Yay Burcu Mayıs 2016 Yorumu: Dönüşüm Süreci Başlıyor

Yazar 

Yay burcu Mayıs 2016 yorumunuz, Mayıs ayındaki önemli astrolojik olayları ve sonuçlarını yay burcuna göre anlatıyor, yolunuza ışık tutmayı amaçlıyor.

2016 yılının yay burcu için tarihi dönüm noktalarından biri olacağını söylemek zor değil değerli okurlarım, sonuçta bu yılın en önemli gezegen hareketleri yay burcunda gerçekleşiyor.

Bildiğiniz gibi Satürn yay burcunda ve Mart sonunda gerilemeye başladı. Ayrıca Mars da Nisan ayından beri yay burcunda ve Nisan ortasında gerilemeye başladı.

Mars’ın 2016 yılındaki seyri şöyle: Haziran ayı boyunca akrep burcunda geriliyor, Haziran sonunda ileri harekete geçip Temmuz boyunca akrepte ilerliyor ve Ağustos/Eylül aylarında yeniden yay burcunda devam ediyor.

Bunun sizler için anlamı, Temmuz sonuna kadar, bu aralar yaşadığınız yorgunluk ve isteksizlik hissinin devam edeceği…Şu anda önemli bir değerlendirme ve geçiş süreci içindesiniz. Eminim ki yaşadıklarınız bunun en iyi kanıtı..

Neler yaşadığınızı merak ediyorum, sizin adınıza da çok heyecanlıyım. 👏 Umarım ki olumlu bir gündeminiz vardır.

Önemli bir değişim öncesinde hissediyor musunuz kendinizi? Bir çeşit hazırlık içinde misiniz? Kendinizi yeni bir hayata hazırlıyor olma ihtimaliniz çok yüksek, gezegenler böyle söylüyor. 2016 yılının son aylarında artık farklı bir süreç başlamış olacak.

Yay burcu Mayıs 2016 yorumunuzda 8 Mayıs Yeniay, Jüpiter’in değişen etkisi, gerileme evresindeki gezegenlerin etkileri ve 22 Mayıs Dolunay konuları olacak.

Hadi başlayalım. 😊

Mayıs 2016 Astrolojik Olaylar ve Yay Burcuna Etkileri

Jüpiter gerilemesi 9 Mayısta nihayet sona eriyor. 🍀 ♃

9 Mayıstan itibaren şansın ve fırsatların gezegeni normal seyrinde ilerleyecek, ta ki Eylül ayına kadar..

Jüpiter etkisini hangi alanda yaşadığınızı bir kez daha hatırlatayım:

 1. iş hayatınızdaki başarılar ve kariyeriniz
 2. imajınız ve tanınırlığınız
 3. yeni unvanlar edindiğiniz gelişmeler (evlilik, anne/baba olmak vb)
 4. finansal rahatlık, maddi kazanç

Bu saydığım konular, geçen yıl Ağustos ayından beri Jüpiter desteği alıyordu, birçok yay burcu önemli kazanımlar elde etti. Ocak ayında gerilemeye başladığında ise Jüpiter kaynaklı olumlu enerji azaldı, yerini bir sorgulamaya bıraktı.

Doğru işi yapıyor muyum, nasıl bir kariyer hedefim var, başarı için neler yapmalıyım, kazancımı nasıl artırırım gibi sorular zihninizi meşgul eder olmuştu.

Şimdi Jüpiter geri döndüğüne göre, geçtiğimiz 4 ayda verdiğiniz kararları hayata geçirmenin de zamanı geldi. Artık zorlukları aşmak, fırsatları değerlendirmek daha kolay olacak. Hayırlı olsun 😊

Jüpiter geldiğinde hem istek hem de iyimserlik artar, başarıyı ve mutluluğu getiren de büyük ölçüde budur!

Bu noktada bir önerim olacak: Özellikle iş hayatınız ve maddi konularla ilgili hedeflerinizi Eylül ayına kadar sıkı bir şekilde takip edin. Kararlı olup azimle ilerleyin, gerektiğinde bedel ödemekten ve hesaplı riskler almaktan çekinmeyin. 💪 Jüpiter’in enerjisi kolay bulunur cinsten değildir, 12 yılda bir gelir.

Bu önemli hatırlatmanın ardından, yeni başlayan “gerilemeler dönemi” hakkında bilgiler vermenin zamanı geldi. 😊

Mayıs ayı boyunca Merkür boğa burcunda, Mars/Satürn yay burcunda,  Pluto ise oğlak burcunda geriliyor olacak değerli dostlar.

Yay burcu için Mayıs 2016’yı önemli yapan bir husus daha var: Ay sonunda gerçekleşecek Dolunay da yay burcunda.❗️

Hatta bir erken bilgi vereyim: Haziran ayındaki Dolunay da yay burcunda. 😊

Güneş sisteminin döngüsü diyor ki, yay burcu isen 2016 yılında hayatın değişecek. ‼️Tabi şöyle de bir durum var: Aslında değişim herkes için geçerli olacak bu yıl, elbette sizdeki durum daha çarpıcı. Bu arada, henüz sürecin başında olduğumuz için sonuçlarını yaşamadık, bu ayın sonlarında ise ilk işaretlerini göreceğiz.

Değişimin gerçek kaynağı, Mars/Satürn kaynaklı gündeminiz olacak. Peki neydi bu gündem? Detaylara bu bağlantıdan (yay burcu Nisan 2016 yorumu) ulaşıp -hemen şimdi- okuyun mutlaka. Sonra bu yazıyı okumaya devam edersiniz, en sağlıklısı bu olur.

Okuduysanız devam edelim.

Mayıs ayına ilişkin olarak vurgulamak istediğim olaylar ve tarihler var:

Birincisi, Jüpiter sayesinde Mayıs’ın ilk haftası son derece güzel etkiler içeriyor. Bir gündeminiz varsa, 1-5 Mayıs arasını seçmenizi öneriyorum.

İkincisi, 10-15 Mayıs arasında Venüs kaynaklı yine çok güzel bir enerji olacak. Venüs varken hem finansal konular hem de ilişkiler olumlu etkiler alır.

Üçüncüsü, Mars/Satürn kaynaklı gündeminizle ilgili devam eden süreç, 22-28 Mayıs aralığında bir ölçüde olgunlaşacaktır. Dolunay etkilerinde bahsedeceğim.

Dördüncüsü, Mars ve Satürn sizin burcunuzda gerilediği için fiziksel yorgunluk, isteksizlik ve odakta değişim olabilir. Hastalıklara daha yatkın olmanız da mümkündür, bağışıklık zayıflar böyle dönemlerde. Aman dikkat!

Ayrıca fiziksel anlamda kendinizi sakın zorlamayın, sakatlanma riski hiç olmadığı kadar yüksek. “Her zaman enerjik ve neşeli olan ben, neden böyle garip hissediyorum?” diye soruyorsanız kendinize, ben sizin adınıza cevap vereyim: Fiziksel enerjinin gezegeni Mars gerilerken, enerji çekilip gider. Herkes benzer durumda fakat sizdeki durum ekstra.

Son olarak, belki de en önemlisi, Mayıs ayında alacağınız kararların ve girişimlerinizin Merkür gerilemesinin gölgesinde olacağını hatırlayın lütfen.‼️

İlk defa Mayıs ayında aklınıza gelen bir fikre bağlanmayın veya yepyeni bir girişime başlamayın derim.

Merkür gerilemesi varken “şartları zorlamamak”, bu süreci sorunsuz atlatmanın en kestirme yoludur. Sorun çıktıysa ve uğraştıkça kötüye gidiyorsa çözmek için ısrar etmeyin; aniden aklınıza gelen bir şeyi zorluklara rağmen uygulamaya koymayın; beklentiniz hemen karşılanmıyorsa sabredin/bekleyin.

Kısacası kolayca halledilemeyen şeyleri öteleyin gitsin!

Merkür gerilemesi var diye korku içinde kaçışmanın bir anlamı yok fakat gerilemenin farkında olmak gerekiyor.😊 Olmayanı oldurmaya çalışmak doğru değil, heves ve heyecanla ileri atılmak doğru değil, öfkeyle ani kararlar almak hiç doğru değil.

Hayati öneme sahip konularda atılacak ilk adımları ertelemek de yerinde olur diye düşünüyorum. Merkür gerilemesi 22 Mayıs gününe kadar devam edecek. ☿

6 Mayıs Yeniay ve Yay Burcuna Etkileri

Yeniay etkilerini şu konularda yaşıyorsunuz:

 1. çalışma hayatınızda, mesela iş arkadaşlarınızla ilgili, gelişmeler
 2. iş/konum değişimi, işe başlama/ayrılma
 3. çalışma ortamınızın değişimi, yeni sorumluluklar
 4. özel hayatınızda günlük rutini daha iyi yapma çabaları
 5. iş ve çalışma arasında denge kurma isteği
 6. zaman yönetimi ve daha verimli çalışmak için girişimler
 7. sağlıklı beslenmeye yönelik kararlar/adımlar
 8. sportif faaliyetlerle ilgili kararlar

Yeniay, ilerlemeye ve atılım yapmaya yönelik bir enerji getirir değerli okurlarım. Bu nedenle Yeniay için “başlangıçlar zamanı” diyebiliriz.

Mayıs 2016 Yeniayı tek başına değerlendirildiğinde yılın en güzel Yeniayı, harika bir enerjisi var. Fakat şöyle bir durum var:

Yazının başlarında bahsettiğim üzere, Mars/Satürn gerilemeleri nedeniyle, Mayıs ayında “zamanın ruhu” ilerlemeyi ve atılımlar yapmayı değil, düşünüp değerlendirmeyi teşvik ediyor.

Yine de, eğer ki kendinizi hazır hissediyorsanız ve olumlu bir gündeminiz varsa, Mayıs ayının ilk 10 gününü değerlendirebilirsiniz.

Bu noktada bir hatırlatma: Atacağınız adımlar neticesinde oluşacak yeni durum, ileride bazı düzeltmeler gerektirebilir.

22 Mayıs Dolunay ve Yay Burcuna Etkileri

Dolunay yay burcunda 22 Mayıs’ta gerçekleşiyor, oluşan gündem Mayısın son günlerinde netleşecektir. Biliyorsunuz değil mi, her Dolunay, var olan bir gündemin sonuçlanmasına ve karara bağlanmasına vesile olur.

Diğer yandan, 22 Mayıs Dolunayı sırasında gökyüzü son derece hareketli olacak:

 1. Merkür gerilemesi sona eriyor
 2. Güneş-Mars etkileşimi
 3. Dolunay gerçekleşiyor
 4. Venüs-Mars etkileşimi
 5. Jüpiter-Satürn etkileşimi
 6. Mars yeniden akrep burcuna dönüyor

Peki Dolunay gündeminiz ne olacak?

Nisan 2016 yorumunuzda bahsettiğim Mars/Satürn kaynaklı gündeminizle ilişkili ilk sonucu alacaksınız.

Son olarak bir hatırlatma yapayım: Mayıs sonundaki gelişmeler Haziran ayında yeniden gündeme gelecektir. Kısacası, mesele bu ay kapanmayacak. Sevinmek için de üzülmek için de erken! Köprünün altından sular akmaya devam edecektir.

Yay burcu Mayıs 2016 yorumunuzu, yay burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz.

En güzelini yaşamanız dileğimle..

Zafer Ceyhun

Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

92 Yorum

 1. demet

  01/05/2016

  Zafer Bey, yorumlarınız , örneklendirmeleriniz mükemmel. Net ve spesifik yorumlar yapıyorsunuz yani müthişssiniz 🙂 yay burcu ve yükseleni akrep olan biri olarak son 3-4 yıldır değişim dönüşüm derken , 2 ileri 1 geri mehter takımım misali ilerliyorum. Ruhsal olarak değişime en hazır olduğum dönem diyebilirm heyecanla bekliyorum, daha önce alışkanlıkları bırakamaya , yeniye başlamaya ruhsal olarak hazır değildim. ama gerçekten insan değişiyor 🙂

  • Zafer Ceyhun

   01/05/2016

   Demet hanım çoook tşk ediyorum size 🙂
   tüm yaylar için olduğu gibi sizin için de önemli bir dönem başladı, bu yıl geleceği tasarlamaya çok zaman harcamanızı öneriyorum, ileride bana teşekkür edersiniz 🙂
   başarılar dilerim.
   Zafer Ceyhun

 2. YASMİN

  01/05/2016

  Merhabalar Ceyhun Bey, yazınız yine harika olmuş ağzınıza sağlık 🙂 yükselen yay olarak iş hayatında değilim üniversite öğrencisiyim eğitimle ilgili gelişmeler neler olabilir? Ben açıkcası bu yıl yükselen burcumdaki olayları daha yoğun hissediyorum ve benin gündemimde mars ve Merkür retroya başladığından itibaren eski sevgililerin dönüşü yer alıyor çok tatsızca hep eski şeyleri tekrar edip duruyorum genel hayatımda da kısır döngüden ibaret yeniliklere açızz :))))

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Yasmin hanım merhaba,
   belli ki eski sevgililer sizi unutamamış, bir taraftan iyi bir taraftan da sıkıcı sanki, eski/bayat yani 🙂
   size katılıyorum, insan önüne bakmalı, yeniliklere aç olmalı.
   sevgiler, Ceyhun

 3. Sevcan

  01/05/2016

  Nisan ayi tam bir catisma ayiydi ceyhun bey.is hayatinda kavga ve sert bir catisma yasadim.bu durum halen suruyor fakat bi sonuc olmadi.demekki bu ay halen devam edicek.bu bir donum noktasi olcak gibime geliyor.kazanan kim olcak gorecegiz.bu arada ben 1 aralik 1985 dogumlu bir yayim.dogum saatim aksam 8 8.30 arasi.yukselenim bazen aslan bazen yengec cikiyor.bu konuda yardim ederseniz memnum olurum.sevgiler 🙂

  • Sevcan

   02/05/2016

   Cevap vereydi iyiydi

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   ben aylık yazıları yazarken bir soru sormuşsunuz, görüyorum ki ertesi gün cevap alamayınca da şikayet etmişsiniz 🙂 aylık yazılar zihinsel olarak çok yorucu süreçler, kendime geldiğim ilk anda sorulara cevap veriyorum.
   nerede doğdunuz?

   • Sevcan

    05/05/2016

    🙂 insan sikayeti sevdigine yaparmis ceyhun bey.seviyoruz sizi.ankara dogumluyum.kirdiysak affola

   • Sevcan

    11/05/2016

    Ceyhun bey halen cevap yok valla kiriliyorum

 4. PinarA

  01/05/2016

  Merhaba;
  Bu sefer sizlere yay burcu kardeşim adına yazıyorum. Kardeşim normalde çok şanslı birisidir kismetler ayağına gelirdi. Fakat 4-5 senedir bir türlü istediği gibi bir iş bulamadı. Çok çabaladı ama hep bir engelle karşılaştı. Taki 20 gün öncesinde hiç hesapta yokken çok güzel bir işe başvurdu. Ilk elemeleri geçti 16 Mayıs ta mülakat var. Sizin yorumlarınıza göre büyük bir değişim kardeşimi bekliyor. bahsettiğiniz bu değişimden ay burcu yay olan ben de faydalanabilir miyim?
  Sevgiler

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Pınar hanım merhaba 🙂
   kardeşinize bol şans dilerim, evet bu yıl bitmeden bir iş sahibi olması zamanın ruhuna uygun olur.
   Ay burcu yay olmak doğuştan şanslı/mutlu olmaktır, büyük şanstır, keşke ben de Ay yayda iken doğsaydım 🙂
   Şöyle bir durum da var tabi: yay burcunda yazdığım gelişmelerden sadece Satürn/Mars etkilerini yaşayacaksınız, o etkiyi de muhtemelen ciddi bir düzen değişimi olarak deneyimleyeceksiniz.
   Şehir değişim, aile kurma/dağıtma gibi gündemler var mı?

   • PinarA

    06/05/2016

    Merhaba
    Bahsettiginiz değişimler ufukta görünmüyor. Kader yaşayıp görücez. Yorumunuz için teşekkür ederim. ☺

   • Giz

    01/06/2016

    Yay burcu olanın ay burcu da mı yay oluyor yoksa hep şanslı dediği için mi ay burcunun yay olduğunu düşündünüz? Ben ay burcum yay bu arada

 5. Reyhan

  01/05/2016

  Merhaba Ceyhun Bey yine harika bir yorumlama olmuş ellerinize sağlık 🙂
  Nisan yorumlarına dönüp tekrar baktığımda fark ettim zorladığım ama olmayan birkaç iş görüşmem sebepsiz yere iptal oldu erkek arkadaşımla olan ilişkimi düzeltmek için zorluyordum o d bitti ve 1 haftadır işe gitmek istemiyorum resmen her yaptığım iş külfet geliyor şimdi sayenizde sebebini anlıyorum 🙂
  Artık eski enerjik ve hayata iştahla bakan tavırlarımı özledim sabrediyorum her şey düzelecek.Enerjimiz geri gelecek her şey için teşekkürler 🙂

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Reyhan hanım merhaba 🙂
   eşim yay burcu ve hiç bu kadar enerjisiz/keyifsiz olduğunu görmemiştim.
   tıpkı sizin gibi eski enerjik ve iştahlı günleri bekliyor 🙂
   önümüzdeki birkaç ay zorlamamak lazım.
   sevgilerimle, Ceyhun

   • Reyhan

    05/05/2016

    Yazık biz yaylara o zaman bekliyoruz en süper eski halimizi

 6. melek

  01/05/2016

  mart ayında boşandım. burcun yay yükselen burcum yay ve ay burcum ikizler 2017 sonuna kadar daha neler olacak merak ediyorum doğrusu )))

  • Aksi

   01/05/2016

   Bende yaya yay ve ikizlerim. Ve ben de bosanma surecindeyim. Allah utandirmasin. Yolumuz acik olsun.

  • Melek

   02/05/2016

   Melek hanım yay’a yay olunca bu gerilemeler çok sert geçiyor galiba. Yaşadıklarımız farklı olsa da gezegenler tarafindan bilinç altına verilen mesajlar aynı oluyor sanırım. Gökyüzündeki en önemli gerileme hareketi bizim burcumuzda gerçekleşiyor. Inşallah bütün yay burçları için önemli olan bu dönüşüm sureci herkes için güzel olur.

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Melek hanım merhaba, sizle keyifli bir konu konuşuyor olmayı dilerdim 🙁
   siz yay/yay olduğunuz için değil, Ay burcunuz ikizler olduğu için boşanma süreci yaşadınız aslında..
   kurtuluş ihtimali yok muydu?

   • melek

    12/05/2016

    aslında çokta ayrılmak istemedim mecbur kaldım hayırlısı diyorum aralık 18 doğumluyum 2017 daha zor geçmeyecek miydi bu arada çookkk tşklr cvp yazdığınız için

 7. Meral

  01/05/2016

  Merhaba
  Son üç aydır yazılarınızı okuyorum .teşekkürler öncelikle
  Uzun zamandır Hayatımda kimse yoktu 24 Nisan itibari ile birşeylere başladık ama ne kadar sağlıklı gider bilmiyorum iş hayatı da aynı şekilde ayrıldığım iş yerine Ocak itibari ile geri döndüm biraz zorlu bir süreç ama üstesinden gelmeye çalışıyorum .
  Benim aklımdaki sorular biras fazla hem hayatım a giren insanla ilgili ne kadar sağlıklı Geçer bilmiyorum fazla rahat bana göre sanırım
  Hem arkadaş çevresi hemde iş hayatı biraz karışık ne kadar sağlıklı geçer bilmiyorum yorumlarınızı beklerim iyi günler dilerim

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Meral hanım merhaba,
   öncelikle aramıza hoş geldiniz 🙂
   Burcuna Göre’yi düzenli olarak takip ettiğinizde, “farkındalık eksikliğiniz” olmayacak, böylece yanlış kararlar alma ihtimaliniz azalacak.. her zaman bekliyorum, sevdiklerinize de önerin mutlaka.

   sorunuza gelince..maalesef sorunuza net bir cevap vermem imkansız fakat ilişkinizin başladığı günlerde Merkür gerileme öncesi duraklama evresinde idi, takip eden günlerde gerilemeye başlamıştı..
   başlangıçlar için ideal günler olduğunu söylemek zor..
   her zaman en doğru kararları almanız dileğimle.
   Ceyhun

 8. pelin

  01/05/2016

  başak yükselen yayım. 4. kere çok çalışarak girdiğim sınavda beklediğimden 10 net aşağı geldi ve benim gibi 1000 yakın insan var. sınavdan olumlu sonuç almayı beklerken çok emek vermişken bi anda yeniden başa sardım ve benimle ilgili olmayan nedenlerden ötürü olması sabrımı zorluyor.. sınavdaki bu hata düzelir mi sizce? sınav sonucu merkür retrosuyla aynı gün açıklandı. bundan etkilenmiş olabileceğini düşünüyorum.. satürnün oyunları mı yoksa bunlar..bu iş ne zaman sonuçlanacak dolunayları mı beklemeliyim? benim adıma iyi neticelenme olasılığı nedir? çok teşekkürler

  • emmiq

   01/05/2016

   Bende başak ve yükselen yay ım.bu bizim kaderimiz galiba.Hep bir yerden gol yiyoruz.

   • Zafer Ceyhun

    05/05/2016

    doğru!!
    bu durum kaderiniz aslında fakat ilelebet değil, bu yıla özgü 🙂 🙂
    içiniz rahat olsun, ümitsiz olmak için hiç sebep yok, önümüzdeki aylar farklı olacak, emin olabilirsiniz.
    sevgiler, Ceyhun

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Pelin hanım merhaba,
   sınav sonuçlarında hata yapıldığı resmi olarak mı açıklandı?
   ay sonunda netleşir muhtemelen, gerileme sonrasında.
   sonuçta bu yıl Jüpiter etkisi alıyorsunuz, içiniz rahat olsun, hakkınız yenmeyecektir nihai olarak..
   evet böyle saçma sorunlar olabilir, Mars/Satürn gerilemesi vs..
   ben sizin adınıza sonucun iyi olacağını düşünüyorum..
   benimle paylaşır mısınız sonucu?
   güzel haberlerinizi bekliyorum 🙂
   Ceyhun

   • pelin

    09/05/2016

    yanıtınız için çok teşekkür ederim. henüz resmi açıklama yapılmadı 10 bin kişinin girdiği sınavda bine yakın kişi 7-10 civarında netinin eksik geldiğini iddia ediyor ve hepimiz de oldukça eminiz cevapları doğru hatırladığımızdan. şu an dilekçelerin tekrar değerlendirilmesini bekliyoruz. henüz resmi açıklama gelmedi. açıkçası puanım beklediğim gibi gelseydi de istediğim bölüme girip girmemem çok kritikti. yanlış hesaplanma lehime sonuçlansa bile girip giremeyeceğm gene muallak. geçen sene doğum günümü verdiğimde bu sene temmuz ayında hayal ettiğim yerde olacağıma dair bir cevap yazmıştınız. umutla öngörünüzün gerçekleşmesini bekliyorum. sonuçlandığında sizi haberdar ederim. çok teşekkürler 🙂

 9. YG

  01/05/2016

  Sayın Zafer Ceyhun, merhaba . Bu , sizinle ilk tanışmamız. Öncelikle emeğinize, bilginize sağlık . Yaklaşık 4 aydır yorumlarınızı takip ediyorum ; hayranlıkla . Sizi okumadan adım atamaz oldum . İnancım o kadar yüksek ki yorumlarınıza! Bu arada hayallerime yönelik o kadar güzel ve isabetli yorumlarınız var ki ; tam içimden geçenleri yazıyorsunuz . İnşallah bir gün o büyük hayalim gerçekleşsin !! Ben yay , yükselenim balık; sevgilim balık ama yükselenini bilmiyorum . Geleceğimizle ilgili kıymetli yorumunuzu çok merak ediyorum . Lütfeder misiniz ?

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Merhaba Y. hanım, aramıza hoş geldiniz, tanıştığıma memnun oldum 🙂 🙂
   onun yükselenini biliyor olsam net bir şeyler söyleyebilirim, mevcut bilgi ile kesin konuşmam doğru olmaz.
   onun doğum bilgilerini (tarih, saat, yer) söyler misiniz?

   • YG

    05/05/2016

    Sayın Zafer Ceyhun , hoşbuldum. Çok teşekkür ederim , cevaben döndüğünüz için ; çok naziksiniz . Bu arada henüz öğrendim : sevgilimin yükseleni ikizler . Şu an güzel bir ilişkimiz başladı . Henüz çok yeni . Ama bu Adam benim kaderim ; içimdeki ses öyle söylüyor .

  • YG

   15/05/2016

   Sayın Zafer Ceyhun , tekrar merhaba ! Soru sormuştunuz bana ; yazdım . Cevap lütfederseniz çok memnun olurum . Saygılar

 10. Melek

  01/05/2016

  Merhaba Ceyhun bey benim burcum da yükselenim de yay ve mars-Saturn gerilemesinin etkilerini dibine kadar yaşıyorum. Ruhum acıyor, kalbim acıyor,bedenim yorgun, çaresiz,eli kolu bağlı hissediyorum. Saturn gündemime bağlı olarak Mayıs ayında bir atılımda bulunacağım. Söylediğiniz gibi büyük bir değişim olursa sonuç olumlu olacak inşallah… olumsuz olursa son 10 yılda tekrar tekrar yaşadığım hayal kırıklıklarindan birini yasamis olacağım. Ben bu ihtimali düşünmek bile istemiyorum… en güzelini yaşamak niyetiyle…

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Melek hanım merhaba 🙂
   sizden güzel haberler alacağıma adım kadar eminim!!
   bekliyorum 🙂

 11. gözde

  01/05/2016

  zafer ceyhun bey yükselen bazen kova bazen balık çıkıyor 23.11.1988 11:30
  son 3 senedir o kadar yoruldum o kadar çaresiz kaldım ki
  çeremdeki herkes artık tanıyamadığını söylüyor hiç tanımadığım insanlardan pskyatri önerileri alıyorum hayat dolu bir insandım herşeyi kaybettim bu ne zamana kadar sürecek.durup durup ağlamaklı oluyorum artık cümle kurmakta dahi zorlanıyorum….bitsin

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Gözde hanım merhaba,
   nerede doğdunuz?

   • Gozde

    11/05/2016

    Hatay

 12. Lale

  01/05/2016

  Zafer bey,yükselen yaylar için de geçerlimidir?

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Evet Lale hanım, doğum haritanıza göre etkisi/gücü değişmekle birlikte, evet geçerli..

 13. Berivan

  01/05/2016

  Ceyhun bey merhaba daha önce boğa burcu yorumunuzun altına da yazdığım gibi o kadar olumsuz bir gündemim var ki bunun devamı olarak gerçekleşecek süreçten ciddi anlamda korkuyorum …. Çok güzel olabilecek gelişmelerden de bahsetmişsiniz ancak yaşadıklarım kötü olduğundan ben yine olumsuz olanları cımbızla çekiyorum galiba … Biz yayların yüzü hiç gülmeyecek mi

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Berivan hanım merhaba,
   doğrusu zorlu bir süreç başladı 2016 yılının ilk günlerinde, aksini iddia etmek yanlış olur.
   fakat zamanın ruhunu, sizi etkileyen enerjiyi doğru anlayıp bunu hayatınızdaki gelişmeleri doğru yönetmek için kullanırsanız, bu süreçten karlı çıkacağınızı garanti ederim!!
   endişe yok, sakin ve kararlı yola devam 🙂
   ilerleyen aylarda çok güzel şeyler konuşacağımızdan eminim, önümüzdeki birkaç ay ise tersine zor olacak.
   sevgiler, Ceyhun

 14. Gül

  01/05/2016

  Merkür retro doğmuş, (yükseleni de yay olan) yayları da bu retro etkiler mi acaba ?

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   herkesi etkiler Gül hanım, gerilemede/retroda doğmak çok fark etmiyor.
   sevgiler, Ceyhun

 15. şengül

  01/05/2016

  zafer ceyhun bey merhaba 🙂 tespitleriniz bir harika, son 3-5 aydır gerilemin sert etkilerini çok kuvevtli yaşamaktayım son zamanlarda da isteksizli hat safhada geçen yılın bıraktığı izler bu yıl başından beri adeta daha derin leşti, gelen gün gideni aratır halde adeta,sizden ricam mahkeme işleri önemli kararlar ve resmi işler hususunda bir yolculuk yapmam gerekli acaba bunu 1-5 mayıs arasımı yapsam daha iyi olur yoksa 9 mayıstan sonramı ? sormamdaki amaç haftalardır bu yolculuğu erteleyip duruyorum acaba bu gerilemnin etkisimi yoksa hatamı ediyorum ( yükselenim başak 17.12.71) şimdiden vereceğiniz bilgiler için binlrce teşekkürler

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Şengül hanım merhaba,
   sorunuzu ancak bugün dönebiliyorum fakat siz şimdiye kadar bir karar vermişsinizdir.
   Ne yaptınız?
   Bu arada fark etmezdi çok fazla, ayın ilk 15 gününde yapılabilirdi..

   • şengül

    14/05/2016

    İlginize binlerce teşekkürler zafer bey 🙂 yolculuğu benim yerime görevlendirdiğim bir arkadaşım ve kardeşim yaptı,evet deiğiniz gibi çok birşey farketmedi gecikme olurmu diye endişemiz yersiz çıktı herşey olacağına varırmış işler kendi rutininde akıyor, ama işin kötüsü kazanılmış bir hakkı kaybetmek ve zaten hakkımızmolanın hak edilmesi kararı gbi karmaşık bir durum içindeyiz ailecek :/ bilmemki bu hangimizin şansı.( deden kalma toprağımızın bize geri dönmesine karar veren mahkeme toprağın yarıdan çoğunu çalıp satanların iyi niyetli olmasına bağladı) üzülsek mi sevinsekmi garip duygular içindeyiz 🙁 ve bütün bu gerilemenin yarattığı karmaşa içinde aşk hayatım da alt üst yalanlar dolanlar bitenler ve gidenler çok canımı yaktı 🙁 her şeyi bir kenara bırakıp egeye yerleşesim var ( çok istememe ragmen hala bir cesaret eksikliği içindeyim benim gibi bir yay a yakışmasada çok durağan ve depresyonik haldeyim )

   • şengül

    14/05/2016

    peki sizce bu dönemde aşk için yeni başlangıçlar bir hatamı olur beklemeliyim:/ (yükselan Başak olan benim için geçen aylarda bitmiş bir ilişkinin hesaplaşması çok mu saçma ? hala hesap sorma ve canımı yakanın canını yakma düşüncesinden kendmi alıkoyamıyorum 🙁 ve son bir soru şubat ayında tanıdığım bir adama güvenip vediğim ve geri alamdığım naikitime kavuşma ihtimalim varmı? Harika tespitleriniz ve zahnmet verip yazdığınız yorumlarınız için şimdiden çok çok teşekkürler ellerinize yüreğine sağlık

   • şengül

    15/05/2016

    ZAFER CEYHUN BEYCİĞİM SİZ CEVAP VERENE KADAR AKLIMDA DELİ SORULAR GİDİP GELMEKTE :)SON BİR SORU HAKKIM VARSA EĞER SORMAK İSTERİM AŞK ARAYIŞI VE SAĞLIKLI BİR BİRLİKTELİK İÇİN DOĞRU ZAMAN NE VAKİT GELİCEK :(( ÜMİTSİZCE BEKLEMEYE DEVAMMI ETMELİYİM YOKSA KARŞIMA ÇIKAN DURUMLARI DEĞERLENDİRMEYE ÇALIŞABİLİRMİYİM ? MALUMUNUZ BİZ BEKAR YAYLAR İÇİN CAN ALICI BİR SORUN BU. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER VE BAŞARILAR 🙂

 16. Sinem

  02/05/2016

  Ceyhun bey merhaba yaklaşık iki aydır bu retrolar ve tutulmalardan dolayı hem iş hayatında hem de aşk hayatında içinden çıkılmaz sorunlarla mücadele ediyorum. Olmaz dediğim ne varsa bu süreçte yaşadım ve karşıma çıktı. Ailemlede bu dönemde sürekli tartışmalar yaşıyorum . Evlilikle ilgili karar almak üzereydim . Kararsızlık yaşıyorum . Hayatımla ilgili işimle ilgili sürekli olarak tenkitler alıyorum. Eskiye göre baktığımda yaşam enerjim ve hayattan beklentilerim yok drnecek kadar azaldı. Bu sıkıntılı süreç ne zaman azalacak ya da bitecek.

  • Sevcan

   02/05/2016

   Sinem ayni seyleri yasiyoruz.resmen kaos var hayatimda.gulmeyi unuttum hep bir kaygi icindeyim.ve hicbirsey yapamiyor olmak dusuncesi ofke yaratiyo sen de oylemisin

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Sinem hanım merhaba,
   yay burcu olmak bir lütuftur fakat 2013-2016 için diyebiliriz ki, yay burcu olmanın bedelini ödüyorsunuz.
   bilmiyorum Burcuna Göre’yi ne kadar zamandır takip ediyorsunuz? Zamanın akışının ne yönde gerçekleşeceğini anlatmaya odaklanmış yazılar yazıyorum sürekli, düzenli olarak okuyun mutlaka..
   Sonuç: 2017 sonunda bitecek.

 17. hande

  02/05/2016

  aynen ben de öyleyim. sinem ve sevcan. bir de benim sağlık problemlerim var ki satürnden çekeceğimiz var anlaşılan. Ceyhun bey umarım en güzelini en olumlusunu yaşarız bu ay.

 18. hande

  02/05/2016

  bir ilişkim vardı. öyle aniden bitiverdi bitti desem değil yarım kaldı yarım bıraktı gibi.. Ceyhun bey bir yorum bekliyoruz sizden sevgiler.

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   ne zaman bitti Hande hanım?

   • hande

    06/05/2016

    nisan ayında ceyhun bey.

 19. sibel

  03/05/2016

  ben böyle bir yorum görmedimaylardır takip ediyorum acaba bu ay ne yazacaksınız diye, tebrik ederim sizi haftaya evleniyorum aylardır yazdığınız değişik bir hayat benim için haftaya başlıyor başarılarınızın devamını dilerim

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Mutluluklar dilerim Sibel hanım, her şey gönlünüze göre olsun 🙂 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 20. handan maroney

  04/05/2016

  iyi günler ve bu güzel yazınız için teşekkürler.Ben 61 yaşındayım.34 senelik eşimi kaybettikten sonra tek başıma büyük bir adım atıyorum ve Mayıs sonu bir başıma Ege’ye yerleşiyorum.Benim yükselen burcum Balık ay burcum ise Başak.Son 4 sene zorlu geçti ama yeni bir hayata hazırım ve kendime güveniyorum.Aralık ayında emekli olacağım ve finansel durum biraz daha pozitif olacak.Bana bir tavsiyeniz var mı? Size şimdiden teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.Sevgi ve selamlar.

  • Zafer Ceyhun

   05/05/2016

   Handan hanım merhaba,
   öncelikle başınız sağ olsun 🙁 mekanı cennet olur inşallah.
   bu dönemde alınan şehir/yaşam alanı değişiklikleri olumlu sonuçlar verir, hayatın kalitesini artırır.
   Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.
   Hayatınızın bu yeni döneminde, güzel bir başlangıç diliyorum size.
   sevgi ve saygılarımla, Ceyhun

 21. Meryem

  05/05/2016

  Ceyhun bey merhaba burcun yay ay ve yukselenjm akrep 2008 yılından bu yana hersey bu kadar ters mi gider bilmiyorum ama bitmiyor. Yorumlarinizi 2 aydir takip ediyorum nezamana kadar bukadar enerjisiz yasanacak merak ediyorum.

  • emel

   05/05/2016

   Benimde burcum yay yukselenim akrep ay burcum akrep arkadasin dedigi gibi 2008 den beri basladi aslinda 2013 2014 zirve yapti 2015 ehh bi umut olustu herseyin guzel olacagina dair 2016 sanki yolun en basina donduk umitsizlik vs ruhum sIKILIYo insanlara tahamul edemiyorum cevremdeki herkesin resmen bi bakisindan tavrindan beynini okuyorum buda beni herkesden sogutuyo ekimde sinav var onun stresi 22 ekimde jupiter terazide oluo sanirim merkurde retro yanilmiyosam benimde dogum haritam merkur retro yazilariniza gore eylulden sonra olumlu gelismeler olabilir diosunuz umarim olur sizce

 22. Fatma

  05/05/2016

  Ceyhun bey merhaba aralık 5 yay burcuyum maalesef doğum saatimi annem hatırlayamadığı için burç yorumumu okuyup geçiyorum ailemize yeni bir bebek geliyor yarın netleşecek işallah maddi yönden ise gerileme iş değişikliği eşim boğa Burcu yoruldum ama ümidimi hiç bir zaman yitirmedim hayat gülen yüzünü göstersin artık bu günde Hıdırellez bol bol dua ettim manevi yönüm güçlü yıkılmıyorum da sarsılıyorum çok işallah her şey güzel olur Yay burçları için şans bereket huzur sağlık bizlerle olsun hepimizle

 23. Mel

  05/05/2016

  Merhaba, tam 7 yıldır beklediğim hatta aslında görüşüp bir türlü birlikte olmadigim ilişkim var artık hep olumsuzluk olunca sıkılıyor insan. Şimdi bir engel olmasını istemiyorum çünkü yorumunuzu okudum bana enerji verdi tabiki yükselenimide aynı detayla okudum inşallah güzel bir yıl başlangıcı olur hepimiz için ağızına sağlık

  • Mel

   05/05/2016

   Yuselenim ikizler yazmayı unutmuşum ☺

 24. hande

  06/05/2016

  nisan ayında ceyhun bey.

 25. Nesrin

  06/05/2016

  Ceyhun Bey merhaba,
  bende Güneş burcum Yay, Yükselen Boğa ve ay burcum Koç.
  sene basından beri her sey o kadar agır çekimdeki, kendimi bu kadar güçsüz ,yorgun hissetmemiştim.bu daha ne kadar böyle gidecek? (malum Yay burcundaki Satürn ve gerilemeler )
  tesekkürler

 26. Güneş

  06/05/2016

  Merhaba yay burcuyum yükselenim yay ay burcum yengeç. 2012-2014 yılları arası benim için şaka gibi geçti. Yakın ailede sağlık problemleri, vefatlar, sürekli bir huzursuzluk, başıma gelmez dediğim her şeyin başıma gelmesi… 2015 Aralık ayı ile birlikte geçmiş ilişkiler hortladı, ocak-mart böyle devam etti. Hatta hiç olmadık sağlık problemleri yaşadım. Nisan 3. haftası ise arkadaş ilişkilerinde kopmalar yaşadım ve İlişkim sona erdi… Şimdi sanki bir şeyler(güzel birşeyler) olacak gibi hissediyorum. Beklemedeyim. Bu hissin şans noktamın boğa burcunda olması ile bir alakası var mı bilemedim? Bir de şans noktam 5. evimde ve ben 5 evimdeyim bu yıl. Bütün bu gezegenlerin hareketinin etkisi biraz kırar mı bu durum?

 27. selin

  07/05/2016

  Merhabalar bir yay burcuyum yukselenim terazi 9 mart ta güneş tutulmasinda hamile kaldim ve 23 mart ay tutulmasinda hamileligimi öģrendim ve yine ilginç 22 mayista cinsiyetini öğrenicem.bunlar oldukça ilginç.

 28. Hanife

  09/05/2016

  Ceyhun bey merhaba,
  Yazilarinizi 1 senedir takip ediyorum.İlk defa size yazmaya ihtiyac duydum.2012 den beri yasadiklarimin artik tarifi yok.bitmedi bitmeyecek gibi.Hayal kirikligi,pismanlik,mutsuzluk,maddi ve manevi bunalimlar.yay burcuyum.eski neseli ve bosvermis gunlerimi cok ozledim.GUzel gunler artik gelir mi bilmem geldiginde beni bulurmu? Nezaman biter bu durumlar dayanicak guc kalmadi bende sevgilerimle…

 29. Alex

  10/05/2016

  Aylık yazıları o kadar özenle ve detayla yazmışsınız ki, yıllık yazılardan daha uzun olmuş öncelikle elinize yüreğinize sağlık.

  İkinci olarak, yay ve yükselen balık biri olarak sormak istiyorum; önüme gelen fırsatlar geleceğimi şekillendiren iş planları olurken acaba ilişkilere de aynı önemi mi göstermeliyiz?

  Sizden satürn yay yorumu alabilir miyiz?

  Bir de satürnden sonra jüpiterin yay burcuna geçişi bir tesadüf mü yoksa satürnün bizi zorlayarak kazandırdıklarının ödülü mü?

  Bu konuda iki satır yorum yaparsanız çok makbule geçer.

  Gönül gözünüze sağlık.

 30. Nur

  11/05/2016

  Merhaba,
  10 gün önce annem gibi gördüğüm babaannemi kaybettim, yaklaşık 1 ay kadar önce de biriyle tanıştım ve aniden hayatıma dahil oldu. Hayatımın öyle bir dönemi ki iyi kötü bir şeyler birbirini dengeliyor, sanki bir kırılma noktasındayım. Her şey dönüşmeye başladı ve 2 ay önceki benden eser yok. Aslında burcum balık ve yükselenim akrep, ama aktekin son derecelerinde olduğundan belki böyle derin bi dönüşüm etkisi yay ile etkin olmuştur dedim. Bilemiyorum yalnızca olanları durup izliyor gibiyim.

  • aydin

   12/05/2016

   Ceyhun bey 1Aralik dogumluyum yukselenim akrep ay burcum terazi 2013 yilindan beri başima gelmedik kalmadi 2013 yilinda eşim vefat etti 2015 nisan da en yakin arkadaslarimdan ayrildim sevgilimden ayrildim 1.5 yildir resmen sıkıntıli bir donem geciriyorum butun yaylar ayni seyleri mi yaşiyor merak ediyorum bu donem ne zaman bitecek resmen dibe vurduk
   Selamlar

 31. gazze

  12/05/2016

  Ceyhun bey basarilariniz artarak devam etsin inş…merak ettiğim bişey var,21 kasım dogumluyum. yay burcu benzer özelliklerim var.akreplik de var biraz.benim durumum nedir:-)

 32. Aslı

  12/05/2016

  Ceyhun bey merhaba,

  Bugün işimle ilgili ve mart ayında sonuçlanan, beni konumumdan edecek gelişmelerin içinden kurtarıldığımı öğrendim. Birileri beni yerimden etmeye çalışmış ve ben direkten dönmüşüm..ama hala bu durumdan tamamen kurtulmuş sayılmam malesef..jüpiter de geri döndüğüne göre kariyerim, konumum vs konusundaki endişelerim geçecek diyebilir miyiz?

 33. Dilara

  16/05/2016

  Merhabalar hayata sevgiyle bağlı pozitif enerjisi çok yüksek bir insandım.Yaklaşık 2 aydır hayatımda ilkkez intihar etmeyi düşündüm. Herşey kontrolümden çıktı her taraftan olmıcak çoğu zaman mantığa ters düşen olaylarla karşılaştım. İş ve ev hayatım ani bir değişime uğradı. İnanılmaz güçsüz hissediyorum. Sürekli ağlama endişe tedirginlik ve huzursuzluk hakim. Bu güçsüz ve depresif insan benım yapıma çok ters. 26 kasım doğumluyum saat bılınmıyo yukselenım bellı değil. Bır cehennem kazanın içindeyim adeta ruhsal olarak. Çıkmaya çalıştıkça olumsuz olaylar daha da içine çekıyo. Allah hepimizin yardımcısı olsun nefes almaya çok ihtiyacım var

  • Zafer Ceyhun

   17/05/2016

   Dilara hanım merhaba,
   geçici ama zorlayıcı bir süreçteyiz doğru.
   fakat endişelenmeyin, bir süre sonra, eskiden olduğu gibi mutlu hissedeceksiniz 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 34. Tugba

  16/05/2016

  zafer bey Merhaba. Benim burcum yay yukselenim Yengec Ben yurt disinda yasiyorum tam soylediginiz gibi 9 mayista isimi birakmak zorunda kaldim Ve yasadigim yer biz calisanlarin kaldigi bir moteldi isi birakinca yasadigim yeri de kaybetmis oldum son 2 yildir hayatimin Cok zorlu zamanlarini geciriyorum Su anda hem issiz hem evsiz bir basimayim! Bulundugum eyaletten baska bir eyalete gitmek zorunda kalabilirim cunku yillardir yasadigim yerde ki tek tanidiklarim is yerim deki insanlardi! Kendimi Cok caresiz yapayalniz ve umutsuz hissediyorum… Ayrica korkuyorum da!! Cok urkutucu soylediklerinizin dogru cikmasi Inancimi kayip ediyorum… tasinmak Cok korkunc geliyor Boyle bakinca ne yapacagimi bilmiyorum ama yapmak zorundayim cunku Bana yardim edebilecek ve yanimda olabilecek tek arkadasim Bana uzak olan statette yasiyor … Hic biseyini bilmedigin koca bir state e sadece bir tek dostun var diye kalkip gelmek cilginlik gibi Ne zaman biticek Bu yayin ser sefil halleri aglayamiyorum bile artik bisi diyin bize nolur

 35. tt

  16/05/2016

  Merhaba,

  Kesinlikle paylaşmam gereken şeyler olduğunu hissettim, nisan ayı muhteşemdi, maddi manevi yükselişteydim, yeni bir aşk, iş hayatında güzel maddi kazanımlar ailevi mutluluklar derken mayısta birden bire herşey tepetaklak oldu, maaş kesintisi, ilişki bitişi.. Sonra kendime gelmek için yıllardır ertelediğim dövmemi yaptırdım ve de hiç riske giremediğim akdar kısa kestirdim saçlarımı. 9 Mayısta dolandoroldığımı öğrendim, tam onu babama anlatırken motor çarptı, hem de kaldırımda yürürken 😀 Şaka gibi ama gerçek. Korkuyorum diyemem eğleniyor hiç değilim. Tedirginim ama umursamıyorum. Çok ilginç kafalar yaşıyorum. Neler oluyor anlamadım.

  • tt

   17/05/2016

   Ceyhun bey, yorumunuzu bekliyorum :))

 36. Hülya

  17/05/2016

  Ceyhun Bey meraba

  Oğlum 6 Aralık doğumlu. Yaz sezonu için sahilde ufak bir dükkanı var. Şanslı bir sezon görünüyor mu? Ruca etsem bir yanıt yazar mısınız? para kazanacak mı?

  • Zafer Ceyhun

   17/05/2016

   Hülya hanım merhaba,
   belki başlangıçta iyi olmayacak fakat sezon bittiğinde mutsuz olmayacağını düşünüyorum…
   başarılar dilerim, selamlarımı iletin oğlunuza, bu yıl çok stres yapmamaya çalışsın ve de sabırla çok çalışsın.
   sevgiler, Ceyhun

 37. Merve

  18/05/2016

  26° Akrep yükselenliyim güneşim 9° yengeçte ayım 0° oglakta yay yorumlarini da okuyorum o yuzden bu sene cok cok zor geciyor cidden 1. Evimden cikamayan saturnden dolayi galiba. Cok gencim ama sanki hep calisip calisip hak ettigimi alamamis, alamayacakmis gibi hissediyorum. Yorumlariniz cok guzel. İkizler stelyumlu biri olarak kelimeleri iyi kullanan insanlari cok seviyorum inanin! İnsallah sizin icin de bizim icin de en guzel gunlerin eli kulagindadir.

 38. Ezgi

  19/05/2016

  Ceyhun bey dolunay etkisi ne kadar sürücek ne zaman itibariyle üzerimizdeki sert baskılar sona ericek? Dolunay olmadan başımıza neler geldı dolunayla birlikte neler olur allah bilir. Ne zaman bizim içinde güzel günler başlıcak?

 39. şengül

  19/05/2016

  ZAFER CEYHUN BEYCİĞİM SAYGILAR SELAMLAR 🙂 NACİZANE YAZIMA VERDİĞİNİZ CEVABA İLİŞİK BİR KAÇ SORUM VARDI SİZE 🙂 YUKARIDA YAZDIM ACABA BİRAZ BAKABİLİRMİSNİZ 🙂 LÜTFENN

 40. Mehtap

  20/05/2016

  Şaşkınlık icerisindeyim …ayakda alkisliyorum sizinle yuz yuze gorusmek isterim boyle bisey mumkun mü mumkunse cevabinizi bekliyorum

 41. Muge

  23/05/2016

  Zafer bey 25 kasim dogumluyum. Yukseleni aslan olan yay burclarinin ask hayati ne zaman duzelecek acaba? 2013 den beri kara bulutlar geziyor. Ay burcumda yengec , cevabinizi bekliyoruum. tesekkurler

 42. laddyhappy

  26/05/2016

  merhaba

  8 ocakta işe girdim. merkür retrosunda… 8 nisanda tanıstıgım kişiyle 28 nisanda bir beraberlik başladı… 23 kasım 1975 yay burcu yukselenim ikizler… işim ve ilişkim …seçimlerim ve hedeflerimle paralel…ama müthiş etkiler var gökyüzünden sis bulutu içinde yurumek gibi…kariyer olarak iki iş … özel hayatta da ikilemler, yaşıyorum… bir düzen bir ev bir evlilik… daha cok var mı yolum…
  :))))

 43. Anteras

  27/05/2016

  Zafer bey oncelikle basarilarinizin devamini diliyorum. Sizi taniyali 1 yili askin bir sure oldu ve keske saturn 12. Evimden gecerken tanimis olsaydim sizi:( bir yay burcu olarak pozitif enerjinizi cok seviyorum. Soruma gelince 9 nisan da 5 yillik suregelen erkek arkadasimla nisanlandik ve 1 ay sonra nisanimiz bitti ikimizde hic beklemiyorduk hani severek ayrilanlar var ya aynen severek ayrilmak zorunda kaldik. Yay yukselenim akrep erkek arkdsim ikizler yukseleni yengeç..9 nisana kadar hersey cok guzel ilerledi ocak ayinda subat ayinda mart ayinda hersey cok guzel ilerlerken bir anda bitti.. Siz bu ise ne diyorsunuz gezegenler ne diyor cok merak ediyrum. Not( 01.12.1989&05.10 01.06.1988 08.00)

  • Anteras

   27/05/2016

   Bu arada 23 mayisda nisani attik merkur retrosunda

 44. şengül

  01/06/2016

  ceyhunnnnn beyyy nerdesinizzz ayol yine kaıpsınız 🙁 lütfen biraz yorum bir kaç cevap piliss

 45. şengül

  01/06/2016

  ceyhunnnnn beyyy nerdesinizzz ayol yine kayıpsınız 🙁 lütfen biraz yorum bir kaç cevap piliss

 46. ilvenur

  10/07/2016

  Zafer abicim merhaba ben 18 yasındayım üniversite sınavına girdim acaba benim için sonuclar nasıl gelir egitim hakkında beni neler bekliyor yorumlarınızı cok merak ediyorum cevaplarsanız cok sevinirim…

YORUMUNUZU ALAYIM

Your email address will not be published. Required fields are marked *