Yay burcu Kasım 2017 yorumu, Kasım ayının astrolojisini doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Yay burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin başaksa ise, sizi başak burcu yorumuna alalım. ✌️ Şimdi okuyacaklarınız, bugün için hayatınızın gerçeklerine uygun olmayabilir. Zaten önümüzdeki haftaları konuşuyoruz. ☺️ Ay sonunda tekrar okuduğunuzda yaşadıklarınıza uygun değilse, işte o zaman bir sorun vardır. 🕵️‍♀️ Bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi/yükselen burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayın lütfen: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 3 Şey

1. Jüpiter Etkisi Başlıyor

Biliyorsunuz değil mi, Jüpiter aslında yay burcunun ta kendisidir. Yay enerjisi, Jüpiter’in yansımasıdır. Geçtiğimiz 1 yıl boyunca terazi burcunda gezindi, önümüzdeki 1 yıl akrepte olacak, Kasım 2018 itibarı ile yay burcunda.. 2 yıl içinde, etkileri yıllarca sürecek yeni bir dönem başlamış olacak. Zamanı gelince konuşacağız. Fakat Jüpiter geldi her şey muhteşem olacak gibi bir bakış açısına kanmayın. Jüpiter özgüven, cesaret, ümit ve hafifleme hissi getirir. Onun etkisinde iken kaygılar azaldığı için iyimser oluruz, daha kolay adımlar atarız, büyük hedefler seçeriz ve başaracağımıza inanırız. Eğer bu yeni ruh haliyle harekete geçmeyi başarırsak, hayatımız değiştirir. Fakat oturduğu yerden bir şey beklemek gerçek dışıdır. Önümüzdeki 1 yıl Jüpiter’den ne beklemeli?
 1. sosyal hayatınız hareketlenir
 2. daha önce hiç tanımadığınız tarzda insanlar hayatınıza girer
 3. kritik bazı insanlarla tanışırsınız
Bu dönemin önemli sonuçlarından birisi, tanıdık olsun olmasın, bazı insanların hayatınızı değiştirecek olmasıdır. Örneğin, bir aile dostunun referansı ile yeni kapılar açılır veya ilk defa tanıştığınız bir doktorun/sanatçının önerisi hayatınızı değiştirir. Tecrübem diyor ki, insanların geçmişte aşmakta zorlandıkları engelleri bu dönemde aşma ihtimalleri çok ama çok yüksek. Sebebi ise şöyle: Çözüm arama isteğinin artması, yeni fikirlere ve insanlara açık olmak, dar sosyal çevreden uzaklaşmak ve doğru insanlarla karşılaşma ihtimalinin kadersel olarak artması.. Ayrıca çocuk sahibi olmayı da tetikleyen bir dönemdir.

2. Dolunay

Dolunay 4 kasımda gerçekleşiyor değerli okurlarım. Gündem 2 Kasımda oluşup 10 Kasımda sona erecektir. Yükselen burcunuzun derecesine göre okuyun lütfen. 0-23 derece yay: Dolunay hayatınızdaki insanlarla aranızdaki ilişkiler üzerinden bir gündem oluşturacaktır. Örneğin, telefon açar ve şöyle dersiniz: Ne zamandır görüşmüyoruz, hadi bir araya gelelim! Dolunayın kendi enerjisi keyifli aslında, neşeli ve enerjik hissetmenizi sağlayacaktır. Fakat aynı günlerde farklı astrolojik enerjiler de var.
 1. söylenmemesi gereken bir şey söyleyip daha sonra pişman olabilirsiniz, dikkat etmenizi öneriyorum.
 2. eğer sınavınız veya görüşmeniz varsa iyi hazırlanın.
 3. son olarak trafikte dikkat edin, direksiyondayken telefon kullanmayın mesela
 4. bir arkadaş/kuzenle aranız açılabilir
 5. eşle/sevgiliyle yanlış anlaşılma olabilir
24-29 derece yay: Dolunayın maddi konularda, iş veya parayla ilgili sonuçları olacaktır. Aslında iş ve kariyerle ilgili birçok olumlu etki var ama Neptün işin içinde olduğunda iyimser olamıyorum bazen. İnşallah öyle olmaz ama tahmin ediyorum ki Neptün ağır basacak. Ne beklemeli?
 1. harika bir teklif alırsınız ama parasal anlamda tatmin edici bulmazsınız
 2. evle ilgili harcama yapmanız gerekir ama bütçeyi zorlar
 3. aile büyükleri destek ister ama durumunuz müsait değildir
Özetle, maddi kriterler yüzünden arada kalabilirsiniz. Aile, ev, kariyer ve para arasında tercih yapmanız gerekebilir. Zaten öyle görünüyor ki, Dolunay bir tercih yapmak zorunda bırakırsa, bir şeyleri kaybedeceğiz. Herkes için geçerli, sizin doğum haritanıza özgü değil.

3. Yeniay

Yeniay 18 Kasımda gerçekleşiyor, enerjisini 23 Kasıma kadar hissedeceğiz. Yükselen dereceniz 15-29 arasında ise zamanlama harika çünkü Jüpiter başlığı altında bahsettiğim pozitif açılımlar hemen başlıyor. Eğer yükselen dereceniz 0-14 derece arasında ise,
 1. Yeniayı takip eden günlerde yorgun hissedeceksiniz
 2. sağlık sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir
 3. gizlemek zorunda olduğunuz bir şey yaşanabilir/istenebilir
 4. zihniniz karışabilir, önemli karar almayın çünkü hatalı olabilir
 5. lokasyon değişimi olabilir, bir yerden ayrılırsınız
En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>