Yengeç Burcu 2015 Yorumu

Yazar 

Yengeç burcu 2015 yorumu, 2015 yılında yengeç burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor.

Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum.

Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum.

Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler.

Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir.

Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

YENGEÇ BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

2014 yılı başladığında yengeç burcunun aslında hayatının en şanslı yılını yaşaması gerekiyordu ancak gezegen etkileşimleri tarihi öneme sahip derecede kötüydü, öylesine değişim ve çatışma yüklüydü ki tadına varamadınız. Eminim ki bazı önemli kazanımlarınız olmuştur ancak “ohh be, dünya varmış” da diyemediniz. Son ayları hariç tutuyorum, güzel gelişmeler başlamış olmalı.

Ağustos ayından bu yana iş hayatınızda yeni fırsatlar beliriyor, gelirinizi artırmaya yönelik gelişim imkanları buluyorsunuz. Bu dönem ayrıca daha rahat ve konforlu yaşama dönemidir: yemek düşkünü olduysanız, cinsel isteğiniz arttıysa sorumlusu Jüpiter, ona sitem edin veya teşekkür edin, hangisini tercih ederseniz artık.

Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz?

 1. iş hayatınızda önemli bir gelişme oldu
 2. kazancınızı artırdınız
 3. iş yerinde yükselen değer/yıldız oldunuz
 4. çok istediğiniz işi sonunda buldunuz
 5. yeni ve çok daha iyi bir işe girdiniz
 6. gayrimenkul (başta ev) alımları yaptınız, mülkleriniz arttı
 7. harcamalarınız da arttı bir yandan, bir kısmı da daha rahat yaşamak için

Bu etkilerin kaynağı olan Jüpiter, geçtiğimiz günlerde gerilemeye başladı ve 2015 Nisan ayına kadar gerileme sürecinde olacak, güzel etkisini bir süre hissettirmeyecek. Bu konuda detaylı bilgiyi Aralık 2014 yazınızda bulabilirsiniz. Ben 2015’ta olacakları yazmaya devam edeyim.

Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasında Jüpiter tüm gücüyle yeniden gelecek, bu tarihleri not edin lütfen, bu sayede gelişim imkanlarını daha iyi değerlendirme şansı bulacaksınız. Gelecek planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam eğer, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek.

Unutmayın ki, Jüpiter’in desteği sayesinde gelirinizi artırma fırsatını ancak 12 yıl sonra bulacaksınız. Bu fırsat tarihi bir fırsattır yani, bunu fark etmiş olmanızı çok önemsiyorum. Bu nedenle kalıcı kazanımlar elde edeceğiniz, hayatınızı değiştirecek ölçüde büyük hedefler seçin, zor bulunan bu fırsatı “yıkılmaz saraylar” inşa etmek için kullanın. Ayrıca, 5 tane küçük  hedef peşinde gitmektense 1 tane büyük hedefi kovalayın.

Jüpiter, 11 Ağustos 2015 tarihinden itibaren başak burcuna geçecek. Bunun anlamı, 2015 yılında 2 farklı alanda şanslı olacaksınız, harika bir haber değil mi bu dostlar?

Harika tamam ama ne anlama geliyor? Ağustos 2015’le birlikte, şunları yaşayacaksınız:

 1. yeni bir alanda, bir sürü şey öğreneceksiniz, yani gelişim yaşayacaksınız
 2. hayatınız keyifli bir şekilde hızlanacak, sebebi ne olabilir?
 3. iş hayatınız hareketlenecek
 4. ticaret yapıyorsanız/pazarlamada çalışıyorsanız satışlar artacak
 5. çevrenizdeki insanlarla kolay iletişim kuracaksınız
 6. sözü dinlenen biri olacaksınız
 7. en başta kardeşleriniz olmak üzere, akrabalarınız size yeni fırsatlar sunacak
 8. güzel bir araba alacak/değiştireceksiniz, tam zamanı
 9. sık sık görüşmeler ve toplantılar yapacaksınız

Bu dönem genel olarak şöyle özetlenebilir: sosyal hayatınız renkli olacak, öğrenciyseniz okul harika olacak, çalışıyorsanız iyi kazanacak veya yeni bir işe/alana geçip yeni şeyler öğreneceksiniz, yen iş ortamınız çok güzel ve rahat olacak..Görüşmeler-toplantılar falan da olabilir..havalı ortamlar yani 🙂

Ancak unutmayın, Jüpiter daldaki armudu pişirip ağzınıza düşürmez ama ektiğiniz her tohum kocaman birer ağaç olacaktır. Bu nedenle siz çok emek edin, geri kalan kendiliğinden gelecektir.

YENGEÇ BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Sınavlarımızın kaynağı Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, ak sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir.

Satürn 21 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Eğer 45 yaşından büyük değilseniz, bu durumu daha önce yetişkin olarak hiç yaşamadınız, önünüzdeki yepyeni bir engelli koşu parkuru var, aşmanız gerekecek.

Satürn 2015’e yay burcunda başlayacak ama 15 Haziran 2015-18 Eylül arasında yine akrep burcuna dönecek. Yani yılın 9 ayı bir burçta, 3 ayı ise başka bir burçta olacak. Bu nedenle 2015 yılına özel bir durum oluşacak ve 2 farklı konudan sınava gireceksiniz. Detaylı olarak anlatayım:

2013 yılından bu yana doğrusu mutlu değilsiniz, sevgiye ve ilgiye ihtiyacınız olduğu zamanlarda bulamamış olabilirsiniz mesela. Diğer taraftan, çocuk sahibi olmak istediniz olmadı, ikinci/üçüncü çocuk olsun diyorsunuz ama cesaret edemiyorsunuz. Belki de çocuklarınızla iletişim kurmakta zorlanıyorsunuz. Öyle bir dönem yaşadınız ki, çocuk sahibi olmak veya çocuklarınız, zorlu zamanlar geçirmenize, üzülmenize/yorulmanıza neden oldu.

Tek konu çocuklar da değildi, kendinizi göstermek, yeteneklerinizi ortaya koyup karşılığında takdir görmek istediniz ama kolay olmadı. Bazılarınız da eşinden/sevgilisinde yeterli ilgiyi göremedi, ya da aşka hayatı hepten çok kötüydü. Hayatınıza giren kimse içinize sinmedi, bir türlü mutlu olamadınız.

15 Haziran 2015 – 18 Eylül 2015 arasındaki 3 ay boyunca, bu saydığım alandaki meseleler yine önünüze gelecektir ancak zorlukları aşmak için Temmuz ayının son 2 haftasında harekete geçmeniz gerekecek. Zamanı geldiğinde size hatırlatacağım mutlaka, şimdilik Temmuz ayının önemli olduğunu bilin.

Bir not düşeyim: 28-29 yaşında olanlar, bu süreci katmerli yaşadılar çünkü aynı zamanda Satürn Dönüşü’nün “titre ve kendine gel” temalı oyununa maruz kaldılar. Bu konuyu ileride yazmayı planlıyorum, şimdilik bu kadarını söylemiş olayım.

2015 yılı Ocak ayıyla birlikte bu durum değişiyor çünkü Satürn artık 5. evden uzaklaşıyor (Haziran-Eylül arası hariç). Bunun anlamı, artık 6 ay boyunca bu konularda ilerlemek daha kolay olacak, mutlu olmak, sevmek ve sevilmek sorun olmaktan çıkacak.

Ama Satürn güneş sistemini toptan terk etmiyor malesef 🙁 Ocak-Haziran 2015 arasında hayatınızda bir çok aksaklık gözünüzde büyümeye başlayacak. Bazılarınız küçük çaplı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Bundan böyle sınava gireceğiniz konu, sağlığınız dahil, hayatınızda aksayan, iyi gitmeyen her şey çünkü artık küçük-büyük demeden tüm sorunlar gözünüzde büyüyecek. Bu süreç, hayatınızı mükemmelleştirmek için çaba sarf etmenizi, yorulmanızı tetikleyecek ve sonucu çok iyi olacak.

Bu süreç ilk başlarda sizi zorlayacak, mutsuz edecek ama sonuçta şunları yaşayacaksınız:

 1. varsa kilolarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz
 2. sağlıklı beslenmek önceliğiniz olacak
 3. zamanın kıymetini fark edecek, daha verimli çalışacaksınız
 4. her işinizi kusursuz yapmak isteyeceksiniz
 5. iş hayatınız gündeminizin merkezinde olacak
 6. sorumluluklarınıza karşı hassas olacaksınız
 7. her şeyi yerli yerinde, zamanında ve özenli şekilde yapacaksınız
 8. hayatınıza hareket getirecek bir hobiye/işe başlayacaksınız

Bir hatırlatma: Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü.

YENGEÇ BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Değişmek kolay değildir, başka birine dönüşecek kadar değişmek ise ancak çok sarsıcı olaylardan sonra olur. 2008 yılı sizin için yeni bir dönüşüm sürecinin başlangıcıydı çünkü o tarihten bu yana ilişkileriniz büyük bir sarsıntıya maruz kaldı. Sadece ilişkileriniz de değil, ilişkilerinizdeki sorunlar nedeniyle karakteriniz de dönüşmek zorunda kaldı çünkü başka çareniz yoktu, güçlü olmak ve ayakta kalabilmek için başka biri olmak zorundaydınız.

Dönüşüm süreci yaşadığınız temel alan en başta eşiniz/sevgiliniz olmak üzere, tüm ilişkilerinizdi. Yaşadığınız olayların bazıları acı verici şekilde sonuçlandı ve size önemli  dersler verdi. Artık biliyorsunuz ki,

 1. güçlü olmalısınız, zekici ve hesaplı davranmalısınız
 2. kimse size zorla bir şey yaptıramaz
 3. sevgiliniz/eşiniz size hükmedemez, değerinizi bilmeli ve saygı duymalı
 4. terk edilmek gibi bir ihtimal dahi olamaz, ancak siz terk edebilirsiniz
 5. parasal olarak kendinizi güvende hissetmelisiniz, para eşittir güç
 6. çıkarlarınızı korumakta kararlısınız
 7. cesaretiniz çok arttı, gözünüz kara

Yukarıda saydığım alanlarda sorunlarla mı karşılaşıyorsunuz? Aslında sorunların kaynağı, yaşadığınız dönüşümün ta kendisi çünkü artık eskisine göre daha çok şey istiyorsunuz, yani daha iddialı birisiniz. Siz daha fazla güç/kontrol talep ettikçe, daha fazla sorunla karşılaşıyor, kendiniz dahil bir çok insanla mücadele etmek zorunda kalıyorsunuz.  Olsun varsın, bu süreç faydalı, kıymetini bilin.

Bu etkilerin kaynağı olan Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Gerileme dönemleri, bu gezegenin önümüze getirdiği/dikkatimize sunduğu olaylarda yaşanan sorunları aşmak için karakterimizde gerçekleşmesi gereken dönüşüme hazırlık dönemleridir. Aylar boyunca yaşadığımız sorunları içimize atarız ve gerileme bitmek üzereyken bir değişim/dönüşüm yaşarız. Gerileme bittiğinde ise artık başka birine dönüşürüz.

2015 yılı içinde, zamanı geldikçe, dönüşüm süreçleri hakkında yazmaya, önemli günleri size hatırlatmaya devam edeceğim.

2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız ve sonuçta ya hayatınızdaki insanlar değişecek, ya da sizin tavrınız..

20 Mart 2015’te balık burcunda bir güneş tutulması olacak. Bu güneş tutulması hayatınızı tamamen değiştirebilecek güçte olacak. O kadar çok alternatif senaryo var ki, hangisini yazsam bilmiyorum: şehir hatta ülke değişikliği planlıyorsanız olacak, iş hayatınız nedeniyle çalışma ortamınız ve birlikte çalıştığınız insanlar, yurt dışını çıkmak veya seyahat etmek istiyorsanız olacaktır. Herkes bambaşka hayatlar yaşadığı için şöyle bir genelleme yapayım: hayata bakışınız ve de bir şekilde hayatınız değişecek.

İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcunda gerçekleşecek, ki o sırada Jüpiter başak burcunda olacak. Yani harika bir etkisi olacaktır.

Peki neler olabilir?

 1. hayatınız ışık hızıyla değişebilir
 2. coşku ve neşeyle dolabilirsiniz
 3. tavır ve üslubunuzu gözden geçirmeniz gerekebilir
 4. yeni bir eğitim süreci başlayabilir
 5. kardeşlerinizle ilgili önemli bir değişim olabilir
 6. taşınabilirsiniz

Ben her zaman en olumlusunu yazma eğilimindeyim ama emin olun ki 2015 yılının tutulmaları güzel olacak. Eğer bugüne kadar doğru işler yaptıysanız, bilin ki güneş tutulmalarının sonuçları çok iyi olacak. Aksine, geçmişte bazı hatalar yaptıysanız, bazı küslükler/kavgalar yaşayabilirsiniz. En kötü senaryo ise, 13 Eylül 2015 ve takip eden hafta bir trafik kazası mesela, Allah korusun.

2015 güneş tutulmalarını zamanı geldiğinde detaylı yazacağım ama konuyu biliyorsunuz artık.

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum:

21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi

18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi

17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi

Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂

Sevgilerimle, Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

40 Yorum

 1. Tuğba

  15/12/2014

  Eneğinize yorumunuza sağlık. Teşekkürler

 2. ECE D.

  15/12/2014

  Ceyhun Bey, yazılarınız çok doyurucu, bilgi verici, severek takip ediyorum. Bir sorum var; doğum haritamda Satürn Yay’da ve tahmin edeceğiniz gibi 2015 yılında 29 yaşında olacağım (yükselen aslan). 29 yaş krizi yazınızı okudum gerçi ama yine de merak ediyorum, Satürn’ün Yay burcuna geçişi, önümdeki 2 yıl beni çok mu zorlayacak? biraz tedirginim açıkçası 🙁 Kısaca bilgi verirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler, iyi çalışmalar.

  • burcunagorecom

   15/12/2014

   Ece hanım evet Satürn çok zorlayacak, malesef kaçış yok ama yazıda bahsettiklerim arasında belki de en önemlisi şu:

   “Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü”

   Bunu aklınızda tutun lütfen, ki akılda tutması bile kolay olmayacak ama yapabilirsiniz.
   Sevgiler, Ceyhun

 3. ECE D.

  15/12/2014

  Teşekkür ederim, böyle düşünmeye çalışacağım 🙂 Sevgiler.

 4. nelek

  23/12/2014

  ceyhun bey
  yazılarınızı çok beğenerek ve ilgiyle takip ediyorum. 2012 yılından bu yana başıma gelmedik şey kalmadı. Bütün olumsuz olaylar birbirini takip etti. Ta ki bu kadar da olmaz deyinceye kadar. artık bir oh be demek istiyorum. 2015 yılında artık rahatlama yaşayabilecekmiyim. 53 yaşındayım. 2015 bana neler getirecek. selamlar…

  • Melek

   24/12/2014

   Yengec burcuyum yazmayi unutmusum. Sevgiler…

   • burcunagorecom

    24/12/2014

    bu yazıda cevapları genel olarak verdim aslında Melek hanım, hangi konuya özel detay istersiniz?

 5. Arzu a.

  23/12/2014

  Ceyhun bey,
  Ilk kez bu kadar yolgösterici yorumlar okuyorum. Teşekkürler yükseleni BAŞAK olan 18.07 doğumlu bir 36 yaşında bir yengecim.2015 bize neler getirecek?

  Özellikle iş ve aşk Hayatımızda neler olcak kısca alabilir miyim?

  Teşekkürler
  Arzu

 6. atiyelatif

  26/12/2014

  Önümüzdeki dönem bir ameliyat olmayı planlıyorum, ama biraz estetik sayılabilecek bir ameliyat. Satürn 2018’e kadar biz yengeçlerin sağlık evinde olacağı için, haziran-eylül arasında akrep’e döndüğünde bunu yapmak daha mantıklı geliyor. Sizce de doğru mu düşünüyorum?

  • atiye

   05/02/2015

   help

 7. izmir

  27/12/2014

  yazılarınızın hepsini okuyamasam da gördüğüm kadarıyla gerçekten çok etkilendim. ben, burcum hakkında çok net olamıyorum malesef.. ikizler yengeç geçiş döneminde doğdum. sitenizde göremedim ama haziran ayı burçlarını hangi tarihlere göre ayırıyorsunuz. bir de internetten otomatik yapılan yıldız haritaları hakkında ne düşünüyorsunuz? hangi evin hangi burçta olduğu, venüs burcu, ay burcu v.s. belirlenmesi doğru sonuç veriyor mu?
  teşekkürler.. başarılı yazılarınızın devamını dilerim..

  • izmir

   05/01/2015

   merhaba,
   genelde cevap yazdığınız için sormak istedim.. sorumda yanlış yada eksik mi var? fikrinizi merak ediyorum da…
   teşekkürler.

 8. Ayşegül

  01/01/2015

  Merhaba Ceyhun bey,ben 16/07/1982 yılında saat 9-9.30 gibi Ankara’da doğmuşum.yükselen burcumu araştırdığımda bazı sitelerde BAŞAK bazıların da Aslan çıkıyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.bu arada yazdıklarınızdan gerçekten çok etkilendim birçoğunu yaşadım çünkü bundan sonra hep takipçinizim…

  • Zafer Ceyhun

   01/01/2015

   Ayşegül hanım merhaba,
   öncelikle aramıza hoş geldiniz 🙂 verdiğiniz aralıkta başak da olabilir, aslan da..yükselen aslan coşkulu, son derece dışa dönük, imajı/itibarı konusunda hassas, eğlenceli ve samimidir…yükselen başak ise daha sakin, çoğu zaman utangaç, analitik zekası yüksek, biraz da endişelidir. hangisi size uygunsa yükselen burcunuz o’dur.
   Sevgiler, Ceyhun.

 9. Ecitah

  04/01/2015

  Slm Ceyhun bey önce size teşekkürler yazılarınızı takip ediyorum cok guzel ve yol gösterici

 10. dilek

  19/01/2015

  Slm ceyhun bey sizi çok dikkatli takip ediyorum ben bi türlü doğum haritami çikaramiyorum cikarsamda bisey anlamiyorum.bana yardimci olurmusunuz.14.07.1979 yükselen yengeç yer eskisehir simdiden tesekkurler.

  • Zafer Ceyhun

   19/01/2015

   merhaba Dilek hanım,
   kişisel analizlere henüz zaman ayıramıyorum, bu yıl ilerleyen aylarda inşallah.
   sevgilerimle

 11. emel

  02/03/2015

  Sevgili Zafer Bey,
  Önce Allah’ım razı olsun. Böyle güzel ve aydınlatıcı bilgileri bizlerle paylaştığınız için. Gerçekten teşekkürler…
  Siz benim için geçmiş ve gelecekten ip uçları sunan bir bilim insanısınız. Ve bunu yaparken de öyle pozitif ve cesaret verici yaklaşıyorsunuz ki tebrikler…
  9 Temmuz ’74 doğumlu bir yengeç’im.
  Senelerdir beklettiğim (ağrısı olmayan) bir hallux valgus (ayak kemiği) problemim var. (Ayağım yamuldu resmen.) Şimdiye kadar aklım neredeydi bilmiyorum. 1 Haziranda (neden bu tarih bilmiyorum) bu ameliyatı olmak istiyorum, (henüz düşünce bazında, eyleme geçmedim). Ne dersiniz?
  Ben sizin için çölde bir kum tanesi olabilirim, fakat siz benim için; çölde bir vahasınız. Sevgilerimle…

  • Zafer Ceyhun

   02/03/2015

   Emel hanım öncelikle çooook tşk ederim.
   Geçmiş olsun, en kısa zamanda sağlık dilerim.
   1 Haziran Merkür gerilemesine denk geliyor, Mayıs ayı sizin için iyileşme sürecini temsil eden 11. ev enerjisini taşıyor, Mayısta tedavi daha uygun olur.
   O tarihlere yaklaşınca daha detaylı konuşalım olur mu?
   sevgiler, Ceyhun

 12. emel

  06/03/2015

  Sevgili Ceyhun Bey,
  Yanıtladığınız için teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler benim için gerçekten çok değerli. Bahsettiğiniz zamanlamayı kullanacağım (11 Mayıs).
  Yaktığınız her ışık, yolunuzu nurlarla aydınlatsın. Sevgilerimle… 🙂

 13. cemile

  10/03/2015

  Ceyhun bey merhaba;
  sitenizle tesadüfen karşılaştım, vallahi o güne şükürler olsun.
  sosyal medyadan da takip ediyorum sizi. şu anda sizden daha iyisini erçekten görmedim.
  İngilizce çevirmelerin de bile diğerleinin yazdıgını çözmekte zorlanmıyorum inanın.
  siz farklısınız yerli suzan Miller:)))

  Ceyhun bey yoğunsunuz biliyorum cevap için şansımı deneyeceğim.
  S….N 10.06.82 07.27 yükselen yengeç BAYANIM.
  İKİZLER lmaktan mı yengeç lanetinden mi saçlarımı yolucam yıllardı.ç hele de iş hayatım arap saçı.. ruhumda fırtınalar, sosyal yaşam sıfır. bildiğim tüm terapi yöntemleri çaresiz.bir bebek istedim kasım dolunayında hevesim kursağımda kaldı. kaçıp gitmek istiyorum.
  Neler oluyor Ceyhun bey, Allasen. Var mı bu çaresiz derdin dermanı?
  En kalbi Sevgiler… Takipteyim:)

  • Zafer Ceyhun

   10/03/2015

   Cemile hanım merhaba,
   anlattıklarınızdan gördüğüm hem ikizler hem de yengeç etkisini olabildiğince yoğun yaşamışsınız.
   çok az kaldı ama, yakında işler düzelecektir. bebek konusu dahil..
   her şey gönlünüze göre olsun, sevgiler
   Ceyhun

 14. cemile

  10/03/2015

  o zaman ne kadar yakın ceyhun bey, gezegenler 1 ilei iki geri sersem etti beni, yorumlarınızda nisan ayı nispeten daha iyi dio ama bu saferde Satün geriliyormuş. yakınsa bana bir tarih verseniz de moral bulsam, buna çok ihtiyacım var.

  yoğunluğunuzun arasında cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

  • Zafer Ceyhun

   10/03/2015

   Cemile hanım Satürn sizi endişelendirmesin, etkisini 1 yıl sonra yoğun bir şekilde hissedeceğiz.
   15 Nisan sonrası güzel olacaktır.
   sevgiler

 15. funda

  14/03/2015

  ceyhun bey merhaba sizin sitenize buğün ğirdim.Açıklamalarınız çok beğendim. B en yenğeç burcuyum. Yükselen burcum aslan martın 20 de ameliyat olacam uyğunmu? TEŞEKKÜRLER

  • Zafer Ceyhun

   15/03/2015

   Funda hanım merhaba,
   sağlık dilerim, şimdiden geçmiş olsun.
   sevgiler, Ceyhun

 16. nilayyy

  09/04/2015

  zafer bey verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.Benimde bir sorum olacak 12.07.1986 doğumlu yükselen ikizler bir yengecim.Bir yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyoruz ama sağlık problemimiz olmadığı halde olmadı ,sizce bu yıl bu mümkün mü?Tedavi için enerjisi en uygun aylar hangileridir?Eşim oğlak yükselen akrep

  • Zafer Ceyhun

   09/04/2015

   Nilay hanım merhaba,
   Satürn, yengeç burcunun çocukları da temsil eden alanındaydı geçtiğimiz 3 yılda, Aralık 2014 te yay burcuna geçti, bu alanda oluşan sıkıntılar azalacaktır ancak Haziran-Eylül arasında Satürn yeniden akrep burcuna dönecek..
   Bu nedenle, Nisan-Haziran arasındaki dönem, Haziran-Eylül arasına göre daha uygun.
   umarım gönlünüze göre olur.
   sevgilerimle, Ceyhun

 17. evrim

  11/04/2015

  ceyhun bey yorumlarınız çok güzel ama 10 yıldır iş konusunda bir türlü şansım gülmedi hiçbirşey iyi gitmiyor çok bunaldım artık şansın banada gülmesini istiyorum ….

 18. elif

  13/04/2015

  Ceyhun bey size msj çektim tabiki dünya kadar msj çeken var cvp veremediniz. Yorumlara cvp yazıyosunuz diye yorum yazdım cvp vermemeniz mümkün tabiki ama yorumumun hiç görünmüyor olması beni korkuttu. Kötü şeyler mi öngörüyorsunuz? Olsun, yine de tşk ederim. Bi de dünkü yorumun sonu dağılın yazılmış düzeltemedim, sağolun yazmak istemiştim ben, umarım yanlış anlaşılmadım.

  • Zafer Ceyhun

   13/04/2015

   Elif hanım merhaba,
   bir daha sorun mutlaka, cevap vereyim.

 19. elif

  14/04/2015

  Çok teşekkür ederim. Ben mi olumsuz yorumladım, gündem gerçekten mi kötü Ceyhun bey? Burcum koç yükselenim yengeç, eşim akrep yükseleni koç, oğlum ikizler yükseleni terazi. Eşimle sorunlarımız aynı söylediğiniz gibi 2008 den beri devam ediyor ne dersiniz bitecek mi bitmeyecek mi? Bizim için hangisi iyi olur? Bi de birçok boğa çok kırdı beni, karşılık istemiyorum ama kırgınlığımı yürekten hissetsinler istiyorum ama onu da yanlış yorumlamadıysam ilahi adalet onları şaha kaldırmış gibi. 🙁

  • Zafer Ceyhun

   14/04/2015

   Elif hanım merhaba,
   tersine hepimizin hayatı çok daha iyi olacak önümüzdeki aylarda, genel olarak daha iyiye gideceğiz.
   eşinizle aranızdaki temel burç uyumu da gayet iyi görünüyor; gerisi astroloji değil, sizin tercihiniz/kararınız..
   diğer meselede yorum yapmayacağım, genellemeleri de zaten doğru bulmam.
   umarım gönlünüze göre olur, aylar geçtikçe enerjinin daha iyi olacağını göreceksiniz.
   sevgiler, Ceyhun

 20. amine

  16/04/2015

  Slm Ceyhun bey sıkı bır takipcinizim 05 07 85 yengeç yükselenim basak ne olucak bu şansızligim ne istesem ters tepiyo yıllardır çok yoruldum 10 yıllık evli 2 çocuk annesiyim yıllardır Evimi değiştirme isteğiyle ocak 2015 nihayet satmaya karar verdik fakat soran çok alan yok ne olucak bu belirsizlikler..yalvariyorumm o mükemmel yorumunuzu benden esirgemeyen sizi çooook severek takip ediyorum elinize emeğinize saglik…..

  • Zafer Ceyhun

   16/04/2015

   merhaba Amine hanım, tabi ki sorularınıza her zaman cevap veriyorum, sorun yeter ki..
   bana doğum yerinizi, saati ve yerini söyler misiniz?
   sevgiler, Ceyhun

 21. MELEK

  16/04/2015

  İyi aksamlar Ceyhun bey dogum tarıhım 25.05.1975 saat 7.30 ask hayatım ne zaman yoluna gırecek ne zaman işe gırecegım bunalım takılıyorum TESEKKUREDRIM

  • Zafer Ceyhun

   17/04/2015

   Melek hanım merhaba,
   aile kurmak için iyi bir dönem başlıyor sizin için: Ağustos 2015 sonrası 1 yıl..
   ancak, diğer yandan Satürn ilişkilerinizde gergin hissetmenize neden oluyor bir süredir, bu aralar özellikle artmış olmalı.
   bu yazıyı okuyun mutlaka. https://burcunagore.com/ikizler-burcu-2015-yili/
   Ceyhun

 22. MELEK

  17/04/2015

  evt ogleyım gergın karamsar ..

 23. Neslihan

  12/06/2015

  Sayin zafer Ceyhun ,nasıl yapıyorsunuz bilmem ama bugüne kadar isim yapmış astrologlardan daha kuvvetli tahminler detaylı başarılı yorumlarda bulunuyoruz, hem saygı duyuyorum hem tebrik ediyorum.17 temmuz doğumlu yükselen koç olan bir bayanım.geçen yaz sonu çocuklar ve İlişkiler alanındaki çatışmaları allah birdaha yaşaması. Ama şimdi bakınca aslında çoktan kesilecek kangirenli ilişkilerin gidip hayatımızın temizlendigini görüyoruz. Benim yükselenim kendi burcumal taban tabana zıt, bende olumlu etkilerden yararlanabilecekmiyim. Enerjiniz sonsuz olsun mutlu kalin

  • Zafer Ceyhun

   21/06/2015

   Neslihan hanım çok tşk ederim 🙂
   Satürn öğretici ve çok faydalı bir etkidir, yaşarken kötü hissettirir ama bitince “iyi oldu” dedirtir..
   sevgiler, Ceyhun

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *