2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

*Yaşam alanınız değişebilir, taşınırsınız.

* Geçen birkaç yılda oluşan fakat üstesinden gelemediğiniz sağlık sorunu yeniden önünüze çıkabilir. Çözüm bulmak için gerekli adımları atarsınız.

* Görüntünüzü değiştirmek isteyebilir, estetik yaptırabilirsiniz.

* Kilo probleminiz varsa bunu aşmak için harekete geçmeye karar verebilirsiniz. Belki yaşadığınız bir olay gururunuzu kıracağı için belki de artık fiziksel görüntünüzü değiştirmek istediğiniz için gerekli motivasyonu bulacaksınız.

* Eğer ki düzenli spor yapan biri iseniz, tutulmayla birlikte yaşanacak gelişmeler neticesinde spora uzun bir süre ara verebilirsiniz.

*Aile büyüklerinizle ilişkilerinizin seyrini değiştirecek, aile içi dengelerin yeniden kurulmasını gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazen böylesi durumlar yaşanan sağlık sorunları nedeniyle olur bazen geçmişte yaşananların unutulmaması nedeniyle…

* Evinizle ya da diğer gayrimenkulünüzle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Mülkünüzü sattığınız için ya da yaşadığınız şehir / muhit değişeceği için ev değiştirebilirsiniz.