Yükselen YayYay Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Haziran 29, 2015by Zafer Ceyhun64

Yay burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Temmuz burç yorumları önceki yazılarımdan farklı olacak çünkü Temmuz farklı bir ay. Temmuz 2015’te karşılaşma ihtimaliniz olan riskleri ve fırsatları, lafı hiç uzatmadan, madde madde anlatacağım. Hadi başlayalım. Temmuz iş hayatınızı, gelirinizi ve giderinizi temsil eden alanda yaşanacak Dolunay ile başlıyor. Bu konuda bir gelişme/beklenti varsa, haber Temmuzun ilk haftasında şekillenecektir. Aynı konunun 15-16 Temmuz gibi yeniden gündeme gelebileceğini hatırlatayım. Ay boyunca gezegenler arasında sert etkileşimler olacağı için temkinli olmak, riskten uzak durmak yerinde olur. Normalde almaktan çekinmediğiniz riskleri bu ay almayın. Temmuz’da yay, koç ve aslanlar için risk diğer burçlardan daha fazla. Mesela uykulu araba kullanmayın, denizde çok açılmayın, çocuklarınız varsa havuzda yalnız bırakmayın gibi. Tedbirli olun işte, Temmuzda tersliklerin yaşanma ihtimali biraz daha fazla olacak. Evet bu riskler her zaman var, bu ay bir çentik yukarıda. Temmuz 2015 astroloji gündeminin önemli bölümleri şöyle:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Hadi şimdi bunların ne anlama geldiğini anlayalım.

Yay Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

Temmuzu anlatmak için 4 etkiden bahsetmem gerekiyor: Mars, Satürn, Neptün ve Pluto. Öncesinde bir hatırlatma: Hayatınızda önemli bir değişim söz konusuysa, bu değişimin 1 Temmuzda olması mümkün. 1 Temmuzda alacağınız haberleri not edin, önemli bir gün çünkü. Eğer tarihi siz belirleyebiliyorsanız, 1 Temmuzu seçin. Mesela, birisi ile ilk kez buluşacaksanız, rezervasyonu 1 Temmuz için yapın.

Temmuzda Satürn etkisi

Satürn 2015 yılı boyunca sizin burcunuzdaydı ama geçen hafta akrep burcuna geri döndü! Şimdi Satürn etkisini doğru bilmeyenler “ohhh be kurtulduk” diyecek ama hiç de öyle değil. Satürn’ün akrep burcunda olduğu 2013-2014 yıllarını bir düşünün: sıkıcı bir his, yalnızlık, sağlık sorunları, hapsedilmiş gibi hissetmek, kimseyle konuşmak istememek vs.. Satürn akrepte iken yayları hayattan soğuttu desek yeridir 🙂 Neyse ki Satürn yıkıcı bir etki değil, kalıcı hasarlar bırakmadan geçip gidiyor. Gitmişti, yine geldi… Satürn, Eylül ayının ortasına kadar yaklaşık 3 ay yeniden akrepte olacak. Son günlerde yine -garip bir şekilde- hiçbir şey yapmak istemiyorsanız, yalnız kalmak, işten sorumluluktan uzak olmak istiyorsanız kendinizi yadırgamayın, Eylüle kadar sabır. Tatil yapacaksanız, dinlenmeye yönelik bir plan yapın; bol bol okuyun/yazın, kendi sesinizi dinleyin, kalabalıklar işinizi kolaylaştırmayacaktır. Ayrıca, eşiniz/sevgilinize karşı mesafeli hissedebilirsiniz, şartlar gereği ayrı düşebilirsiniz. Tersine o size uzak davranabilir, iletişim kurmak istemeyebilir. Ne olursa olsun, bu sürecin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin, Eylül ortasında bitiyor, son!

Temmuzda Mars etkisi

Mars, küçük bir çocuğun neşeli ve bazen de huysuz enerjisine benzer. İstediğini aldıysa gözleri ışıl ışıl olur, neşeyle güler oynar ama tersi olduğunda kızar, huysuzlanır ve ortalığı ayağa kaldırır. Mars, Temmuz ayının tamamında yengeçte olacak. Yengeç burcu sizler için şunları temsil eder:
 1. cinselliği
 2. paylaşımı ve birlikte hareket etmeyi
 3. hırsı, güç tutkusunu ve kıskançlıkları
 4. finansal ihtiyaçları, özetle parayı
 5. korkuyu ve bir şeyin sona ermesini (ölüm dahil)
Gördüğünüz gibi Mars’ın etki edebileceği alanlar epey farklı. Aslında işin içinde Satürn ve Pluto etkileşimleri olmasaydı, heyecan dolu bir ay sizi bekliyor derdim ama ben olumsuz alternatifleri hatırlatmak zorunda hissediyorum. Dediğim gibi, risklerden uzak olmakta fayda var. Bu ay maddi ve manevi kayıplar yaşanma ihtimali daha fazla çünkü. Ayrıca, gizli saklı işlerden uzak durun, yasak olana meyletmeyin, bırakın bu ay tüm tabular yerinde kalsın.

Temmuzda Neptün etkisi

Neptün 2011 yılından beri evinizi, ailenizi, aile büyüklerinizi ve yatırımlarınızı temsil eden alanda bulunuyor. Bu gezegenin çok ilginç bir etkisi vardır: Tesiri altında giren alan, hayatımızın hem gelişim alanı olur hem de sorunlu alanı olur. En büyük ilerlemeler bu alanda olur ancak bir türlü işler istediğimiz gibi gitmez, mutlu olmakta, tatmin olmakta zorlanır. Son yıllarda bir aile kurma isteğiniz arttı mı? Çocuk sahibi olmak, hayalinizdeki güzel evde eşiniz/çocuklarınızla mutlu bir şekilde yaşamak istiyorsunuz. Belki de zaten bunlara sahipsiniz ama bir türlü istediğiniz gibi olmuyor mu? Neptün böyle bir gezegen işte. Diğer yandan aile büyükleriniz, evinizle ve eşinizle ilgili meselelerde çok şey isteyip elde etmekte çaresiz kalmış olabilirsiniz. Aile, ev ve yatırımlarınızla ilgili bu gelişmeler, Güneş-Neptün etkileşimi nedeniyle, Temmuzun ilk 10 günü, özellikle Dolunay sırasında öne çıkacaktır.

Temmuzda Pluto etkisi

Dolunay, Pluto’nun bulunduğu oğlak burcunda gerçekliyor. Oğlak burcundaki gelişemler her zaman iş hayatınızdaki gelişmelere işaret eder, ayrıca kazanç/harcamalarınızla da ilişkilidir. Pluto etkisi şöyle yaşanır: saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı veya zorunluluğu! Bu etkinin hayatınızda nasıl yaşandığını anlamak için Nisan ayına dönelim mi? Bir düşünün lütfen, Nisan-Mayıs aylarında isteyerek veya istemeden soluksuz odaklandığınız mesele ne oldu?
 1. işe girmek, iş değiştirmek, işle ilgili bir mesele
 2. iş yerindeki insanlar veya konumunuzla ilgili bir mesele
 3. kazancınız ve/veya harcamalar
 4. rahat etme ihtiyacınız, keyif ve zevk, cinsellik
Pluto gerilemesi devam ediyor ancak Temmuz ayında önemli bir gelişme olacak Güneş-Pluto karşıtlık yaparak, Nisandan bu yana devam edecek konunun çözülmesini sağlayacak. Yeni bir safha geliyor. Mars, Satürn, Neptün ve Pluto etkileri bir araya geldiğinde, Temmuzdaki gündeminizi şöyle özetleyebiliriz:
 1. iş hayatınız ve parayla ilgili diğer meseleler
 2. önemli harcamalar veya büyük kazançlar
 3. aile hayatınız, eviniz veya aile büyükleriniz
Dolunaya geçmeden son olarak bir hatırlatma: Tatile giderseniz denizde fazla açılmayın, yorgunken araba kullanmayın, küçük çocuklarınız varsa denizde/havuzda yalnız bırakmayın vs. Yani aklınızda olsun, her zaman ne kadar dikkatliyseniz 2 katı dikkatli olun, tedbirli olun. Şimdi gönül rahatlığıyla Dolunay ve Yeniay gündemini yazabilirim 🙂

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Dolunay yeni gündem oluşturmaz, var olan bir konunun sonuçlanmasına neden olur. Mesela gündemdeki konu bir sonuca bağlanır veya alınan bir kararla mesele netleşmiş olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. iş hayatınızla ilgili mesele sonuçlanacak
 2. gelirinizi ilgilendiren bir konu varsa netleşecektir
 3. harcama yapmanız gerekebilir, bir şey satın alınabilir
Dolunay gündeminiz 6 – 7 Temmuz civarında sonuçlanacak. Neptün bölümünde bahsettiğim gibi, ev ve aile hayatınızı temsil eden sonuçları olma ihtimali yüksek.

16 Temmuz Yeniay

Yeniay demek başlangıçlar demektir. Başlangıç enerjisini 16-17 Temmuz civarında yoğun olarak hissedeceksiniz. Peki gündeminizde neler olacak? Bazı olasılıklar:
 1. daha çok para kazanmak için bir girişim
 2. büyük bir odaklanma ile yeni bir hedef
 3. finansal/sosyal işbirlikleri, stratejik ortaklık kurma isteği
 4. cinsel hayatınızı etkileyecek bir gelişme
Bu arada bir dipnot ilave edeyim. Dolunayda aldığınız sonuçlar, Yeniay gündeminizin de bir parçası olacaktır. Bu nedenle, finansal bir mesele olması daha muhtemel görünüyor. Aslında benim açımdan bakıldığında, ihtimaller sınırsız 🙂 Olası gündeminize göre aradaki bağlantıyı ancak siz tahmin edebilirsiniz.

Diğer önemli günler

19 Temmuzdan itibaren negatif veya büyük kararlar vermeyin! Negatif karara örnek işten ayrılmak, büyük karara örnek ise ailelerin onay vermediği bir evlilik için adım atmak. 19 Temmuz’dan itibaren Venüs gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz ve gerileme tam olarak 25 Temmuzda başlayacak. Bu nedenle özellikle görüntü değişikliğine yönelik her türlü önemli kararı ertelemek yerinde olur. Diğer yandan, her ne kadar Jüpiter ilişkileri temsil eden alanda olsa da, Venüs gerilemesi nedeniyle ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşabilir. Mesela yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye yazdım bunları. 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Son kez hatırlatayım: Tatil yapıyorsanız risk almayın ve sevdiklerinizi de yollarda ve denizde dikkatli olmaları yönünde uyarmayı ihmal etmeyin. Umarım sorunsuz bir Temmuz yaşarsınız, Ağustos ayına iyi bir başlangıç yaparsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

64 comments

 • Dertli

  Haziran 29, 2015 at 11:41 pm

  Ceyhun bey,
  boşanma için adım atacaksak eger en doğru zaman ne zaman? 19temmuzdan öncesi mi yoksa venüs gerilemesinin sonu olan 15 eylül mü?
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2015 at 12:10 am

   eğer şiddet vb ciddi sorunlar, geri dönülemez bir durum yoksa Eylüle kadar zaman tanımalısınız…

 • Ozlemm

  Haziran 30, 2015 at 9:15 am

  basak burcu unutulanlar arasinda mi ?

  Reply

 • Metanet

  Temmuz 1, 2015 at 11:45 am

  Teşekkürler Ceyhun bey…

  Reply

 • sessiz

  Temmuz 1, 2015 at 11:35 pm

  korkmalımıyım bilemedim simdi :))

  Reply

 • nil

  Temmuz 1, 2015 at 11:50 pm

  Erkek arkadasimla dogumgunlerimiz ayni 15.12.89 iliskimiz daha 2 aylik ama surekli zitlasiyoruz,kimse iliskiyi birakip gitmiyor da,merkur retrosunda da baslamadik iliskiye ama devam eden bir iletisim problemi var anlayamadim :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:18 am

   Aynı burç ilişkileri zordur Nil hanım

 • Kedi

  Temmuz 2, 2015 at 12:17 am

  Venüsüm marsla kare açı yapıyor, 15temmuz veya 16 temmuzda otomobil yolculuğu için tehlikelimi olur? Kare açı nedeniyle sormak istedim,tesekkürler.

  Reply

 • Nilgün

  Temmuz 2, 2015 at 1:28 am

  Kızım 6.12.1989 doğumlu yay burcu,2015 yılın kadar evlilik yaparsa iyi sonrası kötü yapmasın dediler?Böyle bir şey varmı yaylar için?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:35 am

   Kim neye göre söyledi bunu?

 • Gizemli

  Temmuz 2, 2015 at 1:40 am

  Zayıflamak için diyete başlamayı düşünüyorum başlamak için venüsü beklemeli miyim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 1:59 am

   Dolunayda başlayın..

 • Gizemli

  Temmuz 2, 2015 at 1:06 pm

  Tesekkür ederim 🙂

  Reply

 • Esra

  Temmuz 2, 2015 at 1:31 pm

  CEYHUN BEY MERHABALAR
  DÜN İLK GÜNDEM VE İLK SIKINTI GELDİ.HAKKIMIZDA HAYIRLISI.SON 1,5 YILDIR HERŞEY TEKERRÜR EDİYOR GİBİ.TAM DÜZELTİYORUM.BİR BAKIYORUM EN BAŞA DÖNMÜŞÜM.BUNUN YANINDA GÜZEL GELİŞMELER TABİKİ OLUYOR FAKAT ÇOK TA YIPRATIYOR..NE ZAMAN BİTECEK BİR OHH DİYECEĞİZ ÇOK MERAK EDİYORUM..BURCUM YAY YÜKSELENİM ASLAN.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 9:32 pm

   Hiçbirimiz hiçbir zaman şöyle doya doya OHH BEEE diyemeyeceğiz, yaşamın kuralları buna müsade etmiyor ki!
   çocukluk yıllarımızda kaldı o günler 🙂

 • Dilek

  Temmuz 2, 2015 at 6:08 pm

  Ceyhun bey bu2 temmuz dolunayı iş hayatını nasıl etkileyecek olumlu olumsuz mu acaba bu tarihlerde yeni işe başlayacaklar nasıl etkilenir. Sevgiler iyi ki varsınız 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 7:17 pm

   iş başlamak için süper bir tarih, Dolunayla ilişkili olduğu kadar Venüs-Jüpiter kesişimiyle de ilişkili.
   hayırlı olsun Dilek hanım 🙂

 • yeşim

  Temmuz 4, 2015 at 3:38 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, 24.11.1990 21.30 doğumluyum güneşim yay yükselenim aslan jüpiterim aslan venüsüm yayda. Temmuz ya da ağustos ayında venüs retrosu süresince eski sevgilimin geri dönme ihtimali var mı ? Umarım hazır venüs jüpiter kavuşmuşken cevap verirsiniz. Hayatımın belirleyici cevaplarından biri olucak. Tesekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2015 at 4:20 pm

   Merhaba Yeşim hanım,
   Dönmesini bekleyecek misiniz, yeniden başlayalım diyecek misiniz?

  • yeşim

   Temmuz 4, 2015 at 4:39 pm

   Ben demesemde o dönse olmaz mı ? 🙂 ihtimal yok mudur hiç. Bu arada geri döndüğünüz için teşekkür ederim, çok sevindim. En azından siz döndünüz 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2015 at 5:53 pm

   bu durumda zaman gösterir diyeceğiz 🙂

 • ŞENOL

  Temmuz 6, 2015 at 11:53 am

  yay burcuyum , yükselenim ikizler .. 27 ocak ta merkür retrodayken şu anki işimle ilgili sözleşme imzaladım .o günden beri sıkıntı ve kaygı lar dan kurtulamadım . nihayet 1 temmuz da istifamı verdim fakat 2 ay içinde istifamı geri alma hakkım var . bu güzel işi kaybedeceğim için üzülüyorum fakat 27 ocak tan beri darmadağın oldum . sizce ne yapmalıydım ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 6, 2015 at 8:48 pm

   Ne oldu da bu kadar sarsılsınız Şenol bey?

  • ŞENOL

   Temmuz 7, 2015 at 9:56 am

   27 ocak tan beri sözleşmeli olarak çalıştığım , her gün sinirimi bozan 1 yada daha fazla olay yaşadığım , sürekli göğsümün darlandığı ; FAKAT çok iyi para kazandığım işimden 1 temmuz itibarıyla istifa ettim . İstifamı 1 ay içinde geri alabiliyorum . Umudum daha huzurlu ve daha çok para kazanabileceğim bir işe geçebilmekti . 5 aralık 1962 saat 15.30 doğumluyum .

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 7, 2015 at 11:08 am

   Şenol bey olaya şöyle bakıp değerlendirin:
   Satürn 2015te yay burcuna geçtiği için, siz eskiye göre daha gergin/yorgunsunuz..Haziranın 3 haftasına kadar özellikle 2015 zorlamıştır. Bu hisleri eski işinizde olsanız da yaşayacaktınız çünkü Satürn iş/hayat tarzından bağımsız tüm yayları benzer şekilde etkiliyor. Bu durum 2 yıl daha devam edecek, hangi işte olursanız olun, bu his devam edecek.
   Ben olsam ayrılmazdım ve baskıyı kabullenirdim, zaten kaçış yok!

 • ŞENOL

  Temmuz 7, 2015 at 4:38 pm

  Ülkemizde genel seçimler astrologların uyarılarına rağmen merkür retrosunda yani 7 haziran da yapıldı . sonuç malum . sizce seçimin tekrarlanması mutlaka gerekecekmi ? Aynı şekilde bende merkür retrodayen 27 ocakta imzaladığım sözleşmemi fesh edip aynı iş ile yeni sözleşme imzalarsam sonuç farklı olabilirmi ?

  Reply

 • Yavuz

  Temmuz 8, 2015 at 1:57 pm

  Bir ameliyat olma durumu var ise bunu temmuz ağustosta yapmak mi yoksa bir kaç ay sonra mı daha dogru olur,yay burcu, yükselen akrep, ay aslan. Teşekkür ederim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 8, 2015 at 9:45 pm

   Yavuz bey merhaba,
   Sağlık çok önemli ve hassas bir konu, harita analizi yapmadan cevap vermem doğru olmaz, analizlere de Ekim gibi başlayacağım, bu nedenle size net bir cevap veremiyorum,
   Ancak yay burcu için “genel anlamda” Kasım ayları hastane/ameliyat ile ilişkilidir diyebilirim, ama Kasımda ameliyat olun diyemiyorum malesef.
   Sağlınıza kısa zamanda kavuşmanız dileğimle.
   ceyhun

  • Yavuz

   Temmuz 9, 2015 at 10:31 am

   Teşekkürler, Hayati değil, erteleyebilecegim bir operasyon, fakat huyuk bir sikintiyi yok edecek insallah,fakat zamanlamaya karar veremedim. Yine de sagolun

 • deniz

  Temmuz 9, 2015 at 12:10 pm

  ceyhun bey merhaba yay burcuyum.1 senedir sıkıntılı giden bir işte çalışıyorum.15-20 temmuz gibi işten ayrılmayı planlıyorum. (çok büyük ihitmallede mahkemelik olarakdoğru zamanmı acaba.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 9:10 pm

   Doğru zaman değil diyebiliriz aslında…
   Satürn yay burcuna geçinceye kadar beklemeniz halinde (Eylül-Ekim gibi) sorun olur mu? Yani acil mi?

  • Yavuz

   Temmuz 9, 2015 at 10:40 pm

   Zafer bey teşekkür ederim 🙂 bugün doktorlar görüştüm, eylül, ekim den de sonra olmasi daha dogru olacakmış 🙂 kışa kaldı mecburen 🙂 acil değil, sadece doğru doktor doğru zaman.. o da hemen olamıyor:) hayırlısı bu sanırım, sizin söylediğinizle tutarlı oldu. Peki saturn yay burcuna geçince demenizin sebebi nedir? ?

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 10, 2015 at 12:04 am

   Çünkü Satürn akrep burcundayken işlerin ters gitmesi daha olası…Eğer doktor net değilse veya başka doktordan fikir almak gerekirse Ekim ayları yay için uygundur denilebilir.
   Sağlık sıhhat dilerim, Ceyhun

  • deniz

   Temmuz 10, 2015 at 1:07 pm

   cevap vereceğinizi düşünmemiştim:)son dakikaları oynuyorum aslında.dayanılır gibi değil.7 aydır ücret ödemedikleri gibi ödemeye dair iyi niyette yok ve ben kendimi artık iyice enayi gibi hissediyorum.uff amma döküldüm burda.kusura bakmayın.bu arada yükselenmim aslan.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 10, 2015 at 2:16 pm

   Epey zor durummuş…umarım en doğru kararı alırsınız.

 • deniz

  Temmuz 10, 2015 at 4:01 pm

  neyse en azından zorluğu konusunda hemfikiriz.çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

  Reply

 • su

  Temmuz 11, 2015 at 7:24 pm

  Ceyhun bey finansal konuda ne zaman rahatlayacak yay burclari borclarimizi bitirecekmiyiz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 11, 2015 at 8:13 pm

   Merhaba, bu soruya evet/hayır şeklinde cevap verebilmem için yay burcu olanların çoğunun borcu olması ve finansal sorun yaşıyor olması gerekirdi ancak durum böyle değil…
   Pluto, 2008 yılından beri işiniz ve gelirinizle ilgili alanda bulunuyor ve 2023’e kadar da aynı alanda olacak.
   Bu etkiyi doğru anlamaya çalışın mutlaka, geçmişte Pluto hakkında yazdım, Temmuz yorumunuzda da var.
   Sevgiler, Ceyhun

