Yükselen TeraziTerazi Burcu: Satürn ve Jüpiter

Haziran 11, 2014by Zafer Ceyhun6

TERAZİ BURCUNA GÖRE SATÜRN Terazi burcu, Satürn’ün 2009 yılı sonunda terazi burcuna geçişiyle 2012 sonuna kadar süren zorlu bir sürece girmişti. Bu süreçte, terazi burcu omuzlarında büyük yükler taşıdı, sağlıksız hissetti, kendi benliğini ve karakterini sorguladı. İnsanlar sürekli üzerine geliyormuş gibi hissetti. Bazılarınız,  bu süreçte eşinden/sevgilisinden ayrıldı, bazılarınız hayatını sorguladı. Çok daha büyük olaylar yaşayanlarınız da olmuştur elbette. Sonuçta zor bir dönemde, isteklerinize ulaşmakta zorlandınız, sürekli bir mutsuzluk yaşadınız ancak 2012 sonlarına gelindiğinde artık tamamen bitmişti. Terazi burcu, 2012 yılı sonundan bu yana, çalışıyorsa işinde zorluklarla mücadele ediyor. 2015 Ekim ayında bitecek olan bu zorlayıcı süreçte, sahip olduğunuz hiç bir şeyden tatmin olamazsınız. Evinizi sevmez, arabanızı yetersiz bulur, işinizden nefret edersiniz. Ancak sabır, yakında bitecek, son 1 yıl kaldı, bu zorluklar bitecek. Bu arada işini değiştirenler olmuştur mutlaka, klasiktir çünkü 🙂 Artık daha güçlüsünüz, kendinizi daha iyi tanıyorsunuz, istediğiniz hayatın ve bu hayatta yanınızda olmasını istediğiniz kişilerin kim olduğunu daha iyi biliyorsunuz. Büyük zorluklar atlattınız ancak buna değecek, emin olun.

TERAZİ BURCUNA GÖRE JÜPİTER

Terzi burcu için iyi haberi sona sakladım 🙂 2013 yılının Temmuz ayında başlayan bir Jüpiter etkisi, Satürn etkisi ve 2013-2014 olağanüstü şartları ile birleşip etkisini tam kapasite gösterememiş olsa da, size daha iyi bir kariyer olanağı verdi. Eğer iş değiştirmek, imajınızı güçlendirmek için adımlar atmak (belki ünlü olmayı denediniz) gibi girişimlerde bulunduysanız, harika, sonuç alacaksınız. Ancak bu enerji 1 ay sonra bitecek. Jüpiter size yeni bir mutluluk kapısı aralayacak, işte detaylar: 2014 Temmuz ayında Jüpiter’in aslan burcuna geçişiyle birlikte, terazi burcunu yeni bir mutluluk enerjisi saracak. Yeni  insanlarla tanışacağınız harika bir dönem başlıyor. Bu dönemi iki şekilde kullanabilirsiniz:
 1. tanıştığınız insanlar kariyer hedeflerinizde size yardımcı olabilir.
 2. tanıştığınız insanlardan biriyle veya onlar aracılığıyla (yoksa) bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
Hatırlatayım, bu dönemde başladığınız ilişkilerden biri, hayatınızın aşkı olabilir. Terazi burcu, 2015 yılı Temmuz ayına kadar toplam 1 yıl sürecek bu dönemde çevresindeki insanların nasıl birden arttığına şaşacak, hazırlıklı olun.]]>

6 comments

 • Gülay KARTAL

  Haziran 13, 2014 at 9:57 am

  Teraziyim ve bu yorumun süper. Geçmiş dönemi çok güzel analiz etmişşin acayip örtüşüyor. Geleceğe ilşkin müjdene sevindim. Benim de beklentilerim o yönde. Emeğine sağlık. Siteni beğeni ve ilgiyle takip ediyoruz.

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 13, 2014 at 10:02 am

   Çok tşk ederim efendim, sağ olun var olun 🙂 her zaman bekleriz.

 • yelda

  Haziran 13, 2014 at 10:30 am

  Okuduğumda “vay be” dedim. O kadar doğru tespitler var ki. Şaştım kaldım

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 13, 2014 at 11:19 am

   tşk ederim 🙂

 • melis boz

  Haziran 17, 2014 at 4:45 pm

  O kadar doğru tespitler var ki. Şaştım kaldım 🙂 🙂

  Reply

 • Nurcan

  Temmuz 26, 2014 at 11:13 pm

  Bu kadar olur resmen nokta atışı tam isabet 12 den vurmuş Süpersiniz diyecek laf bulamıyorum teşekkürler

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin