Yükselen YayYay Burcu Ağustos 2016 Yorumu: Kara Bulutlar Artık Dağılıyor

Temmuz 31, 2016by Zafer Ceyhun72

Yay burcu Ağustos 2016 yorumu, Ağustos ayı astroloji gündeminizi, Yeniay ve Dolunayın yay burcuna etkilerini içeriyor. 2016 yılının kahramanları, kuşkusuz son zamanların “gazap üzümleri”, dünyanın en tatlı insanları, kıymetli yay burcu dostlar! Nasılsınız? Yay burcunun bendeki yeri başkadır! Çok sevdiklerim yay burcudur, sağ olsunlar onlar da beni çok severler, canlarım benim. 😀 ❤️ 2012 yılında Satürn akrep burcuna geçtiğinden beri hayatınızın ışıltısı ve neşesi azaldı biliyorum. 2015 fena gitmiyor gibiydi belki ama 2016 yine zorlamaya başladı. Bitmek üzere! Bakın göreceksiniz, çok uzağa gitmeye de gerek yok, Ağustos itibarı ile üzerinizdeki kara bulutlar hızla dağılmaya başlayacak. Yılın başında ve takip eden aylar boyunca bahsetmiştik: Mars/Satürn birlikte yay burcunda bulunacak ve eş zamanlı olarak gerilemeye başlayacaktı. Mayıs/Haziran aylarında herkes bir şey yaşadı mutlaka, süreç bir aşama kat etti. Peki bugün itibarı ile  “süreç tamamen bitti” diyebiliyor muyuz? Hayır! Henüz o noktaya gelmedik dostlar. Fakat şurası açık: 2017 yılına yeni şartlar ve koşullar altında gireceğiz. Biraz daha somut konuşalım değil mi? Yay burcu için gündem neydi? Burcuna Göre okurları gündemi en başından beri biliyordu, olasılıklardan bahsetmiştik. Fakat aramıza yeni katılan okurlarım için tekrar etmekte fayda var:

 1. egonuza yönelik saldırılar
 2. kendi ayaklarınız üzerinde durabilme mücadelesi
 3. birileri için değil kendiniz için, kendi bildiğiniz yolda ilerleme motivasyonu
 4. görüntünüzü iyileştirme ve imajınızı güçlendirme isteği, fakat gelişmelerin tam tersi olması
 5. bağımsız bir hayat/duruş inşa etme isteği, tersi yönde gelişmeler
 6. hayatınıza yeni bir yön verme isteği
 7. isteklerinize ulaşmanın hiç de kolay olamaması, görünen köye kılavuzla bile ulaşamama
 8. üzerinizdeki baskıyı aşmak için şartları sonuna kadar zorlama ihtiyacı
 9. benzeri olmamış fiziksel yorgunluk ve zayıflık, sağlık sorunları
2016 yılında yukarıda saydığım konular çerçevesinde oluşan gündem, Mars/Satürn kaynaklı enerjinin ürünüydü değerli dostlarım. Mars yay burcunda gerilemeye başlayıp akrep burcuna döndüğünde, Haziran-Temmuz boyunca akrepteydi, sanıyorum son yılların en keyifsiz zamanlarını yaşadınız. Güzel haber geliyor: Ağustosla birlikte Mars yeniden yayda. Bu arada geçmişe yönelik bir değerlendirme yapmakta fayda var. Satürn etkisini bertaraf etmek için içgüdüsel olarak, etkiyi yaşadığınız alanın karşıt alanına yöneldiniz. Klasiktir, hepimiz baskıdan kurtulmak için bir çözüm/panzehir ararız. Sizinki eşiniz/sevgilinizdi. Eğer yalnız idiyseniz, partner seçme kriterlerinizi bir miktar gevşetmiş ve kendinizi bir ilişkiye hazırlamış olmanız doğaldır. Bu noktada bir risk vardı: Denize düşen yılana sarılır durumu olduysa, yani Mars/Satürn etkisinden kurtulmak için eşiniz/sevgilinizden beklediğiniz desteği bulamadıysanız, faturayı ona kesmiş olma ihtimaliniz de yüksek. Ne de olsa beklentiniz çok yükselmişti. Uyumlu bir çift de değilseniz, ilişkinizin sarsılmış olması işten değil. Umarım ki bu şekilde olmamıştır. Bunun işaretlerini yaşıyorsanız, ilişkinizi bir de bu gözle değerlendirin derim. Devam edelim. 😊

Ortak Yorum: Ağustos 2016, Astrolojik Yol Haritamızın Neresinde?

