1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Doğurganlık artacak, çocuk istiyorsanız doğru zamanlar!! Mayıs 2020 müstakbel bebeğinizin dünyaya gelmesi için güzel zamanlar olacak. Bir düşünün derim.

Eğer zaten hamileyseniz ve de doğum yakınsa bebeğiniz için çok çok iyi bir zaman..Bu dönemde doğmak şanslı!

Libidonuz artacak, eşiniz / sevgilinizle cinsel deneyimleriniz her zamankinden farklı olacaktır. Aranızdaki bağı güçlendirecektir. Eğer ki yeni bir ilişkiye başladıysanız, ilk fiziksel yakınlaşma bu döneme denk gelecektir, gelsin de zaten, zamanın enerjisi çok güzel.

Bazılarınızın – sonucunda mutlu olacağı- bir yaşam alanı değişikliği gündemi var. Siz onlardan biriyseniz, belli ki yeniayla birlikte bu süreç başlamış olacak. Ev değiştirmek de ülke değiştirmek de bu kapsamda yer alıyor.

Gelirinizle ilgili potansiyel bir değişiklik nedeniyle harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz.

Sevdiklerinizden gelen bir destek sayesinde işleriniz yolunda gitmeye başlayabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olduğunda sorun, isteyin, görüşlerini ve yardımlarını alın.