GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIYENGEÇ – ASLAN – BAŞAK: 11-12 Mayıs

Mayıs 10, 2014by Zafer Ceyhun0

Ay, bugün-yarın terazi burcunda olacak, duygularımızda 2 günlük yeni bir döneme giriyoruz. Bu dönemin enerjisi, ilişkilere karşı hassastır, çatışmaktan ziyade uzlaşmak ister. Bu nedenle, bugün-yarın doğacak bebekler, hayatları boyunca ilişkilerinde her zaman uyumlu olmayı tercih edecek, gerginliklerden sakınacak, kötü giden ilişkileri nedeniyle duygusal olarak sarsılacaklar.

Önemli Not:
  1. Ay, terazi burcunda iki gün boyunca yapacağı seyahat sırasında zaman zaman venüs, mars, jüpiter, uranüs ve pluto ile olumsuz etkileşimler yaşayacak. Bu nedenle hepimiz, birkaç gün boyunca duygusal çalkantılar yaşayacağız. Alınganlıklar artabilir, tahammül sınırlarımız daralabilir, çok güçlü tepkiler verme ihtiyacı duyabiliriz. Bunun bilincinde olup, sağ duyuyu elden bırakmamaya çalışın. Yakında jüpiter imdadımıza yetişecek.
  2. Ay yetmezmiş gibi, güneş ile satürn arasında olumsuz etkileşim de olacak. Güneş tutulması ile oluşan gündeminizin yarattığı baskıyı artıracaktır, sabır…
Burcunuzun gündemini, bu bilgiler ışığında değerlendirin. Sevgiler/Saygılar.

YENGEÇ BURCU

Geçtiğimiz günlerde sohbet etmek, sevdiklerinizle birlikte olmak, gezip tozmak sizi rahatlattı. Belki yerinizde durmak istemediniz. Bugün itibarı ile sizin yapınıza daha uygun bir ruh haline bürüneceksiniz: mutluluğunuzun yolu evinizden geçiyor.
Bu dönem beraberinde, içe kapanık bir ruh hali getirebilir, bu nedenle daha çok evde zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hem zaten yeterince yoruldunuz, şimdi evinizin sıcaklığına ihtiyacınız var. Dışarı çıkmayın, arkadaşlarınızın -hatta sevgilinizin- buluşma teklifini kibarca reddedin, bir süre evde olacağınızı söyleyin. Kalabalıklara karışmak sizi yorabilir. Hem unutmayın, notta belirttiğim gibi, bugünlerde çatışmak için çok fazla bahane olacak.
Aile içi meselelere karşı ekstra hassas olabilirsiniz, çatışma riski burada da mevcut. Bir sorun varsa, çözmeye çalışmak için doğru zaman değil. Erteleyin.
Mutlu hissetmek için: evde olun: kitap okuyun, tv izleyin.

ASLAN BURCU

Birkaç gündür iki kere düşünüp bir kere konuştunuz, ağır adımlarla ilerlediniz, riske girmekten kaçındınız. Eşinizle/sevgilinizle ilgilendiniz, zamanınız kaldıysa (varsa) arabanızın bakımını yaptınız, evinizi temizlediniz. Değer verdiğiniz her şey ilgi alanınıza girmişti ama şimdi farklı hissediyorsunuz.
Önümüzdeki günlerde kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Bu nedenle, rahatlamak için sohbet etmeyi, aklınızdan geçenleri söylemeyi  tercih edebilirsiniz ancak unutmayın, gerginliklerin ve çatışmanın yaşanabileceği bir dönem giriyoruz. Birkaç gün boyunca, yakınlarınızla yapacağınız sohbetlerde hem daha alıngan olabilirsiniz, hem daha kırıcı…Kolay olmayacak ama kontrollü olmaya çalışın.
İki gün boyunca işinize odaklanmakta güçlü çekebilirsiniz. Tek bir şeyle ilgilenmekte zorlanabilirsiniz ve dikkatiniz çabucak dağılabilir. Bu nedenle, özellikle araba kullanmak gibi dikkat gerektiren işler yaparken gözünüz açık olsun, her zamankinden daha fazla hata yapabilirsiniz.
Mutlu olmak için: geçmişte çatışma yaşadığınız insanlardan uzak durun, sorun varsa erteleyin.

BAŞAK BURCU

Duygusal olarak hassas olduğunuz, düşünmeden sert tepkiler verdiğiniz dönem sona erdi. Bugün uyandığınızda daha istikrarlı hissedeceksiniz. Ancak, gökyüzünde işler yolunda gitmiyor. Birkaç gün boyunca ne kadar sağlam bir ruh haliniz olursa olsun,sizi çileden çıkaracak bir şeyler çıkabilir.
Bugün sapasağlam bir hissiyatla uyandınız, kendinizi güçlü ve değerli hissediyorsunuz, diğer burçlara göre daha şanslı olduğunuz kesin. Bu nedenle, bu dönemi daha rahat atlatacaksınız. Tabi bunu söylerken, hafta sonu olduğu için çalışmadığınızı varsayıyorum. Çalışanlar için durum farklı: iş yerinde daha hassas olabilir, sahip olduğunuz her şeye karşı korumacı hissedebilirsiniz.
Ayrıca değer verdiğiniz şeylerle ilgili yaşanacak olumsuz gelişmelerde, buna sizi değersiz gören insanlar dahil, tepki vermek isteyebilirsiniz. Bu dönem makul çerçeve içinde kalmak kolay olmayabilir. Siz her zaman dikkatlisiniz ancak yine de uyarmadan geçemeyeceğim: bu sefer, iki kere dikkat.
Mutlu olmak için: sahip olduklarınız size yeter, onlarla ilgilenin.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin