Venüs Boğa Burcunda

Merhaba değerli okurum, hoşgeldiniz.

5 Martta Venüs boğa burcuna giriyor. Evet gezegenlerin burç değiştirmesini önemsiyoruz fakat Venüsün boğa burcuna gelmesinin sonuçları bu sefer fazlasıyla önemli olacak.

Bunun nedenlerini astrolojik kavramlarla uzun uzun anlatabilirim fakat sizi sıkmak istemiyorum. Bilmeniz gerekenleri özetleyeyim:

Venüs ilişkilerin ve paranın gezegenidir. Venüsün etkilediği konuda şans gökten zembille iner, şaşar kalırsınız; tabi yüzünüzde kocamaaaan bir de gülümseme olur. Venüs canımızdır, çok tatlıdır kendisi.

1- Önümüzdeki birkaç gün içinde ( 5-11 Mart) atacağınız bir adım öylesine şanslı sonuçlar verecek ki siz bile şaşıracaksınız. Peki ama hangi konuda şanslısınız, Venüs Martta sizi hangi konuda etkiliyor? Yükselen burcunuza göre yazdığım Mart yorumunuzda detayları paylaştım.

2- Bugünlerde atacağınız adımların gelecekte şanslı sonuçları olacağı gibi geçmişte attığınız bir adımın sonucunu da bugünlerde alacaksınız.

3- Venüs sadece 5-11 Martta etkili değil, 27-30 Mart arasında da süper pozitif şeyler yaşayacaksınız.

Bir not paylaşayım: 12 burç arasında 2 burç var ki bu olaydan olumsuz etkilenecek, diğer 10 burç ise şansın zirvesinde olacak.

Astroloji takviminde güncel olayların etkilerini yazıyorum, zamanın ruhunu doğru anlamanızı istiyorum.

Görüşmek üzere..