ASTROLOGY CLUB

 İçin rahat olsun

Siz Karar Alırken

Ben Yanınızdayım

içiniz rahat olsun

ÜYE OL

Yıllık ₺3.750

SORU SOR

Sınırsız

CEVAP GELSİN

için rahat olsun

Örnek Sorular

örnek cevaplar

Evet bu yıl iş değiştirmek için harika bir zaman fakat sakın acele etme, Ekim ve Kasım en doğru zaman olacak. Göreceksin, önüne fırsatlar çıkacak. İçin rahat olsun.

Senin haritandaki en baskın enerji zaten yurtdışında yaşamakla ilgili. Evet İngiltereye yerleşeceksin fakat bu yıl sonuna kadar gezegenler seni desteklemiyor, yani bu yıl olmazsa şaşırma. Fakat seneye Jüpiter seninle birlikte olacak, en geç Nisanda İngiltere’de olacağına eminiz. İçin rahat olsun.

Sevgilinin doğum haritasını inceledik, evet doğru insanla birliktesin. Fakat lütfen unutma, sen ilişkinde özgürlük ve kişisel alan isteyen birisin. Zaman zaman kısa süreli ayrılıklar yaşıyorsunuz değil mi, işte nedeni senin bu ihtiyacın. Evlilik kararı almadan önce en az 1 yıl zaman geçirmelisin. Sonrasında evlenmeye mi karar verdin, Ağustos 2024 evlenmek için harika bir zaman olacak, için rahat olsun.

Bu yıl ev almak için iyi bir zaman değil şu anda başımızın belası Satürn haritanın evle ilgili alanında. Böylesi zamanlarda ev alan insanlar çok pişman oldular. Seneye Mart veya Nisanda şartlar harika olacak, biraz beklemeni öneriyoruz. Beklerken strese girme sakın, için rahat olsun. Eğer bu yıl alsaydın pişman olacaktın.
Geçen yıl başlayan tatsız bir astrolojik etki altındasın. Bu etki 1,5 yıl daha devam edecek. Böylesi zamanlarda en doğrusu, olumsuz duyguları içinde biriktirmemektir aksi halde çok yorulursun, işler daha kötüye gider ve evliliğin zedelenir. Sadece 1,5 yıl bu tatsız durumun devam edeceğini kabul et, bir araya gelmemeye çalış. Sonra işler kendiliğinden düzelecek, için rahat olsun.
Eşinin/sevgilinin haritasını inceledik ve sana güzel haber vereceğiz: Siz birbiriniz için uygunsunuz. 2 yıldır yaşadığın zorlukların nedeni eşinin aniden değişmiş olması. Eylüle kadar idare etmelisiniz sonra eşin normalleşecek, eski huzuru bulacaksınız. İçin rahat olsun.
Sevgilinin haritasını inceledik. İyi ki ayrılmışsın, seni çok yıpratmış olmalı. Bu karaktere sahip insanlar partnerlerine kötü davranır, değersiz hissetmeleri için her şeyi yaparlar. Sakın bir araya gelme ve onu aklından sil aksi halde mutsuz olmaya devam edersin. Güzel bir haberimiz var! 🌼 Aşkın gezegeni Venüs sayesinde Eylül’de harika biriyle tanışacaksın. Derin bir nefes al ve rahatla. İçin rahat olsun, yeni yıla yalnız girmeyeceksin.

Kızının haritasını inceledik. Henüz 7 yaşında olsa bile rekabet ve sportif başarı onun için önemli ve karakter gelişimini destekler. İmkanlarınız ölçüsünde bir takım sporuna yönlendirin. Eğitimiyle ilgili endişe etmenize hiç gerek yok, yükseleni ikizler olan her çocuk gibi  eğitim hayatının her aşamasında okulun en iyilerinden olacak. Eğitimine yaptığınız her yatırımın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. İçin rahat olsun.

Bu yıl iş hayatının en parlak yıllarından birini yaşıyorsun, terfi eden sen olacaksın. Fakat aceleci davranma çünkü terfin Aralık ayında olacak. Zaman hızlı geçiyor, birkaç ay sonra mutlu haberi alacaksın. İçin rahat olsun.

Belalı gezegen Satürnün bu yıl seni etkilediği konulardan birisi de anne olmak. Geçmişte defalarca gördüğüm üzere, böylesi zamanlarda hamile kalmak anne ve bebek için çok riskli. Bir yıl beklemelisin, seneye Mart-Haziran arası harika görünüyor. Bu yıl hamile kalma ki ömür boyu için rahat olsun.   

Gözün aydın, adına çok sevindik 🧿 Çok iyi bir zamanda doğum yapıyorsun 👶🏻 yılın en iyi tarihleri diyebiliriz. Verdiğin doğum tarihleri arasında en iyisi 17 Ekim Salı, saat 11 ile 12:15 arası. Eğer doktorun bu tarihi kabul etmezse bize yeniden yaz farklı bir tarih/saat belirleyelim. Fakat öncesinde doktoruna ısrarcı olmanı öneriyoruz.

Harika bir soru 🥳 Bu yıl şanslı olduğun konular şunlar: araba almak, prestijli bir uluslararası firmada işe girmek veya başka bir ülkede yaşamanın ilk adımını atmak.. Hangisi gündemine uygun? Mayıs-Haziran’daki pozitif gelişmeler seni heyecanlandıracak. En geç Ekim-Kasımda hayatını güzelleştirecek sonuca ulaşmış olacaksın. 

Seni rahatlatır mı bilemiyoruz fakat yalnız değilsin. Son 5 yılda Satürn, Uranüs ve Neptünün çirkin etkilerine maruz kalıyoruz hep birlikte. Böylesi yıllar 100 yılda bir yaşanır ve maalesef bizim jenerasyonumuza denk geldi. Fakat sona ermek üzere, seneye zamanın ruhu 180 derece değişecek. İçin rahat olsun, mutluluğa kavuşmaya 10 ay kaldı. 

Geçtiğimiz Ağustosta Venüs döngüsü başladı. Ocak-Şubat ayında sana bir yerlerden para geleceği belliydi, demek o mülkün satışından geliyormuş 🤗 İçin rahat olsun, en geç Şubatta satılmış olacak.

THE ASTROLOGY CLUB

için rahat olsun 

FORMU DOLDUR

ÖDEMENİ YAP

SORMAYA BAŞLA