Burcuna Göre’nin benzersiz olmasının önemli sebeplerinden birisi, sürekli olarak “zamanın ruhunu” ve dolayısıyla dönemin enerjisinin bizleri nasıl yönlendirdiğini anlamaya ve anlatmaya çalışması olsa gerek. Bu yoldan yine sapmayalım ve nereden geldiğimizi, şu anda nerede olduğumuzu ve nereye gideceğimizi anlamaya çalışalım. 2016 yılında baskı oluşturan, şartları değiştiren ve hepimizi değişime zorlayan başlıca olay, Mars ve Satürn’ün yay burcunda eş zamanlı olarak gerilemesiydi. Mart sonunda Satürn, Nisan ortasında ise Mars gerilemeye başlamıştı. Diyebiliriz ki Mart ayında Satürn gerilemesi ile başlayan süreç, 13 Ağustosta Satürn gerilemesinin sona ermesi ve 22 Ağustos’ta Mars’ın (Nisan’da gerileme başladığı nokta olan) 8 derece yay burcuna gelişi ile sona erecek. Birkaç gün sonra da zaten (24 Ağustos) Mars ile Satürn aynı noktada buluşacaklar: 9 derece yay burcunda. Ağustos ayının ilk haftası ve son haftası çok önemli. Bir uyarı yapayım! Mars/Satürn kaynaklı gündeme ilişkin kararlarınızı en erken ay sonunda alın, öncesinde harekete geçmek, ham kararlar almaya neden olabilir. Bu noktada bir ekleme yapmakta da fayda var: Mars-Satürn kavuşumu 2 yılda bir gerçekleşen nadir bir olaydır. Daha önce Ağustos 2014’te akrepte ve Ağustos 2012’de terazide kavuşum olmuştu. Bu yılki kavuşum, sonuçları itibarı ile çok daha güçlü olacaktır çünkü öncekilerden farklı olarak Mars/Satürn birlikte yay burcunda geriledi, gerilemeler bittikten hemen sonra da yay burcunda kavuşum oluyor. Mars-Satürn kavuşumu, Mart 2016’dan bu yana yaşadığımız süreci bitiren, karar aldıran, netlik getiren ve artık bizleri harekete geçiren tetikleyici bir olay olacak. Bu neden cidden önemli sonuçları olacak, hep birlikte göreceğiz. Diyebilirizi ki, Ağustos’un son haftasından itibaren sürüncemede kalmak imkansız olacaktır. Kaldığımız yerden yola devam etme zamanımız geldi. Hazırlıklara başlasanız iyi edersiniz. Geçmiş geride kaldı, artık ilerleme zamanı! Madem öyle, biraz daha ileriye bakalım mı? 🕵 1 Eylülde Güneş tutulması, 16 Eylül’de Ay tutulması olacak. O sırada Merkür de başakta geriliyor ki “Nerden çıktın Merkür, biz tam rahatlamak üzereyken❗️” demek istiyorum cidden..😠 🚫 Eylül sadece tutulmalar zamanı olmayacak, çok önemli bir olay daha var: 9 Eylülde Jüpiter terazi burcuna geçiyor. Eylül ve Ekim hızlı zamanlar olacak çünkü Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Pluto gibi güçlü gezegenler Güneşle önemli temaslar yapacaklar. Farklı/yeni gündem ve heyecanlar getirecektir mutlaka! Özetle, tıpki 2016 yılının başında söylediğimiz gibi, Martla başlayan 2016 gündemi, bu ay sona eriyor çok şükür. 👍 Yılın kalan zamanları için iyimser olabilirsiniz dostlar. Her şey muhteşem olacak demiyorum tabi ki fakat şunu diyorum: En azından belirsizlik ve baskı olmayacak, beklemek zorunda kalmayacağız, elimiz ayağımız bağlı kalmayacak geçmiş günler gibi.

Yay burcu Ağustos 2016 Yorumu

Tüm burçlara hitaben Ağustos’ta bir uyarıda bulundum: Ağustosun ilk haftasında güçlü bir enerji dalgası olacak. Önünü ardını pek düşünmeden acilen bir şeyler yapmaya sevk edebilir. Eğer ki gündem olumlu ise süper, tereddütsüz yola devam! Yok eğer “olumlu olmayan” bir motivasyonla bazı adımlar atmak istiyorsanız, bu durumda önce duraklamanızı ve şundan emin olmanızı öneriyorum: <Bir şeye tahammül edemediğiniz için> mi yoksa <çok daha güzel olacağı için> mi harekete geçmek istiyorsunuz? Ağustosa epey güçlü Mars enerjisi ile gireceksiniz, olumsuz bir gündem varsa yakıp yıkmak isteyebileceğinizi düşünüyorum. Tekrar ediyorum: olumsuz bir gündem/his yoksa, geçmişten gelen/aylardır size ayak bağı olan bir konu yoksa, harika bir Ağustos sizi bekliyor. Gelelim Yeniay ve Dolunay etkilerine❗️

2 Ağustos Yeniay Etkileri

Yeniay zamanında yeni bir karar almak, bir şeye başlamak veya bir şeylerin kendiliğinden başlaması ve ilk adımı atmak esastır. Yeniay 2 Ağustosta aslan burcunda gerçekleşiyor, tam da size göre bir enerji olacak! Takip eden 1 hafta boyunca etkin olacak Yeniay enerjisi mutlaka bir gündem oluşturacaktır dostlar. 6-8 Ağustos aralığında harekete geçmenize vesile olacağını söyleyebiliriz. Yay burcu için olası gündem maddeleri şunlar:
 1. dinlenme/rahatlama fırsatı yaratmak
 2. tatile veya uzun soluklu bir seyahate çıkmak
 3. yurt dışı kaynaklı bir konuda harekete geçmek (eğitim/tatil vb)
 4. dil öğrenme, yüksek lisans/doktora girişimleri
 5. hayatınızı değiştirecek çapta önemli bir konuda karar vermek
Bu noktada yeniden hatırlatayım: Yeniay sırasında verdiğiniz kararları, yukarıdaki uyarım çerçevesinde değerlendirin mutlaka. Pozitif adımlar atın, negatif değil.. Gerçi gündem sizin için diğer burçlara göre daha pozitif ama olsun, yine de hatırlatmak istedim. Ekstra bir uyarım daha olacak: Fazlaca riske girmeyin, Mars sizin burcunuzda olacak sonuçta. Adrenalin peşinde fazlaca riskli işlere girişmeyin, Mars burcumuzda iken herkes kazaya daha açık hale gelir. Bunu dedim diye de endişelenmeyin, olur mu? Sadece fazlaca riske girmeyin işte. Denizde çok açılmayın, hız yapmayın, kaya tırmanışı yapacaksanız dikkatli olun gibi. 😀

18 Ağustos Dolunay Etkileri

Her Dolunay/Ay tutulması, mevcut bir gündemin netleşmesi veya bir dönemin kapanması ile sonuçlanır. 18 Ağustos’ta gerçekleşecek Dolunay’ın sonuçları 22-24 Ağustos arasında netlik kazanacaktır. Peki Dolunay sizin için hangi alanda sonuçlar doğurur?
 1. yeni bir düzen kurmak, taşınmak vs.
 2. gündemde bir eğitim projesi varsa, karara varmak
 3. entelektüel bir girişiminizin (tez, kitap yazma gibi) sonuçlanması
 4. bir kursa/eğitime karar verip harekete geçme
 5. üzerinde çalıştığınız anlaşmanın imzalanması, sözlerin alınması
 6. zaman/emek harcadığınız hareketli sürecin başlaması/sona ermesi
 7. doğru insanlara ulaşmak için yol haritasını belirlemek
Yay burcu Ağustos 2016 yorumununun amacı, zamanın bugünlerde hızla değişecek ruhunu doğru şekilde sizlere aktarmaktı. Umarım ki başarılı olur. 😊  💪 Bu yazıyı yay burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşın lütfen, ki astrolojinin mucizevi bilgilerinden mahrum kalmasınlar. 🍀 En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle. ❤️ Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>

72 comments

 • yaya yay

  Temmuz 31, 2016 at 11:59 pm

  walla tam da yazdığınız gibi ”gazap üzümleriyiz”..ve sizi seviyoruz 🙂 teşekkür ederiz.ilişki anlamında güzel bir ağustos ayı bizi bekliyor olacak mı??sevgiyle kalın..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:21 am

   🙂 🙂 🙂
   Sağ olun, çooook tşk ediyorum..
   sevgiler saygılar, Ceyhun

 • Anteras

  Ağustos 1, 2016 at 12:03 am

  01.12 1989 05.10 ceyhan/adana çok zorlu sinavlardan gectim üzerimdeki sikintilar ne zaman gidiyor:(Az da olsa yorumlarsaniz cok sevinirim. Hayatimin aşki ne zaman geliyor:) İyi Çalişmalar. Sevgiler..

  Reply

  • Anteras

   Ağustos 1, 2016 at 12:18 am

   Birde size danismak istedigim birsey var sans noktam terazi burcunda. Jüpiter terazi burcuna gecmesiyle ve sans noktamla kavusum yapmasi durumunda benim hayatima yansimasi nasil olur:)

  • Anteras

   Ağustos 1, 2016 at 12:36 am

   Cevap verirseniz cok mutlu olurum:(

 • Şeyma

  Ağustos 1, 2016 at 12:03 am

  cok tşkler ceyhun bey agziniza sağlık peki evliliği düşünen yaylar için doğru zamanmi

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:22 am

   ne zaman tanıştınız Şeyma hanım?

  • Büşra

   Ağustos 1, 2016 at 4:20 pm

   Ben de evlilik düşünüyorum adim atmak icin doğru bir zaman mi? 5yıldır birlikteligimiz var 22 yaşındayım.

 • Özgeözge

  Ağustos 1, 2016 at 12:14 am

  Merhaba Ceyhun Bey, koskocaman teşekkürler ederim. Allah gönlünüze göre versin diyorum öncelikle. Bu satürn yayları gerdi,gerdi,gerdi. Her şey yay burcunda mı olur arkadaş? Üstelik yükselenim kova. Satürn yaydan sonra kovaya geçecek. Ne uzun bir imtihandayım böyle. Ama siz iyi ki varsınız. Bana ışık oldunuz. Tavsiyelerinizi hep okuyor ve kendi kendime telkinde bulunuyorum. Erkek arkadasım beni ağustosta ailesi ile tanıstıracaktı ve haziran ayında vazgeçtiğini söyledi. Şu an hala birlikteyiz ama ailesinin ilişkimize sıcak bakmadığını biliyorum. Sabrediyorum ve hep dua ediyorum. Çok zor günler yaşıyorum inanın ve özverilerimin karşılığını alacak mıyım bilmiyorum. Bazen erkek arkadaşımı öyle kırıyorum ki sonra pişman oluyorum. İş hayatımda hiç olmadığım bir yoğunluktayım son bir yıldır. Yay burcu olan babam geçen sene kalp krizi geçirdi. Benimle benzer zorlukları yaşayan ve bekar olan 4 yay kızı tanıyorum. Benim evlilik tarihim yakın mı sizce Ceyhun Bey:))) öyle istiyorum ki evlenmek :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:26 am

   Özge hanım merhaba 🙂
   Satürn yaydan sonra oğlak burcuna geçecek, bir düzeltme olsun.
   Diyorum ya zorluk zamanlarında (Satürn sizin burçta ise) birine/bir ilişkiye tutunmak en temek içgüdü oluyor.
   bu noktada “doğru insan mı” sorusuna cevap bulmak da önemli, eğer cevap evetse “doğru şartlar altında ve doğru zamanda mıyız” sormak de önemli..
   Şartlar pek de kusursuz değil gibi (aile meselesi), ne dersiniz?

  • Özgeözge

   Ağustos 1, 2016 at 12:30 am

   Çok teşekkür ederim Ceyhun Bey cevabınız için. Doğru insan olduğunu düşünüyorum evet. Tüm olumsuz tabloya rağmen hayatımda ilk kez bu kadar değer veriyorum ve değer görüyorum. O yüzden aile meselesine anlayıs gösteriyorum şimdilik. Ama size tamamen katılıyorum. Şartlar ve zaman şu an müsait değil. Çünkü erkek arkadaşım işsiz şu an.Ama 30 yaşında bir bayan olunca bazen acele ediyorum:) Tüm yaylar için hayırlısı olsun diyorum artık. Tekrar teşekküt ederim realist olduğunuz için:)

 • cicek

  Ağustos 1, 2016 at 12:16 am

  Tesekkurler,elinize, emeginize saglik.yay burclari icin 2015 kismen daha iyiydi 2016 ya gore demissiniz.bende tam.tersi idi.bunun bi sebebi olabilir mi? 2015 yili hayatimin en berbat yiliydi.en yakin hissettigim 5 kisiyi ayni senede kaybettim ve cok ciddi maddi kayiplar oldu.bu yilin ilk yarisi bitti va gayet guzel geciyor bin sukur

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:27 am

   Çiçek hanım merhaba 🙂
   Genel astrolojik enerji, kişisel doğum haritasından bağımsız olarak, 2016 çok daha zor diyor.
   Siz 2015te doğum haritanıza özel ekstra zorluklar yaşayıp, bu yıl kötüsünün iyisini yaşıyor olabilir misiniz?
   Bu yıl kolay değildi kesinlikle..

  • cicek

   Ağustos 1, 2016 at 12:33 am

   Siz oyle diyorsaniz oyledir tabii :).gecen yila gore bu yil benim icin nur nimet ama kotunun iyisi olabilir bu tabii ki:). Kendinize dikkat edin. Sizi ve yazilarinizi onemsiyor ve dort gozle bekliyoruz:). Sevgiler Ceyhun

 • Hanife

  Ağustos 1, 2016 at 12:17 am

  Merhaba ceyhun bey
  Olumsuz gundem varsa isimiz zor anlasilan yine valla ceyhun bey umutlanmak istiyorum ama bana mucizeler lazim
  Kendinize ii bakin sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:28 am

   Hanife hanım merhaba,
   biliyorum klişe olacak ama “herkes kendi mucizesini yaratıyor”.
   bakış açısında ve hayat algısında köklü bir değişiklik çok şey değiştiriyor.
   sevgiler, Ceyhun

 • Elif Hoca

  Ağustos 1, 2016 at 12:19 am

  Ceyhun Bey sizin pozitif yorumlarınız sayesinde geçen yedi ayı ben de pozitif atlattım. Eşimden ayrıldım, yeni bir hayat için ayakta durmak için kpss çalışıyorum. Haziran ayına mahkeme denk geldi ve tek celsede boşandım. Ama hala tebligat yapılmadı, onu bekliyorum. Sanırım bu ay o kağıdı elime alıp kimliğimi yenileyebileceğim 🙂 Ve bu ay 20 ağustosta dolunay etkisinde alan sınavına giricem. İnşallah iyi olcak. Sayenizde gerçekten çok iyi hissediyorum, şeytanın bacağını kıracağımı hissediyorum. Sizi dört sene önce tanısam evlenmezdim heralde:)Çok ters bir zamanda evlenmişim, beri çok geriletti. Umarım gerçekten yaylar için karanlık dönem bitiyordur.
  İyi ki varsınız 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 12:30 am

   Elif hanım merhaba 🙂 🙂
   her ne kadar zorlu bir süreç geçirmiş olsanız da, iyi hissediyor olmanıza ve Burcuna Göre’nin katkısı olmasına çoook sevindim.
   Her zaman bekliyorum, çok daha iyi günleri yazdığım zamanların gelmesi ve hayatınızın güzelleşmesi dileğimle..
   Ceyhun

 • demet

  Ağustos 1, 2016 at 12:19 am

  Ne zaman düze çıkacağız biz. Istediğimiz şeyler ne zaman olmaya başlayacak :-/ zor geçen zamanlarda yaşıyoruz. Son 6 yilim aşağı yukarı bu sekilde benim.

  Reply

 • Gözde

  Ağustos 1, 2016 at 12:21 am

  Gerçekten harikasınız. Her ay heyecanla yazılarınızı bekliyorum

  Reply

 • Evcimen

  Ağustos 1, 2016 at 12:24 am

  Patlama noktasındayım.Herkese sarıyorum.Geleceğimi göremiyorum.Yaşama bakışım değişti. 🙁

  Reply

 • ozkan

  Ağustos 1, 2016 at 12:27 am

  Yay burcunda bu ay bosanma gorunmuyor mu?

  Reply

 • ozkan

  Ağustos 1, 2016 at 12:31 am

  bu yil merkur gerilemesinde (nisandaki ama tanisma 2013 )evlenen yay oglak icin sormustum bosanma olur mu diye ..tesekkurler
  zaten saturn de mars da geriliyordu pluton da gerilemedeydi o sirada sanirim mayis ortasi..

  Reply

 • Özlem sevgel

  Ağustos 1, 2016 at 12:32 am

  Siz süpersiniz ya. Hakkaten ne diyorsanız istisnasız harfi harfine yaşıyorum bir yay olarak. Kaleminizden çıkacak güzel yazılara odaklanmış bekliyorum. Takipteyiz. Sevgiyle kalın…

  Reply

 • Hande

  Ağustos 1, 2016 at 12:41 am

  Artık güzellikler bekliyoruz. Emeğinize sağlık. Teşekkürler

  Reply

 • Gülşah

  Ağustos 1, 2016 at 12:45 am

  Benim burcum yengeç, yükselen burcum yay, uzun süredir yayınlandıginiz yorumları okuyorum… Dikkatimi çeken olay , yay burcu yorumları bana daha uygun… Bunu nasıl açıklayabiliriz? Normal mi?

  Reply

 • Tuğçe

  Ağustos 1, 2016 at 12:54 am

  Ceyhun bey mukemmel bir astrologsunuz ilk olarak… Gercekten de kendimi gazap üzümü diyebilirim… Çok deli dolu ve vurdumduymaz kafasının dikine giden bir yay burcu olarak saturn ün gazabini cok fena yedim ve yemeye devam ediyorum. Aşk konusunda inanılmaz şanssızim aşk ne zaman duzelecek acaba 🙁 doğum günüm 28 Kasım 1995 bende bi mi şanssızlik var yoksa hep bu Satürn mu ???
  Sevgileer 🙂

  Reply

 • deniz

  Ağustos 1, 2016 at 1:23 am

  Ceyhun bey çok teşekkürler.Kendimi uzun zamandır(belki 2012 öncesinden beri)taniyamiyorum.oldukca neşeli hayat dolu biriydim.ancak elimi attığım her işin elimde kalması özel hayatimda hep yanlış insanlara denk gelmem beni öyle yordu ki..Neredeyse o hayat dolu neşeli insan gittiyerine hep sıkıntılı biri geldi.umarim ağustosta beraber toparlar iz biz yaylar olarak.Guzel yorumlarınız için tekrar Teşekkürler.

  Reply

 • Feride

  Ağustos 1, 2016 at 1:26 am

  Çok teşekkürler Ceyhun bey yorumlarımız için bazen tek i Po stip uyuyor umarım yılın diger yarisi benim için iyi olur …

  Reply

 • Berivan

  Ağustos 1, 2016 at 1:35 am

  Ceyhun bey merhaba bu ay size üçüncü yazışım inşallah bu sefer cevap gelir daha önce Aslan ve Koç burçlarının altına sorumu yazmıştım ama cevap alamadım … Mars Satürn kaynaklı gündemin bitişi bu süreçte başımıza gelen olaylardan daha kötü bir final olur mu diye sormuştum . Benim gündemim evimin yakılması olmuştu şimdi de birileri fikrimizi almadan yıkar korkusu yaşıyorum çünkü civar evler kimseye haber dahi verilmeden yıkılıyor böyle bir olay yaşamak istemiyorum çünkü hiç gücüm kalmadı .. Tükendim … Sizce böyle bir ihtimal olabilir mi yükselenim Koç bu arada

  Reply

 • Berivan

  Ağustos 1, 2016 at 1:37 am

  Ceyhun bey merhaba daha önce Aslan ve Koç burçlarının altına sorumu yazmıştım ama cevap alamadım … Mars Satürn kaynaklı gündemin bitişi bu süreçte başımıza gelen olaylardan daha kötü bir final olur mu diye sormuştum . Benim gündemim evimin yakılması olmuştu şimdi de birileri fikrimizi almadan yıkar korkusu yaşıyorum çünkü civar evler kimseye haber dahi verilmeden yıkılıyor böyle bir olay yaşamak istemiyorum çünkü hiç gücüm kalmadı .. Tükendim … Sizce böyle bir ihtimal olabilir mi yükselenim Koç bu arada

  Reply

  • Berivan

   Ağustos 4, 2016 at 8:48 pm

   Ceyhun bey neden bu ay hiçbir soruma cevap vermediniz … Gerçi hepsi aynı soruydu ve farklı burçların altına yazmıştım … Tarih olarak benden sonra yazanlara bile cevap verdiğinizi görüyor ve çok üzülüyorum … Herkesin derdi kendine büyük tabi ama benimki yuvam evim …. Şu dönemi bir selametle atlatırsam doğum haritası çıkarttıracağım … Ama şu aşırı sıkıntılı dönemde hergün duyduğum felaket ihtimalleri ile elim ayağım boşalıyor günlük hayatıma devam edemiyorum… Vereceğiniz en ufak bir cevap bana umut ışığı olacak umarım yazdıklarımı okursunuz sevgiler

 • Esen Sevgin

  Ağustos 1, 2016 at 2:05 am

  Ceyhun bey,bende her zaman ki ben olduğum halde nedense daha önceleri sevilirken 2016 dan bu yana beni sürekli eleştirip,bi anda hayatından cikarmalar terk edisler vs…şok vaziyetteyim.guleyim mi aglayayim mi karar veremedigim surecten geçiyorum.Allahim sen bana sabır ver diyorum sadece.aşk hayatım da hareketli fakat sonuç hep hüsran bunda da aynı sorunlar eleştiriler yanilmalar…Saturn un bana öğrettiği bir şey var o da SABRETMEK ki asla bana göre birsey değil.zorlanmaya gelmem kesip atmaya hazirim her zaman ipleri.ama örneğin geçen seneden beri ayni is yerindeyim ve sikintilara ragmen gemileri yakıp cikmadim hayret 🙂 hep ya sonra?diye düşünüyorum.bişey farkettim bi de Saturn geri gittiği aylar yine daha iyiydi düzelmeye yakın yine sıkıntılarım nerde kalmıştık diye soruyor bu aralar?bende kahretsin ne zaman bitecek bu kabus?ben bitmeden!diye soruyorum size 🙁

  Reply

 • Öz

  Ağustos 1, 2016 at 2:08 am

  Ceyhun bey Umarım bu defa cvp alabilirim Uzun zamandır bekliyorum bir kaç saat bakmadım ara verdim hemen yay gelmiş 23.11.1988 12:00 Hatay doğumluyum berbat 6 sene geçirdim son iki sene kabustanda öteydi ne yerde ne gökteyim lütfen bir yorum yaparmısınız?

  Reply

 • Hande D.

  Ağustos 1, 2016 at 2:23 am

  Merhaba Zafer bey. Öncelikle böylesine samimi ve sıcak bir dil kullanmanız çok hoş. Diğerlerinden de sizi farklı kılan ve imrenilmesi gereken özelliğinizin bu olduğunu düşünüyorum. Sizi bunun için kutlarım.
  Gerçekten de bir yay burcu olarak 2012den yani Satürn akrep sürecinden itibaren hayatım fazlasıyla zor geçmeye başladı. Resmen neye heveslendi isem olmadı. Fazlasıyla hayal kırıklığına uğradım ve çok yalnız kaldım. Satürn yay a geldiğinde de 2015 aralık ta çok ciddi bir sağlık sorunu olan kansere yakalandım. Anlayacağınız mahvolmus olan psikolojimin yanında elimde tek kalan şey sağlığımı da kaybettim. Tabi dolaylı olarak işi de bırakmak zorunda kaldım ve taşınıp ailemin yanına çalıştığım yerden çok uzak bir şehire yerleştim. Çok şükür yakın zamanda tedavim sonlandı ve iyileştim. Şimdi hayata yeniden başlamak amacım. Yaşım 27 oldu sayılır. Bu sefer de Satürn döngüsüne denk geleceğiz galiba 🙂 kendimi bir yere ait ne zaman hissedeceğim sizce? Bu hayat ne zaman rayına oturur?
  Şimdiden teşekkürler ve sevgiler…

  Reply

  • Nil

   Ağustos 1, 2016 at 5:04 pm

   Geçmiş olsun Hande Hanim. Baya zorluklar atlatmissiniz. Sağlığınıza tekrar kavuşmaniza sevindim 🙂 sanırım yay burcu kendini hicbirzaman bir yere ait hissedemi yor, koşullar güzel bile olsa ruhunun derinliklerinde hep bilgelige doğru giden o yola ait oldugunu biliyor cunku…

 • Dicle

  Ağustos 1, 2016 at 8:27 am

  Zafer Bey merhaba,
  Severek takip ediyorum sizi. 30 kasım 86 doğumluyum. Yapıp yapmaya emin olamadığım bir iş teklifi var. eğer olursa ileriki dönemlerde kariyer hayatımda değişiklikler olabilir. o yüzden büyük bir karar aslında. bir yandan da bu işi yapıp yapmamak konusunda istekli miyim bilemiyorum. Sanırım rehavete kapıldım. Aslında gönlümden geçen iş de başka 🙁
  Sizce ne doğrultuda karar vermeliyim?
  Çok teşekkürler, sevgiler 🙂

  Reply

 • sude

  Ağustos 1, 2016 at 9:33 am

  ceyhun bey merhaba öncelikle herşey için çok teşekkürler.son birkaç aydır tam olarak beni anlatıyor yorumlarınız, ”gazap üzümleri” çok yerinde bir benzetme. 03/12/86 doğumluyum yükeselenim yengeç,2012 ağustostan bu yana hayatımın bugüne kadar en zor yıllarını, şubattan bu yana da en zor aylarını ve 15 temmuzdan beri en zor günlerini yaşıyorum hayat hiç ama hiç bu kadar zor olmamıştı bunu kelimelerle ifade edemiyorum. güzel günler yakındır inşallah birşeyleri elde etmek (maddi değil manevi) hayatımın hiçbir döneminde bu kadar zor olmamıştı öyle kara bulutlar dolaşıyor ki … umarım bundan sonrası için herşey çok daha güzel olur çünkü tüm umutlarım hayallerim yıkıldı ve yaşam enerjisi heyecana dair tek 1 ışık kalmadı .. saygılarımı sunuyorum

  Reply

 • Alibis

  Ağustos 1, 2016 at 10:27 am

  Yay burcunun bende de özel bir yeri var :)) ha unutmadan bi de scorpio :))

  Reply

 • Christina

  Ağustos 1, 2016 at 10:34 am

  Sevgili Zafer Bey,
  03.12.1994 15.29 Simferepol Ukrayna doğumluyum ve gerçekten son aylar benim için çok zorlayıcı geçiyor. Kariyer ve özellikle ilişkim aniden beklemediğim bir anda bittiler. Umarım ağustos ayı dediğiniz gibi kötü günleri arkada bırakmama yardımcı olur.

  Reply

 • Aysegul

  Ağustos 1, 2016 at 10:42 am

  Ceyhun beyy
  sanki beni hayatimi tarif ettiniz . Resmer son 2 haftam gazap üzumuydu karar verme aşamasindayim nişan icin . Agustos sizce dogru karar verme Ayımız? Cunku evet dersem eylul de nişanim var 15 in den sora bu arada 08.O8.1990 yani bi aslan burcuyum fikrinz cok onemli benim icin

  Reply

 • Ziyafet

  Ağustos 1, 2016 at 11:51 am

  Ceyhun beyç bu ayın burc yorumunu daha çok sebirsizlikle bekledim.
  it was very interesting to read your comments for August. I hope in my and my husband’ life everything will be changed to the better side. 2 years we are struggling. And tired already. Hungry for the good changes.
  Thank you very much.

  Reply

 • ayşe

  Ağustos 1, 2016 at 3:20 pm

  off ceyhun bey..öldüm öldüm dirildim adeta…gazap üzümleri…tam dda doğru tespit…umarım atlatmışızdır..birzda rahatlık
  güzellikler olsun yani..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 1, 2016 at 3:58 pm

   yolunuz açık olsun Ayşe hanım, evet çoğunlukla bitti zor süreç! 🙂

  • ayşe

   Ağustos 2, 2016 at 10:37 pm

   inşallahhhhh..yoksa ben tükendim zaten

 • sibel yalçın

  Ağustos 1, 2016 at 4:31 pm

  Yay ım yükselenim yengeç. isteğim dışında iş değişikliği söz konusu aniden. ne yapacağımı bilemiyorum. herşey çok karışık..

  Reply

 • beril

  Ağustos 1, 2016 at 5:05 pm

  Haberin içinde şu “kara bulutlar dağılacak” ifadesini gördüm ya rahat bi nefes aldım. Biz yay burçları dediğiniz gibi tam bir gazap üzümleriydik ama olsun çok şey öğrendik, yola devam!Elinize, emeğinize sağlık Ceyhun bey :))

  Reply

 • Filiz Gündüz

  Ağustos 1, 2016 at 6:40 pm

  Bayıldım yay burcuna ait gelişmelere İnşaallah dediğiniz gibi olur.

  Reply

 • Filiz Gündüz

  Ağustos 1, 2016 at 6:46 pm

  30 kasım 1959 pazartesi İstanbul doğumluyum herşey ters gidiyor istediğim şehirde değilim en büyük beklentim izmirde yaşamak İnşaallah gerçekleşir.Bana ümit verdiniz.Sağolun.Birde ricam ay burcumu bilmiyorum bilgilendirirseniz sevinirim sabah ezanında doğmuşum.Saygılarımla,

  Reply

 • Esra

  Ağustos 2, 2016 at 7:52 am

  Sizi Cok seviyorum ceyhun bey :))

  Reply

 • Evrim

  Ağustos 2, 2016 at 8:38 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yorumlarınız harika ve gerçekten de doğru çıkıyor . ”Gazap üzümleri ”de çok doğru bir benzetme.
  Umarım ağustos ayı için yorumlarınız yine doğru çıkar ki eminim bundan. Sabırsızlıkla gelecek yorumlarınızı bekliyorum. 40 yaşından sonra yükselenin etkisi çok daha fazlaymış, bu doğru mu? Benim yükselenim Oğlak burcu.

  Reply

 • esra

  Ağustos 2, 2016 at 11:40 am

  Merhaba ceyhun bey benim haritamda asc yay 9.derecede ve bildigim kadariyla agustosun sonunda bu derecede saturn ve mars kavusacak.buradaki antaresi de hesaba katarsak nasil bir etki beklemeliyim

  Reply

 • Piraye

  Ağustos 2, 2016 at 2:28 pm

  Yazdiklariniz moral verdi ve çoğuna şuan karar verme ve harekete gecmegi düşündüğüm ay.yazdiklarinizin çıktısını aldım 🙂
  Bu aralar güzel şeylere çok ihtiyacım var 🙁
  Sevgiler

  Reply

 • çiğdem

  Ağustos 2, 2016 at 5:24 pm

  Ceyhun Bey merhabalar,
  Sizin yorumlarınızı okuyunca bir yay olarak hayretler içinde kaldım doğrusu. Neden mi? Çünkü iki yıldır hangi astroloji yorumunu okusam yaylar için kariyeriniz tavan yapıyor, şan, şöhret kapıları açılıyor şeklinde benim durumumla ilgisiz yorumlar görüyorum. Yay burcuyum yükselenim terazi ve son 2.5 yıldır kariyer olarak dibin dibine inmiş durumdayım. Neyse en azından bütün yaylar kariyerlerinde deli gibi yükselirken ben fırsatı kaçırdım psikolojisinden kurtuldum. Bu arada sormadann edemeyeceğim bu yakınlarda istediğim gibi bir iş bulup çalışma şansım var mı? Ya da kitap yazsam tutar mı?

  Reply

 • Deniz Can

  Ağustos 2, 2016 at 11:18 pm

  Ceyhun bey,
  Yorumu okurken sanki bizi tanıyormuşsunuz gibi hissettim. Ben de eşim de yay burcuyuz,çok zorlu süreçler yaşıyoruz ve emin olun sadece birbirimize tutunarak ayakta kaldık. Sadece bir kaç ayda yıllara sığacak tecrübeler edindik, bunca zaman farketmediğimiz şeyleri gördük ve öğrendik(sağolsun satürn) tespitlerinize şapka çıkarmamak elde değil,ağzınız bal yesin güzel insan. Sevgiler.

  Reply

 • Tulin

  Ağustos 2, 2016 at 11:47 pm

  Yine dolunay mi? 🙁
  16 Eylul’de kovuldum, erkek arkadasimla dubaiye tasinmaya karar verdik ardindan ve cok guzel bir firsata evet demisken 15 martta vizem reddedildi, 15 temmuzda tam evlilik teklifi alirken darbe girisimi oldu, yurtdisina turist vizesiyle gideyim dedim 25 temmuzda vizem reddedildi ki isim geregi neredeyse heryerden vizesi olan bir insanim 🙁
  Simdi nikah yoluyla gitmeyi deneyecegiz ve nikah tarihi 13 agustos.. Ayrica pasaport yenilemem 23 agustosa denk gelecek Bu dolunay hep kotu seyler getirdi Bu seferkide oylemi dersiniz??

  Reply

 • Guler

  Ağustos 3, 2016 at 12:25 am

  Maddi sorunumuz ne zamn sona erecek bi mucize bekliyorum..

  Reply

 • Ginger

  Ağustos 6, 2016 at 3:43 pm

  Korkunc bir 7-8ay gecirdim diyebilirim;simdi biraz daha iyi olsa da yasadiklarim beni coook yipratti.Yazdiklariniz inanilmaz,her ay sabirsizlikla yazilarinizi bekliyorum. 27 Kasim 1977 dogumluyum;bu dönem yaylari icin neler olacak daha merak ediyorum.Sevgiler

  Reply

 • Yay kızı

  Ağustos 7, 2016 at 8:48 pm

  Ceyhun bey Sirius döngüsü etkisinden bahsetmediniz. Yay burcuna etkilerini öğrenmek isteriz yada ortak bir yorum olabilir. Çok teşekkürler

  Reply

 • Taytay

  Ağustos 12, 2016 at 9:25 am

  Gercekten inanamiyorum . Yurtdisinda egitim icin vize basvurum var ve on gorulerime gore 18 inde aciklanacak 25 inde ucagim var bu kadar nokta atisi olabilirdi. Harika yorumlamissiniz. Tebrikler

  Reply

 • Elif Nur

  Ağustos 17, 2016 at 11:00 pm

  Benim sizden bir ricam var ben yay burcuyum ve hayatta kararsizliklarim çok var bu sene üniversiteyi kazandım ama hıc istediğim bi bölüm değil acaba siz astrolojik olarak bana yardım edebilirmisinz 24 11 1998 lütfen bana yardım edin bu bölüme devam etmelimiyim yoksa başka hedefler mi bulmalıyım

  Reply

 • Tuba Kaya

  Ağustos 17, 2016 at 11:34 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Aylık ve yıllık yorumları okurken yükselen burcunu da okumak gerekiyor mu? Özellikleri bizi ne kadar etkiliyor. burç uyumuna bakarken yükselen uyumları da güneş burcuna paralel mi? Açıklar mısınız? Teşekkürler.

  Reply

 • refika

  Ağustos 21, 2016 at 10:09 am

  cok beğendim tarihsel isabetler tam 2013 te esim vefat etti memleket bile değistirdim cok yiprandim inancimla guclu tuttum kendimi ben gonulden tesekkur ederim emeginw verdiginiz ayrintili tarih ve olasiliklara cok tesekkur ederim sevgi ve saygilarla

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 22, 2016 at 7:53 pm

   aramıza hoş geldiniz Refika hanım, her zaman beklerim 🙂
   sevgiler, Zafer

 • Hatice

  Ağustos 22, 2016 at 7:27 am

  Merhaba Ceyhun bey 17 Aralik 1975 hayatim cok zorlu geciyor. Ne zaman hayatimda iyi birseyler olucak. Biktim gerckten. Kariyer ve evlilik alaninda gelisme var mi litfen bilgilendirirseniz sevinirim.Bu arada yorumlariniz tam isabetli sasirdim. Bircok yorumcunun yorumunu okuyorum ama sizinkiler oldukca iyi gercekten.

  Reply

 • Eda

  Ağustos 23, 2016 at 4:02 pm

  Ceyhun bey Mars ve Saturnun 24 dr aynı noktada bırleşmesi bizi yine olumsuz mu etkılıcek? Bu konunun etkılerını daha ayrıntılı paylaşabılır mısınız? Etkısı ne kadar zaman surucek?

  Reply

 • Hatice

  Ağustos 24, 2016 at 5:10 pm

  Zafer bey yukariya bir yorum yapmistum yanit vermediniz uzuldum. Sizin onerilerinizi ve yorumlarinizi takibe basladim. 18 agustosda bir basvurum oldu yarin aciklanacak
  Sonuc olumlu da olsa yazicam olumsuzda ama sizin yorumlariniza gore olumlu olucak gorunuyor. Su an beklemedeyim. Lutffen 17 aralik 1975 I evlilik ve kariyer acisindan degerlendirir misiniz. Cok istiyorum.

  Reply

 • Papillon

  Ağustos 29, 2016 at 1:49 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, uzun zamandır yorum yazmadım bir yazayım dedim 🙂 yay burcunun A dan Z ye taşıdığım özellikleri şu yaşıma kadar hep insan ve çevre kazandırdı.. ama şu içimizde ki 6. His varya.. mart ayından bu yana hiç yaşamadığım olaylar yaşattı.. insanların ne kadar acımasız olabildiklerine şahit oldum.. çevreme büyük temizlik yapayım dedim, Satürn bana sopayı vurdukça o sopanın izi kaldı.. Ağustos ayına gelince.. biz galiba tutanacak bir dal, bize huzur verecek insanlar aradık.. ama dediginiz gibi eylül de yine bitti olmadı, diyeceğimiz bir ay yaşadık galiba.. benim açımdan öyle oldu en azından.. ya bizler çok iyi niyetliyiz, ya da gerçekten saf.. bunu da malesef değiştiremiyoruz doğamızda kanımızda var.. Eylül ayı yeni bir şehre taşınmayı, eski yaralarımı unutup yeni bir sayfa açmak istiyorum.. umarım kayıpların devamı gelmez.. cidden çok yorulduk.. sevgiler

  Reply

 • hatice

  Ağustos 30, 2016 at 7:27 pm

  Zafer bey yorumlarınız bende gerceklestı. yukseköğrenım yapıyordum projem oldu ve sehir değişiklğ oldu sonuçlar 25 ağustosta açıklandı. bu benım gelecegımı etkileyecek bır gelısme. bundan sonra devamlı takıpteyım. zaten sureklı sayfaya gırıyorum yorum yazıp yazmadığınıza bakıyorum keşke ask veya evlılıkle ılgılı bırseyler desenız yukrıda doğuö tarıhını yazmıstım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 30, 2016 at 9:57 pm

   hayırlı olsun Hatice hanım, ne güzel bir haber 🙂 🙂
   başarılar diliyorummm
   sevgiler, Zafer Ceyhun

  • Hatice

   Eylül 1, 2016 at 7:57 pm

   Hemde bu yazinizi okuduktan sonra gerceklesti olmayacak birseydi icimden sunu dusundum sansim donuyor ama kariyer acisindan tabi.. doktorama yeni bir egitim alani ekledim.. cok sukur … sizin yazilariniz beni umutlandiriyor bir de ask ve evlilikte bir gelisme olsa diye dua ediyorum. Ama sanirim yaylarin ask icin biraz beklemesi gerekiyor zamanimiz var sanirim:))

 • Yeşim

  Eylül 24, 2016 at 7:24 am

  Gerçekten de 2012 den beri pek çok zorlayıcı durum oldu hayatımda 2014 te tavan yaptı 2015te düşüşe geçti 2016 yeniden tavana yakın bir yerlerde seyretti aynen dediğiniz gibi eşimle ciddi bir fikir ayrılığı yaşıyorum ve her fırsatta burnundan getiriyorum neyseki bitiyormuş bu fasıl, nihayet! Emeğinize sağlık bizi böyle bilgilendirdiğiniz için, Allah emeklerinizi çabalarınizi karşılıgini kat kat versin size inşallah
  Sevgiyle kalın ❤

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin