YENGEÇ

Birkaç gündür ay sizin burcunuzda olduğu için, duygusal olarak normalden daha hassastınız. Kendinizi kırılgan hissetmiş, kolay sinirlenmiş olabilirsiniz. 
Bugün farklı bir ruh haliyle uyandınız: daha sağlam, daha istikrarlı hissediyorsunuz. Bu iki gün, kendinizi daha da güvende hissetmenize katkı sağlayacak konularla ilgilenmekten mutlu olacaksınız. Bankadaki paranız, eviniz, arabanız, belki sevgiliniz… Hangisi güven veriyorsa, o konuda yaşanan gelişmelere karşı hassasiyetiniz artacak. İyi gelişmeler çok mutlu, kötü gelişmeler çok mutsuz edebilir. 
Hatırlatayım, konu ne olursa olsun, mevcut durumu değiştirmek için doğru zamanlar değil. Bu dönem, değişime karşı duygusal direnciniz çok yüksek. Değişim için 2 gün sonrasını bekleyin. 

ASLAN

Yoğun ve içe dönük 2 günden sonra nihayet bu sabah uyandığınızda mutlusunuz. Ay sizin burcunuzda, yepyeni başlangıçlar yapmak için hazırsınız.  
Biraz alıngan ve hassas olacaksınız çünkü ego’nuz bu sabah erkenden uyandı, sporunu yaptı ve kavga etmeye hazır 🙂 Normale kıyasla daha çabuk sinirlenebilir, hızlı tepkiler verebilirsiniz. Size önerim, iki gün boyunca kırılgan bir ruh halinizin olacağını kabullenip, kimseye suç bulmamak. İnsanlar daha kaba değil, siz daha alıngansınız, unutmayın. 
Mutsuzsanız yapılacak en iyi şey, bir komedi filmi izlemek olacaktır. Göreceksiniz, hemen yüzünüz gülecek.

BAŞAK

Geçtiğimiz günlerde eşsiz insanlar olduğunuzu ispatlamak için insanların arasına karışmak sizi mutlu etmişti ancak bu sabah uyandığınızda bambaşka bir hikayenin kahramanı olarak buldunuz kendinizi. 
Sohbet etmek yerine düşünmek, insanların arasına  karışmak değil yerine kendi başınıza vakit geçirmek daha rahatlatıcı geliyor. Hatta sizi sohbet etmeye zorlayanlara kızıyor olabilirsiniz. Bu dönem kesinlikle bir duygusal inziva dönemi. 
Kendinizi mutsuz veya huzursuz hissediyorsanız, boşuna sebep aramayın. Yalnız kalmak için fırsatlar yaratın, geçmişte yaptığınız hataları düşünün, gerekiyorsa kendinizi azarlayın. Bu günler de eksi defterleri gözden geçirin, notunu verin ve kapağını kapatın! Birkaç gün sonra yepyeni bir dönem başlayacak. 
]]>