15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar ,her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur ,dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir ,sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta 11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Maddi sorunlarınız varsa bu sorunları çözme borçları ödemek ve bütçenizi yoluna koymak için yeni adımlar atacak ve yeni gelir kaynakları ortaya çıkaracaksınız gelişmeler olumlu .

Para yönetimi ile ilgili araştırmalar yapabilir harcamalarınızı ,bütçenizi ve gelirlerinizi gözden geçirip değerlendirebilirsiniz .İş hayatında para ve destek konuları öne çıkıyor.

Konfor alanınızdan çıkacak yada yenilikler yapmak isteyeceksiniz.

Finansal durumunuz değişebilir yatırım planları yaptıysanız sonuçlarını görmeye başlarsınız.

Hayattan keyif aldığınız şeylere yöneleceksiniz.yemek ,içmek yeni şık mekanlar keşfetmek ,sanatsal etkinliklere gitmek veya evinizde dekoratif yenilikler yapacağınız zamanlar.