Yay Burcu Yıllık YorumuYay Burcu 2015 Yorumu

Aralık 13, 2014by Zafer Ceyhun56

Yay burcu 2015 yorumu, 2015 yılında yay burcunu ne bekliyor sorusunun cevabını Burcuna Göre farkıyla veriyor. Öncesinde yazının ana hatlarına dair bir giriş yapacağım, şunu görmenizi istiyorum: hayatınızı bölümlerden oluşur, ki ben bu bölümlere şimdi size anlatmak istiyorum. Öncelikle, hayatımız toplam 12 alandan oluşur. Astrolojide bu alanlara “ev” diyoruz. Yazılarımda çok fazla şu ev bu ev deyip kafa karıştırmak istemediğimden yazmıyorum ama aslında tamamen bu evlere/alanlara göre yazıyorum. Diğer taraftan, güneş sistemimizdeki her gezegen kendine has bir enerji taşır ve gök kubbede  yer değiştirdikçe, enerjileri ile bu evleri/alanları etkisi altına alarak hayatımızı değiştirirler. Buradan yola çıkarak bir sonuca varalım öyleyse: hayatınızın bir alanı/evi, etkisi altında olduğu gezegenin enerjisi ile olumlu bir şekilde değişirken, diğer bir alanda yer alan farklı bir gezegenin enerjisi, o alanda yıkıma neden olabilir. Önemli olan, hangi alanda hangi tür bir enerjinin olduğunu bilip, ona göre davranabilmektir. Mesela, şans getiren Jüpiter daha çok kazanmanızı sağlarken, Pluto nedeniyle tüm ilişkileriniz tepetaklak olabilir. Bu nedenle, 2015 yılı yazınızı okuduğunuzda, seneye hangi alanlarda şanslı olacağınız, hangilerinde engellerle karşılaşabileceğinizi bilmenizi istiyorum. Tavsiye vermeyi sevmediğim için, tespitler yapacağım ve gerisini hikayenin kahramanına, yani size bırakacağım 🙂 Hadi başlayalım.

YAY BURCUNUN GELİŞİM ALANLARI: JÜPİTER ETKİSİ

Jüpiter, hayatınızı değiştirmeye başladı bile, değil mi? Son yıllarda yaşadığınız kısır/sönük hayat yerini daha hareketli günlere bıraktı bile. Yay burcu büyük bir ayrıcalık yaşıyor aslında, yönetici gezegeni Jüpiter, yay burcunun temsil ettiği 9. evde bulunuyor. Daha ne ister ki insan? Tamam Jüpiter yay burcunda değil ama bu etki hayatınızı güzelleştirmek için fazlasıyla yeterli. Jüpiter etkisini nasıl yaşıyorsunuz, neler deneyimliyorsunuz?
 1. nişanlandınız/evlendiniz mi?
 2. bebek mi bekliyorsunuz?
 3. şehir/ülke mi değiştirdiniz yoksa?
 4. kazancınız mı arttı?
 5. hayatınıza yeni insanlar, daha mutlu olduğunuz yeni mekanlar mı girdi?
 6. içinizde yükselen bir iyimserlik ve inanç mı var?
 7. bu kadarcık mı gerçekten, neler yaşıyorsunuz merak ediyorum 🙂
Nisan 2015 – Ağustos 2015 arasını iyi değerlendirmelisiniz, planlarınızı yaparken şöyle düşünmelisiniz: atılım yapmak istediğim konuda (sadece siz biliyorsunuz) Jüpiter etkisini kullanarak daha hızlı yol almak istiyorsam, Nisan 2015’ten itibaren upuzun 4 ayım var, bu süreçteki kazanımlarım yıllarca beni rahat ettirecek. 11 Ağustos yeni bir dönemin başlangıcı olacak çünkü Jüpiter başak burcuna geçecek ve yeni bir alanda size gelişim imkanları sunacak: işe girmek, daha iyi bir işe geçiş yapmak, başarılı olmak/görünmek, evlenip aile kurmak veya anne/baba olmak için hayatınızın en iyi yılı başlayacak. Hepinizin farkı istek ve hedefleri var ama kim bunları istemez ki?
 1. güzel bir evlilik yapacak, aile kuracaksınız
 2. çocuk sahibi olacaksınız, hayatınız değişecek
 3. işe gireceksiniz/iş değiştireceksiniz, kamu kurumlarında şans daha fazla
 4. itibarınız tavan yapacak
 5. insanlarla sorunlu ilişkileriniz dahi düzelecek/kolaylaşacak
2015 yılının ikinci yarısı, yıllardır kendinize yaptığınız yatırımların karşılığını almaya en yakın olduğunuz zamanlar olacak, müjdeyi vermiş olayım 🙂 Sürprizlere hazır olun ve isteklerinize ulaşmak için iyimserlikle, coşku ve inançla çok ama çok çalışın, 2015 Ağustostan sonra çabalarınız meyvesini verecek, başaracaksınız!

