Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Her okurumun yaşamına ışık tutacak olasılıkları aktarmak için yazıyorum, bu nedenle farklı ihtimalleri vermeye çalışıyorum. Sizin hayatınıza hangi ihtimal uygunsa onu referans alabilirsiniz. Tüm ihtimalleri yaşayacaksınız gibi düşünmeyin lütfen, hayatınıza uygun olanı yaşarsınız. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Tanıştığınız yeni insanlar sayesinde hayatınızda orta vadede açılımlar olabilir. Özellikle iş hayatınız için bu ihtimal güçlüdür. Bazı insanların yolunuzu açacağı, bazılarının da stres oluşturacağı bir yıl olacak gibi görünüyor. Stres yakınlardan gelir, fırsatlar ise tanıdıklardan, iş ortaklarından.. 2. Bir ilişkiniz yoksa, 19 -26 Şubat arasında tanışacağınız biriyle ilişki başlayabilir. Zaten bir flört söz konusu ise 24-26 Şubat önemlidir. 3. İş görüşmeleri, sınavlar için Şubatın ikinci yarısı lehte olacak. 4. Şubatın ikinci yarısından itibaren enerjiniz/neşeniz geri gelecek!

Zorluklar

1. Baskıladığınız, içinize attığınız konular aklınızı meşgul edecektir. Uyku dengeniz bozulabilir, alerjik sorunlar yaşayabilirsiniz. 2. Yakınlarınızın yaptıkları ve yapmadıkları tadınızı kaçırabilir. Yeterince destek alamadığınızı düşünüp sinirlenebilirsiniz. İlişkinizde ipler gerilebilir, kopma noktasına gelebilirsiniz. 3. Özellikle Şubatın ilk yarısında sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. 4. Ardınızdan iş çeviren insanların çirkin tavırlarına maruz kalabilirsiniz, yalanlar açığa çıkabilir, dedikodu veya iftira ile mücadele etmeniz gerekebilir. 5. İnsanlardan gizlemek zorunda olduğunuzu hissettiğiniz bir işin içinde yer alabilirsiniz. Bunun baskısıyla baş etmeniz gerekir. 6. Finansal ihtiyaçlar stres yaratabilir, bütçenizi aşan harcamalar çıkabilir.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır, her Dolunay gibi bir dönem/gündem sona erer, bir yenisine kapı aralanır. Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. Neler beklemeli? 1. Kendinizi olmak istemeyeceğiniz bir mücadelenin içinde bulabilirsiniz. 2. Parasal ihtiyaç oluşabilir, kredi kullanırsınız, satın alma süreci tamamlanır. 3. Var olan borç-alacak ilişkisi sona erer. 4. Süregelen bir dava yeni safhaya evrilir, bir konu mahkemeye tanışabilir. 5. İçinde olmak istemediğiniz bir ilişkiyi sona erdirmeye çalışırsınız fakat beklemediğiniz tepkiler gelir.

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması bir Yeniay’dır. Ne türden bir gündem oluşturabilir? 15-29 derece yükselen yay: 1. İşle ilgili bir konu oluşur, ya netleşir fakat bekleme sürecine girersiniz ya da bir süre netlik olmaz, belirsizlik olur. 2. Harcama yapmanız gerekebilir, sağlık için veya sevdiklerinize destek olmak için.. 3. İş değiştirirsiniz, işten ayrılırsınız. 0-14 derece yükselen yay: 1. Görüşmek istediğiniz ama ayrı olduğunuz biri var mı? Yeniden temas kurulacaktır. 2. Eski sevgili/dost ile görüşebilirsiniz, tesadüfen karşılaşabilirsiniz, arkadaş ortamında bir araya gelirsiniz. Alternatif senaryo yeni biriyle tanışmaktır! 3. Ara verdiğiniz spora yeniden başlarsınız, sağlık sorunları/ yorgunluk artık sona ermiştir. 4. Hareketli bir dönem başlar, yeni insanlar, sosyallik, heyecan, neşe ve coşku!! Cinsellik de bu dönemin önemli parçası olacaktır. Güzellikler dilerim.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

  • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
  • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
  • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
  • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
  • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>