Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste hazırladım. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Her okurumun hayatına dokunan yorumlar yapmak en önemli amacım. Kimi okurum evli kimi bekar, kimi çalışıyor kimi üniversitede okuyor. Dolayısıyla herkes hayatın farklı bir dönemini yaşıyor ve astrolojik etkiler farklı şekilde kendini gösteriyor. Bu yazıda farklı olasılıkları göz önüne alacağım. Siz kendi hayatınıza uygun olan ihtimalleri referans alın lütfen. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Yükselen burcunuz terazinin 0-7 derecesi arasında ise, çalışma hayatınızla ilgili gelişmelerin yaşanacağı önemli bir ay sizi bekliyor. Özellikle şehir değişikliğini tetikleyecek kariyer yollarına doğru gidiş varsa, istediğiniz olacak. Zaten sizin için 2018 son derece karlı bir yıl olacak, sizin adınıza ben mutlu oldum 🙂 2. Ev alıp-satın almak gibi bir planınız varsa, Ocakta gerçekleşebilir. 3. Taşınma planınız varsa şartlar şekillenebilir. Bu plan hayatınızın bir parçası ise, 2018 yılında ev konusu önemli bir gündem olarak kalmaya devam edecek. Ocakta (bazı okurlarım için Şubatta) şartlar oluşur, bir adım atılır. Sonra yazın ikincil bir adım daha gerekecek. 4. Ekonomik darlık hissi azalır, daha rahat harcama yapabilirsiniz. 5. Ehliyetiniz yoksa bu yönde adım atarsınız, alternatifi araç satın almaktır. 6. İlişkinizdeki engebeler ortadan kalkar, yeniden bir araya gelirsiniz. 7. Eğer yükselen dereceniz 22-29 arasında ise, heyecan verici bir ilişki başlar, ileride başlayacak bir ilişkinin şartları oluşur. Bu sefer ayaklarınızı yerden keseceğini söyleyebiliriz.

Zorluklar

1. Zorunlu harcamalar çıkabilir, olmasaydı iyiydi dersiniz. 2. Trafik kazalarına dikkat, özellikle ayın ilk 15 günü. 3. Aracınızla ilgili sorunlar oluşursa şaşırmayın, masrafın kaynağı aracınız olabilir. 4. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa, geçen aylarda gerilen ipler iyice zorlamaya başlayabilir. 5. Kardeşiniz veya belki bir kuzeninizle ilgilenmeniz gerekebilir. 6. Dersler, eğitimler çok sıkıcı gelebilir. 7. İşinizde her zaman yaptığınız ve gözünüze batmayan şeyler gözünüze batabilir, sıkıcı gelir. Bu nedenle hatalar yapabilirsiniz.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. İhtimaller:
 1. keyifli yılbaşı tatiliniz sona erer 🙂 yurt dışına çıkanlar olmuştur
 2. erasmus gibi yurt dışı eğitim için gündem varsa netleşir, bu yönde bir karar alınır, süreç sona erer
 3. entelektüel bir çalışmanız varsa, kitap/tez hazırlığı gibi, bir aşama tamamlanır
 4. spora başlayabilirsiniz, zamanlaması iyi ayrıca.
 5. işle ilgili konu netleşir
 6. ailenizin sizin varlığınıza/desteğinize ihtiyacı olur

Yeniay: 17 Ocak

Yeniay 17 Ocakta gerçekleşiyor, gündem 5-6 gün içinde oluşacaktır. Yeniay yeni olaylar ve fikirler yaratır, duygularımızı tetikler. 1. Yaşam alanınızla ilgili etkileri olacağını söyleyebiliriz. Birkaç örnek verelim: Evinizi güzelleştirmek için yeni mobilyalar alabilirsiniz, eve yönelik aklınızdaki harcamalar yaparsınız. Ev ile iş arasında bir bağlantı var mı? Evden çalışmak gibi planlar yapıyorsanız Yeniay bu adımı atmayı kolaylaştırır. 2. Yaşam alanı sadece evinizle sınırlı değil, yaşadığınız şehri ve hatta ülkeyi bu çerçevede değerlendirebiliriz. Eminim bazı okurlarım yurt dışında çalışma imkanı buldu yakın zamanda ve şimdi yaşam alanını değiştirmek üzere.. 3. Birlikte yaşadığınız insanlar değişebilir. Mesela üniversitede okuyorsunuz ve yurtta kalıyorsunuz. Son zamanlarda yurt ortamından sıkıldınız, eve çıkmanın zamanı geldi. Birkaç arkadaşınızla birlikte hazırlıkları yaptınız.. 4. Ailenize (parasal) destek olmanız gerekebilir.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>