Yükselen YayYay Burcu Haziran 2014

Mayıs 27, 2014by Zafer Ceyhun1

Yay burcu haziran 2014 yorumunda; “modern astroloji” mucizesinin, yay burcuna göre haziran ayını nasıl gördüğünü önemli hatları ile anlatacağım…

Yeni Ay 

Haziran ayına günler kala, 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda yeni ay gerçekleşecek ve 1 Haziran günü Yeni Ay’ın enerjisi zirve yapacak. Harika bir haber değil mi? Haziran ayına, tam size göre yepyeni bir enerji ile başlayacaksınız.
Yeni ay 7. evinizde olduğu için yay burcu ile kusursuz bir uyum içinde olacağını söylemek zor ancak geçtiğimiz iki ay yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız, tertemiz bir nefes alacaksınız.
Yay burcu, eşine/sevgilisine yönelik bir enerjiye sahip olacak. Yeni Ay’ın enerjisi, sizi arkadaşlıklar kurmaya, yeni insanlarla iletişime açık olmaya ikna edecek. Ayrıca, sevgilisi/eşi olmayan için çok iyi bir dönem, yeni bir ilişkiye başlamak için ilk adım atılmalı. “Yay burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi eşinizle/sevgilinizle zaman geçirmek, yeni bir ilişkiye başlamak için harika bir dönem.

Yay burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Yeni Ay, sevdiklerinizle ilişkilerinize yeni bir boyut katmak için yılın en iyi dönemi olacak. Kesinlikle bu fırsatı değerlendirin. Eğer ilişkinizde sorunlar varsa, ilişkinizi güçlendirmek için adım atın. Hayatınızı paylaşmak istediğiniz veya bir ilişki yaşamak istediğiniz biri varsa, kendinizi anlatmak için bu dönemin olumlu enerjisini kullanın. Eğer sevdiklerinizden yeterince destek görmediğinizi düşünüyorsanız, konuyu açmanın tam zamanı, Yeni Ay enerji size yardımcı olacaktır.

Yay burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Sorunlarınızı çözmek için 28 Mayıs – 1 Haziran arasında harekete geçin, sakın ertelemeyin.
Mars 20 Mayıs’tan bu yana terazi burcunda, bu nedenle hedeflerinize ulaşmak için güçlü bir enerjiye sahipsiniz. Yeni Ay’da eşinize/sevgilinize yönelik olumlu enerjiyle, Mars’ın hedeflerinize ulaşmanızı destekleyen kızgın enerjisi birleşince, ortaya çıkan enerjiyi doğru tanımlamaya çalışın çünkü aynı zamanda Neptün’ün olumsuz etkileşimi, özellikle ilişkinize bakışını bulanık hale getirecek. Bu dönemde eşiniz/sevgilinizle ilgili konularda atacağınız adımlar, hedeflerinize giden yolda sizi destekleyen adımlar olmalı. Aksi takdirde, sizi daha fazla çalışmaya sevk eden kızgın Mars enerjisinin hışmına uğrayabilirsiniz. Bu dönemde, ne istediğinize tam olarak karar vermelisiniz. Eşiniz/sevgilinizle ilgili atacağınız adımlar, Yeni Ay enerjisiyle birlikte mi ortaya çıktı, yoksa daha önce gündeminizde var mıydı? Kural basit: eğer daha önceden karar verdiğiniz bir şeyse yapmakta sakınca yok ancak Yeni Ay enerjisiyle ortaya çıktıysa, Neptün sizi aldatıyor olabilir, iki defa düşünün.

Dolunay 

13 Haziran’da yaşanacak olan Dolunay, sizin burcunuzda yaşanacak.
Yay burcu zorlu bir Dolunay yaşayacak malesef. Zaten kendi içinde çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Buna Merkür gerilemesini, terazi burcundaki Mars’ı ve Güneş’in 7. evinizde olmasını da eklersek, ikizler burcundan sonra en çok etkilenen burçların başında yay burcu geliyor.
Alıngan ve hassas olacaksınız, tartışmaya yatkın olacaksınız. Geçmişte çözülememiş sinir bozucu meseleler varsa, gün yüzüne çıkıp bir kez daha sinirlerinizi bozabilir. Sorunlarla yüzleşmemeye çalışmak en iyisi ancak özellikle eşiniz/sevgilinizle ilgili meselelere normalden daha hassas olacağınız için, bunda zorlanacaksınız. Yine en doğrusunu siz biliyorsunuz, doğru adımları atacağınıza kuşkum yok.

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

One comment

  • Gkhan

    Mayıs 30, 2014 at 3:17 pm

    Yay burcu ile ilgili yazdıklarınız gerçekten çok etkileyici. Bana özel bir danışmanlık istiyorum. Bedeli ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Ya da anlatım olarak video gönderebiliyor musunuz?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin