Terazi burcu Temmuz 2017 yorumu, 9 Temmuz Dolunay ve 23 Temmuz Yeniay etkilerini içeriyor. Aylık yorumlarınızı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Terazi burcuysanız fakat yükseleniniz yengeçse mesela, sizi yengeç yorumuna bekliyorum 😊 Size özel detaylar o yazıda.. Yükselen burcunu/derecesini bilmeyenler buradan öğrenebilir: yükselen burç hesaplama Eylül ayında başlayacağını öngördüğüm Premium Üyelik & Astroloji Okulu hakkında bilgi sahibi değilseniz, bu yazıyı okuyun mutlaka: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Yengeç burcu okurlarımın doğum gününü de kutluyorum, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız. ❤️

9 Temmuz Dolunay Etkileri

Dolunaylarda mevcut bir gündem olgunlaşır ve tamamlanır. Bazen hayatımızın bir dönemi sona erer. 2017 yılında hayatınızın önemli atılım dönemlerinden birini yaşıyorsunuz veya yaşamak üzeresiniz değerli dostlar. Şans aylarca sizden yana olacak! Şu konulardan biriyle ilgili gündeminiz varsa Dolunay ertesinde netleşecek. Tahmini tarih 14 Temmuz.
  1. yaşadığınız şehrin/ülkenin değişmesi
  2. evinizle ilgili harcamalar
  3. ev taşıma, satın alma vb.
  4. aile büyüklerinizle ilgili gündem
  5. iş görüşmesi & sonucun netleşmesi
  6. araç almak
Kardeş & kuzen gibi yakın akrabalar ile ters bir etkileşim olursa kontrollü olmak en iyisi.. Bazı zamanlar spesifik olarak bazı kişilere takabiliyoruz, işte o zamanlar geliyor.. Son olarak ne olur ne olmaz diye uyarayım: Dolunay sırasında kazaya belaya karşı dikkatli olmakta fayda var.

23 Temmuz Yeniay Etkileri

Yeniaylarda fikirler oluşur, yeni bilgiler alınır, harekete geçilir. Bazen hayatımızda yepyeni bir dönem başlar. Kariyerinizde yeni bir döneme giriyor olabilirsiniz. İşe girmek için çabalayanlar, haber bekleyenler için güzel zamanlar. Yeniay işle ilgili haberler almak için de işbaşı yapmak için de ideal & etkili bir zaman olacak. Eğer ki mevcut işinizden hoşnut değilseniz, nasılsa yenisini bulurum ferahlığı ile işinizden ayrılmayın. Önce nereye gideceğiniz belli olsun sonra ayrılırsınız. Tekrar edeyim: açılım & atılım zamanları başladı/başlamak üzere, iddialı olmak için ideal zamanlar.. Yeniayın olası gündem maddeleri:
  1. işe girmek, iş değiştirmek, işten ayrılmak
  2. yurt dışı kariyer olanakları gündemin parçası
  3. kamuda iş olanakları & akademik pozisyonlar için şanslı zamanlar
  4. ülke değişikliği olabilir
Hızlı alınan evlilik kararları da olabilir, herkesi şaşırtan türden yıldırım nikahı mesela.. Bu noktada Yeniaydan bağımsız olarak ilişkilere & aşk hayatına değinmem gerekiyor: Uzun süreli ilişkisi olanlar için aşk hayatı sıkıntılı olabilir, bekarlar içinse tam tersi 😊 Aslında aşık olmak için şartlar gayet güzel, enerji yüksek, heyecan dorukta ama evliyseniz/ilişkiniz varsa nasıl olacak? 21 Temmuzda yaşanacak Güneş-Uranüs etkileşimi, uzun süreli ilişkilerin düşmanı fakat yeni başlayacak ilişkilerin ise mimarı olabilecek bir enerji! Bakalım sizi neler bekliyor? Güzel ihtimalleri yaşamanız dileğimle.. Zafer Ceyhun ❤️]]>