Terazi burcu Kasım 2017 yorumu, Kasım ayının astrolojisini doğum haritanıza özel olarak anlatıyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. Terazi burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin başaksa ise, sizi başak burcu yorumuna alalım. ✌️Şimdi okuyacaklarınız şu anda hayatınızın gerçeklerine uygun olmayabilir çünkü bugünü değil önümüzdeki haftaları konuşuyoruz. ☺️ Ay sonunda tekrar okuduğunuzda yaşadıklarınıza uygun değilse, bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi/yükselen burcunuzu yanlış biliyor olabilirsiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Bilmeniz Gereken 3 Şey

1. Jüpiter Etkisi Başlıyor

En önemlisi kıymetli dostlar, bu etki Kasıma özel değil, 1 yıl sürecek. Üstelik önümüzdeki yıl Ekim-Kasım gibi zirve yapacak. Peki nedir bu Jüpiter? Öncelikle özgüvendir, inançtır ve beraberinde yükselen beklentidir. Ne güzel işte! Jüpiter enerjisi sayesinde, daha önce cesaret edemediğimiz şeyler, gözümüzde büyüyenler cüssesini yitirir, ulaşılabilir ve baş edilebilir görünür. <Yaparım ben> deriz. Hani klasikleşmiş laflar vardır ya, inanmak başarmanın yarısıdır falan.. O laflar doğru. 😊😊 Astroloji teyit ediyor, Jüpiter ile.. Kasımdan ve önümüzdeki 1 yılda Jüpiter enerjisinden ne beklemeli? Biliyorsunuz geçen yıl Ekimden itibaren Jüpiter terazi burcunda gezindi. Yükselen burcunuz terazinin son 20-29 derecesinde ise değişik mi değişik zamanlar olmuştur. Jüpiter bir yandan, Uranüs diğer yandan.. Neyse karıştırmayalım o konuları.. Yükselen burcunuz 0-19 derece terazi ise, hayatınızın seyri büyük ölçüde değişmiş olmalı. Yeni dönem yeniliklerle başladı mı? En azından hayata bakışınız değişmiştir ki zaten her şeyi değiştirir. 0-19 derece yükselen terazi:
 1. hayat kalitenizde artış olacaktır
 2. harcama isteğiniz ve geliriniz yukarı çıkacaktır
 3. yaşamdan istedikleriniz, beklentileriniz yeni bir seviyeye yükselecektir
Bu dönemin güzel yanı, konforu artırmak ve tatlı tatlı çalışıp güzel güzel kazanmak için yeni bir motivasyon oluşmasıdır. Mümkün müdür? Sizin bugüne kadar yaptıklarınıza ve bundan sonra neyi göze alacağınıza bağlı olarak değişecek. Fakat her koşulda, bu yönde istek oluşur ve kadersel olarak karşınıza fırsatlar da çıkar. Artık ne kadar ileri gideceğinize siz karar vereceksiniz. Kasım bu sürecin başlangıcı, tetikleyici unsuru olacak. Belki bir his, belki yeni bir hedef ya da somut gelir artışı.. Sadece harcama isteğinizin artmasına izin vermeyin, tembelliğe ise hiç alışmayın. Bu risk de var çünkü.. 20 – 29 derece yükselen terazi: Sizin için tek başında Jüpiter enerjisini konuşmak kolay değil çünkü eş zamanlı olarak yoğun Uranüs enerjisine maruz kalıyorsunuz. İlişki odaklı hareketli günler yaratır, sonra olmaz da olmaz..olursa da beklendiği gibi olmaz! Bu aralar stres yaratan bir durumun içinde olmalısınız, gezegen konumları epey ilginç. Bir süre daha devam edecektir, heyecana fazla kapılmamak, strese boyun eğmemek en iyisi.. Jüpiter önümüzdeki 1 yılda hayatınızda yeni kapılar açacaktır:
 1. egonuz güçlenecek
 2. var olmanın heyecanı artacak
 3. daha çok “yaşamak” isteyeceksiniz
 4. ilişkiler önemli bir gündem olmaya devam edecek
Bunlar birkaç haftada olup biten olaylar değil, önümüzdeki 1 yılda yaşanacaklar sonucunda olacak. Ben perspektifi vereyim şimdiden, siz zamanla nereye doğru gideceğinizi bilin.

2. Dolunay

Dolunay 4 Kasımda gerçekleşiyor değerli okurlarım. Etkilerini 2-10 Kasım arasında göreceğiz. Dolunayda ana kahraman Aydır, bilirsiniz. Bu seferki Dolunayda çok sayıda gezegen rol çalacak gibi görünüyor. Başta Mars ve Neptün geliyor. Yükselen derecesi değiştikçe ihtimaller de değişiyor. Yükselen 0-14 derece:
 1. işle ilgili gelişmeler olur, karar vermeye zorlanırsınız
 2. çalışma ortamındaki gelişmeler sizi tercih yapmaya sürükler
 3. önemli bir satın alma için harcama olur, belki kredi kullanırsınız
 4. sahip olduğunuz bir mülkü satabilirsiniz
Bunların hepsi aynı anda olabilir. Bir taraftan parasal anlamda pozitif gelişmeler olur, diğer yandan çalışma ortamında tatsız bir durum olur mesela. Veya eş/sevgili ile parasal bir konuda farklı tarafta kalırsınız, birbirinizi ikna etmeniz gerekir veya seçim yapmak zorunda kalırsınız. Son olarak, geçen zamanlarda yolunuz hastaneye düştüyse, şimdi son bir kez daha olabilir..Mars enerjisi yüzünden sağlıkla ilgili endişeler oluşması klasiktir. Yükselen 15-29 derece: Gündem kaçınılmaz olarak insanlar ve ilişkiler üzerine olacak gibi görünüyor. Geçen birkaç ayda biriken enerjinin zirve yapması muhtemeldir. Nasıl bir süreçte olduğunuzu az çok tahmin ediyorum. Farkındayım ki herkes farklı şeyler yaşıyor ama ortak bir “his” var. Heyecan duyduğunuz şeyleri mi yapacaksınız yoksa bir nedenle fedakarlık yapıp kendinize dur mu diyeceksiniz? Dolunayda bu yönde bir tercih yapmanız gerekebilir. Başka?
 1. ilişki bitebilir
 2. bir türlü olamayan ilişkinin bittiğini kabul edersiniz
 3. kabul etmezsiniz, bir adım daha atarsınız
Elbette her zaman gönül işleri değildir bu etkinin sonucu. Eğer bir ortaklık yürüyorsanız, konu tamamen işle ilgili olabilir. Bu durumda, ortaklık süreciyle ilgili yine bir arada kalma hali olabilir. Dolunay, taşıdığı Neptün enerjisi yüzünden herkes için istenmeyen bir durum/tercih oluşturacak gibi görünüyor, sadece size özel değil.

3. Yeniay

Yeniay 18 Kasımda başlayacak, enerjisini 5 gün boyunca hissedeceğiz. Konunun maddi olacağını söylemek mümkündür. İlk başlıkta Jüpiteri konuşurken değindiğimiz maddi konular, Kasımda ilk kez kendini gösterecek. Yükselen derecenizden bağımsız olarak, Kasım gündemi kazanma ve harcama üzerine olacak. Konut gibi gayrimenkul konularını da bu kapsamda sayabilirsiniz. Ne beklemeli? Hayatınızın seyrine göre değerlendirin lütfen:
 1. gelir artırıcı bir adım (işe girmek, iş değiştirmek gibi)
 2. harcamaların artması, büyük ölçekli satın alma
 3. harcamaya yapmak zorunda kalabilirsiniz
 4. gayrimenkul alımı veya satıştan kar elde etmek mümkün
En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum. Sevgiler Zafer Ceyhun  ]]>