Yengeç Burcu 2017 Yorumu

Yazar 

Yengeç burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, 2017 yengeç burcu gündemine ışık tutuyor.

Yeni yıla girerken bizleri bir araya getiren Geleneksel Yıllık Değerlendirme Şenliğine hoş geldiniz değerli dostlar 😊❤️

Yengeç burcuna özel konu başlıkları ile 2017 yılına ışık tutmaya çalışacağız. Şimdiden en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. 🍀

Yengeç burcu 2017 yorumunun amacı kısaca şöyle:

Önümüzdeki 1 yılda yaşanması muhtemel olayları bugünden öngörmek, zamanın ruhundaki değişimleri doğru anlamak!

Aylık yorumlardan farklı bir bakış açısıyla, 2017 yılına geniş bir perspektiften bakalım istiyorum. ☀️

Ele alacağımız konu başlıkları Jüpiter, Satürn, Venüs gerilemesi ve Güneş tutulmalarının  yengeç burcuna özel etkileri olacak.

Hadi başlayalım.👍

Yengeç Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

Jüpiteri doğru anlamanızı sağlamak için kritik bir bilgi vermek istiyorum değerli dostlar:

Jüpiter; kendine inanan, zorluklara rağmen karamsarlığa yenik düşmeyen, engeller karşında cesur tavır alabilen insanları destekleyen “şans ve atılım” gezegenidir!

Jüpiter’in bolluk getirdiği bilinen enerjisi, fırsatları gördüğü halde -eldekini kaybederim korkusuyla- harekete geçmeyenleri es geçebilir.

Jüpiter “ben yaparım, tabi ki başaracağım, gerekeni yaparsam işler yolunda gidecektir” inancına sahip olanların yolunu açmaya meyillidir. Karamsar yönü güçlü insanlar için Jüpiter yok hükmünde sayılabilir.

Jüpiter hakkında en önemli gerçeği söylediğimize göre devam edebiliriz.👍

Eylül 2016 – Ekim 2017 arasında Jüpiter’in desteği şu alanlarda olacak:

 1. ülke değiştirmek isteyenler için ideal zamanlar olacak
 2. aile yanına veya yaşamak istediğiniz şehre dönebilirsiniz
 3. evinizin konforunu iyileştirmek için harcamalar yapabilirsiniz
 4. ev değiştirmek, ev satın almak mümkündür
 5. aile büyüklerinizle birlikte zaman geçirme fırsatları yaratmalısınız
 6. eğer anne/baba veya kardeşle bir sorun varsa, üstesinden gelinebilir
 7. sevdiklerinizin desteğini hissedeceğiniz keyifli bir yıl olacaktır
 8. birikmiş paranızı gayrimenkul yatırımlarına yönlendirmek için doğru zamanlar
 9. evlenip kendi evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz
 10. aileye yeni bireyler/çocuklar katılabilir

Somut olarak neler olabileceğinden bahsedelim:

Geçen yıl eğitim hayatınızda yol kat etmiştiniz, 2017’de yüksek lisans/doktora için yurt dışına gidebilirsiniz. Elbette yurt dışında yaşamaya başlamak için farklı gerekçeler olabilir: iş bulmak, iş kurmak, geçici görevlendirme, evlilik gibi..

Evinizdeki rahatlıktan, eşyalarınızdan rengine ve çeşidine kadar evle ilgili her şey ilginizi daha fazla çekecektir. Bu nedenle evinizi güzelleştirmeye yönelik harcamalar yapma eğiliminiz artacaktır.

Gayrimenkul yatırımları planlayanlar için harika zamanlar. Diğer yandan, eğer geçmişte yaptığınız yatırımlar olduysa, bu yıl sonuç almanız mümkündür.

Tekraren söylemek istiyorum:

Jüpiter iyimser kalabilenlerin, kendine inananların, hayata karşı her zaman heyecan duyanların yanında durur. Evet, taş yerinde ağırdır ama bazen hareket etmek iyi geliyor! Ne dersiniz?

Farkındayım, yeni bir yola koyulan herkes başarılı olacak diye bir kural yok fakat olduğuda yerde kalanlar mutlu ve başarılı olur diye bir kural da yok! Jüpiter varken yola koyulmak avantajlıdır, orası kesin!

Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım.❗️

Jüpiter Şubat 2017’de gerilemeye başlayacak. Bu nedenle Şubat’tan itibaren iyimser Jüpiter enerjisi kaybolacaktır. Bu noktada daha çok çaba sarf etmeniz, karamsarlığa ise kesinlikle yenik düşmemeniz gerekiyor.

Haziran’da gerileme sona erdiğinde son sürat kaldığınız yerden devam ediyor olacaksınız, hem de çok daha başarılı ve heyecanlı bir şekilde!

Ayrıca Nisan ortasında bir karar aşamasına gelmeniz muhtemeldir. Karar alırken, ileride işlerin düzeleceğini bilerek, iddialı ve iyimser duruşunuzu koruyun!

Bol şans! 🍀

Yengeç Burcu 2017 Satürn Etkisi

Satürn en çok korkutan gezegen olsa gerek! Aslında haklı tarafları var çünkü keyifli bir gezegen olduğunu söylemek imkansız! Fakat yine de Satürn iyidir kıymetli okurlarım, ona sahip çıkmalıyız. Neden mi?

Çünkü Satürn yokken çok hata yapıyoruz! Eksikleri gidermek için yeterince çaba sarf etmiyoruz, birçok şeyi ihmal ediyoruz.

Karınca ile ağustos böceğinin hikayesindeki ağustos böceği gibi yaşıyoruz aslında! Satürn geldiğinde ise gerçekle yüzleşiyoruz! Sonraki kış artık karınca gibi davranmayı öğrenmiş oluyoruz. 😊 ⛄️

Çünkü gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyoruz, erteleme şansımız kesinlikle kalmıyor.

Evet yüzleşmek keyifli bir şey değil, biliyorum dostlar! Hatta son derece sancılı bir süreç..

Fakat süreç sona erdiğinde daha iyi bir noktaya geliyoruz, somut gelişmeler oluyor, ayrıca yanlışlarımız varsa arınıyoruz. Sancılara değiyor yani! 😊

Peki 2017 yılında hangi konular sancılı olacak?

Aralık 2016 yorumunuzda detaylıca konuşmuştuk, henüz okumadıysanız okumanızı öneriyorum: Yengeç Burcu Aralık 2016 yorumu

Gelelim konu başlıklarına:

 1. çalışma ortamınızda koşullar değişebilir, huzurlu kalmaya çalışırsınız
 2. iş arkadaşlarınız/yöneticiler değişebilir, yeni gelene uyum sağlamak gerekebilir
 3. iş değiştirebilirsiniz: yeni çalışma koşulları, yeni görevler ve insanlar
 4. üzerinizdeki iş yükü artabilir, özel hayat ile iş arasında denge kurmaya çalışabilirsiniz
 5. sağlık sorunları yaşanabilir, tedavi zaman alabilir (siz, yakınlarınız)
 6. kilo vermek için spora başlar, beslenme düzeninizi değiştirirsiniz
 7. az zamanda çok iş yapmanız gerekebilir, üzerinizde baskı oluşur
 8. enerjiyi/zamanı etkin kullanmak için işleri yeniden düzenlersiniz

Bu konular çerçevesinde Aralık 2016’da yaşadığınız bir olay olduysa, Mart – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler oluşacaktır. Aralık olaysız geçtiyse dahi söz konusu tarihlerde bir gündem oluşabilir.

Bu süreci 3 safha olarak görmek mümkün:

Birincisi Mart – Nisan, ikincisi Nisan – Haziran, üçüncüsü ise Haziran – Ağustos arasında yaşanacak. Ağustos’ta süreç büyük ölçüde sona erecektir.

İlk 2 safhanın kadersel olarak zor olduğu bilin ve lütfen erken/olgunlaşmamış adımlar atmayın. Size önerim, Temmuza kadar (ideal olan Ağustos) olayları akışa/zamana bırakmanız…

Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Yengeç Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Her gezegen bazı yaşamsal kavramları yönetir kıymetli okurlarım. Venüs’ün yönettiği konuları iki başlıkta incelemeliyiz:

 1. maddi konular: para, kazanç, harcama, mülkler, iş ortamı
 2. sosyal konular: ilişkiler, uyum, sosyal denge ve dinamikler

Venüs gerilemeye başladığında bu saydığımız konularda değişim tetiklenir! Herkes için geçerlidir. 🌏

Bu nedenle mesela işiniz değişir, eviniz değişir, çalışma koşullarınız değişir, çevrenizdeki insanlar değişir veya ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir.

Venüs gerilemesi sık yaşanan bir olay değildir. Örneğin Satürn her yıl gerilerken, Venüs en son Temmuz-Eylül 2015’te gerilemişti.

Venüs 4 Mart’ta gerilemeye başlayacak ve 15 Nisana kadar devam edecek ancak etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz.

Peki yengeç burcuna özel etkiler neler olabilir?

 1. iş değiştirme planlarınız bu tarihlere denk gelebilir
 2. iş yerindeki göreviniz/ünvan değişebilir
 3. birlikte çalıştığınız insanlar/yöneticiler değişebilir, sizi de doğrudan etkiler
 4. işinizdeki gelişmeler, yaşadığınız yerin değişmesi ile sonuçlanabilir

Eğer değişimi oluşturan irade/kaynak siz olduysanız, Venüs gerilerken değişim makbuldür. Örneğin, daha çok kazanmak veya üst pozisyona terfi için bir süredir görüşmeler yapıyorsunuz diyelim. Bu durumda Venüs gerilemesinden çekinmeye gerek yok!

Fakat başkalarının iradesiyle oluşan değişimler için aynısını söylemek kolay değil tabi ki. Örneğin yönetici değişimi olursa, uzun vadeli etkileri aleyhte olabilir.

Ayrıca gerilemesi sırasında sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında kendiliğinden yanlış hale gelecektir.❗️

İlişkiler özelinde bir hatırlatma yapayım:

Yeni tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak için cidden kötü zamanlar! Üstelik gerilemenin hemen öncesinde başlayan ilişkiler de gerileme sırasında ciddi bir teste tabi tutulmuş olur.

Eskiden tanıdığınız ama sevgili olmadığınız biriyle başlamak da doğru değildir bu arada. Fakat eski eşle/sevgiliyle yeniden denenebilir, zamanın enerjisine uygundur. ✌️☀️

Bu arada Venüs gerilemesinde doğdu iseniz Venüs gerilemesi size olumlu sonuçlar getirecektir. Karlı ve avantajlı çıkma ihtimaliniz, gerilemede doğmayanlara kıyasla yüksek! ❤️

Yengeç Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

Güneş tutulmaları her yılın önemli astroloji olaylarıdır. Güneş tutulması sırasında Güneş ve Ay tam olarak aynı noktada, Ay tutulması sırasında ise tam olarak karşıt noktalarda olurlar.

Işık kaynağımız olan Güneş/Ay hizalandığında, katbekat yoğun enerji açığa çıkar!

2017 Şubat ve Ağustos aylarında toplam 2 Güneş tutulması ve 2 Ay tutulması gerçekleşecek.

İlk tutulma 11 Şubat’ta aslan burcundaki Ay tutulması! İş hayatınızda süregelen bir konu netleşebileceği gibi, gelir/gider yönünde bir etkisi olabilir.

26 Şubat Güneş tutulması balık burcunda! 2015-2016 Mart aylarındaki tutulmalara benzer gelişmeler beklenebilir. Konular eğitim hayatı, yurt dışında yaşama/çalışma konuları, dil öğrenme olabilir.

Gelelim ikinci tutulma serisine:

7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Ağustostaki tutulmaların parasal sonuçlar olacaktır diyebiliriz.

Elbette ihtimaller geniş fakat şimdiden uzun uzun konuşmayalım, nasıl olsa zamanı geldiğinde tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.❤️

2017 Özeti

2017 yılında hayatınızdaki gelişmeler başlıca iki ana koldan ilerleyecektir kıymetli okurlarım.

Birincisi, Satürn kaynaklı konular nedeniyle baskı oluşacak ve yorulacaksınız. Zorluktan kaçmak yok! Üstüne üstüne gidecek ve her koşulda yolumuza devam edeceğiz inşallah!

İkincisi, 2017 sona erdiğinde bazı alanlarda kazanımlar elde edeceksiniz:

 1. istediğiniz şehirde, güzel evinizde, sevdiklerinizle birlikte mutlu olacaksınız
 2. evlenmek/çocuk sahibi olmak isteyenler hedeflerine ulaşacak
 3. iş hayatınızda önemli atılımlar yapmış olacaksınız

Ben 2017 yılına güveniyorum. Gelin birlikte güvenelim

Yengeç burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin konuşmaya devam edeceğiz tabi. Aylık yorumlarınız haricinde de önemli gördüğüm konuları yazacağım. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! ❤️

Yeni yılınızı kutluyorum! Her anında sevdiklerinizle birlikte mutlu olursunuz inşallah. ❤️

Bu yazıyı yengeç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️

Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. burcunagore@gmail.com

En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle..

Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

32 Yorum

 1. Melis

  31/12/2016

  Merhaba Zafer Bey yine dolu dolu enerjisi olan bir yazı yazmışsınız, emeğinize sağlık:) 8.07.95 ankara doğumluyum, yükselenim terazi. Son 2 senedir hem eğitim hem de ilişkiler bakımından kendimi şanssız hissediyorum işler pek istediğim gibi gitmiyor. Ancak jüpiterin terazi burcuna geçmesiyle özellikle kasım ve aralıkta toparlanma yaşadığımı düşünüyorum. 2017 senesinde bahsettiğim bu alanlarda umarım güzel gelişmeler görebilirim:) ayrıca sizinde yeni yılınız kutlu olsun bol başarı ve mutluluk getirmesi dileklerimle:)

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Melis hanım merhaba, 2017-2018 sizin için önemli bir dönüm noktası olacaktır, emin olabilirsiniz. 🙂
   yolunuz açık olsun, haberlerinizi bekliyorum her zaman.
   güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. 🙂 🙂
   ZC

 2. Selin

  31/12/2016

  Zafer Bey, detayli yorumlariniz ve emeginiz icin cok tesekkurler. Umarim sizin icin de harika bir yil olur…
  Yengec yukselen yay ozelinde, kariyer ve ask konusunda (evlilik soz konusu olabilir ama kararsizlik var..) neler soyleyebilirsiniz acaba? 🙂 2016 bu iki alanda zorluklarla gecti, 2017 de icinde bulundugum sartlar dolayisiyla stresli gececek gibi duruyor ama umarim en guclu sekilde en dogru kararlari verebilirim..

  Tekrar tesekkurler, iyi seneler

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum Selin hanım, siz de hep en güzelini yaşayın inşallah.
   Bence güzel zamanlardasınız, yükselen yaylar için (özellikle 18 derece öncesinde ise) önemli bir dönemeç ve anlamlı kazanımlar elde etmek mümkün.
   müstakbel damadın burcu-yükseleni nedir? 🙂

   • Selin

    04/01/2017

    Yorumunuz icin cok tesekkur ederim Zafer Bey, gunume renk geldi! Kendisi altin kalpli bir Terazi, yukselen Akrep 🙂

   • Selin

    12/01/2017

    Zafer Bey korkutmayin beniiiii 🙂

   • Zafer Ceyhun

    12/01/2017

    Süper uyum

   • Selin

    14/01/2017

    Sag olun, var olun. Tum guzellikler sizinle olsun…

 3. Elem Yagmur

  31/12/2016

  Ceyhun bey ellerinize sağlık çoook teşekkür ederim. Bu yıl yengeçler için umarım sağlıklı huzurlu bir yıl olur. 2009 yılından beri yengeç çok yoruldu, ağladı ama umarım değişir bu yıl Talihimiz.
  Herşey gönlünüzce olsun 🙂
  Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Elem hanım merhaba 🙂
   2016 gerçekten zor bir yıldı, kimseyi de es geçmedi, herkese bir yerden çelme taktı..
   2017 yılının çok daha iyi bir yıl olacağına inanıyorum, inşallah kayıpların olmadığı, kazanımların ve mutluluğun fazla olduğu bir yıl yaşarız hep birlikte.
   sevgilerimle, ZC ❤️

 4. Gülnur

  31/12/2016

  Merhabalar Zafer Bey her ay ve yıl bizden esirgemediginiz yorumlarınız için çok çok teşekkürler. Ozel olarak sormak istedigim bir sey var. 7/7/95 Istanbul 19.20 dogumluyum bu yıl doğru insanı bulabilecek miyim dersiniz? Ayrıca üniversite öğrencisiyim zor bir zamandan geçiyorum 2017de eğitimden yana yüzüm gülecek mi? Şimdiden çok teşekkür ederim. Basarilarinizin devamını diliyorum. Umarım 2017 hepimiz için güzel bir sene olur. Iyi ki varsınız.

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Gülnur hanım merhaba 🙂 ben teşekkür ediyorum, ilginiz ve katkınız için..
   oğlak burcu için yazdığım yazıları da okumanızı öneriyorum, son zamanlarda yaşadıklarınız oğlakların yaşadığı Satürn etkisi alsında..
   ayrıca Venüs gerilemesi eğitim hayatınıza yönelik etkiler getirecek, neler olup bittiğini bilmiyorum tabi ama 15 Şubat sonrasındaki 3 ayda boyunca eğitimle ilgili konuları çözme imkanı bulursunuz diye düşünüyorum.
   sakin ve kararlı olmak çoğu zaman birçok sorunun kendiliğinden çözülmesi için yeterli oluyor. umarım sizinki gibi öyle bir durumdur.
   doğru insana gelince:
   temmuz ortasından itibaren bence gayet mümkün, öncesinde gündem farklı olacak gibi görünüyor zaten.
   mutluluk ve başarı diliyorum
   ZC

 5. Mehmet

  31/12/2016

  Yengeclere artik mutluluk ve huzur gelir umarim. Yorulduk 2009 dan beri.

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   Pluto tarihini verdiniz sanıyorum Mehmet bey 🙂
   2017 de güzellikler dilerim.
   sevgilerimle ZC

  • Tubs

   03/01/2017

   O pluton beni bitirdi resmen 🙁

 6. Çiğdem

  31/12/2016

  Zafer bey çok guzel anlatmışsınız emeğinize sağlik

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2017

   çok tşk ediyorum Çiğdem hanım, siz de sağ olun ❤️❤️❤️

 7. facebok

  01/01/2017

  Sayin zafer bey ben yeni bir ise girdim araligin 1 su an cok memnunum diyebilirim,genede bir degisim olabilirmi?

 8. Aslı

  01/01/2017

  Merhabalar Zafer Bey öncelikle yeni yılın tüm dileklerinizı de beraberinde getirmesini diliyorum. Kaleminize sağlık sizin yorumlarınızı okumadan önemli kararlar almadığımı da belirtmek isterim. Zafer bey sizden bir ricam var. Yükselen burcum tam olarak hangisi bilemiyorum. Her yerde farklı gösteriyor. Yardımcı olur musunuz?

 9. Kübra

  01/01/2017

  22.07.1991 zafer bey bu yıl benim için güzel geçecek mi

 10. Mutlu♡♡

  02/01/2017

  Mrb Zafer bey
  Yengeç burcu ve yukseleni terazi burcu biri olarak bahsettiginiz durumların 2/3 yaşıyorum harikasiniz. Venüs gerilemesinde doğmuşum sanırım şanslı bir dönem geciricem gerileme sırasında:) doğum haritasında 5 veya 6 gezegen de retrosu olan biri olarak olumsuz bi durum olduğunu düşünüyordum retro gezegenlerin siz daha iyi bilirsiniz tabi:)) ay dugumlerini çok merak ediyorum bu konuda hiç bilgi paylasmadiniz saniyorum. Ay dugumlerinin kadersel etkileri çok onemliymis bu nedenle fırsat buldugunuz bir zamanda bu konuda bilgi verebilirmisiniz mücadele etmemiz gereken gündemi kuzey ay düğümleri belirlenmiş. Bende uzun zamandır kuzey ay düğümüm 5.evde balık burcunda Mars da 5. Evde balık burcunda zorlugunu yaşıyorum mücadele etmek durumundayim. Herkes vericeginiz bilgiyle kendi haritasindaki mücadele edeceği durumu daha iyi anlamış olur. Çok konuştum yine:) teşekkür ediyorum verdiğiniz her bilgi için basarilarinizin devamını diliyorum…

 11. Asena Elif Yavuz

  02/01/2017

  Merhaba Zafer bey 21.07.1977 Üsküdar doğumluyum.Bu sene evlilik var mı ve kariyer durumum ne olacak desem ne dersiniz.İyi günler

 12. Didem

  02/01/2017

  Merhaba, ben her ay burcumu ve yükselenimi okuyorum. Aynı şeyler yazıyor çoğu zaman. Boğaya yengecim 🙂 ilgimi çekti paylaşmak istedim. Sevgiler …

 13. Derya

  03/01/2017

  Merhaba Zafer bey
  Yorumlarınız çok güzel öncellikle emeginize ve ağzınıza sağlık benim sorum size 2017 senesi iş ve egitim nasıl olucagı hakkında çok merak ediyorum gectıgımız som 3 senedir iş ve egitim konusunda sıkıntılıydı hiç bir sekilde iyi ve olumlu degildi.
  20.07.1984 gecesi 00:05 00-20 saatleri aralıgı İstanbul dogumluyum. Yükselenim koç 2017
  Cevabınızı heyecanla beklıyor olacagım
  Simdiden ağzınıza saglık

 14. gurbet

  04/01/2017

  merhaba

  zafer bey adım gurbet 16 ,07.1985 öğlen 12 de doğmusum yükselenim terazi bu sene 2017 nasıl geçicek düzene girecekmi hahatım okadar zor yıllar geçiyorum bu konuda bilgi verilmisiniz çok teşekkür ederim güzellikler dilerim..

 15. Pingback: Yengeç Burcu Ocak 2017 Yorumu: Uzaklar ve Kariyer

 16. Yorgun ama umutlu

  05/01/2017

  Merhaba Zafer Bey 2012 Kasım ayından beri hayatım hem iş hem duygusal anlamda kabus gibiydi şanssızlık ve hayalkirikliklari ile doluydu. Son 1 yildir ufak ufak düzelmeye oldu fakat endişe ve beklentilerim çok. Bu yılın bana katkısı ne olur. Mesela ask kapimi calacak mi Burcum yengeç yükselenim yay ay burcu nedir ayrıca bilmiyorum ama internetten baktigimda o da baktığımda yengeç cikiyor

 17. Derin

  06/01/2017

  Merhaba Zafer bey
  15.01.1992 doğumlu bir oğlak burcunun, yukselenim yengec. Doğum saatim 16.00. 2016 yılı boyunca is hayatımda çok büyük zorluklar yaşadım. Aylardır iş arıyorum ama herşey ters gidiyor. Benim için de umut var mı istediğim ise kavusabilecek miyim?
  Ayrıca şunu merak ediyorum doğum haritamda oğlak burcunda bir stelyum var ve burda çok fazla gezegen bulunuyor saturn oğlak burcuna geçtiğinde benim hayatımı cehenneme mı çevirecek

 18. Sevtap

  14/01/2017

  Merhaba, Yengeç Burcu için harika bilgiler vermişsiniz. 22 Haziran 1975 Almanya doğumluyum. Sağlık bakımından adını anmak istemediğim hastalığa yakalandım, tedavim bitti şimdi iyiyim. 2017 yılı için daha umutluyum ama çokta yorgunum. Bu yıl bana sağlık,eşim ve kızım, şans, iş,para ne getirecek. Teşekkür ederim

 19. Ayse

  19/01/2017

  Lütfen ama lütfen allah rızası için bana ulaşın çok ama çok büyük bir sıkıntım var kimseye danışmak iatemiyorum tek size güveniyorum neolur cvp

 20. Güzin Nazan Hatipoğlu

  19/01/2017

  Ben sizinle biraz önce tesadüfen tanıştım,başka birine bakarken bu sayfada buldum kendimi .Değerlendirmelerinizi,ifadelerinizi çok beğendim,bundan sonra takip edicem.Ayrı bir ilgim var astrolojiye çünkü.İki yıldır doğru işi ve doğru eşi bulmaya yönelik çabalarım hep hüsran bu yıl bari iş bulabilecek miyim dersiniz:))☺️
  8/7/1970 safranbolu 23:55 doğumluyum
  Emeğinize ve yorumlarınıza sağlık, teşekkürler❤️

 21. Melek

  01/02/2017

  .08.10.1983 Kırklareli. Saat 16.00 doğumluyum. Yükselenim nedir acaba?. 2017 yılında evlilik şansı varmı? Teşekkürler.

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *