Önümüzdeki 1 yılda kim aşık olacak, kim evlenecek?

Etkili olduğu günler
2021 – 2022

Değerli dostlar bu sefer farklı bir şey yapalım, kimin aşık olacağını, kimin evleneceğini konuşalım. Yükselen burcunu bildiğiniz tanıdıklarınızın yaşadıklarını da bu yazı sayesinde çözebilirsiniz. Astrolojinin hiç şaşmadığını göreceksiniz. Mütevazi olmayalım, burcuna göre ekibi şaşmaz diyelim :))

Kimler aşık olacak?

Bu yıl bazı yükselen boğa, akrep ve aslanlar ciddi aşık olacaklar, öyle böyle değil ama.. Sizin veya tanıdıklarınızın yükselenleri boğa, akrep veya aslan ise, şimdi anlatacaklarım önemli..

İnsanlar evli değillerse aşık olmaktan daha güzel ne olabilir!! Aşkın heyecanı muhteşem bir şey, insana has harika bir zihinsel frekans değişimi değil midir aşk? Onu düşünmeden edememek, bitmeyen bir heyecan duymak, hayaller kurmak.. harika bir şey!

Fakat bu yılın enerjisi aşık edeceği insanı seçerken evli mi bekar mı diye bakmıyor. Evli olanların da aşık olma ihtimali var, fakat eşinize ikinci kez aşık olmak nadir olan bir şey olduğu için, genelde insanlar başka birine aşık oluyorlar ve işler karışıyor.

Biliyorsunuz yıllardır danışmanlıklar yapıyorum, kadın/erkek binlerce okurumla muhabbetimiz oldu; onlar geçmişi anlattı, ben geleceği anlattım, uzun uzun her şeyi konuştuk. Biliyorum ki evliyken aşkın çarpması çok sıkıntılı bir durum, bir yandan heyecan diğer yandan karmaşa ve çelişki.. tabi bazen ciddi bir suçluluk hali de oluyor.

Evli değilseniz veya ciddi bir ilişkiniz yoksa zaten mesele yok, her an aşk sizi bulabilir, bulsun da zaten. Evli olanlar içinse işler karışabilir.

Tekrar edelim: yükselen boğa, aslan, akrep.

Kimler evlenecek?

(Tahmin edileceği üzere bu bölüm evli olmayanları ilgilendiriyor 👇)

Yükselen aslan, başak ve yaylar için bu yıl evlilik yılı.. Zaten yükselen aslan için geçen yıldan bu yana 2021 yılının evlilik yılı olduğunu anlatıyorum biliyorsunuz.

Fakat başak ve yay için sadece bu yıl değil, önümüzdeki yıl da evlilik için uygun olacak. Şöyle diyebiliriz, evlililik fikrine uzak olmayan başak ve yaylar önümüzdeki 1,5 yıl içinde mutlaka evlenecekler. Zaten hayatınızda biri varsa, sevgilinizle evlilik düşüncesi sizi rahatsız etmiyorsa siz evleneceksiniz.

Hayatınızda biri yoksa bu yıl mutlaka olacaktır, en geç önümüzdeki yıl evleneceksiniz.

Tabi ki evlilik herkese uygun bir senaryo değil. Evlilik istemiyorsanız veya hayatınızın dinamikleri evliliğe uygun değilse ve hayatınızda biri yoksa, yükselen başak ve aslanın (yükselen yay değil) hayatına biri girecektir.

2022-2023 yılları her şeyiyle hemen herkes için aşk yılları olacak, çılgın bir dönem olacağı kesin. O konuyu ayrıca anlatacağım ilerde..

Güzellikler diliyorum, kaderiniz iyi, şansınız bol olsun. 🍀 🧿 🍀

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.