1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

İş hayatınızda Jüpiter desteği aldığınız bir yıldasınız. Hani nerede bu destek diyor musunuz? Henüz Ağustos yeniayını yaşamadınız ki! İşle ilgili yeni bir dönem başlayacak gibi görünüyor. Zaten bu konuda gelişmeler varsa sürecin start vereceğini göreceksiniz.

Yeniay sırasında yaşanacak gelişmelerin maddi nedenleri ya da maddi sonuçları olacaktır. Yeni bir harcama kalemi oluşabilir ya da bütçenizi düzenlemek durumunda kalabilirsiniz.

Yeni harcama kalemleri de oluşabilir. Yeniayı takip eden günlerde görüntünüz, sağlığınız ya da keyfiniz için alışveriş / üyelik mümkündür. Bir spor salonu üyeliği de olabilir, güzellik merkezine gidip kendinizi iyi hissettirecek bir ürün/hizmet de olabilir.

Diğer yandan, eş / sevgiliyle ilişkiniz canlanacak, başka bir boyut kazanacaktır. Bu sayede ilişkinizin seyri de değişebilir, libidonuz yükselir.

İmajınızı tazeleyebilir, giyim, saç, makyaj, stil baştan aşağı değiştirecek gücü kendinizde hissedebilirsiniz.

Çocuk sahibi olmak gündeminizin bir parçası ise, bu konu Ağustosta hayatınızın en önemli konularından birisi olmaya aday!