/2016

  Hmm yorumsuz kaldim hocam benim herif yengec cok zor cokkk bir adam

 38. Bikmis yengec

  01/12/2016

  Zafer bey yukselenim akrep… Yengec burcunu yine zor gunlere bekliyor demek ki… Bu iki yildan biktim… Lutfen akrep yukselen burcu ondan pozitif enerji gelcekmi….

 39. Meltem

  02/12/2016

  Aylar önce önce okumuştum sizi bayadır aklımdaydıniz bulamıyordum çok mutluyum:) ben yükseleni balik, ayi terazi olan bir başak burcuyum. Dün ayrildigim sevgilimin burcu yengec ay burcu aslan yukseleni de büyük ihtimal başak.. Bakinca cok iyi anlasmamiz gerekiyor ama hic dikiş tutturamadik. Birbirimizi hic anlamiyoruz ve ayrilamiyoruz da surekli gelgitler sanirim gezegen acilarimizda sorun var. Ne dersiniz tamamen bitirmeyi ya da birlikte mutlu olmayi basarabilir miyiz sizce ? Lütfen cevap verin kafayi yedirticek bana bu ilişki 🙁

 40. Emine

  02/12/2016

  17.07.1985 istanbul 03.10 saatinde dunyaya geldim. Ask hakkında bilgi alabilir miyim?

 41. seçil

  02/12/2016

  Merhaba Ceyhun bey..Aralık yorumlarınızı bekliyorduk nihayet kavuştuk elinşze saglık.. İş değiştirme fırsatlarının en iyi çıkacağı dolayısıyla maddiyatın artacagı zaman ne zamandır biz yengeçler için? 30.06.1984 saat:02.00 kadıkoy-ist.

 42. Elif

  02/12/2016

  Zafer bey doğum tarihim 17.07.1977 doğum yerim bandırma saatim 10 ./10.30 arası yükselenim başak diyor bu yıl her açıdan zorlu geçti zaten doğum haritama bakabilir misiniz lütfen

 43. Tugce

  03/12/2016

  Merhaba,
  Ben 22.07.1980 doğumluyum saat:07.20 ve tabii ki yükselenim aslan. Dogum tarihim de yengecin son gunu oldugu icin hangi burc yorumunu okumaliyim

 44. Burcu

  03/12/2016

  Merhaba Ceyhun Bey, 07.07.1978 doğumluyum,kalleş bir kova hayatımı mahfedip gitti.ben adalet istiyorum..kovanın doğum tarihide 09.02.1977..
  Benimde yüzüm birgün gülecekmi sizce?

 45. Aydan

  04/12/2016

  Merhaba lâr Ceyhun bey yengec burcu aşkı nezaman bulacak acaba 2.7.1975 saat 6.00 gibi ilginize şimdiden teşekkürler …

 46. derya

  04/12/2016

  Ceyhun bey derya gülbiz 29/06/1981 istanbul/şişli saat:09:30. Teşekkür
  Lee…

 47. hamiyet

  04/12/2016

  Merhabalar yorumlarınızı ve sizi beğenerek takip ediyorum 12.07.1974 doğumluyum yengeç burcuyum eşim balık burcu bazen sorunlar yaşıyoruz birde bebeğimiz yok çok istiyoruz Aralık ayı yada 2017 bize bu mucizesi yasatacakmidir acaba

 48. Gulsum

  05/12/2016

  15 temmuz 1981 ıstanbul 02.15 işle ilgili gelişme yeniden çalışma durumları var midir Zafer bey

 49. HÜLYA

  05/12/2016

  ZAFER BEY MERHABA BU AY DEVAM EDEN İŞ YERİMDEN İSTİFA ETMEK İSTİYORUM . SİZCE BU SAĞLIKLI BİR KARAR MI OLACAKTIR AYIN 10 A KADAR SONLADRMAK İSTİYORUM . YENİİŞ YERİNE MERKÜR GERİLERKEN BAŞLAMAK TALİHSİZLİK Mİ OLUR ? GÜNEŞ YENGEÇ TE YÜKSELEN TERAZİ AY İKİZLERDE SATURN OĞLAK MERKÜR VE VENUS ASLAN JÜPİTER YAY DA .. YENİLİK İÇİN DOĞRU ZAMANLAMA MI LÜTFEN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ

 50. Ilkay

  05/12/2016

  Sevgiler, burc yorumlarinizi begenerek takip ediyorum. Yorumlarda bir kac kisinin onumuzdeki gunlerde ask hayatini sormasi beni meraklandirdi. Bende sormak istedim. 20.07.1971 saat 11.20 Malatya merkez dogumluyum. Hala ask icin umudum olsun mu?

 51. Rukiye

  05/12/2016

  Merhaba Zafer Bey iyi aksamlar:) 29.06.1997 dogumluyum rica etsem yengec burcu aşkla ilgili olabilecek gelismeleri soyler misiniz simdiden tesekkur ederim

 52. Esra KOÇ

  07/12/2016

  Zafer Bey. Kardeşim Büşra KOÇ, 05.10.1991 Sabah Saat 5.00 gibi doğdu. Büyük sağlık sorunu geçirdi. Tüberküloz hastalığın ağır atlattı. Çok şükür ama hala hayata bağlı değil aslında. 6 yıllık olan ilişkisi bitti.Ve hayata dair hiçbir isteği kalmadı. Acaba doğum haritası ile ilgili bilgi verebilir misiniz?… Çok teşekkürler.

 53. Betül

  07/12/2016

  Ceyhun Bey bugün sizi tesadüfen keşfettim, iyiki de keşfettim. Genelde cevap vermeniz beni çok mutlu etti o yüzden bende sormak istiyorum 🙂 Aşk hayatı bana ne zaman uğrayacak? 19.07.1996 doğum saatim öğlen 12.45 doğum yerimde Üsküdar/İstanbul. Şimdiden teşekkürler

 54. sevgi

  08/12/2016

  09/07/1979 istanbul sabah 5 civarı doğmuşum aşk ne zaman 🙁

 55. sevgi

  08/12/2016

  bütün arkadaşlarıma sizi önerdim hepsi takibinizde çok takdir ediyorum sizi.şimdiden teşekkürler yorumunuz için.

 56. Mellisa saden

  08/12/2016

  Arkadaşlık konusunda problemlerim var bunlar hakkında aralıkta ne yapabilirim sitenize ilk defa geliyorum ve aşırı begendim teşekkürler

 57. Semira

  10/12/2016

  Merhaba Ceyhun Bey ben kpss den ortalama gayet iyi bir puan aldım fakat aralıkta yapılacak olan ilk atamaya yeterli degil puanım. İş atama ile ilgili yorum yapabilir misiniz bana halim ne olacak çok çalıştım emek verdim karşılığını alabilecek miyim acaba. 15.07.1988 doğum saatim 04.00 ile 04.30 arası. Teşekkürler

 58. FEyza

  10/12/2016

  merhaba Ceyhun bey ben 26.06.1969 Münih doğumluyum.geçmiş dönemlrden biriken borçlarımdan dolayı gelecek planlarımı istemeyerek te olsa erteliyorum.gelecekte aşk hayatım ve yaşam planım hakkımda önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.Feyza ben…

 59. FEyza

  10/12/2016

  Ceyhun bey doğum saatimi atlamışım.sabah 09:00 ile 11:00 arası

 60. Hulya

  12/12/2016

  Ceyhun Bey yengecleri ihmal mi ediyor acaba birazcik ask olsun =) 13.07.1981 19.45 Ankara diye de yazayim da bir iki kelam edersiniz belki. Sitemim sevgiden yanlis anlamayin. Sevgiler…

 61. PINAR KAYA

  13/12/2016

  Zafer Bey merhaba,

  15.07.1982 19:00 civarı doğdum, bir yıl önce bir iş değişikliği yaptım, işimdeki gidişatla ilgili yorumlarınızı merak ediyorum

  saygı ve sevgiler

  Pınar Kaya

 62. Dilek

  14/12/2016

  Herşey ust işte geliyor hayatımda bütün olumsuzluklari ben cekiyorum galiba ne zaman düzeleceğini merak ediyorum

 63. BenTT

  15/12/2016

  Zafer Bey Merhaba,
  Kariyerimle ilgili büyülenmiş gibi yerimden kımıldayamıyorum. Tek istediğim iş değişikliği ama ne yapmak istediğimi bilmiyorum. Kendimi yetersiz hissediyorum korkuyorum. Bir ilişkim bitti yenisi başladı ama çok zorlanıyorum. Hayatımın neresindeyim göremiyorum. 🙁
  Şiir gibi olmuş yazdıklarım 🙂

 64. Ebru

  15/12/2016

  İyi akşamlar Ceyhun Bey,yorumlarınızı takip ediyorum samimi yorumlarınızı için teşekkürler..08.07.1978 Ankara doğumluyum gece 3’de doğdum şu fani dünyada yüzüm gülecekmi artık…

 65. hamiyet

  15/12/2016

  Merhaba Ceyhun bey severek. Takip ediyorum yazılarınızı emeğinize sağlık 12.07.1974 yengeç burcuyum yükselenim aslan eşim 27 Şubat 1978 doğumlu balık burcu 4 yıllık evliyiz bebeğimiz yok esimle hiç bir konuda anlasamıyoruz 2017 de bizi neler bekliyor merak ediyor ve evliliğim adına korkuyorum açıkçası yorumlarınız benim için değerli şimdiden teşekkür ederim

 66. Ipek

  16/12/2016

  Merhaba zafer bey yazılarınızı çok beğenerek takip ediyorum. Ben 29 haziran 1992 saat 10:30 adana doğumluyum nişanlım 10 Kasım 1990 saat 22:30 mersin doğumlu aramızda sürekli problemler oluyor ve artık dayanamiyorum sizce devam mı etmeli yoksa bitirmeli miyim yorumlariniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim

  • Dilek

   24/12/2016

   Merhaba 20.07.1984 İstanbul doğumluyum. Annem doğum saatimi net hatırlamamakla birlikte akşam ezanından sonra olduğunu söylüyor. Biraz hayat gidişatı ile ilgili yorum yapabilirseniz sevinirim

 67. Zehra

  16/12/2016

  Çok güzel gerçekten hayatimda gelişen herşeyi soylmişsiniz . Ben 2017 de nasıl olucam ruh halim falan ask durumum merak ediyorum bakarmisin ? 🙂 ♡

 68. Şule

  19/12/2016

  Ne olacak benim bu halim niye hep ben mutsuz bedbath .. gülmedi şu yüzüm aşktan yana

  Rica etsem benimle de değerli görüş ve düşüncekerinizi paylaşır mısınız?

  10 07 1980 istanbul 04:30

 69. Cansu

  20/12/2016

  Merhabalar Ceyhun Bey 🙂 Yazınız için kocaman teşekkürler!
  Size bir sorum olacak. Yengeç burcu ne zaman kabuğundan çıkmaya başlayıp istediği başarıya, ortama ve sosyal ilişkilere doğru ilerleyecek acaba?

 70. Rabia

  22/12/2016

  Acaba bu ay ki iş
  Goruşmelerim sonuç vericekmi? isteklerime ulaşabilicekmiyim ne derece olasılıgı var? Szce şehir adısındaki hastahanelere de başvurmalımıyım? Yeni Yıl bana neler katıcak dogum tarihmim 16.07.1998 03:00 cevaplarsanız sevinirim teşekkürler 🙂

 71. ipekkkkk

  22/12/2016

  ilişkim bıttıhemde sıkıntılı bır bıcımde soyledıklerınızı aynen yasıyorum.. ve sızı özenle takıp edıyorum .. şimdi benı ne beklıyor ne yapmalıyım 18 temmuz 1970 yukselenım koç çok fena depresyondayım ..artık mutlu olmak ıstıyorum

 72. Duygu Çeliktaş

  25/12/2016

  Merhaba Ceyhun bey.Aynen söylediklerinizi yaşıyorum bu aralar.01.07.1985 saat: 17-18 arası Kayseri doğumluyum,kayseride yaşıyorum.Depresyona girdim resmen ilişki yorumu yapabilirmisiniz bana önümü göremiyorum 🙁

 73. Pingback: Yengeç Burcu 2017 Yorumu

 74. Fatma

  09/01/2017

  Zaferbey sadece yükselenim yengeç Aralık yorumunda milli piyango büyük ihtimalle bu sene yengece çıkabilir dediniz gaza gelip bilet aldım amorti çıktı:))demekki bütün gezegenlerim yengeçte toplansaydı ulaşacaktım:))sevgi ve sağlıcakla kalın

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *