15 Ağustos’ta Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili  olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Yatırımlar borç, kredi, vergi sigorta ve miras konularıyla ilgili yeni gelişmeler olabilir.İstediğiniz koşullarda kredi ya da borç bulabilirsiniz bir yakınınızdan miras kalma olasılığı da var.

Yakınlarınız dolayısıyla finansal koşullarınız iyileşebilir, eş ya da ortağınızın geliri artabilir çeşitli yatırım fırsatları yakalayabilirsiniz.

Emlak alım-satımı gibi bir işle uğraşıyorsanız sosyal medya hesaplarınızın yenileyerek yeni sunumlar ve satış formülleri bularak kazanımlar elde edebilirsiniz.

Herhangi bir mülk alış-satış işiniz varsa bu dolunayda sonuçlanacak ya da sosyal medya, internet üzerinden satışa çıkaracaksınız.

Bankalar, krediler ve ödemelerde yeni bir döneme gidebilirsiniz, ya da gündeminizde giderinizi etkileme potansiyeli olan bir konu varsa mesela sizin veya partnerinizin işi olabilir, dolunayda süreç yeni bir safhaya geçecektir.

Harcama yaptığınız konular bilgi, bilişim odaklı olabilir ,örneğin cep telefonunuzu ya da bilgisayarınızı yenilemek gibi.

Cinsel sıkıntılar ya da doğurganlıkla ilgili sorunlar var ise süreçte bir sonuç elde edersiniz.