YENGEÇ Duygularınızı dışa vurmaktan, kendinizi ifade etmekten mutlu olacaksınız. Yepyeni başlangıçlar yapmaktan mutluluk duyacaksınız. Ancak unutmayın, hassas bir dönemdesiniz, normale göre daha alıngan, her zamankinden daha kırılgansınız. Bu nedenle, sinirlendiğinizde tepkisel davranabilirsiniz. Ego’nuz sabah erkenden uyandı, dimdik ayakta ve kavga etmeye hazır.

ASLAN 

Sizin tarzınıza uygun değil ama kalabalıklara karışmak için yanlış zaman. İçinize dönün, kendinizi dinleyin, sizi en çok bu mutlu edecek. Günlük hayatın yorucu işlerini düşünmeyi bırakın, 10 dakika bile olsa, sizi mutlu edecek hayaller kurun. Arkadaşlarınızdan izin isteyin, akşam yemeğine sizsiz gitsinler. Yalnız kalmak için fırsatlar yaratmalısınız.

BAŞAK

Ne kadar özel insanlar olduğunuzu göstermenin tam zamanı. Evet, hepimizi kurallarla dolu bir hayatın parçasıyız ancak arada sırada bileğimizdeki kelepçeleri çıkarıp özgürce dolaşmanın verdiği hissi, başka ne verebilir ki? Arkadaşlarınızla sohbet etmek, farkınızı ortaya koymak için çok ideal günler. Ama dikkat edin, arkadaşlarınızın olumsuz ruh hali size bulaşmasın. 
]]>