 • şenol

  Temmuz 14, 2015 at 2:09 pm

  astrolojik haritama göre doğum anımda : güneş yay da , ay balık ta , merkür yay da , venüs akrepte imiş . yükselen burcum boğa . özellikle merkür ün yay da olması beni ne kadar etkiler ? teşekkür ederim .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 14, 2015 at 2:42 pm

   Şenol bey doğum anınızda (harita) Merkürün yayda olması, şu anda sizi siz yapan önemli faktörlerden biri..
   Yani sizi dünden bugüne etkileyen bir etki gibi düşünmeyin, haritadaki her şey sizin bir parçanız olarak doğumunuzdan beri vardır ve sizi siz yapar…
   Merkürü koç olan biriyle Merkürü yay olan biri doğuştan farklıdır ve asla biri diğeri gibi olamaz..
   Harita biziz, haritanız sizsiniz!

 • tuğba avci

  Temmuz 14, 2015 at 6:50 pm

  Mrb,ceyhun bey yay burcuyum yukselen ikizler erkek arkadasimi ailemle ne zaman tanistirmaliyim sizce saturunun yay burcuna gecmesini ve venusun gerilemesinin bitmesinimi beklemeliyim simdiden tesekkur ederim hoscakalin.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 14, 2015 at 8:42 pm

   Tuğba hanım merhaba, evet tıpkı dediğiniz gibi Gerileme bitsin, Satürn yaya geçsin.

  • tugba

   Temmuz 25, 2015 at 12:00 pm

   Cok tesekkur ederim saolun:)

 • Firdevs Yüksel

  Temmuz 20, 2015 at 1:19 pm

  Kızım yay burcu,yeni bir kişi ile tanıştı,oğlak burcu.18 temmuzda tanıştılar,nasıl hareket edelim,

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 2:09 pm

   Firdevs hanım sorunuza cevap verebilmek için hem kızınızın hem de arkadaşının haritasını analiz etmem gerekiyor ancak analizlere Ekimde başlamayı planlıyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • gizem ttt

  Temmuz 20, 2015 at 5:32 pm

  hayatımın en iğrenç gününü yaşıyorum gündemimde ne varsa bugun patlak verdi her gittiğim yere uğursuzluk götürdüm bu neyin kafası derler ya bu neyin etkisi 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 6:01 pm

   15 Temmuz Mars-Pluto karşıtlığının sonucu Gizem hanım…

 • Gizem ttt

  Temmuz 20, 2015 at 11:30 pm

  Yaktı beni zafer bey son günlerde sağlıktada kötü durumdaydım tam iyileşti diye düşünütken bugun tekrar nüksetti 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 12:46 am

   Eylül sonrası sağlık sorunlarınız azalır Gizem hanım, belki de tamamen biter. Satürn akrepteyken sorunların yeniden oluşması normal, üzülmeyin…
   Sevgiler, Ceyhun

  • Gizem ttt

   Temmuz 22, 2015 at 2:27 pm

   Teşekkür ederim ceyhun bey 🙂 inşallah sona erer 🙂

 • Hatice

  Temmuz 21, 2015 at 10:38 am

  Ceyhun bey bu burc sevgilimin bende kovayim ama biz bayramin ikinci gunu ayrildik aramadi aramadimda siz iki burctada ayriliktan bahsetmemissiniz hic butun yorumlariniz birebir tutmustu evlilik karari almistik cok cok ani oldu bu is

  Reply

 • Burcu

  Temmuz 23, 2015 at 2:17 am

  Merhabalar,
  Venüs gerilemesi 9 Eylül’de bitiyor diye biliyorum, doğru mu? 10 Eylül’de estetik müdahale için randevu aldım çünkü.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 1:57 pm

   6 Eylül Burcu hanım, gerileme bitmiş oluyor..
   şimdiden geçmiş olsun.

 • SEREN

  Temmuz 23, 2015 at 9:51 am

  Ben 28.11.1972 saat 23,45 bir yay yükseleni Başak bir kadınım..çin astrolojisinde bir fare 🙂 ve yorumlarınızı ilgiyle merakla hayranlıkla takipteyim…teşekkürederim …

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 23, 2015 at 2:11 pm

   Seren hanım merhaba,
   teşekkür etmek için zaman ayırmanız büyük incelik, ben de size tşk ederim 🙂
   hep aramızda olun..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • tugba

  Temmuz 26, 2015 at 11:41 pm

  Ceyhun bey burcum yay yukselenm ikizler bugun evlilik teklifi aldim zaten kabul edicektim ama Venus gerilerken evet dedim bu sorun olurmu nikah icin saturun yaydayken hazirliklara basliycam ama retroda evet dedigim icin pisman olurmuyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 3:02 pm

   Tugba hanım merhaba,
   zaten evliliğe giden güzel bir ilişkiniz olduğunu anlıyorum yorumdan, doğru mudur?

 • tuğba

  Temmuz 27, 2015 at 4:36 pm

  Ceyhun bey merhaba,doğru öyle gözükmekte ama ilk buluşmamız yılın ılk merkur gerılemesinde oldu ve yıne o merkur gerılmesınde ayrıldık ve yılın 2.merkür gerılmesınde tekrar devam kararı aldık ve şu zamana kadar çok iyi gidiyo evlılık teklıfınide Venüs gerılerken aldığım için üzüldüm doğrusu hep gerilmelere denk geldıgı için..şimdiden çok teşekkür ederim Ceyhun bey ilginize iyiki varsınız.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 5:53 pm

   Tuğba hanım ilişkinizin dönüm noktaları Merkür ve Venüs gerilemelerinde gerçekleşmiş. Malesef iyiye işaret değil..
   Siz ne düşünüyorsunuz peki, doğru bir evlilik olacak mı? her şeyiyle içinize siniyor mu?

 • tuğba

  Temmuz 27, 2015 at 6:41 pm

  Ceyhun bey,ocak ayı merkur gerılemesınden 2-3 gun once telde gorusup merkur gerılerken 2 kez cıkıp ayrıldık zaten o zaman kafam çok karısıktı merkurden dıye dusundum daha sonra 2 hazıran yay dolunay yakınlarda çıktık yine Merkür gerılıyordu benım burcum yay yukselen ıkızler daha önceden kaçırılmış bı fırsat ılışkı tekrar başlayabılır dıyordu tamamlanma olur gıbi yorumlar vardı dolunayda..şu ana kadarda gayet iyi giden bi ilişki evlılık uzerıne konustuk çok kez sadece evlılık teklıfı dun geldı yanı venus gerılmesınde ama aılelerle tanışma yada söz nişan saturun yaydayken ve hiçbir gerılme yokken olcak inş.çok çekmiş bir yay burcu olarak yanlış karar vermek istemem tabıkı yorumunuzu merakla beklıyorum şimdiden tesekkur ederim..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 8:08 pm

   Doğrusu siz karar vermekte zorlanıyorken ben haritalarınızı incelemeden net yorumlar yapmak istemem…harita analizlerine de Ekim gibi başlayacağım..
   En doğru kararı vermenizi diliyorum.
   Sevgiler, Ceyhun

 • tugba

  Temmuz 27, 2015 at 9:18 pm

  Tesekkur ederim ceyhun bey bende haritami yorumlatmak isterim..astrolojiyle cok yakindan ilgileiyorum faydasinida gormusumdur hep,cok tesekkur ederim ilginize .

  Reply

 • ilk.ay

  Temmuz 28, 2015 at 8:27 pm

  Zafer bey yil 2010un 6 ekimi venus akrepte gerilerken bir iliskiye adim attim. Toplamda 1 sene surdu. Ama bu 1sene boyunca cok ayrilip baristik. 2011 yili kasim ayindada tamamen bitti. Ama ben hala unutamadim. O baskalariyla oldu ama ben unutamadigim icin kimseyle olamadim. 08.07.1981 saat 4 ile 6.30 arasi dogmusum. O ise 25.11.1981de. Unutamama nedenim ve barisma ihtimali varmidir merak ediyorum

  Reply

 • ŞENOL

  Temmuz 29, 2015 at 12:11 pm

  Ceyhun bey , iş ortağım 5 mart , ben 5 aralık doğumluyum . 31 temmuz dolunay günü işyerim MERKEZ tarafından denetlenecek . Denetlemede oldukça başarısız bulunursak iş akit lerimizin feshi bile gündemde . RİSK ne kadar ?. aytaşı kullansak olumlu yönde faydası olurmu ? teşekkür ederim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin