20 Mart 2015 güneş tutulması yengeç burcunu nasıl etkileyecek? Güneş tutulması mı? Gelsin, hemen gelsin! Güzel etkileri olan güneş tutulmalarına karşı tavrım aynen böyle 🙂 bu seferki tutulma balık burcunda olacak ve etkileri de güzel olacak, gezegenlerin konumu gayet güzel. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz 🙂 Güneş tutulmaları hayatımızı değiştiren önemli astroloji olaylarıdır, değişim de kalıcı olur. Mesela başka bir şehre taşınırsınız, artık hayatınız orada devam eder, gibi. Peki, nasıl etkiliyor tutulma bizi?

 1. hiç gündeminizde olmayan bir mesele, aniden gündemin merkezine yerleşir
 2. zaten gündeminizde olan bir meselede çok önemli bir gelişme olur
 3. hep yapmak istediğiniz ama ertelediğiniz şeyi artık yapmak için harekete geçersiniz
20 Mart balık burcunda güneş tutulması yaşanacak ve balık burcundaki olaylar, yengeç burcuna çok güzel gelir. Hadi size özel detaylara geçelim. Alternatif 1: Büyük Atılım Hepimizin hayatının bazı sınırları vardır, değil mi? Evden işe – işte eve gibi, şi yerine okulu da koyabilirsiniz. Gittiğimiz yerler, temas ettiğimiz insanlar hemen hemen aynıdır. 20 Mart ve takip eden günlerde bu değişebilir. Nasıl mı?
 1. iş değişikliği, önemli bir terfi
 2. mekan/şehir hatta ülke değişikliği
 3. yeni bir ilgi alanı ve yeni uğraşlar/insanlar
 4. eğitim hayatında önemli bir sıçrama
 5. evlilik/nişan
 6. çocuk sahibi olmak
 7. bir sevgili ve daha heyecanlı bir hayat
 8. gelirinizde belirgin bir artış
Gördüğünüz gibi, haberler çok güzel. Peki sizin gündeminizdeki o çok önemli gelişme ne olacak? Henüz bir haber yok mu? 20 – 27 Mart arasında bir sürprize hazır olun derim 🙂 Alternatif 2: Öğrenme ve Gelişim Eğer bir süredir daha çok okumak ve öğrenmek istiyorsanız, bu konuda kendinize bir alan belirlediyseniz, zamanı geldi demektir. 20 Mart ve takip eden günlerde ilk adımı atın mutlaka. “Ne gibi” diye soranlar olacaktır. Cevap şu: özellikle hayatınıza enerji ve mutluluk getirecek bir alan. Mesela, dil kursu, dans, spor, dış ticaret, yatırım.. yani her şey olabilir. Bilin ki, bu süreçte başlayacağınız eğitim, hayatınızda çok şey değiştirecektir. Alternatif 3: İletişim ve Üslup Öyle bir toplumda yaşıyoruz ki, sürekli bir iletişim halindeyiz, hele ki internetle birlikte mobil hayatın gelişmesiyle, artık kaçmak mümkün de değil. Bu nedenle, kimle ne şekilde konuşacağımız, tarzımızın ve üslubumuzun nasıl olacağı çok önemli. Çoğu zaman toplumdaki itibarımızı belirliyor. Güneş tutulması, işte buna kafa yormanıza neden olabilir.
 1. kimlerle muhatap olmayalım
 2. kimle nasıl konuşmalıyım
 3. üslubum ve hatta sesimin tonu nasıl olmalı
 4. kendimle ilgili neler anlatmalıyım, nelerin bilinmesine izin vermeliyim
Diğer yandan, birinci alternatifte bahsettiğim gelişmeler nedeniyle, yeni insanlarla iletişim kurmanız gerekebilir. Mesela, işinizdeki değişim, sizi yeni bir alana yöneltir, böylece 2. alternatifte bahsettiğim yeni şeyleri de öğrenmeniz gerekir, yeni insanlarla iletişim de zorunlu hale gelir, gibi. Siz bunları olası gündeminize göre değerlendirin mutlaka, ne olabileceğini tahmin edersiniz bir şekilde. Yengeç burcu, 20 Mart 2015 güneş tutulmasından bu çerçevede etkilenecektir. Umarım, hayatınız boyunca olumlu etkilerini göreceğiniz harika gelişmeler olur, buna ihtiyacınız olduğunu biliyorum, uzun süredir zor zamanlardan geçiyordunuz. Sevgilerimle, Ceyhun]]>