Yay burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselene göre yazılmamış yazılar yanlış yönlendirecektir. Doğru bilgi hayat kurtarırken, yanlış bilgi çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bilgiyi önemsediğiniz için buradasınız, doğru yerdesiniz. Yükselen burcunuz yay mı? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Doğrusu değerli dostlar, fiziksel enerjinin düşmesi hepimizi sarsıyor. Sağlık sorunları veya yorgunluk, uykusuzluk derinden bir mutsuzluk oluşturuyor. Şimdilerde yaşadığınız kadersel süreçler sizde bu mutsuzluğu yaratıyor olabilir. Neden böyle hissediyorum diyorsanız sebebi işte budur! Eylülde güzelliklerin gezeni Venüs kariyer alanında olacak. Sonra haftalar içinde ücretli-ücretsiz hizmet alanına geçiyor olacak. Böylesi zamanlarda iş pozitif gider, kariyerde önemli gelişmeler olur. Fakat ve ilişkiler eş zamanlı olarak dik bir yokuşu tırmanmaya çalışır ya da yokuş aşağı frensiz gider. Çoğu ayrılıklar ve sorunlar böyle zamanlarda olur. Eylülün hemen başında yeniay olacak. Yurtdışı, yabancı şirket/insanlar, akademik kariyer, eğitimle ilişkili gündeminize odaklanacaksınız. Diğer alternatif senaryo ise çocuk sahibi olmakla ilişkilidir, doğumun gerçekleşmesi dahil.. Eğer bu konular özelinde belirgin bir gündeminizde yoksa, önemli bir gelişme olmayacak. Birçok Yeniay sadece yeni bir fikir dalgası ve heves olarak gelir ve geçer.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı detaylar verelim.
  1. eğitim/akademik kariyerle ilgili gelişmeler olabilir, bu konuda kararlar alırsınız
  2. yurt dışına gitmekle ilişkili gündem oluşabilir/başlayabilir
  3. sürekli seyahat edeceğiniz bir süreç başlayabilir, mesela bunu gerektiren bir işe girersiniz
  4. kano, bisiklet, kamp, avcılık gibi doğada olacağınız bir aktiviteye başlayabilirsiniz
  5. “küçük sorunlarımı unutup büyük hayallerime odaklanmalıyım” düşüncesi oluşabilir
  6. yaşam sevinciniz ve özgüveniniz artabilir, daha cesur olmaya karar verirsiniz
Bunaldığınız, sıkıldığınız şeylerden uzaklaşma isteği oluşacağını da iletelim.

25 Eylül Dolunay

Eylülün son haftalarından itibaren odağınız kariyerinizle ilgili konulara yönelecek. Bu zaman diliminde bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunayın konu ise şöyle:
  1. evinizle ilgili veya evde geçirdiğiniz zamanla ilgili bir konu netleşir
  2. yaşam alanınızı değiştirecek gelişme netleşir
  3. aile büyüklerinizle ilgili bir konu oluşup sonuçlanır
Şehir-ülke değişikliği veya evle ilgili spesifik bir gündeminiz varsa, Eylül-Ekimde netleşecektir. Eğer ki bu saydığım konularda önemli bir gelişme yoksa, Dolunayın sonuçları önemli olmayacaktır. Her Dolunay hayatı değiştiren bir gelişmeye neden olmaz. Bu Dolunay da güçlü değil. Fakat, Eylül sonunda diğer astrolojik olaylar çok önemli. Bu nedenle Eylül sonu hareketli olacak. Venüs, Mars, Satürn ve Pluto eş zamanlı aktifler. Tüm astrolojik olayların sizin hayatınıza etkilerini doğrudan ve detaylı olarak anlamak isterseniz lütfen okumaya devam edin. ⤵️ Ekimde görüşmek üzere.

Mobil Uygulama ❤️

Aylık yorumlarda mecburen genellemeler yapmam gerekiyor, her gezegene değinemiyorum. Halbuki gezegenler sürekli hareket halindeler ve haritanızda yer değiştiriyorlar. Gezegenlerin size özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>