2 Temmuz’da yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Oluşan yeni şartlar nedeniyle hayatınızda yeni bir dönem başlamış olur, aylarca süren yeni koşullar oluşur.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı, stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

* Ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Örneğin mülklerinizden birini satmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte bankalarla ilgili işleri de halletmeniz gerekecektir. Benzer şekilde kredi almanız gerekebilir, bu amaçla da yolunuz bankaya düşebilir.

* Aile büyüklerinizden, kardeşinizden maddi destek isteyebilirsiniz. Eğer gündeminiz tam tersine uygunsa, yani maddi zorlukları aşmak için sizin onlara destek olmanız gerekebilir gibi görünüyorsa, tutulmayla birlikte bu yönde gelişmeler olacaktır.

* Yaşadığınız şehir / ülkeyi değiştirmek için şartlar olgunlaşabilir, tutulmayla birlikte yaşanacak gelişmeler bu sürecin bir parçası olacaktır.

* Finansal durumunuzu, bütçenizi etkileyecek yeni koşullar oluşabilir.

* Aile yakınlarınızdan ağır sağlık sorunları olan birisi varsa, Hakkın rahmetine uğurlayabilirsiniz ya da bir tıbbi operasyon / ameliyat gerekebilir.

* Ailenizden kalan mülkler varsa bu konuda hukuki / idari işlemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer ki anlaşmaz ihtimali varsa dava süreci başlayabilir.

* Eşinizin / sevgilinizin hayatında yeni gelişmeler olabilir.  Zamanın enerjisi stresli olduğu için yaşanacak gelişmeler bazı fedakarlık yapmayı gerektirebilir. Örneğin işi / ailesi nedeniyle yaşadığı baskı artar, onun gündeminin değişmesiyle birikte sizinki de değişir.

* Eşinizin / partnerinizin ailesiyle sizin aranızda ya da eşinizle sizin aileniz arasında gerginlik çıkabilir. Bu durum gerçekleşirse, yıkıcı sonuçlara götürmemeli, süreci iyi idare etmelisiniz aksi halde sonuçları uzun süre devam edecektir.