Yengeç Burcu Ağustos 2016 Yorumu: Yeniden Maddi Konular ve Sağlık

Yazar 

Yengeç burcu Ağustos 2016 yorumunuz, Ağustos ayı astroloji gündemi ile 2016 yılının kalanı hakkında bilgiler içeriyor.

Değerli dostlar, 2016 yılı size de <10 yıl sürmüş gibi> geliyor mu? Günleri sayar olduk. 🙄

Neyse ki çoğu gitti azı kaldı, zor olanı da atlattık.

Aramıza yeni katılan okurlarım bilmiyor olabilir; 2016 yılının ilk günlerinden itibaren bir geçiş yılına girdiğimizi, herkesin hayatında önemli değişimler olacağını konuşmaya başlamıştık Burcuna Göre’de.

Sebep olarak da nadir rastlanan bir olayı işaret etmiştik: Mars ve Satürn’ün eş zamanlı olarak aynı burçta gerilemesi (yay)..

Tahmin ettiğimiz gibi de oldu: Mart – Haziran aralığı herkes için oldukça zorlayıcı geçti, Temmuz’da Uranüs devreye girdi ve bir de ülke olarak darbe girişimine şahit olduk.

Peki zor olanın geçtiğini, artık güzel günlerin geleceğini neye göre söylüyorum?

Hadi başlayalım 😊

Ortak Yorum: Ağustos 2016, Astrolojik Yol Haritamızın Neresinde?

Burcuna Göre’nin benzersiz olmasının önemli sebeplerinden birisi, sürekli olarak “zamanın ruhunu” ve dolayısıyla dönemin enerjisinin bizleri nasıl yönlendirdiğini anlamaya ve anlatmaya çalışması olsa gerek.

Bu yoldan yine sapmayalım ve nereden geldiğimizi, şu anda nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi anlamaya çalışalım.

Öncelikle, ülke gündemimizle ilgili son yıllarda yaşadığımız olaylara ilişkin bir yorum yapayım, bugüne kadar hiç yapmamıştım. 7 Şubat, 17 Aralık, 15 Temmuz gibi tarihi olaylar Mars gerilemesi ve Uranüs etkisiyle alakalıydı.

Ülkece huzur ve zenginliğimizi, en önemlisi insanlarımızı yitirdiğimiz bu sürecin sonunda inanıyorum ki ülkemiz çok daha özgür ve güçlü olacak. Hep birlikte güzel günler göreceğiz inşallah.

Bireysel olarak yaşadığımız kargaşaya dönelim.

Biyorsunuz, 2016 yılındaki baskının nedeni Mars ve Satürn’ün yay burcunda eş zamanlı olarak gerilemesiydi. Mart sonunda Satürn, Nisan ortasında ise Mars gerilemeye başlamıştı.

Diyebiliriz ki Mart ayında başlayan süreç, 13 Ağustosta Satürn gerilemesinin sona ermesi ve 22 Ağustos’ta Mars’ın (Nisan’da gerileme başladığı nokta olan) 8 derece yay burcuna gelişi ile sona erecek.

Aynı günlerde, 24 Ağustos günü, Mars ile Satürn aynı noktada olacaklar: 9 derece yay burcunda.

Mars-Satürn kavuşumu 2 yılda bir gerçekleşen, nadir olaylardandır. Daha önce Ağustos 2014’te akrepte ve Ağustos 2012’de terazide yaşadık.

Bu yılki kavuşum, sonuçları itibarı ile çok daha güçlü olacaktır çünkü Mars/Satürn birlikte yay burcunda geriledi, gerilemeler bittikten hemen sonra da yay burcunda kavuşum oluyor. Marttan bu yana yaşadığımız süreci bitiren, karar aldıran, netlik getiren ve artık bizleri harekete geçiren tetikleyici astroloji olayı Ağustos sonunda gerçekleşiyor: Mars-Satürn kavuşumu.

Bundan böyle sürüncemede kalmak imkansız, kaldığımız yerden yola devam etme zamanımız geldi. Hazırlıklara başlasanız iyi edersiniz, artık ilerleme zamanı!

Biraz daha ileriye bakalım mı? 🕵

1 Eylülde Güneş tutulması, 16 Eylül’de Ay tutulması gerçekleşiyor. O sırada Merkür de başakta geriliyor olacak maalesef.

Ağustos ve Eylülde gerçekleşecek 2 dolunayda Ay tutulmasına şahit olacağız: 18 Ağustos kova burcunda Dolunay/Ay tutulması ve 16 Eylülde balık burcunda Dolunay/Ay tutulması.

Eylül sadece tutulmalar zamanı olmayacak, çok önemli bir olay daha var: 9 Eylülde Jüpiter terazi burcuna geçiyor.

Eylül ve Ekim hızlı zamanlar olacak çünkü Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Pluto gibi güçlü gezegenler Güneşle önemli temaslar yapacaklar. Farklı/yeni gündem ve heyecanlar getirecektir mutlaka!

Özetle, tıpki 2016 yılının başında söylediğimiz gibi, Martla başlayan 2016 gündemi, bu ay sona eriyor.

Peki, bundan sonrası tufan mı? Elbette değil, zor olanı atlattık çok şükür.

Yengeç burcu Ağustos 2016 Yorumu

Temmuz ayında <rahatlama imkanları arayın> demiştik geçen ayki yorumunuzda. Umarım ki dinlenmek ve eğlenmek için zaman yaratabildiniz.

Temmuzun aksine, Ağustosta işiniz ve/veya sağlık konuları gündem olacaktır, tatil havası bitiyor. 1 Ağustos itibarı ile yükselen Satürn enerjisi, 2 Ağustosta yay burcuna geçen Mars, üstüne bir de aslandaki Yeniay gelince, eğlence zamanı sona erdi demek yanlış olmaz.

Yeniden çalışma zamanı geldi değerli dostlar.

2 Ağustos Yeniay Etkileri

Yeniay aslan burcunda gerçekleşiyor. Takip eden 1 hafta boyunca etkileri devam edecektir. Yeniay enerjisi ile oluşan gündemin netleşmesi ve harekete geçme zamanı ise 6-8 Ağustos aralığı olacaktır.

Gündeme dair olasılıklar verelim:

 1. bir satın alma/harcama
 2. araç, gayrimenkul gibi yatırımlar
 3. işle ilgili önemli gelişmeler, yeni bir adım/karar
 4. işe girme, işten ayrılma
 5. iş değiştirme, çalışma ortamı değişimi
 6. geçtiğimiz aylarda oluşan “sağlıkla ilgili gündemin” devamı

İş ortamınızda, çalışma koşullarınızda ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde geçtiğimiz aylarda baskı oluştuysa bu hiç şaşırtıcı olmaz değerli dostlar. Satürn etkisini bu alanda yaşıyorsunuz.

Fakat daha önemlisi, Satürn etkisi sağlıkla ilgili sorun/gündem de oluşturmuş olabilir. Sizin veya sevdiklerinizin sağlığından endişe etmiş olmanız, 2016 yılının gündemine aykırı değil.

Her şey yerli yerinde, herkes sağlıklı ve mutlu olsun diye çok uğraştığınızı tahmin etmek zor değil. Özetle; yorucu ve tatsız bir yıl geçirdiniz.

Ağustos ayında hayatınızı güzelleştirmek için bazı adımlar atmak istemeniz zamanın ruhuna uygun olur.

Fakat bu noktada bir uyarım olacak:

Her ne yapıyorsanız, olumsuz bir motivasyonla, bir şeylerden kaçmak için yapmayın. Biliyorum ki Ağustosun ilk haftasında (Yeniay zamanı) oluşacak Satürn enerjisi, sırf baskıdan kurtulmak için “kaçış odaklı” kararlar almaya sevk eder.

Önerim şu: Ağustosun ilk haftasında olumlu bir motivasyonla adım attığınızdan emin olun, kurtulmak için değil “güzel olsun” diye yapın her ne yapacaksınız.

Eğer “yeter artık” mantığı ile bir şey yaptığınızı fark ederseniz, Ağustos’un ikincisi yarısını beklemenizi öneriyorum. Satürn gerilemesi bitmiş olacak, baskıdan ari karar almanız kolaylaşır.

Özellikle iş hayatınıza, çalışma arkadaşlarınıza yönelik olayları bu kapsamda görmek lazım. Ayrıca, sağlıkla ilgili hassas kararlar vermeniz gerekiyorsa, yine aynı çerçevede değerlendirin lütfen.

Diğer yandan; spora başlamak, sigarayı bırakmak, kilo vermek gibi sağlık hissiyatınızı güçlendirmeye yönelik tüm kararlar için doğru zamandır. 👍

18 Ağustos Ay Tutulmasının Etkileri

18 Ağustosta gerçekleşecek Ay tutulması, klasik bir Dolunay enerjisinden biraz daha fazlasını getirecek kıymetli okurlarım.

22-24 Ağustos arasında yoğunlaşan tutulma enerjisi, var olan bir gündemin netleşmesi/sonuçlanması veya bir dönemin kapanması ile sonuçlanacaktır.

Peki hangi alanda etkin olacak?

 1. kredi ihtiyacı, parasal meseleler, borç/alacak ilişkisi
 2. bir konuda şartları iyileştirmek için fedakarlık/harcama yapma
 3. geçmişte var olan bir çatışmanın/mücadelenin sona ermesi
 4. korku/endişe yaratan hususta gelişmelerin netleşmesi
 5. bir stratejik ortaklık kurma gereği, var olan ortaklığın sonlanması
 6. güven bunalımı, kıskançlık vb gerekçelerle bir işin/ilişkinin bitmesi
 7. varsa, davanın sonuçlanması

18 Ağustosta kova burcunda gerçekleşecek Ay tutulması (dolunay), aynı süreçte aktif olan Uranüs enerjisinin katkısıyla kariyerinize ve statünüze ilişkin sonuçlar doğurabilir.

Örneğin, aniden bir iş teklifi alırsınız ve bir süredir mutsuz olduğunuz işinizden ayrılırsınız. Tazminat meselesine odaklanılması gerekir, gibi.

Yengeç burcu Ağustos 2016 yorumununun amacı, zamanın bugünlerde hızla değişecek ruhunu doğru şekilde sizlere aktarmaktı. Umarım ki başarılı olur. 😊  💪

Bu yazıyı yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşın lütfen, ki astrolojinin mucizevi bilgilerinden mahrum kalmasınlar. 🍀

En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. ❤️

Sevgiler, Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

45 Yorum

 1. burcak

  29/07/2016

  Zafer Bey, Ağustos yorumunuz için teşekkür ederiz. Çok bilgilendirici olmuş. Fakat ben en çok eylül – ekim aylarını merak ediyorum. Çok farklı bir havası olacağını sezinledim yazdıklarınızdan. İyi olup olmadığına ilişkin biraz ipucu vermeniz mümkün mü?

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2016

   Tabi Burçak hanım..
   Eylül konusunda herkese kefil olamam fakat Ekimle birlikte daha olumlu olacak diye düşünüyorum.
   Her şeyden önemlisi, zor olan günler geride kaldı, artık yeni bir dönem başlıyor hepimiz için..
   Yolunuz açık olsun 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

   • burcak

    29/07/2016

    Teşekkür ederim. Yalnız keşke twitter hesabınızda keşke biraz daha aktif olsanız diye de düşünmüyor değilim. Belki mümkün olur diye belirtmek istedim. İyi dileklerimle. 😉

   • Zafer Ceyhun

    29/07/2016

    Burçak hanım merhaba,
    Twitter’a ısınamadım bir türlü 🙂 🙂
    Facebook güzel, Burcuna Göre de öyle…buralarda buluşalım, olmaz mı? ❤️ ❤️ ❤️
    sevgiler, Ceyhun

 2. aysen

  29/07/2016

  Ceyhun bey yine nokta atisi vallahi yureginize yorumunuza saglik bisey sormaknistiyorum cevap verirseniz cok sevinirim annem pazartesi ayin 1 de hastqneye yatacak kanser hastasi hastaligi tekrarlamis burcunu net bilmiyoruz terazi yada basak ben 27.06.1983 saat 11.45 bandirma dogumluyum benim dogum haritamdan annemin hastali ile ilgili yorum yapabilirmisiniz

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2016

   Geçmişler olsun Aysen hanım.. annenizin en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim..
   sizin haritanıza bakıp annenizin sağlığıyla ilgili bir şey söyleyemem fakat anneniz başak/terazi ise inşallah bu süreci de atlatır sağ salim.
   sevgiler, Ceyhun

 3. Göksu

  29/07/2016

  Merhaba Ceyhun bey !!çok sağolun yine zman ve emek harcayarak bizi aydınlattınız..benim merak ettiğim ; Bu sağlık konuları can sıkıcımı sonuçlanacak acaba ? Ben her ay olduğu gibi önceden yaşamaya devam ediyorum 25 ağustosta başladı sağlık sorunları ve devam edecek süreç çok daha can sıkıcı olabilir mi diye açıkçası şu an diken üzerindeyim 🙁

 4. dementia

  29/07/2016

  yine tutarlı bir yorum. çok değer verdiğim bir insan son 10 ayın yoruculuğu ve hem işteki hem aşktaki hayalkırıklıklarından dolayı işinden istifa edip bir sahil kentine kaçma kararı aldı 1 hafta önce. eylül ayında gidip, birkaç ay dinlenip orada bir girişimcilikte bulunmayı düşünüyor. bu kararı sağlıklı mı değil mi emin olamıyorum tek bildiğim ruhunu dinlendirmek için gitmesi gerektiği. sizce, zamanın ruhunu göz önünde bulundurarak bakarsak, kaçmalı mı yoksa burda mı savaşmalı? aslında bu bir kaçış mı yoksa dediğiniz gibi “güzel olsun” planı mı emin olamıyoruz içinde bulunduğumuz duygudurumundan, emin olabilsek sorunun cevabı net aslında 🙂

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2016

   Merhaba, teşekkür ediyorum öncelikle.
   Sorunuza verilecek her yengeç için geçerli tek bir cevap yok aslında..eğer haritası bu durumu yaşamaya müsaitse, neden olmasın?
   Evet temel motivasyonun ne olduğu çok önemli, onunki yoğun çalışma ortamından ve her şeye koşturmaktan yılma halidir muhtemelen. Bazen kaçış da iyidir fakat geri dönüş ne kadar kolay olur veya yeni bir hayat inşa etme kapasitesi hangi ölçüde vardır bilemiyorum.
   Bu nedenle, kişiye göre değişecek son derece öznel bir karar olduğunu söyleyebilirim ancak.
   Sevgiler, Ceyhun

   • dementia

    29/07/2016

    teşekkür ederim çok, bu cevap bile yeterli oldu bu sislerin arasında 🙂 siz hep yazmaya devam edin, olur mu?

 5. Burcu

  29/07/2016

  Ceyhun Bey özledik yorumlarınızı..Yine harika bir yazı olmuş..Emeğinize sağlık..Mart ayında başlayan ve Mayıs ayında söz işe sonuçlanab bir ilişkim vardı..Ve yine Mayıs ayının dolunay haftasında bu kadar sevdiğimiz halde birbirimizi hiç bir sebep yokken bitmişti..Aylarca uykusuz ve gözyaşı içinde kaldım..Taki Temmuz ayının son haftasına kadar..Bütün nedenler ve niçinler önüme yığıldı..Bizden kaynaklanmayan ailevi nedenler bir çoğu..Yorumlarınız benim için çok kıymetli bu ilişkinin mucize bir şekilde zamana yayılarak yeniden başlaması söz konusu mu acaba?Erkek arkadaşım yengeç yükselen koç,ben yengeç yükselen başak burcuyum..Sevgiler..

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2016

   Teşekkür ederim Burcu hanım..
   Onun yükselen kesin koçsa, zaten uzun soluklu bir mutluluk kolay değil sizin için, sürekli ilişkiyi sürükleme ihtiyacı olur, doğal bir uyum yok çünkü aranızda.. 🙁
   Bu cevabı vermek istemezdim elbette ama doğruyu da söylemek şart.
   Sevgiler, Ceyhun

 6. aygun

  29/07/2016

  Yorumlariniza gore teshekkurler
  Ish-karyer aktivliyi bana da mi aid☺
  Gunesh-terazi.yukselen -yengec
  27eylul 1989 02-15doqum saati
  Sizi Bakuden salamlayiram

 7. Ezel

  29/07/2016

  Ceyhun bey isabetli yorumlarda sizin üstünüze yok gerçekten. Bu ayki yorumunuzda bahsettiğiniz durumu direkt yaşıyorum. İş değişimi sözkonusu ve ben bir iş arkadaşımla ilgili olumsuz bir durumdan kurtulmak için çok istediğim bir yeri değil daha az istediğim bir yeri tercih etmeyi düşünüyorum ama sizin dediginiz gibi karar vermeden ağustos un ikinci yarısını mi beklemeliyim? Sonradan olumsuzluk lar yaşamaktan korkuyorum

  • Zafer Ceyhun

   29/07/2016

   Öncelikle tşk ediyorum 🙂
   Evet aynen bundan bahsediyorum, bu durumda Ağustosun 2. yarısını beklemek çok da mantıklı olur.
   sevgiler, Ceyhun

  • Merve

   09/08/2016

   Ceyhun Bey benim erkek arkadaşim yengeç yükseleni balık benim burcum yay yukselenim terazi anlasmazliklar yaşıyoruz ama birbirimizi seviyoruz. Evlenmeyi düsünüyoruz hatta ne dersiniz şansımiz az mi?

 8. Hayat

  29/07/2016

  Merhaba, ben 30 haziranda bir haksızlığa uğrayıp işten çıkarıldım ve çok üzgünüm ne zaman işe girebilirim 10 temmuz 1975 doğumluyum gece 02:30 doğum saatim bu Ağustos yeni ayı ve tutulma beni destekliyor mu iş ve kariyer anlamında
  Sevgiler
  Hayat

 9. Nur

  29/07/2016

  Ama ben tam da hisleriyle hareket eden bir tatlı yengeç olarak kaçıyorum iş yerimden 🙂 Müdürüm de göndermiyorum diyor 🙁 Ama huzursuzluğum yıl başından beri devam ediyor ki Aralık ayında geçmiştim buraya da.. Resmen 2016 iş değiştirme yılı oldu.. Hayalimdeki dünyamı ne zaman yaratırım ki?

 10. hülya

  29/07/2016

  merhaba güneşim yengeç yükselenim terazi ay burcum ikizler hayatım karmakarışık yapmam dedğiğim şeyleri yapıyorum kişiliğm değişti evlilik yapmak istiyorum ama aday adayı bile yok zafer bey hiçbirşey yolunda gitmiyor ne önerirsiniz

 11. ıpek

  29/07/2016

  sızı heyecanla takıp edıyorum ama agostos ayı beni tam tatmın etmedı sankıı ..ama yınede ellerınıze agzınıza saglıkk çok detay çokkkkkkkk

  • ıpek

   29/07/2016

   parnerımden ayrıldım çok cıddı bır bıcımde evı terkettı kendısı boga burcu donecek mı kı gerı .. bır arada olabılecekmıyız çok sıkıntılıyım

 12. burcu

  29/07/2016

  yaa saglık derken bıseymı olucak hosgeldın yengeccc dedıgını duyar gıbıyım bılırsınız göbek adımız pimpirik bizim

  • Zafer Ceyhun

   30/07/2016

   hayır, eğer geçtiğimiz aylarda olmadıysa olmaz Burcu hanım.
   2016 yılının geçtiğimiz aylardaki gündeminin ürünü olarak sağlıkla ilgili mesele olmadıysa olmaz artık.
   sevgiler, Ceyhun

 13. Nurcan

  30/07/2016

  Bende yengec burcuyum,almanyadan yaziyorum,elinize kaleminize saglik cok güzel olmus Agustos ayi yorumu yengec, Almanyadan selamlar saygilar.

 14. Aygül

  30/07/2016

  Zafer bey çok teşekkür ederim cvplamissiniz yine çok sağolun! Ben de dogum haritama baktirmak istiyorum ama su an degil 1-2 aya kadar İnşaallah! Ve size tabiki size çok güveniyorum! Biliyosunuz ben koç yukselen yengeç, burcu başak yukseleni ikizler birini seviyorum. Siz “doğru insanlarsiniz vazgecmeyin” demistiniz vazgecmedim zaten de vazgecemiyorum seviyorum onu! O ise vazgeçmek için elinden geleni yapiyo ama basaramiyo kopamiyo da benden! Hiç vazgecmeye niyetim yok ne olursa olsun! Dogru karar mı yanlış karar mı sizce? Biz büyük bi aşk hissediyoruz ama deli gibi direniyoruz! Direndikce de aşkı buyutuyoruz! Ne olacak bu bizim halimiz?

 15. ıpek

  30/07/2016

  ceyhun bey bana yanıt vermedınız:(

 16. merve

  31/07/2016

  merhaba ceyhun bey
  yengeç burclarinin agustos hayatinda ozel ask hayatiyla ilgili herhangi bir gündemi olmayacak sanirim

  • Zafer Ceyhun

   01/08/2016

   olabilir tabi ki, olmaması daha muhtemel, o ayrı 🙂
   gezegenler eğer özel bir etki getiriyorsa bahsediyorum, aksi halde bahsetmiyorum Merve hanım.

 17. nurcan

  01/08/2016

  Yengec burcuyum,is ariyorum,32 senedir calisiyorum is yerim mayis sonu kapatildi,agustos Bana insallah Sans getirir.Zafer bey yazdiginiz gibi Saturn Bana iyi gelmedi AMA cok ögretti diyebilirim. Selamlar Saygilar almanyadan..

 18. Kevser

  02/08/2016

  Burcum balik yukselen yengec.marsim da saturnum de 9 derece yay da.ve ben bu ay konusunda cok endiseliyim.lutfen rahatlatici bikac cumle soyleyebilir misiniz yuregime serpeceginiz bikac damla suya hasretim….

  • Zafer Ceyhun

   02/08/2016

   Neden endişelisiniz Kevser hanım, ne Satürn 9 derecede ne Mars?
   ki Mars ay içinde gelecek 9 dereceye ama zaten gelse hiç fena olmaz..yaşadığınız çok kötü bir gündem mi var?

   • Kevser

    02/08/2016

    Saturn dongumu yasiyorum malumunuz.10 senelik iliskimi bitirip ailemin yanina geldim.stresli bir surecten gectigim icin sagligim da super deil hani.
    Hem mars hem saturn 24unde 9 derece olacak ve bnm ikisi de 6.evimde.
    Ayrica gunes donusunde bu ay 12/8 konularina denk geliyor.
    Bir de ustune 18inde kovada tutulma olacakmis. Kova da 8.evim zaten.
    Yani hep bi 6 8 12 donuyor ortalikta. Bi acik bulup ordan guzel seyler cikarma pesindeyim acikcasi. Bu isi tam bilsem belki o acigi bulabilirdim kendi basima.
    su siralar umit verici gelismelere o kadar ihtiyacim var ki ve ben bunu birinden duyup yasam enerjisi ve motivasyonla dolmak istiyorum… Bilmem anlatabildim mi? 🙂

 19. mehmet

  02/08/2016

  Mrb ceyhun bey ben uzun zamandir kiraya vermeyi dusundugum dukkanlari bir turlu kiraya veremedim artik cok sikintidayim satmaya karar verdim ama alicilar pesin degilde cekle almak istiyorlar sizce vermelimiyim cok karasizim mehmet 28 haziran 1977

  • mehmet

   06/08/2016

   Cevap yok mu

 20. mine

  03/08/2016

  merhaba ceyhun bey burcum yengeç yukselenim terazi inanın marttan beri o kadar stresli zamanlar geçirdimki ömrümün en az 10 yılı gitti resmen ve hala devam ediyor bu süreç bende işi bırakma ilişkimi bitirme sehir değiştirme gibi düşünceler içerisindeyim ama suan durup acaba beklesemmi diye düşündüm napsam ne etsem fikir verebilirmisiniz ayın 10 unda bu konuyu düşünmek için şehir dışına çıkıyorum hatta bişeylerden uzaklaşırsam daha net kararlar verebilrim düşüncesi ile sizi çok sıkı takip ettiğimide belirtmek isterim bu arada 😀

 21. Su

  03/08/2016

  Merhaba Ceyhun bey 28 haziran 1984 doğumluyum ve 2 aydır kurdeşen belasıyla boğuşuyorum, daha önce hiç başıma gelmemişti. Hayattan bezdim resmen yaşam kalitem düştü 🙁 yengeçlerin bu sağlık sorunu daha ne kadar sürecek ?

 22. Pınar

  05/08/2016

  Merhabalar Ceyhun bey, danışmanlık hizmeti veriyorsanız sizinle görüşmeyi çok isterim. Yorumlarınız çok isabetli. Ben kova burcuyum yükselenim akrep, erkek arkadaşım yengeç burcu yükselen kova ya da balık tam emin değiliz. Sizce Nasıl olur ilişkimiz?

  • Zafer Ceyhun

   06/08/2016

   Pınar hanım merhaba,
   bu mail adresinden asistanım Burcu hanıma ulaşabilirsiniz: burcunagore@gmail.com
   eğer erkek arkadaşınızın yükseleni kova ise, temel uyum anlamında hiç sorununuz yok diyebilirim 🙂
   ömür boyu mutluluk diliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 23. su karaca

  11/08/2016

  Merhaba Zafer bey. Genellikle yengec burclarinin aks hayatini cok merak ediyorum. Problemler biraz olsun dinecek mi? Karsi tarafin ne hiss ettikleri sorumu cevaplarsaniz cok memnun olurum

 24. münüre

  12/08/2016

  ceyhun bey her ay burc yorumlarinizi okumadan duramiyorum agziniza saglik ben yengec burcuyum 2.7.1957 ankara-mühye köyü dogumluyum öglen ezani okunurken dogmusum su an almanyada yasiyorum benim dogum haritam nasil acaba saygi ve selamlar

 25. Aynur

  15/08/2016

  Selam ben 25 haziran 1969 ist dogumluyum.haziran başında ayağım ikinci derece yandı.tam iyileşti derken koltuk altında lenf bezlerimde nodul çıktı emarlar filan cekildi iki uc gün sonra implantimda sorun çıktı dört aylık i mplanti amelyatla çıkardılar yenisi takıldı arkasından kafamı cok kotu carptim tomografiler falan derken 10 gün tepem ağrıdı bu nedir ya devamli hastaliklar ne zamana kadar surecek

 26. Nida

  16/08/2016

  zafer bey sevgilim yengec burcu ben yay burcuyum.Ikimizin de yukseleni aslan alçalani kova. Iliskimizde sorunlar cikiyor haftada en az 1 kere kavga ediyoruz cunku erkek arkadasim ilgisizlesti ve eskisine gore dah sert. Iliskimizi neler bekliyor?

 27. yasemin meymur

  16/08/2016

  Siz ne kadar enteresan bir insansınız ya! resmen dediğiniz gibi oldu, 19 senelik işimden ayrıldım çünkü beklediğim maddiyata kavustum hatta tazminatımı bile yaktım! çok acaip birisiniz, emeğinize sağlık!

  • Zafer Ceyhun

   21/08/2016

   yeni dönem hayırlı olsun Yasemin hanım 🙂

 28. İpek

  19/08/2016

  İşten Kovuldum :((

  Eylül ayında daha iyi bir işe girer miyim ki acaba? yükselen yengeç, burcum koç :(((

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *