YENGEÇ

Birkaç gündür iki kere düşünüp bir kere konuştunuz, ağır adımlarla ilerlediniz, riske girmekten kaçındınız. Eşinizle/sevgilinizle ilgilendiniz, zamanınız kaldıysa (varsa) arabanızın bakımını yaptınız, evinizi temizlediniz. Değer verdiğiniz her şey ilgi alanınıza girmişti ama şimdi farklı hissediyorsunuz. Önümüzdeki günlerde en çok sohbet etmekten, gezip tozmaktan keyif alacaksınız.Yerinizde durmakta, işinize odaklanmakta güçlü çekebilirsiniz. Bu dönemde tek bir şeyle ilgilenmek size göre değil, dikkatiniz çabucak dağılabilir. Ayrıntılara hakim olmanız gereken bir işiniz varsa ekstra dikkatli olmalısınız. Örneğin, yemek yaparken, araba kullanırken gözünüz açık olsun, her zamankinden daha fazla hata yapabilirsiniz. Mutlu olmak için: Sevdiklerinizi arayın, uyumadan önce kitap okuyun.

ASLAN

Hassas ve gergin dönem sona erdi. Bugün uyandığınızda daha güçlü ve istikrarlı hissedeceksiniz. Birkaç gündür hiç size uygun olmayan bir ruh hali yaşadınız belki ama şimdi durum farklı. Bugün kendinizi istikrarlı hissediyorsunuz, temelleri sağlam bir bina gibi sarsılmayacak bir ruh haliniz var. Hayatınızı kendiniz kazanıyorsanız, işinize karşı daha duyarlı olacağınız bir döneme girdiniz, bugün aklınızda ya para olacak ya da kazancınızı artırmanın yolları…Ayrıca değer verdiğiniz şeylerle ilgilenmek için harika bir dönem. Örneğin, fırsat bulamadığınız için bir türlü temizletemediğiniz arabanızı yıkamaya götürün. Mutlu olmak için: sahip olduklarınız size yeter, onlarla ilgilenin.

BAŞAK

Kimselerle konuşmak istemediğiniz, yalnızlığa ihtiyacınız olan birkaç günü atlattınız. Geçmişte yaptığınız doğru ve yanlışları değerlendirmek için tek başınıza olmanız gerekiyordu. Şimdi durum değişti, dışarı çıkmanın zamanı. Bu dönemde duygusal olarak kırılgansınız çünkü ego’nuz tetikte bekliyor. Tam bir düello havasındasınız. Benliğiniz ve kimliğinize odaklanacağını iki gün boyunca kendinizi savunmak isteyeceksiniz. Bu nedenle, normalde kızmayacağınız şeylere kızabilir, alınmayacağınız şeylere alınabilirsiniz. Duygularınız kaygan bir zemin gibi, üzerine basan yere düşüyor. Mutlu olmak için: duygusal olarak hassas olduğunuzu bilin, sert tepkiler vermeyin.