Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Her okurumun yaşamına ışık tutacak olasılıkları aktarmak için yazıyorum, bu nedenle farklı ihtimalleri vermeye çalışıyorum. Sizin hayatınıza hangi ihtimal uygunsa onu referans alabilirsiniz. Tüm ihtimalleri yaşayacaksınız gibi düşünmeyin lütfen, hayatınıza uygun olanı yaşarsınız. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Eviniz için harcamalar yaparsınız: yeni mobilyalar, güzel bardaklar, belki küçük çaplı bir tadilat.. Çok açılmayın yine de 🙂 “daha çok harca daha çok harca” diye bağıran bir iç ses olabilir bu aralar. 2. Şehir/ülke değişikliği hazırlıkları mı yapıyorsunuz? Bu yöndeki gündem, 2018 yılında hayatınızı değiştirecek zaten. 3. Yeni bir hobi/spor için evde ortam mı kuruyorsunuz? Spor odası güzel olurdu tabi..Belki de blog kuruyorsunuz, evden çekimler yapıp sesinizi insanlara duyurmaya niyetlisiniz.. 4. İlişkiniz yok mu? Özellikle Şubatın ikinci yarısında tanışacağınız insanları dikkatlice süzün en iyisi, birisi olur ki zamanla hayatınızda önemli yer edinebilir. Özellikle arkadaşların arkadaşları veya bir şekilde eskiden tanıdığınız birisi olacaktır. 5. Eşi/sevgilisi olanlar için keyifli mi keyifli bir enerji olacak. Aylardır süren huzursuz enerjiyi sağ salim atlattıysanız güzel zamanlar geldi, artık tadını çıkarın! Hissedeceğiniz mutluluk çok büyük olur.

Zorluklar

1. Geçen aylardaki gelişmeler ilişkinizi/evliliğinizi sarstıysa, 19-22 Şubat arasında huzursuzluk tavan yapabilir. İlişkinizdeki eski kırılmalar bu defa ayrılıkla sonuçlanabilir. 2. Agresif tartışmalar olabilir, anlamsız sözlü saldırılara maruz kalabilirsiniz. Bu türden durumlar genelde sık sık bir arada olduğunuz insanlarla olur, iş arkadaşlarınız, yakın arkadaşlarınız, eşiniz/sevgiliniz veya aileniz gibi.. Sonuçta size sert konuşan insanlar olabileceği gibi siz de her zamanki nezaketinizi bir kenara bırakıp agresif konuşabilirsiniz. Yükselen terazinin hoşlanmadığı bir durumdur sonuçta.. 3. Trafikte dikkat etmek gerekir bu tür zamanlarda, hem Satürn hem Mars var işin içinde, kaza ihtimali bir miktar artar. 4. Ayın başında hoşunuza gitmeyen harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulması aslında bir Dolunaydır, her Dolunay gibi bir dönem/gündem sona erer, bir yenisine kapı aralanır. Ocak sonunda oluşan gündem 4-5 Şubat gibi netleşecektir. Neler beklemeli? 1. İş hayatınızda önemli bir süreç tamamlanır, ciddi bir başarı elde edebilirsiniz. 2. İşe girmek veya iş değiştirmek için hamleler yaptıysanız, süreç devam ediyorsa, Şubatın ilk haftasında sonuç gelir. 3. Sevdiklerinizle, özellikle aileyle, bir arada olursunuz. Mesela aile farklı şehirde ise küçük bir ziyaret yaparsınız, eski dostlar ve akrabalarla görüşürsünüz. Bu noktada bir ek yapalım: Yükselen burcunuz 0-6 derece terazi ise, evli değilseniz ve ilişkiniz yoksa, Dolunay sırasında tanışacağınız birisi önemli olabilir. Adım adım evliliğe doğru gidiyorsunuz, bu yıl hayatınıza girecek insanlar önemli.. Zaten bir sevgiliniz varsa, onunla da evlilik olabilir, illa ki yeni birisi olmak zorunda değil. Önemli olan şu: evlilik düşmanı Uranüs peşinizi bırakmak üzere 🙂 Yepyeni bir dönem başlıyor! Diğer yandan, emlakçı veya doktor gibi profesyonellere ihtiyacınız olabilir. Son aylarda alerji türü bağışıklık reaksiyonları oluştu mu? Birkaç yıl böyle devam edecek.

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması bir Yeniay’dır. Ne türden bir gündem oluşturabilir? 1. Fiziksel aktivite başlar: spor, dans, kamp vs. 2. Biriyle görüşmeye başlarsınız, enerjisi çok iyi gelir. 3. Öğrendiklerinizi hayata geçirmenin/anlatmanın zamanı gelmiştir, bir girişim başlatırsınız. 4. Hayatınızı hareketlendirecek bir sürecin ilk adımlarını atarsınız. Bununla birlikte, yükselen burcunuzun derecesi 22-29 arasında ise gündeminiz farklı olacaktır. Örneğin, Eviniz, sahip olduğunuz mülkler ile ilgili bir adım atılacaktır. Bazen Güneş tutulmasında bir karar verilir ve aylar sonra harekete geçilir, yani somut bir gelişme olmasa dahi, vereceğiniz kararlar, akla gelen fikirler, konuşulan konular da önemlidir. Bazı okurlarımın bu süreçte ışık hızında evlilik sürecine girme ihtimali var ki, kendileri bile anlayamacaklar nasıl olduğunu.. Güzellikler dilerim.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

  • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
  • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
  • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
  • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
  • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>