YAY BURCUNUN SINAVLARI: SATÜRN ETKİSİ

Satürn’ün ne olduğunu anlatarak başlayayım: yanlışlarımızı gösteren ak sakallı dedenin ta kendisidir ancak tıpkı Leyla ile Mecnun dizisinde olduğu gibi, akla sakallı dedenin elinde bir sopası vardır, güzel güzel anlatmak yerine kafamıza sopayla vurmayı tercih eder. Nihayetinde, aklımız başımıza gelir, daha gerçekçi oluruz ve bir daha kesinlikle ayaklarımız titremez, dimdik dururuz. Zor bir süreçtir ancak çok çok faydalıdır, zamanın olgunlaştırıcı gücüdür Satürn, bilgeliktir. Satürn 21 Aralık’ta sizin burcunuza geçiyor ama hemen korkmayın, geçici olacak. Satürn 15 Haziran 2015’te yeniden akrep burcuna dönecek. Bunun anlamı, 2015 yılında 2 farklı alanda sınava gireceksiniz. Detaylı olarak anlatayım: 2013 yılından bu yana kendinizi tanımıyorsunuz, biliyorum. Yay burcuna hiç uymayan bir içe kapanma, yalnızlaşma süreci yaşadınız. Geçmişi sorguladınız, yaptığınız yanlışları fark edip kendinize kızdınız, “değişeceğim, böyle kalamam” dediniz. Belki bazı kayıplar yaşadınız: arkadaş/eş/sevgili, para veya ortam kaybı gibi…Bazılarınız sağlık sorunları yaşadı ya da sağlık sorunu yaşayan bir yakınıyla ilgilenmek zorunda kaldı. Bir taraftan da, düşmanca tavırları olan insanlarla uğraştınız, belki kendinizi yalnız ve çaresiz hissettiniz. Ben bu süreci geçmişte yaşadım, kendi deneyimlerimi paylaşayım sizlerle: bağışıklık zayıflığı nedeniyle küçük çaplı sağlık sorunları yaşayıp yalnızlaşmıştım, kimseyle sohbet etmek istemiyor, sabah saatlerine kadar cnbc-e de peşpeşe yayınlanan harika film ve dizileri izliyordum. Bir de, askere gittiğim için hayatımın değerli 1 yılını kaybetmiştim (kayıplar), ailemi de 1 yıl görememiştim. Ayrıca, askerlik ortamı düşmanca bir ortam sayılabilir, mecburen bir arada tutulan yüzlerce insan var sonuçta. Neyse ki  bu etkiyi atlatmak üzeresiniz, haziran-eylül arasında son.. 2015 yılının başlamasıyla birlikte, Haziran 2015’e kadar yalnızlık bitiyor, zaten birkaç aydır azalmıştı. Artık yeni bir sınav süreci başlıyor: şimdiye kadar yaşadığınız zorlukları unutun, artık yenileri olacak; muhtemelen daha önce yaşamadığınız türden/şiddette zorluklar. Satürn; para, iş, başarı, itibar gibi dünya işlerini etkiler en çok, bu nedenle yaşayacağınız zorluklar en başta iş hayatınızla ilgili olacaktır. Başka?
 1. baskı altında hissedeceksiniz çünkü kendinizi başarılı bulmayacaksınız
 2. yükünüz artacak, zaman ve enerjiniz yetmeyecek
 3. egonuza/karakterinize yönelik saldırılara karşı daha hassas olacaksınız, yani sinirli/tahammülsüz olacaksınız
 4. 1 metre derinliğindeki karda yürüyormuş gibi, hayatınız zorlaşacak
 5. hayatınızdaki insanlar anlayışlı olmayacak ya da size öyle gelecek
 6. kendinizi ifade edemiyor /insanlar sizi anlamıyor gibi hissedeceksiniz
 7. sevilmediğinizi, takdir edilmediğinizi düşüneceksiniz
Bir hatırlatma: Satürn illa ki kötü/zorlayıcı bir şey olmasına neden olmaz, çoğu zaman her şey aynı olduğu halde bakış açımız değişir, bu nedenle her zamanki şeyleri farklı algılarız ve fark tepkiler veririz. Canınız sıkılırsa iki dakika mola verip düşünün: hayatınız mı kötüye gidiyor, size mi öyle geliyor? Satürn etkisi aynı zamanda bir ilizyondur çünkü. 15 Haziran-18 Eylül arasında, Satürn akrep burcunda olacağı için, geçtiğimiz 3 yılda yaşadığınız zorluklar yeniden gündeminize gelecektir. Yani yine yalnız kalıp geçmişi sorgulamanız, hatalarınızı değerlendirmeniz gerekebilir. 2015 yılında kendinizi çok yormamaya bakın, enerjinizi tasarruflu kullanın, sağlığınıza dikkat edin, iyi beslenin ve mümkünse spor yapın. Özellikle 21 Temmuz’u takip eden 2 hafta, gündeminizdeki sorunları aşmak için harekete geçmeniz gerekecek. Zamanı geldiğinde size detaylı olarak yazacağım, şimdilik Temmuz ayının önemli olduğunu bilin.

YAY BURCUNUN DÖNÜŞÜM ALANLARI: PLUTO ETKİSİ

Pluto, 2008 yılından bu yana işinizi ve kazancınızı temsil eden 2. evinizde yer alıyor, bu nedenle enerjisine alıştınız artık. Pluto hakkında daha önce de yazdım, karşı konulmaz bir dönüşüm süreci başlatarak bizi başka birisi yapar. Ayrıca, dönüşümün başarılı ve kalıcı olduğundan emin olmak ister, bu nedenle sarsar, bazen kırar döker ama sonuçta başarılı olur. Bu ne demek? Kazanmak istiyorsunuz, belki en pahalı evi, en lüks arabayı istiyorsunuz, hatta bir de yat olsa ne güzel olur değil mi 🙂 Ancak bunları elde etme gücüne sahip misiniz? Unutmayın ki çok şey elde etmek için sadece çok çalışmak yetmez, büyük fedakarlıklar da yapmak gerekir. Her şeyin bir bedeli var öyle değil mi, hadi dostça konuşalım: yeri geldiğinde mutluluğunuzun, rahatınızın ve özgürlüğünüzün ne kadarını feda etmeye hazırsınız? 2015 yılında Pluto etkisiyle yaşayacağınız dönüşüm konulardan bazıları:
 1. daha çok  kazanmak için daha çok çalışacaksınız
 2. daha çok kazanmak için daha büyük bedel ödemeyi kabullenmeye bir adım daha yaklaşacaksınız
 3. iş yerinde mücadeleler içinde olacaksınız, yükselmeniz lazım
 4. kendi başınıza bir yere kadar, işbirliğine yaklaşımınızda değişim olacak
 5. bazılarınız, iş hayatında sarsıcı gelişmeler yaşayacak ve üzülecek
 6. size kontrol gücü vermeyen bir işiniz mi var? hiç işiniz olmaz, size ötesi lazım
 7. bazılarınız işini ya da parasını kaybedecek, yeterince önemsememenin cezası olarak
Sorunlarınızın kaynağı aslında içinizde yaşanan dönüşüm sürecinin ta kendisi çünkü azla yetinmeniz her geçen gün daha da zorlaşıyor. Daha çok kazanmak ve daha çok harcayabilmek istiyorsunuz, daha rahat bir hayat yaşamak istiyorsunuz. Bunun sonucu olarak zorlu bir mecrada, başta kendiniz olmak üzere, daha çok insana karşı mücadele veriyorsunuz. Sonuçta siz daha güçlü ve azimli birine dönüşürken, hayatınızın zorluk derecesi de doğal olarak artıyor. Yaşananları bu gözle görmelisiniz, her yeni sorunu, baş koyduğunuz bu yolda aşılması gereken bir engel olarak ele alıp, hırsla yolunuza devam etmelisiniz. Pluto 16 Nisan 2015 – 24 Eylül 2015 arasında gerileyecek. Bu süreçte iş hayatınızda ve parasal konularda  yaşanan her mesele karakterinizi dönüştürmek için zihninize kaydedilecek. Pluto etkisi, Eylül ayından itibaren karakterinizin bir parçası olacak ve dönüşüm sürecinizde bir kademe daha ilerleme yaşanacak. 2015 Eylül’den itibaren daha güçlü biri olarak yola devam edeceksiniz. Temmuz ayı önemli demiştim ya, 2015 Temmuz’un ilk 15 günü içinizdeki öfkenin yükseleceği bir dönem olacaktır.

YAY BURCUNUN FIRSATLARI: 2015 GÜNEŞ TUTULMALARI

2015 yılında 2 güneş tutulması yaşayacağız, hayatınızda yeni fırsat kapıları açacaktır, kısaca bahsedeyim: Bu yılki güneş tutulmaları, Ağustos’ta başlayacak Jüpiter etkisini yazdığım gelişmelere destek olacak türden..20 Mart 2015’te balık burcundaki güneş tutulması, kariyerinizde bir değişimin kaynağı olabileceği gibi, aile hayatınızda da yeni bir dönem başlatabilir. Güneş tutulmaları bazen ikisini birden yapar. Mesela, kariyerinizde bir değişme olur ve aile hayatınızı da etkiler, ya da tersi.. İkinci güneş tutulması ise 13 Eylül 2015’te başak burcundaki güneş tutulması..insanların sizi nasıl tanımladığı, yani hayattaki rolünüz, bir değişime tabi olacaktır. Belki kariyerinizde bir atılım fırsatı, belki de anne/baba olmak..Kim bilir? En iyi siz biliyorsunuz tabi, günü geldiğinde de yaşayıp göreceksiniz zaten, inşallah sizi çok mutlu eden bir şey olur, ki size de bu yakışır zaten.. 2015 güneş tutulmaları aynı eksende olacağı için, birbirini tamamlayan etkileri olacak. Bazı ana konular:
 1. iş hayatınızda bir değişiklik olacak, belki işe girecek, belki iş yeri değiştirecek, belki de tayin olacaksınız
 2. bir konuda çok başarılı olacaksınız, ya da başarı yolunda ilk adımı atacaksınız
 3. aile kuracaksınız, evlilik için hazırlıklar başladı mı?
 4. evliyseniz belki de bir bebeğiniz olacak

2015 MERKÜR GERİLEMESİ TARİHLERİ

BurcunaGöre’nin düzenli takipçileri, değerli okurlarım, Merkür gerilemelerinin etkisini çok iyi biliyor. Zamanı geldiğinde yazacağım için şimdi sadece tarihlerini veriyorum: 21 Ocak 2015 – 11 Şubat 2015: Kova burcunda Merkür gerilemesi 18 Mayıs 2015 – 11 Haziran 2015: İkizler burcunda Merkür gerilemesi 17 Eylül 2015 – 9 Ekim 2015: Terazi burcunda Merkür gerilemesi Gördüğünüz üzere, bu yıl da Merkür gerilemeleri hava grubu burçlar olan kova, ikizler ve terazide olacak.

2015 VENÜS GERİLEMESİ TARİHLERİ

Venüs gerilemesini 25 Temmuz 2015 – 06 Eylül 2015 tarihleri arasında aslan burcunda yaşayacağız, detaylarını zamanı geldiğinde vereceğim. Önümüzdeki 8 ay boyunca Venüs bütün güzel enerjisiyle bizimle olduğu için acele etmeye gerek yok 🙂  ]]>

56 comments

 • Selin

  Aralık 13, 2014 at 1:30 am

  Yorum için çok teşekkürler. Satürn 1. Evimde, 12. Ev zorlu geçti, derin bir nefes alma zamanı! Tekrar teşekkürler.

  Reply

 • Özlem Kaplan

  Aralık 13, 2014 at 10:07 am

  siz süpersiniz ceyhun, ve evet takma bir isim kullandığınızı düşünüp, bu sözlü yeteneğin sahibi ancak bir kadındır diye geçirmiştim içimden ama siz erkekmişsiniz 🙂 yazılarınızı merakla bekliyor ve takip ediyorum, sevgiler.

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 14, 2014 at 1:29 am

   çook tşk ederim, erkek milleti olarak kadınlar kadar başarılı olamasak da, deniyoruz efendim 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • pınar

  Aralık 13, 2014 at 12:01 pm

  annem eşim ve teyzem için tam yaşadıklarımızı yazmışsınız kötü şeyler olmasın iyimserim herşey çok güzel olacak aslan burcunu da sabırsızlıkla bekliyorum kaleminize ellerinize sağlık 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 14, 2014 at 1:29 am

   eksik olmayın, 14 Aralık’ta aslan burcunu da yazmış olacağım bir aksilik olmazsa.
   sevgiler, ceyhun

 • burcu

  Aralık 15, 2014 at 7:20 pm

  4 aralik 1981 dogumluyum esim aslan burcu bu sene bebek planimiz var uygun tarih ne zaman olur

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 15, 2014 at 8:36 pm

   bugünden itibaren Şubat ortasına kadar çok uygun Burcu hanım..

 • begum

  Aralık 16, 2014 at 7:53 pm

  6 aralık 1978 dogumluyum. İs, ev, iliski yönunden endiseliyim konusunda cookk endiseliyim….

  Reply

 • selda

  Aralık 17, 2014 at 9:06 am

  Yukseleni yay olan akrebim..Zaten 3 yildir hersey cok zor ..2015 de cok ama cok zor olacak oyle anlasiliyor…simdiden tukendimm.

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 17, 2014 at 9:12 am

   Selda hanım tersine rahatlamış hissedeceğinizi düşünüyorum..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Yaylı

  Aralık 18, 2014 at 9:43 am

  03/12/1966 doğum tarihim herşey zaten zordu 2.5 yıl daha zormu geçecek ceyhun bey şimdiden enerjim düştü

  Reply

 • Sagittarius

  Aralık 19, 2014 at 9:40 pm

  merhabalar, yay burcu olarak 12.evde bir hayli olgunlaştığımızı düşünüyorum, ne yalan söyliyim 1.evde de sınanacağımız aşikar olmasına rağmen 12.eve hoşçakal dediğimiz için bir güzel seviniyorum :)) merak ettiğim konu şu , hangi evin etkisi daha ağır oluyor sizce ? örneğin 12.evde yaşadıklarınızı anlatmışsınız , 1.evdeki deneyimlerinizden de örnek verebilir misiniz ? ve hangi süreç sizin için daha ağırdı ?
  teşekkür ederiz… 🙂

  Reply

  • burcunagorecom

   Aralık 21, 2014 at 11:53 am

   ben de tıpkı sizin gibi düşünüyorum..
   Satürn 1. ev dönemlerini, Satürn 12. eve tercih ederim, yani zor olan bitti diyebiliriz.
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Saggy

   Aralık 24, 2014 at 7:17 pm

   Simdiye kadarkiler oldukca tuttu, o yuzden de korku basti, bide isimi kaybetmek istemiyorum kac yildir olanlarin uzerine, aslinda biraz moral bozucu sanirim 2015.. :((

 • bj

  Aralık 28, 2014 at 10:06 pm

  kaçıncı ev nedir bilmem ama yazdıklarınıza bakılırsa bir yay burcu olarak kendi evimde bile ahat edemeyeceğim kesin.. 28 kasım doğumlu yay olmak ne zor

  Reply

 • su

  Aralık 29, 2014 at 4:33 pm

  Zaten 2009dan beri hayatim cok zorlayici kötu ve belirsiz birde saturun geldi 8 aralik 1985 dogumluyum sabah 07.55 gibi saturun yaydayken dogmusum oyle kötu yorumlar okudumki agladim bile neymis bu böyle ya napacaz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 29, 2014 at 7:53 pm

   Siz en zor dönemi atlattınız aslında, içiniz rahat olsun, bundan sonra egonuz ve fiziksel enerjiniz kırılgan olacak, büyük dertler beklemeyin yani..
   sevgiler, Ceyhun

 • su

  Aralık 29, 2014 at 9:35 pm

  Ceyhun bey haritaya bakipmi söyluyosunuz yorumlarinizi hemen tekrar yazayim 08.12.1985 sabah 07.55 gibi mersin 2015 evlilik ve memurluk ihtimali. Cevaplamasanizda olur hepimiz size cok sorular soruyoruz ama sunu samimiyetle söyleyimki ben artik sizi ve oguzhan ceyhani takip ediyorum iyiki tanidim sizi kolay gelsin iyiki varsiniz

  Reply

 • su

  Aralık 29, 2014 at 9:39 pm

  Buarada zafer bey ben hep size ceyhun bey diyorum arkadaslarima bile bahsederken ceyhun bey internette diyorum bulamiyolar sonra adinizi söylüyorum adinizi ve sizi iyi taniyorum inanin yorumlari belki ondefa okuyorum cogu zaman hayatimi anlatiyosunuz sanki rabbim hayirli saglikli guzel ömurler naip etsin lütfen takipcilerinizi birakmayin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 30, 2014 at 9:12 am

   çok tşk ederim, eksik olmayın, mutlu ettiniz beni.
   sevgilerimle.

 • su

  Aralık 30, 2014 at 7:04 pm

  Ceyhun bey yukselen burcumuzu ogrenecegimiz bir program varmi internette herhangibi gercek dogru site ben en iyi astrologum diyen cok unlu biriyle herhafta televizyonda cikan bir hanima sordum bir hafta oglak dedi biray sonra yay yukselen dedi dogru biryer varsa soylermisiniz sevgiyle

  Reply

 • Dilara

  Aralık 31, 2014 at 12:10 pm

  Ceyhun Bey lütfen güneş tutulmalarına daha detaylı değinir misiniz? Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum.

  Reply

 • Zuhal

  Ocak 10, 2015 at 4:51 pm

  2013 te cok zor donem gecirdim sonuc evladim cok sukur hayatta ama sakat kaldi yay burcuyum yukselenim basak gunes burcumda yay ay burcum aslan lutfen bu sikintilar hangi evimde seyredicek daha neler yasicam..hic deyilse temkinli olurum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 10, 2015 at 5:22 pm

   Zuhal hanım büyük geçmişler olsun, üzüntünüzü paylaşmamak mümkün değil..
   Yaşadığınız etkiler, doğum haritanızı bilmiyor olsam da, belli ki Satürn’den gelmiş. Satürn, sağlık sorunları, kayıp ve aynı zamanda hastane/hapishaneleri de temsil eden 12. evinizde 2 yıldan fazla kaldı, 21 Aralık 2014’le birlikte artık 1. evinizde..Yani eski etkisi artık yok (Haziran-Eylül 2015 arasında 3 ay yeniden 12. evinizde olacak, yazıda belirttim zaten)
   Elbette Satürn etkisi yok olmayacak, sadece alan değiştirecek: yeni sıkıntılı alan, bu sefer sizin fiziksel olarak zayıf/bitkin olmanıza, hayatınızın eskiye göre daha zor/keyifsiz olmasına neden olabilir. Yürüdüğünüz yollar daha engebeli olacaktır.
   Keşke daha iyi haberler verebilseydim ve keşke sizden güzel havadisler almış olsaydım 🙁
   Aklınıza gelen sorular olursa, önümüzdeki aylar boyunca lütfen sorun.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • omar

  Şubat 1, 2015 at 12:12 pm

  Zafer bey dogum haritami ve nasil dogum haritasi cikaracagimi bile bilmiyorum. Senelerdir hayallerim icin direniyorum ama olmuyor. Bu sene yine guzel sinavlar kazandim ve mulakatlari bekliyorum ama gorunen o ki bu sefer de saturn izin vermeyecek.Isin en kotu tarafi bu sene de saturn engel oldugunda travmayi nasil atlatacagimi bilmiyorum. 5 aralik 1980 dogumluyum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 3:40 pm

   Merhaba, bu aralar Jüpiter gerilemesi ile karamsar olmanız doğal ancak olumsuz hislere direnin..
   Yay burcundaki Satürn sizi daha başarılı biri yapacaktır, şüpheniz olmasın.
   sevgiler, Ceyhun

 • Astro

  Şubat 1, 2015 at 2:03 pm

  Zafer bey Merhaba, birçok astroloğun yorumlarını sürekli okur ve dinlerim. Sizi yeni takip etmeye başladım ve oldukça başarılısınız. Fakat anlamadığım birşey var satürnün akrebe dönmesini iyi birşey olarak anlatılıyorken siz aslında tam tersini söylüyorsunuz. 30.11.1980 yükselenim boğa izmir doğumluyum.
  2015 başı itibariyle yeni bir iş kurdum. Bu durumda hangi aylar daha başarılı olma ihtimalim var ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 1, 2015 at 3:37 pm

   Merhaba,
   aramıza hoş geldiniz, yeni işinizde başarılar dilerim.
   Satürn akrep dönüşü, kısa süreliğine (Haziran-Eylül) burcunuza Satürn karşıtlığı anlamına geliyor, geçtiğimiz 2,5 yılın gündemine benzer bir gündem yaratacaktır size..
   baskıya rağmen doğru kararlar aldığınız sürece, başarı her zaman gelir 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • omar

  Şubat 1, 2015 at 5:14 pm

  Zafer bey, zuhal hanima yazdiginiz yorumlarinizdan birinde saturnun 12 inci evde 2 yildan fazla bir sure kaldigini ve 21 aralik 2014’ten itibaren 1 inci evde olacagini yazmissiniz. Ben de yay burcuyum ve 05 aralik 1980 saat 10.00-12.00 civari tokat’da dogdum. Ayni yorum benim icin de gecerli mi. Yani saturn 2014 yilindan once de benim 12 inci evimdemiydi ve simdi 1 inci evimde mi. Bu arada daha onceki soruma suratle cevap vermeniz beni cok sasirtti. Ilginiz icin cok tesekkur ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 2, 2015 at 8:23 am

   tabi, tüm yaylar için geçerli.
   ben de ilginize tşk ederim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • ayşen

  Şubat 6, 2015 at 2:20 pm

  Ceyhun Bey sorulara cevap almak bizleri memnun edıyor.Ben 06.12 1964 dogumlu bır yay olarak, yay burcunun ıkınci on günunde dogmuşum .Saturnun etkileride acaba 2.5 sene zarfında bizleri evre evremi etkıler.Şimdiden teşekkürler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 6, 2015 at 3:03 pm

   tşk ederim Ayşen hanım,
   etkilemeye başladı ama en yoğun etki evet Satürn aynı dereceye geldiğinde olacaktır..
   sevgiler, Ceyhun

 • Zeliha Aslan

  Mart 1, 2015 at 11:48 pm

  merhaba ceyhun bey 1 11 1962 dogumluyum akrep burcuyum yukselenım terazı ay burcum yay hala bır ısım yok hep bır aksılık oluyor ıslerım ıptal oluyor yaklasık 3 senedır ıssızım benı bu konuda aydınlatabılırmısınız tesekkur ederım yazılarınızı okuyorum tesekkur ederız adım zelıha

  Reply

 • edda

  Mart 8, 2015 at 10:13 pm

  Merhaba Zafer bey
  yazdiklarinizdan cok etkilendkm. Demissiniz ya sağlık problemlerim sebebi Ile arkadaşlarım dan uzak kaldim. Suan ben o donemi yasiyorum. Normalde cok neseli ve arkadas canlisi biriydim ama ne oldu anlamdim bana. Siz bu sureci nasil atlattiniz. Bu arada kasim 29 doğumlu yay burcuyum

  Reply

 • neşe

  Nisan 11, 2015 at 7:11 pm

  bende üçyıldır içime kapandım ki..bu imkansız bişiydi benim için…çok sıkıntılar atlattım…artık sıkıntı olmasın ama 2015de zorlayacak bu yazdıklarınızı okuyunca anladım…rahat yok yani…teşekkürler emeğinize…

  Reply

 • gzm ttt

  Nisan 11, 2015 at 11:59 pm

  Yine sorunlar var güzel bir yaz olmayacak sanırım staj yapıcam ona yorumluyorum öğrenci olduğum için ezilicem 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 13, 2015 at 2:44 pm

   fiziksel ve duygusal direnciniz zayıf olacak Gizem hanım, olayları şahsileştirmeyin yeter..
   güzel bir yaz tatili dilerim 🙂

 • gzm ttt

  Nisan 12, 2015 at 12:00 am

  Bu yazı doğum günümde yazılmış 🙂

  Reply

 • canan

  Nisan 26, 2015 at 3:51 am

  17 aralik 1975 dogumluyum yukselenim bazi sitelerde basak veya aslan cikiyor sanki hem basaktan hemde aslandan var gibi ay burcum ikizler.. 15 senedir nedir ya isim rast gitmedi neye elimi uzattiysam kül oldu. Ama hersey dahil.. simdi ise icime kapanik biri oldum. Hickimseye guvenmiyorum. Disari cikasim insanlarla sosyallesesim gelmiyor hayattan sogudum resmen..son 4 senedir guzel seyler basladi ufak ufak .. bakalim ne olur bilinmez halimiz.. ama yinede sizden bir yorum bekliyorum. Tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 26, 2015 at 10:54 pm

   Canan hanım kişisel yorumlar yapmıyorum henüz ancak şunu söyleyebilirim: Satürn etkisiyle, başlangıçta zorlayıcı olsa da, hayatınız çok daha iyi olacaktır sonuçta..yakında yazacağım zaten, sevgilerimle.
   Ceyhun

 • Ozlem

  Nisan 28, 2015 at 12:49 am

  3 Aralık 1973 doğumluyum Satürn etkisi için (yıkıp geçecek seni) diyorlar gerçekten psikolojimi etkiliyor bu durum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2015 at 3:29 pm

   itibar etmeyin bu olumsuz sözlere, Satürn etkisi zordur ama yıkıcı değildir, tersine daha iyisini inşa etmeyi sağlar.

  • Ozlem

   Nisan 29, 2015 at 12:08 am

   Teşekkürler 🙂 bir de hangi evimi etkiliyor benim Satürn öğrenebilir miyim

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2015 at 12:18 am

   1. evinizi

 • Ozlem

  Nisan 29, 2015 at 1:22 am

  Ben şimdi okuduklarından anlıyorum ki zaten 3 yıldır etkisindeymişim Satürn’ün.2011 sorunlu bi hamilelik 2012 zor bi doğum ve hamileliğinin son 5 ayı bebeğimin ölme riskiyle yasadım hergünama çok şükür beni acıyla sınamadı sağlıkla kavuştum bebeğime 2013 eşimin işle ilgili zorlanmalar başladı, maddi kayıplar… 2014 evdeyken hırsız girdi başucuma kadar yine ciddi maddi kayıplar 2014 Mayıs arabamla ciddi bi kaza yaptım 2014 Haziran evimize Yıldırım düştü 🙂 umarım bunlarla kalı hoşçakalın

  Reply

 • FUNDA

  Nisan 29, 2015 at 11:37 am

  Zafer Bey ben yazılarınızı takip ediyorum ve okuduklarım içinde en gerçekçi ve umut veren yazılar. Ben 15.12.1980 doğumluyum.2011 den beri yaşadılarımı tarif bile edemem. Gayet sorunlu ve kaldıramıyorum artık denen türden sorunlar yaşadım. Ben şahsım adına bu sürecin geçtiğine inanmak istiyorum. Bana rica etsem saturn ün etkilerinin benim üzerimdeki durumunu, hangi evimi etkilediğini ve bu 4 aylık sürecin bana nasıl geleceği hususunda bilgilerinizi rica ediyorum.
  sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 29, 2015 at 2:21 pm

   bu ay yazacağım Funda hanım, kaçırmayın sakın 🙂
   sevgilerimle

 • Ertuğrul Erdoğan

  Haziran 8, 2015 at 11:05 am

  Selamlar ben 21.12.1962 Saat 18.00 de doğmuşum. Yaklaşık olarak 21 yıldır doğru dürüst bir işim olmadı. Bu ne kadar daha sürecek sizce????

  Reply

 • emel

  Haziran 17, 2015 at 12:35 pm

  Yine ben yine ben !!!yazmistim daha once ve cvp aldim umarim bunuda cvplarsiniz 2015 bir geldiki yavasta olsa hersey duzelmeye basladi kilo olarak neredeyse 3 lu rakamlari gormeme az kalmisti 20 kilo verdim vermeyede devam ediorum gorenler eski emel olmussun diolar unv bitirmemistim aklimdada yoktu acikcasi bu saatten sonra cunku 2 cocugum var 30 yasindayim ocak ayinda internette dolasirken af yazisini gordum okulu aradim basvurdum neyse hersey birdenbire oldu egitimime geri dondum vize ve finallerden de 100 alarak (tabi 70 lerde var)dun aciklandi gecmisim dersleri 3 dersim var seneye onlarda mezun olucam kpss sinavina giricem jupiter basakda olacak ozaman ersen bi soru olacak istedigim mevkide is sansim olurmu acaba kisisel analizler baslamadiniz degilmi baslayinca beni unutmayin hos ben kendimi unutturmam sormak istedigim o kadar cok sey varki 20 12 1984 kutahya sabah 5 30 cocuklarla ilgili olarakda 6 yasina kadar annenin burcu etkisinde olurlar die biliorum dogrumudur simdidem tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 17, 2015 at 3:52 pm

   Emel hanım merhaba,
   ne güzel şeyler yapmışsınız, Satürn size çok yaramış doğrusu 🙂
   evet Jüpiter başağa geçince kariyer/iş konusunda işler yolunda gidecektir.
   yolunuz açık olsun, Ceyhun

 • emel

  Haziran 17, 2015 at 2:42 pm

  Upuzunnn bi yazi yazmistim niye gozukmuo

  Reply

 • melek

  Haziran 21, 2015 at 3:14 pm

  yazılarınızı takip ediyorum bişey sormak istiyorum 18.12.1983 doğumluyum sabah saat 6.10 burcum yay yükselenim yay ay burcum ikizler çok korktumda satürn akrepte ordan biraz rahatlayamazmıyım

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 21, 2015 at 5:36 pm

   Melek hanım merhaba, Satürn yay burcunda iken korkmanıza hiç gerek yok, her Satürn geçişi önemli fırsatlar getirir, daha iyi olmaya zorlar..
   Sizin şartlarınızda Asıl akrepteyken kötüdür Satürn, Eylüle kadar kendinizi hüzünlü ve sıkışmış hissedebilirsiniz, dert etmeyin çünkü Eylülde geçecek.
   Sevgiler, Ceyhun

 • birgül

  Temmuz 27, 2015 at 7:08 pm

  sevgili zafer bey yazılarınızı buyuk bir heyecan ve begenıyle takip edıyorum sizin sayenızde astrolojıyle daha cok ilgileniyorum size belki komik gelecek ama natal harıtama bakınca bütün cizgilerimin hepsi bir tarafa toplanmıs goruyorum hepsi sağ tarafta bu normal bi durummu 🙂 nasıl bır ruha sahıbım nasıl bır kişiliğim var sayenızde bunların farkına varıyorum kısacası farkındalıgımı artırdınız tesekkür ederım dogum harıtamı azda olsa yorumlayabılırmısınız
  09/12/1979 saat 14,30 istanbul

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 8:09 pm

   Birgül hanım merhaba,
   İlginiz için tşkler 🙂 analizlere Ekim gibi başlayacağım inşallah, duyurusunu yapacağım öncesinde.
   Sevgiler, Ceyhun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin