Yükselen YengeçYengeç Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 30, 2015by Zafer Ceyhun42

Yengeç burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in başak burcuna geçişinin etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Yeni bir ay, yeni bir dönem…Temmuz’la başlayan yeni dönem, Ağustos ayında Jüpiter’in başak burcuna geçişi, Eylül ayında Satürn’ün yay burcuna yeniden ilerlemesiyle birlikte devam ediyor. Hayatın akışı devam ediyor, zamanın ruhu sürekli değişiyor. Bizlere düşen, yeni dönemi doğru anlayarak hayatımızı güzelleştirmek, fırsatları değerlendirmek, olumsuz etkilerden uzak durmak. Bu noktada Burcuna Göre üzerine düşeni yaparak sizi bilgilendirmeye devam edecek. Ağustos yengeç burcu yorumu detaylarına geçmeden önce, meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetlemek istiyorum:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Son birkaç ayda yaptığım gibi Ağustos ayında “zamanın ruhunu” tarif edeceğim. Sonrasında Yeniay ve Dolunay gündeminizi detaylı olarak paylaşacağım. Bonus olarak Jüpiter’in yeni konumunun yengeç burcuna etkileri var 🙂

 Yengeç Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Ağustos ayının tamamında tüm burçları etkisi altına alacak konu, Venüs’ün gerilemesi olacak. Zaten bir süredir ruh halimizde belirgin, gözlemlenebilir bir değişim yaşanıyor, fark etmemek imkansız. Ben fark göremiyorum diyenler ülke gündemine bakabilir çünkü Venüs gerilemesi ülkeler arası diplomatik ilişkileri de etkiler: yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar iptal ediliyor. Venüs gerilemesi hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri Şimdi yengeç burcuna göre Ağustos 2015 ne anlama geliyor, ondan bahsedelim.

Satürn gerilemesi bitiyor

Bu aralar hem Venüs hem Satürn gökyüzünde hareketsizler, duruyorlar diyebiliriz. Bu iki önemli gezegenin durmasının elbette iç dünyamızda önemli yansımaları var, yaşadığınız farklı hissiyatın nedeni bu. İyi haber, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesinin bitiyor olması, yani Satürn normal/ileri seyrine devam edecek. Bunun yengeç burcu için anlamı şu: Haziran ayından bu yana devam eden Satürn gündeminizde bir rahatlama olacak. Gündem neydi?
 1. çocuklarınız ve onlarla ilgili gelişmeler
 2. aşk hayatınızda yaşananlar, eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz
 3. cinsel hayatınızla ilişkili gündeminiz
 4. değerli hissetme, sevme/sevilme isteğiniz
 5. güzel yaşama, mutlu olma ihtiyacınız
Satürn gerilemesi Haziran’dan bu yana bu alanlardan en az birinde “bir şeylerin eksik olduğunu” hissettiriyordu veya zaten eksikti. Bu nedenle baskı altında kaldınız, bir şekilde bu konularla ilgilendiniz. Ağustos’un ilk haftasından itibaren belirgin şekilde rahatlama yaşayacaksınız. Satürn gerilemesinin bitmesi, üzerindeki yükü bir daha gelmemek üzere azaltacak, Eylül ortasından itibaren yükünüz tamamen yok olacak. Satürn’ün yay burcuna geçmesiyle birlikte (Eylül ortası) bu konularla ilgilenmek mümkün olmayacak çünkü Satürn başka bir alana geçiyor. Ağustos boyunca elinizden gelenin en iyisini yapın. Diğer yandan, geçmişte gündemde olmayan bir adım atma ihtiyacı hissederseniz (nişan/evlilik gibi), öncelikle Venüs gerilemesi yazımı okumanızın çok faydalı olacağını bir kez daha hatırlatayım.

Mars aslan burcunda

Mars şu anda sizin burcunuzda ve bu sayede kendinizi gayet iyi hissediyorsunuz. Mars’ın varlığı harikadır, Temmuz yorumunuzda bahsetmiştim. Mars 9 Ağustos’ta aslan burcuna geçiyor ve Ağustos boyunca aslanda kalacak. Mars’ın varlığının iyi ve kötü yanları vardır. İyi olan, etkilediği alanda enerji ve cesaret vermesidir, kesin sonuçlar almaya sevk eder, güçlü hissettirir. Kötü yanı ise gergin ve agresif yapabilir, özellikle istediğinizi elde edemediğinizde veya zorluklarla karşılaştığınızda. Mars sizleri şu alanda etkileyecek:
 1. iş hayatınız
 2. kazanma ve harcama
 3. rahatlık ve konfor
 4. gayrimenkul, araba vb mülkler
Bu alanlar Venüs’ün kontrolündeki alanlardır ve Venüs geriliyor. Bu nedenle, Mars’ın varlığı ile harcama yapma, iş değiştirme gibi istekler oluşması halinde, Ağustos-Eylül boyunca ağırdan almanızı öneriyorum. Keskin kararlar almamakta fayda var. Diğer yandan, 10 Ağustos ve takip eden günlerde iş yerinde siz gergin olabilirsiniz ya da size agresif davranılabilir. Kendinize ve başkalarına agresiflik yapma imkanı vermeyin. Son olarak, Venüs gerilemesi yazımda okuyacaklarınızı da dikkate alarak, bir süredir gündeminizde olan tamamlanmamış finansal meseleler varsa, onlarla ilgilenerek harikalar yaratabilirsiniz. Mars atak, cesur ve dinamik enerjidir, elinizi güçlendirecektir. Venüs gerilemesini yine hatırlatıyorum, gerekirse birkaç defa okuyun.

31 Temmuz Dolunay

Dolunay’la birlikte, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlandığını, karara bağlandığını ve bir şekilde gündemden düştüğünü artık Burcuna Göre okurları çok iyi biliyor. 31 Temmuz Dolunayı da istisna değil! Olası gündeme geçmeden önce söyleyeyim, Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumlu/olumsuz bir etkileşim olmayacak. Bu nedenle, Dolunayla ilgili olumsuz bir etki yok. Diğer yandan, ilişkileri ve finansal meseleleri temsil eden Venüs gerilediği için, yine de yaşadıklarınızı dikkatlice değerlendirmenizde fayda var çünkü gündeminizin parayla ilgili olma ihtimali yüksek. En iyi siz biliyorsunuz! Yengeç burcu Ağustos Dolunay gündemi şöyle olacak:
 1. finansal gündeminiz, para ihtiyacınız bir şekilde sona erecek
 2. bir satın alma yapmanız gerekiyorsa sonuçlanacak
 3. süregelen bir korkunuz varsa aşacaksınız veya gerçekleşebilir
 4. bir çatışma yaşıyorsanız (iş/sosyal) bitecek
 5. stratejik bir kazanım için bir şeyi feda etmeniz gerekebilir

14 Ağustos Yeniay

Dolunaydan farklı olarak Yeniay bir başlangıca vesile olur. Her Yeniay, gelecekte hasat etmek üzere dikilen bir tohum olarak değerlendirilmelidir. Yeniay yazılarıma bu gözle bakmanızı önemsiyorum. Yengeç burcu, 14 Ağustos Yeniay gündemine dair bazı olasılıklar şunlar, Mars’ın desteği de aynı alanda olacak:
 1. iş hayatınızı ilgilendiren bir karar alabilirsiniz, gelirinizi etkileyebilir
 2. iş yerinde bir düzen değişimi olabilir, konumunuz değişebilir
 3. iş arkadaşlarınızla yeni bir gündem oluşabilir, yeni durum çalışma hayatınızı etkileyebilir
 4. işte ve özel hayatınızda daha rahat etmek için bir harcama yapabilirsiniz, lükse yönelik
 5. gayrimenkul alım-satımı olabilir
Yeniay sırasında Güneş-Venüs kavuşumu da olacak. Eğer Venüs gerileme sürecinde olmasaydı, “daha iyisi olamaz” derdim ama durum öyle olmayabilir. Önerim şu: Yeniay ile aldığınız kararları hayata geçirmek için acele etmeyin, bu enerjiyi kontrol edin. Eğer gündem sizin dışınızda gelişirse yapacak bir şey yok zaten, bu durum Yeniay’da olabiliyor.. Yok gündem sizin atacağınız adımlara bağlıysa, yeni fikirlere/düşüncelere ihtiyatlı yaklaşın. Özellikle Temmuz sonrasında ortaya çıkan bir konuyla ilgili harekete geçmek için Ekim’i beklemekte fayda var. Yeniay’ın ruhunda yeni adımlar atmak var ama Venüs gerilemesi varken yeni fikirlere tedbirli yaklaşmak şart! Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in Yengeç Burcuna Yeni Etkileri

11 Ağustos hepimiz için önemli bir gün çünkü bir dönem bitiyor, yepyeni bir dönem başlıyor. Jüpiter 1 yıldır iş hayatınızda attığınız adımlarla ilgili olumlu sonuçlar almanızı kolaylaştırdı. Belki beklenmedik fırsatlar da oluştu: Güzel bir ev aldınız, yatırımlar yaptınız, varlığınız arttı gibi… Jüpiter’in başak burcuna geçişinin size etkilerini daha sonra detaylı yazacağım için şimdilik kısaca potansiyel Jüpiter güzelliklerinden ve fırsatlardan bahsedeceğim:
 1. hayatınıza neşe gelecek, her gününüz güzelleşecek
 2. belki aileye yeni biri katılacak
 3. günlük rutininiz hareket kazanacak, seyahatler artacak
 4. sohbet ve iletişim zevk verecek, yakınlarınızla ilişkileriniz güçlenecek
 5. geçtiğimiz dönemde yaptığınız harcamaların hayatınıza değer kattığını göreceksiniz
 6. özellikle araç satın almak için iyi bir yıl, içinize sinecek
 7. ticaretle uğraşanlar daha çok kazanacak, yeni bağlantılar kuracak
 8. bir sebepten çok okuyup öğreneceksiniz, bu da sizi geliştirecek
Bu dönem Jüpiter’in en keyifli etkilerinden birini yaşayacaksınız. Yaşarken sevecek, yıllar sonra güzel hatırlayacaksınız. Ağustos’ta başlayacak ama öyle kısaca sürüp bitmeyecek, tam 1 yılınız var.. En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

42 comments

 • merve

  Temmuz 31, 2015 at 4:05 am

  agziniza sağlık. Yine aşk yok ama guzel haberlerle geldiniz 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:49 pm

   siz de sağ olun Merve hanım 🙂

 • sezin

  Temmuz 31, 2015 at 11:25 am

  Zafer bey bu ayki yorumlarınız için teşekkürler.
  Venüs gerilemesi için yazdığınız yazınızı okudum.umarım sizin ve hepimiz için sıkıntısız bir şekilde geçer bu zamanlar..iyi dileklerim sizinle.kolay gelsin…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 3:32 pm

   Sezin hanım çok tşk ediyorum,
   önümüzdeki 2 ayı sorunsuz aşıp Ekim’in gelmesini öyle çok istiyorum ki!
   hepimiz için hayırlısı..
   sevgiler, Ceyhun

  • Selena

   Ağustos 4, 2015 at 10:17 am

   Merhaba Ceyhun Bey ,yorumlarınızı sürekli takip ediyorum fakat ilk defa yazıyorum size :). 02.07.1984 doğumluyum ve dün 4 yıllık ilişkimi önemsiz bir mevzu yüzünden sonlandırdım. Barışma umudum olabilirmi yoksa beklememelimiyim 🙂 şimdiden çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim:)

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:12 pm

   Merhaba Selena,
   Venüs gerilemesi yazımı okumamış olduğunuzu düşündüm şimdi, mutlaka okuyun, yazıda linkini vermiştim.
   sorunuza cevap: ilişkiyi siz bitirmişsiniz, onun gelmesini mi bekleyeceksiniz? siz gitseniz olmaz mı?

 • tendril

  Temmuz 31, 2015 at 6:13 pm

  Slm zafer bey
  Bu ay yine gezegenler boş durmuyor çok aktif günler yine bizi bekliyor. Yengec ler sonunda mars tan kurtuluyor çok yipratti bizi:) simdide Venüs biraz basimizi agritmaya başladı bile. Bir yengec kadını olarak umuyorum ki ekimde nefes alırız. Saturn, mars, venus derken yorulduk gerçekten. Aradan jupiterin göz kirpiyo olmasi umut verici:) sizden yükselen burç tablosu yayinlamanizi rica ediyorum bu konuda net bilgiye ulaşmak zor gerçekten sürekli farklı çıkıyor. Yazınız çok aydınlatıcı olmuş teşekkürler iyi çalışmalar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:28 am

   Merhaba Tendril,
   yükselen burç tablosu hazırlamak inanılmaz zor çünkü yükselen doğum yılı/ay/gün, doğum yeri ve saatine göre değişiyor.
   bu durumda her burç için yaz saati uygulamasının özellikle 90’lardan önce sürekli değişmesi nedeniyle herkes için doğru bir tablo yapmak büyük emek gerektirir, günlerce uğraşıp onlarca sayfalık bir tablo çıkar..zor yani..
   siz bilgileri verin ben söyleyeyim size, en kestirmesi bu 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • melek

  Temmuz 31, 2015 at 8:15 pm

  Merhaba ceyhun bey yasanan sorunlu asklar duzelirmi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:44 am

   Melek hanım merhaba,
   Venüs gerilemesi sırasında yaşanan sorunların düzelmesi zor ancak geçmişte yaşanan sorunların düzelmesi bu dönemde mümkün.
   Eylül ortasına kadar..

  • MELEK

   Ağustos 3, 2015 at 4:40 pm

   tesekkuredrım ceyhun bey cevap verdıgınız için..

 • ayşe

  Temmuz 31, 2015 at 8:27 pm

  ay ben bu ay ki yorumu çok beğendimmmm… üstelik yükselenim de başak Jüpiter etkisini katmerli yaşayacağım.. satürnün düzelmesi de çook güzel haber bu demek oluyor ki ilişkilerde rahatlayacakkkk ay çook güzelllll valla her ay ki yorumlarınızı iple çekiyorum bir de kişisel harita yorumlasanız ballı kaymak olacakkk … süpersiniz teşekkürlerrr

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:45 am

   Ayşe hanım harika bir yıl sizi bekliyor diye düşünüyorum 🙂
   kişisel haritalar da Ekim gibi inşallah, artık başlayayım değil mi? 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • ayşe

  Temmuz 31, 2015 at 8:30 pm

  Zafer Bey başak yorumu nerdeee

  Reply

 • yengeçç

  Temmuz 31, 2015 at 10:08 pm

  yüksek lisansa başvurmak istiyorum tarihler
  24 – 28 Ağustos 2015 tarihlerinde mülakat başvuruları
  02 Eylül 2015 mülakat sınavı var
  24.06.1993 Almanya doğumluyummm saat: 06:35
  burcum ve yükselenim yengeç yüksek lisans şansım var mı 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 11:56 am

   evet şansınız var 🙂

  • YENGEÇÇ

   Ağustos 3, 2015 at 2:58 pm

   ya çok sağolunn elleriniz kollarınız dert görmesinn isteklerinizin hepsi gerçek olsunn

 • dilruba

  Temmuz 31, 2015 at 11:37 pm

  merhabalar
  burcum yengeç yükselenim yay
  yorumlarınızı takip ediyorum. venüs gerilemesi inanılmaz bir şey. 25inden beri başıma gelmedik kalmadı:D açıkçası çok ama çok hazırlıklıydım. satürnün akrep burcundan çıkışını da venüs gerilemesini de tüm iliklerimde hissediyorum. açıkçası çok ama çok kötü dönemler geçirmiştim. ve artık işler lehime işlemeye başladı. elinde hiçbir şeyi kalmayan bir insanı gerileme niçin korkutsun ki:) 25inde aşık oldum ilk kez böyle bir şey yaşadım ve ertesi gün geçti. o kadar komik ki:D çocuğa ne diyeceğimi bilmiyorum zira tek gün sürdü. diyeceksiniz bu kız deli galiba:D hayır değilim. sadece zor bir dönemden geçiyorum. aylardır beklediğim bir olay vardı. onu gerçekleştirebildim ve sonuçları geçmişin intikamını almama yardımcı oldu. 27 yıldır aşka aşık bir insandım ve satürn akrep aşk sınavımdı. gerileme ile son dersimi verdim. artık aşka inanmıyorum aşk diye bir şey olduğuna bile inanmıyorum. 8 yıl önce yaşadığımın çok benzerini yaşadım. daha kötü bir yaz olamazdı diyordum hep, bu yüzden yara almam daha derin diyordum. Daha kötüsü oldu. Öyle bir güçlendim ki…
  kendi içimdeki gücü keşfettim. tüm geçmişimle hesaplaştım. mutlu değilim hala. ama gerçekten güçlüyüm. enerjimi çok iyi kullanıyorum artık.
  şimdi bu haftadan itibaren iş arayacağım.uygun bir zaman sayılmaz yıldızlar açısından. ama benim için tam zamanı. gelişmeleri haber veririm.
  hayat değişmedi. kolaylaşmadı. ben değiştim… derslerimi aldım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:44 pm

   Dilruba hanım merhaba..
   siz hep mutlu olun 🙂
   yazınızı heyecanla okudum, paylaşımlarınızı merakla bekliyor olacağım, haberiniz olsun.
   hem farkındalığınız çok yüksek hem de yazı diliniz bir harika!!
   tşkler ederim size, sevgilerimle, Ceyhun 🙂

  • dilruba

   Ağustos 5, 2015 at 9:07 pm

   merhabalar ceyhun bey
   6 gün geçti ve hala şoktayım. 2007 yazında da böyle olmuştu. gökten erkek yağıyor:) aşkta pek kısmetim çıkmaz. bugün 4 adet eski sevgilim/flörtüm aradı, ki 4 yıl boş geçtiği olmuştur. ama hep ilgilenmediğim kişiler. fakat sormak istediğim bir soru var. aşık olduğum eski sevgilim bana geri dönmeye başladı açıkça söylemedi henüz ama birkaç güne bekliyorum. kabul etmek için venüs gerilemesinin bitmesini beklemeli miyim? birkaç ay oldu ayrılalı ama çok olaylar yaşandı olumsuz anlamda.
   işle ilgili beklediğim bir yerden dönüş aldım 13 ağustosta mülakatım var. kendimi rahat hissediyorum. iş konusunda olumlu şeyler olacağını biliyorum.
   venüs gerilemesi başlar başlamaz dualarım kabul olmaya başladı. hatta kabul olan dualarımı da görmeye başladım.şu an sanki aşkta verdiğim emeklerin karşılığını aldığım bir dönemdeyim. ama “haklıymışsın” kelimesini duymak da insanın kalbini acıtıyor. ruhen pek iyi sayılmam. haklıymışım… ne acı. elbette haklı olduğumu göstermek için bazı operasyonlarda bulunmam gerekti;)
   üstelik gerilemeden beri aşkta eksiklerimi görüyorum. kendimi toparlıyorum. aşk bir oyunmuş, ben onu hep ciddiye almışım. artık oyun oynamayı öğreniyorum.
   aslında daha önce yazmıştınız ama venüz gerilemesinde dönen eski sevgiliye güven olur mu? elbette yaşanmışlıklara kişiye göre değişir ama astrolojik açıdan soruyorum. Kendisini beklemeye alsak gerileme bitince ilgisi biter mi ya da sevgili olsak gerileme bitince değişir mi?

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:52 pm

   yeniden merhaba Dilruba hanım,
   evet, güven olur 🙂
   Venüs gerilemesinde geri dönen sevgili, sizin değerinizi anlamış da dönmüştür çünkü gerileme neyin/kimin değerli olduğunu düşünmeyi teşvik eder.
   bakalım neler olacak? 🙂 haberler sizde..
   sevgiler, Ceyhun

 • okan

  Ağustos 1, 2015 at 2:43 am

  Üniversite gidip gelicez seyahat odur muhtemelen bilgi konusu ingilizcemı gelıştırmeye çalışıcam. Yani başarılı mutlu bir yıl geçiricez en azından içim rahatladı sayılır 😀

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:31 pm

   çok hareketli bir yıl olacağı kesin 🙂 başarılar

 • amine

  Ağustos 4, 2015 at 8:27 pm

  merhaba
  benim burcum yengeç ay burcum başak venüste aynı şekilde başak.yükselenim kova, ayrıca bütün 7. evlerimde de başak hakimiyeti söz konusu bu yıl evlilik ile ilgili güzel gelişmeler olur mu sizce? çok merak ediyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 11:22 pm

   Amine hanım merhaba,
   Jüpiter’in başak burcuna geçtiği bir yılda, ay ve venüs başak olan herkes evlilik söz konusu olduğunda ekstra şanslı olur…
   siz de onlardan biri olacaksınız 🙂
   haberlerinizi bekliyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • seren

  Ağustos 5, 2015 at 9:14 am

  Ceyhun bey merhaba burcum boga yukselen yengec ay burcum aslan issizim ağustos sonuna kadar ise girebilirmiyim sizce cok tes ederim .Yorumlarınızın hastasiyim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:54 pm

   Seren hanım merhaba,
   girebilirsiniz tabi ama girmeseniz de dert etmeyin, en doğru zamanlar değil çünkü.
   Nedenini Venüs gerilemesinin etkileri başlıklı yazımda anlattım.
   yolunuz her zaman açık olsun 🙂
   Ceyhun

 • zeynep

  Ağustos 5, 2015 at 9:53 am

  Burcum yengeç, yükselenim başak. Ağustos ayını çok güzel yorumlamışsınız, teşekkür ederim. Merak ettiğim bir şey var , ağustos ayının ortasından sonra yılın en şanslı burcu başak oluyormuş. Ben de bu durumdan etkilenecek miyim? Bir de son 2-3 yıldır çok fazla arkadaş ortamı ve ilişki değiştirdim. Bir düzen var mı artık ?

  Reply

  • zeynep

   Ağustos 6, 2015 at 3:45 pm

   Merhaba, sizden yanıt bekliyorum, cevaplayabilirseniz sevinirim.

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:15 pm

   Zeynep hanım merhaba,
   başak burcu gibi etkilenmeyeceksiniz ancak daha popüler olacaksınız, imajınız ve ilişkileriniz güçlenecek..fiziksel olarak güzelleşmek için çok ideal bir dönem, spor yapmak iyi bir seçenek.
   ilişkilerdeki hareketliliğin nedeni ise Pluto, mutlaka Pluto hakkındaki yazılarımı okuyun.
   sevgiler, Ceyhun

 • nilgün

  Ağustos 5, 2015 at 6:36 pm

  ceyhun bey merhaba ,sıkıntılı dönemlerin ciddi bir kısmını atlatıyorum galiba.yazdıklarınızın etkisi de kaçınılmaz kesinlikle…tahammül sınırlarımı zorlamayı öğreniyorum(öğrenmenin yaşı yok ya)
  kızım yengeç yükselen yay sanırım.(23 temmuz 1998 ankara 19.50) bu sene üniversite sınavı var.kısacık birşeyler yazabilirseniz ne sevinirim.tabiki çalışmadan bir şey olmaz ama bazen çok şanslı olur ya ayrıca da insanlar… yorumlarınızı merakla takip ettiğimi bilmenizi de isterim.severek yapılan her şeyin ne kadar başarılı olduğuna örneksiniz.sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:20 pm

   Nilgün hanım merhaba,
   kızınız tam bir aslan, yengeç değil 🙂
   aslan burcunda yeniay gerçekleşirken doğmuş üstelik, çok iyi bir zaman.
   yükseleni ise oğlak..
   hayatta başarılı olmak için çok nedeni var, eminim sınavı da iyi geçecektir…
   hatta şunu ekleyeyim: sınavı kötü geçse dahi, önünde sonunda istediği yere varır, varlıklı ve rahat bir hayatı olur 🙂
   çalışkan ve karizmatik kızınıza şimdiden başarılar dilerim..
   sevgiler, Ceyhun

 • ezra

  Ağustos 5, 2015 at 6:37 pm

  ceyhun bey,burcum 22.06. yengec,yuks yay,ay burcum yengec,ve ınanılmaz dıplerı yasadım sıze yazıp yanıt aldgımda oldu alamadgımda ama ben hep okuyorum ve heyecanla bana yazacagınz cevabı beklıyorum,her seferınde…
  bu 2015 dıger yıllar gbı yıne zordu ve hep zorlayıcı oldu hıc sans yokmu?ask aıle maddı olarak resmen surunuyorum,surundum bı tek ısım stabıl seyrınde ama ben artık yasamımı ısımı bırcok seyı degıstırmek ıstıyorum,hayat cunku degısmıyor kolaylasmıyor ustte yengece olumlu seyler yazmıssınız bız neden bunları yasayamıyoruz, bır araba demıstınız yengece ufukta hıc ısık bıle yok mucuıze lazım sıhırlı bır degnek,masal gbı bırcok ınsanın hayatı oyle sanslı kı herkes,bız kazıyarak elde etmeye calısyoruz ama onuda vermıyor kader ceyhun ben ben bır yengec yuks.yay olarak herseyı hevesım gectıkten sonra elde etttım bu hayyta,sınavlar dersler bıtmedı gttı ınancım azaldı,kendıme artıkk acıyor haldeyım,hersey herkes farkındalgını tepsıyle sunulan sekılde alıyor bızım bırcok yonumuz acık olmasına ragmmen kımsenın sans alanına gıremıyoruz,gercekten benım dogum harıtam evrelerı vs bu kadar sanssız oluyormu?saturn dongusunu yasım geregı gecmıs degılmyım?1982 dogumluyum,hala yalnız hala bırcok kısının hayatının fıguranıyım bır basrol asla olamadım hep anlasılmaya anlatmya cabalamaya calsıtım,aılesel sorunlar maddı sorunlar derken bır kez olsun mutluluktan aglamadım,gulemedım o kadar cok sey yazasım var kı neyse ya dıyerek sızınde vaktınızı almak ıstemıyorum butun bunların ısıgında yengecler nasıl bır yol harıtasındalar bu yazda gectı gecıyor cunku….
  ben yengec yuks yay,merkur ıkzler,venus boga, mars terazı,jupter akrep,saturn terazı,uranus yay vs,,bunların gbı bılgılerle bır ıkı olumlu bısey soylemenız mumkunmu?sevgılrımle ıyı calısmalar…cok tesk edıyorum sımdıden,,,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:24 pm

   Merhaba Ezra,
   size tek bir önerim var:
   ÇÖZÜMÜ ÖNCELİKLE KENDİNİZDE ARAMANIZIN ZAMANI GELDİ!
   bunu düşünün, sonra konuşuruz yine..benden duyacağınız iyi/kötü haberlerin size ne katkısı ne de zararı olur, hayat sizin hayatınız ve siz yaşıyorsunuz..
   mutlu değilseniz, DEĞİŞTİRİRSİNİZ OLUR BİTER!
   bunu düşünün..

 • zerrin

  Ağustos 5, 2015 at 8:00 pm

  Merhabalar bende yengeç burcuyunm yükselenim boģa bende çok zor günler geçiriyorum 25 haziran 84 doğumluyum. Doğum günümde İşten çikarildim .benim ıcın çok zor bi süreç ići deyim
  İş arıyorum .bulabilirmiyim. ne zaman benim de hayat yüzüme gulecek yorumlarınızı bekliyorum

  Reply

  • seren

   Ağustos 5, 2015 at 10:31 pm

   Zerrin hanim bende boga yengecim 22/4/83 iki yildir issizimbu gezegenler beni mahvetti

 • Ergin

  Ağustos 6, 2015 at 12:06 am

  ceyhun bey bu sefer eşim için sormak istedim yükselen ve ay burcunu fakat annesi emin değil doğum tarihinin 2 Temmuz OLDUĞUNU söylüyor geceydi diyor istanbul doğumlu kendisi ben size tekrar önemli tarihleri vereyim
  11.09.2011 evlendik
  23.03.2011 baba oldu
  01.04.1999 da benimle tanıştı
  Bilgi verebilirseniz çok sevinirim
  Bide acaba evliliklerinde burcu varmıdır yani evlendiğimiz tarihe bakarsak evliliğimiz BAŞAK burcunda acaba bu bizi nasıl etkiler şimdiden çok teşekkürler sevgiler.

  Reply

  • Ergin

   Ağustos 6, 2015 at 12:35 am

   Bu arada eşimin doğum tarihini tam vermemişim 02.07.1976 İstanbul doğumlu

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:32 pm

   doğum saati için net bir aralık gerekiyor..

 • Meral

  Ağustos 6, 2015 at 1:41 pm

  Zafer bey merhaba,
  Ağıstos ayı iyi gibi gözüküyor bir de venüs gerilemesi olmasaydı şahane olacakmış 🙂 yalnız bir konuda kafam karıştı; jüpiterin bir yıldır güzel gelişmeler yarattığından bahsettiniz ve 11 ağusta bir dönemin bittiğini söylüyorsunuz ve 1 yılımızın daha olduğunu söylüyorsunuz ben de pek anlatamadım sanırım ama :)) konu şu eşimle beraber yeni bir işe başladık beraber ticaret yapıyoruz bugüne kadar fena değildi ama bu ay birden bire işler yolunda gitmemeye başladı, para alış verişlerinde sıkıntılar yaşamaya başladık, müşterilerdeki bakiyelerimiz arttı bs.. 11 inden sonra nasıl etkilenecek iyiye mi gidecek kötüye mi? Yorumlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:35 pm

   Meral hanım merhaba,
   bunlar Venüs gerilemesiyle ilişkili ve gerileme devam ettiği sürece devam edecektir.
   fotoğrafa bütünlüklü bakmak gerekiyor, yani “Jüpiter geldi tüm dertler bitti” olmuyor malesef 🙂
   başarılar dilerim bu arada, en güzelini yapmışsınız, yolunuz açık olsun.
   Ceyhun

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:44 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin